Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Nick no.1


Nick no.1
aktív tag

Végre sikerült teljesen magyarra fordítanom ..
[AudioRec Pro v1.00(3)]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6502) Quasi_modo válasza MC Pite (#6499) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a 808... nem a külsejével ejti rabul az embereket, ez tuti.
Van akit nem, ez a tuti. Sokak szerint viszont - akik látták nálam - gyönyörű.
Ugye te láttad élőben ?

sadboy A 920 a csuccs, azt tudjuk.

[ Szerkesztve ]

valami

(#6503) MR007RM válasza Quasi_modo (#6502) üzenetére


MR007RM
addikt

Az bizony a csúcs. :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6504) MC Pite válasza Quasi_modo (#6502) üzenetére


MC Pite
veterán

Ahogy fentebb is írtam, még mindig nem láttam élőben. Jó, nem rossz, meg lehet szeretni, de szerintem -ill akiket ismerek azok szerint is- nem egy ligában játszik az N8/E7-el.
(N8asomat akárki fogta kézbe, aki akár a telefonokhoz tökéletesen nem ért, akkor is érezte hogy itt valami komoly dolog van a mancsában. 808nál szerintem leragadnak azon hogy 'de tényleg miért van rajta akkora pukli?' :) )
De ízlésen vitatkozni felesleges, lehet hogy valakiket mégis a külseje csábított el :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6505) bgabek válasza MC Pite (#6504) üzenetére


bgabek
tag

Én is N8-ról váltottam. Amikor a futár kihozta, kibontottam.... csak annyit mondott: húúú, de szép telefon! És nem irónikusan mondta.
Az N8 családban (lakáson belül maradt), de már nem cserélném vissza rá. Nekem a mérete pont kényelmes, a hátulján a kameradudor pedig élőben sokkal barátságosabban néz ki (nekem speciel tetszik), telefonáláskor nekem még hasznos is, mert a mutatóujjammal annak az alján támasztom meg a telefont. :)
Ha az N8-on megszoktad a kamera kiemelkedését, akkor ezen is megszokod, talán pont azért, mert nem annyira sarkos, szögletes.
Nekem már nagyon fura az N8-at a kezembe venni a 808 után. Pedig imádtam azt is.

[ Szerkesztve ]

(#6506) MR007RM válasza bgabek (#6505) üzenetére


MR007RM
addikt

A szájamból vetted ki a szót. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6507) MR007RM


MR007RM
addikt

lepke :)

Szerencsém volt vele.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6508) Quasi_modo válasza MC Pite (#6504) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Örülök, hogy neked tetszik a saját N8-ad, de ezt itt kár volt leírni és egy olyan készülék szépségén vagy csúnyaságán vitázni ami nem volt a kezedben.
Úgy hogy zárjuk ezt le.

valami

(#6509) TommyX_


TommyX_
őstag

Nálam meg az a helyzet a 808 PW-vel kapcsolatban, hogy amióta láttam az Media Marktban, azóta "fáj érte a szívem". :B :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#6510) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A helyzet az, hogy nem a kaszni fogja ezt a gépet eladni, hanem a kamera.

Nem kell semmi parasztvakító TV vezérlés, és képernyő megosztási varázslat!
A kamera elegendőt durrant minden teren. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6511) Kolondrum

A május 14-et jegyezzétek meg mint dátumot. A 14 = 41-el és egy EOS szót is hozzá kell mondani. Meg a csempéket. :DD

(#6512) Polarstar válasza Kolondrum (#6511) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hülye számmisztika. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6513) gretzky77 válasza Kolondrum (#6511) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért én kiváncsi vagyok rá,ha ezt a kamerát kapja meg akkor sztem jó lesz az! Imádom a 808am de ha egyszer meghal-remélem jó soká - akkor wp8 felé hajlok,nekem tetszik! Inkább mint droid,persze ez csak az én szerény véleményem!
Amúgy képzeld megint elkezdte ezt a hülye sim kártya regisztráció dumát meg a néha újraindulást,újrahúztam phoenixel persze csak a nem halott módos szoft update mert tudod nekem vmiért nem megy a refurbish kiváncsian várom mi lesz! 2* v 3* azzal fogadott reggel,hogy sim kártya reg sikertelen offline be majd újra online profil és minden Ok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6514) gretzky77 válasza MR007RM (#6507) üzenetére


gretzky77
veterán

Hatalmas UP brutál jó kép,sztem az egyik legjobb képed!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6515) Kolondrum válasza gretzky77 (#6513) üzenetére

bnőmé is csinálta,elég gyakran. Mióta új simje van nincs gond. Olyan 2-3 hete.

(#6516) gretzky77 válasza Kolondrum (#6515) üzenetére


gretzky77
veterán

És újraindulást is produkált vagy csak a sim reg hibát? Az a furcsa,hogy ugye csinálta utána újrahúztad nekem azóta semmi,most pedig megint,pedig a kártya ugyanaz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6517) Kolondrum válasza gretzky77 (#6516) üzenetére

Ez bonyolult. Bnőmé egy idő után fura dolgokat csinált, pl nem reagált a kijelző, vagy látszólag lefagyott közben meg nem, vagy eldobta a térerőt. Kapott egy újrahúzást. Minden megoldódott kivétel a sim probléma. Kapott új simet és azóta semmi baja.
Az újraindításos hiba nálam volt jelen, de nekem nem volt sim gondom, az is kapott újrahúzást.Szintén hibátlan. Vannak hullámvölgyek a telefon életében azt vettem észre. Valamikor semmi gond hónapokig majd hirtelen ezer gondja támad.

(#6518) Quasi_modo válasza Kolondrum (#6511) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Erre a 14 - 41 dologra annyit, hogy hiszem ha látom.
A csempékről meg annyit, hogy sokat kell még változnia a dolognak, ahhoz hogy elfogadjam/szeretni tudjam.

valami

(#6519) MR007RM válasza Quasi_modo (#6518) üzenetére


MR007RM
addikt

A WP rajongók megveszik, letesztelik, bosszankodnak :), mi meg majd ráérünk akkor váltani, ha beérett, vagy ha beérik közben valami más. Addig meg itt ez a csoda.

Megjósolom nem fog nagyot durrani a jövevény. A WP rendszere egyszerűen nem alkalmas még ilyesmire, amit már számtalanszor bizonyítottak. Csak egy reklámfogás és egy újabb átverés semmi más.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6520) Quasi_modo válasza MR007RM (#6519) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak egy reklámfogás és egy újabb átverés semmi más.
Vagy szimpla találgatás. Az viszont látható, hogy sokan várnak ilyesmit a Nokiától (bár vannak akik az ellenkezőjét állítják)

valami

(#6521) crane75


crane75
senior tag

Nemrég végleg behalt a jó kis fmobi appom. Nem csatlakozott a fb fiókomhoz. Ti mit használtok facebook-hoz?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#6522) Quasi_modo válasza crane75 (#6521) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én a PC-t. Azt is csak ritkán...

valami

(#6523) Roshan válasza crane75 (#6521) üzenetére


Roshan
tag

Gondolom bevan alitva hogy a kod megjegyzese, alicsd be egyszer hogy kijelentkezes ha kilepsz a progibol,
Majd a kovetkezo belepesnel beirod a neved kodod es mukodik!

(#6524) crane75 válasza Roshan (#6523) üzenetére


crane75
senior tag

Már töröltem, majd újratelepítettem, de semmi. Szerintem lejárhatott az ideje. De ha valaki gondolja, feltehetné, hogy egyáltalán működik-e másnál. :F (fmobi)

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#6525) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Vagy esetleg megjelentetnek egy újabb Zse-ni-ál-is asss-ha mobilt. ;] :DDD

Mentem beépített szépséget nézni.. Suhanjunk! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6526) Roshan válasza crane75 (#6524) üzenetére


Roshan
tag

Nekem mai napig hibatlanul mukodik, ma is hasznaltam!

(#6527) Quasi_modo válasza Polarstar (#6525) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mentem beépített szépséget nézni
Én meg mentem dolgozni.... Grrr

valami

(#6528) crane75 válasza Roshan (#6526) üzenetére


crane75
senior tag

Melyik verziót használod? Lehet nálam beragadt valami rendszerfile.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#6529) Polarstar válasza Quasi_modo (#6527) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Beépített szépség kipipálva, most a rokonság van soron.

Ez sem egyszerű, de legalább pár képet csináltam és rendeztem végre.
Mennek fel a képhosztba és a fórumba.. :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6530) Quasi_modo válasza Polarstar (#6529) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A munka majd reggel hatkor lesz kipipálva, rokonság meg sehol.

valami

(#6531) SystemaHun


SystemaHun
csendes tag

Üdv mindenkinek! Ha esetleg valakit érdekelne, van egy eladó 808-as,persze ha normális árban meg tudunk egyezni!

(#6532) semetka válasza SystemaHun (#6531) üzenetére


semetka
őstag

Milyen színű és mennyi idős?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6533) SystemaHun válasza semetka (#6532) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Fehér színü,februári,Nokia boltban volt vásárolva,tehát független,2-év magyar garos.(barátnőmnek vettem,marha drágán)

(#6534) Kolondrum válasza SystemaHun (#6533) üzenetére

nem jött be neki?

(#6535) SystemaHun válasza Kolondrum (#6534) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Nokiák voltak neki eddig(ahogy nekem is,míg droid fertőzést nem kaptam)és ez nagyon megtetszett neki,de aztán ő is megfertőződött :) Így van,drága volt,azért is írtam hogy ha normális árban meg tudunk egyezni,persze ugye kinek mi a normális ár,

[ Szerkesztve ]

(#6536) semetka válasza SystemaHun (#6533) üzenetére


semetka
őstag

Ha Nokia boltban vetted akkor biztos drága volt, így gondolom nem 100 alatt adod el.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6537) SystemaHun válasza Kolondrum (#6534) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Egyébként használtam kb 1 hétig,és azt mondom,persze ez személyes vélemény,hogy az eddigi legjobb NOKIA telefon,mondom ezt úgy,hogy nokiából zömmel n-series telefonjaim voltak. Szóval tetszett,csak az a fránya böngészés lehetne gyorsabb,meg sokat használok:viber,whatsapp,face chat-et,napközben is.Gyakorlatilag csak ennyi gyengéje volt számomra,de ezeket sajnos mostanában használom gyakran.De minden másban,gyakorlatilag szerintem minden telefont ver a piacon,persze ez szubjektív,kinek mi fontos!

(#6538) Kolondrum válasza SystemaHun (#6537) üzenetére

Gondoltam, hogy ez a baj. Én bnőm mentes a közösségi oldalaktól és kb ezekre nincs szüksége. Neki bejön.

(#6539) gretzky77 válasza Kolondrum (#6538) üzenetére


gretzky77
veterán

Sajna megmaradt az újraindulás illetve 1* dobott már sim reg hibát! Holnap megpróbálom a sim cserét,kiváncsi leszek! Az újraindulás szerinted kizárt a sim miatt?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6540) Quasi_modo válasza gretzky77 (#6539) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én már láttam SIM probléma miatti újraindulást egy régebbi mobilomon. Igaz ott az volt a baj, hogy elmozdult a foglalatban.

valami

(#6541) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]

valami

(#6542) gretzky77 válasza Quasi_modo (#6540) üzenetére


gretzky77
veterán

Meglátom holnap mert ráadásul nekem kivágott microsim van benne,bizom,hogy az a gondja bár fura hogy hónapokig nem jelentkezik utána meg újból szórakozik! Meglátjuk

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6543) Quasi_modo válasza gretzky77 (#6542) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Esetleg tényleg mozog a foglalatban. Vagy megfeszül.

valami

(#6544) MC Pite válasza SystemaHun (#6537) üzenetére


MC Pite
veterán

Fp2es sajátosságok vannak? Program (ami nem megy), beállítás, stb. (N8as telepítők mellé mi kell még...)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6545) SystemaHun válasza MC Pite (#6544) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Erre konkrétan nem tudok válaszolni,mert én csak egy hétig használtam,nekem addig egyszer sem fagyott,és nem indult újra,ami volt rajta gyárilag progi vagy amit tettem rá, az szépen futott,a facebook az egy kicsit néha gondolkodott

(#6546) MR007RM válasza SystemaHun (#6537) üzenetére


MR007RM
addikt

A whatsapp-ot én is használom kb 1 hete és eddig gyengeséget nem vélek látni. Külföldel kommunikálok vele és nagyon tetszik vagyis király program. A böngészéssel meg semmi gond. Majdnem olyan gyors mint az iPhone-on. Találni youtubos videót ami tanúsít rajtam kívül is. Csak be kell állítani a dolgokat. Te döntesz, de ne magyarázkodj valótlant.

Más:
Viszont van egy nagyon idegesítő problémám. Szeretnék megszerezni, vagyis megvenni egy progit. A neve: Astrology Toolkit 1.0. Egy haverom nemrég vette meg az áruházból E7-re és 1000huf-ba került. Nem az ára zavar, hanem az hogy számomra nem elérhető, nem látszik mobilon. Számítógépen meg 1-szer jött be és beszart a dolog aztán meg tagad :U. Na most itt milyen összeesküvés-elmélet van? Le vagyok tiltva róla? :W Tudtok ebben segíteni? :R Most az egyszer warez is megfelel. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6547) SystemaHun válasza MR007RM (#6546) üzenetére


SystemaHun
csendes tag

Nem kellene védeni a telefont,nem bántottam,sőt azt írtam, hogy szerintem idáig a legjobb nokia,volt sok nokiám be tudom állitani,a gyáriját is,meg operát is,ami ugye nokiáknál szinte kötelező volt mindig.A you tube-os videok meg nem nagyon érdekelnek,van összehasonlitási alapom böngészésben saját,és hagy ne reklámozzak már itt mondjuk droidot.A whatsapp tökéletesen ment nálam is.De mint irtam,nekem összességében,netes-csetes oldalon picit gyenge,ha nem így éreztem volna,ki sem engedném a kezemből,mert pl: a kamerája egyedülálló,vagy a hangrendszere stb

(#6548) Quasi_modo válasza MC Pite (#6544) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

FP2-n eddig minden futott. Annyi van, hogy az FP2 tartalmaz egy kijelző védő óra hibát, ami egy kisebb programmal javítható.

valami

(#6549) MC Pite válasza Quasi_modo (#6548) üzenetére


MC Pite
veterán

Gyári updateben lejön? Sleeping screent szoktam használni a gyári óra helyett. Úgy látom Taylor nem főzött rá semmi, akkor marad a gyári cucc. Ha megjön egyszer... Mert szombaton a dobozból egy 820as mászott ki helyette, ma hívtak hogy megérkezett a 808as, csak éppen nem a kért szín :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#6550) TommyX_


TommyX_
őstag

Egy mondhatni nagy kiszúrás :((

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.