Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) gretzky77 válasza Kolondrum (#5150) üzenetére


gretzky77
veterán

Szép jó estét hogy érem el ezeket a beállításokat nagyon érdekelne, az én telefonom nyitott mindenre! köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5152) crane75 válasza Kolondrum (#5150) üzenetére


crane75
senior tag

Milyen néven találhatjuk meg?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5153) gretzky77 válasza crane75 (#5152) üzenetére


gretzky77
veterán

Camera image & video resolution mod for nokia 808

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5154) gretzky77 válasza gretzky77 (#5153) üzenetére


gretzky77
veterán

köszönöm már meg is csináltam, nekem ez a 12 mpx hiányzott!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5155) MR007RM


MR007RM
addikt

Gondoltam megmutatom, habár semmi köze egy telefonhoz.

távcső 1
távcső 2
távcső 3

Tudom elsőre olyan mint egy fénykard, és bár érzem az erő velem van, papírom még nincs róla. :)

Elől valami nagyító optika, aztán toldalék majd két alap objektív egymáson. Valahogy a minőség miatt ezt így kellett, máshogy nem felelt meg. 3 helyen tudok finomhangolni, ha akarok. Közeli és távolabbi célpontok szépen hangolhatóak jó minőségre. Valami hasonlót szeretnék majd a telóra normális méretben szép kivitellel. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5156) gretzky77


gretzky77
veterán

Azt mondjuk nem értem, hogy ez alapból miért nem került bele, főleg, hogy ilyen apró módosítást igényel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5157) attisx válasza Kolondrum (#5150) üzenetére


attisx
addikt

Nem bántásból, de azért Te se vagy semmi. Óvatoskodsz itt az alapelvek miatt, közben meg egy warez oldal látogatására buzdítod a népet...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5158) Auratech válasza MR007RM (#5155) üzenetére


Auratech
őstag

Ok! Milyen képet ad? Vagy csak designcenter element? Tedd szépen a 808 obija elé és csiholj képet! Én legalább is kíváncsian várom...!

Auratech Field Recording

(#5159) Vikthor


Vikthor
nagyúr

valaki rendelt már 3000-es vastag akksit a 808-hoz? Engem érdekelne a téma, csak az aggaszt, hogy adnak e hozzávaló hátlapot vagy sem... Vki esetleg?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5160) gmaci válasza gretzky77 (#5153) üzenetére


gmaci
tag

és hol? :)
egy linket kérnék :R

(#5161) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mugen Power a neve. Egy kicsit barátságtalanul néz ki, de legalább 4-5 napig jó.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5162) gretzky77 válasza gmaci (#5160) üzenetére


gretzky77
veterán

n8 fanclub oldalon fent van,ráadásul ha jól emlékszem kint van a főoldalon! De ha googleba beirod akkor kiadja,linkelni most nem tudok normálisan mert telóról vagyok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5163) Kolondrum válasza attisx (#5157) üzenetére

mi buzdítás? Az megy oda aki akar! Én nem óvatoskodom, minden kiskaput megkeresek, még témákra is. ;)
így is drága az élet!

Már írtam, aki marad a rendes úton kimarad mindenből + kdrága úgy működni! Egy alap 808 engem nem @@@@ ki,már rég nem. Nem kell megérteni,de remélem jó látni miből maradtok ki.

[ Szerkesztve ]

(#5164) thom79 válasza MR007RM (#5155) üzenetére


thom79
tag

Engem is érdekel ám amit barkácsolsz, söt én is a tettek mezejére léptem de még csak ott tartok h várom megérkezzen az elötétlencse!

(#5165) MR007RM válasza thom79 (#5164) üzenetére


MR007RM
addikt

Nálam most nem pénz a gond. Rendelnék én bármit csak mit is kéne? Ha tudsz valamit te is elmondhatod. Előtétlencse mihez? Pont abban nincs segítségem amivel indulnak a dolgok.

Elvben ha belenézek egy lencsébe és tisztán látom, akkor a teló is azt fogja, de az ne legyen fél méter hosszú és teljesen fix, nameg reagáljon az objektív ha állítgatom. Továbbá elektronika se legyen benne, vagyis teljesen manuális. Szerintem. Csakhát fingom sincs a témához, hónapokat meg éveket míg beletanulnék meg nem szeretnék várni. Ezt a mostani "fénykardot" a szemem szerint dobtam össze, de túl hosszú és nagyon nehéz. Az elv megvan mit szeretnék és így irány egy bolt hamarosan. :)

(#5158) Auratech: Ok, lesz kép még ma kiügyeskedek egyet, de nem fog könnyen menni az összeillesztés miatt, mozgás és a súly zavaró. Ugyanakkor a barkácsolt szerkezet lencséje és a teló lencséje messze van egymástól így majd sokat kell zoomolnom a szélek miatt, márpedig az nagyon nem jó.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5166) Quasi_modo válasza Kolondrum (#5163) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

de remélem jó látni miből maradtok ki.
Ezen dolgok legtöbbje olyan, hogy hogy jó ha van, de ha nincs az se nagy baj.

valami

(#5167) MR007RM válasza Kolondrum (#5163) üzenetére


MR007RM
addikt

"Már írtam, aki marad a rendes úton kimarad mindenből"

Akkor csessze meg a készítőjét az egésznek, mert egy szűk kör számára teszi a dolgát. Lehetne simán belőle egy olyan sis, amihez nem kell hack vagy ahogy szokott. Vagy fél a programozó, hogy a Nokia beperli? A frissítés is hazugság volt, mert az is csak egy szűk körnek készült. Ez így nem kóser. Normálisan nem megy csak warez útján? Érdekelne mi folyik itt, mert 2016 -ig volt szó a támogatásról, nem mostanig.

Én nem a hack miatt kedvelem a Symbiant! :K

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5168) süti5 válasza Vikthor (#5161) üzenetére


süti5
őstag

Nekem így is elmegy 4-5 napig, de gondolkoztam én is rajta, brutál jól néz ki....
Talám majd valamikor, mikor kezd elhasználódni a mostani akksi, engem nagyon is érdekelne egy ilyen mugen cucc, csak még eléggé borsos az ára sajnos.

(#5169) Vikthor válasza süti5 (#5168) üzenetére


Vikthor
nagyúr

arra lettem figyelmes, hogy tegnap fullosra feltöltöttem, és ma reggel meg 75%on volt, pedig nem futott semmi wifi/3g/alkalmazás és le volt zárva, csak az ébresztő funkció van bekapcsolva. Lehet, hogy rossz lenne ez a jelenlegi akksim?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5170) thom79 válasza MR007RM (#5165) üzenetére


thom79
tag

Én sem vagyok sajna profi ez ügyben, szal kb egy cipőben járunk, de ha hazaértem linkelem neked hogy én mit néztem ki ill miböl fogok épitkezni!

(#5171) Quasi_modo válasza Vikthor (#5169) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem valószínű, hogy akksi probléma, inkább beragadt valami processz. Gondolom Wifi, kékfog ki van kapcsolva.
Szerintem kikapcs - bekapcs, aztán lesni, hogy merül-e.

valami

(#5172) Vikthor válasza Quasi_modo (#5171) üzenetére


Vikthor
nagyúr

egy módosítás történt azóta, feltettem a Quasar MX teljes verzióját és azon hallgatok zenét, nem a gyárival. Esetleg ez okozhat energia leszívást?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5173) Kolondrum válasza Vikthor (#5169) üzenetére

energy pro 1.25

(#5174) Vikthor válasza Kolondrum (#5173) üzenetére


Vikthor
nagyúr

van egy battery monitor 3.1 applikáció fent a telefonon, és kimutatja a top consumereket a statistics menü alatt és ott a call (3G) és a QuasarMX állnak. A backgroundban meg a Weather, Gallery vannak. A weather appot be lehet állítani, hogy mondjuk naponta frissüljön az adat?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5175) Quasi_modo válasza Vikthor (#5172) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A QuasarMx nem eszik sokat. Sőt szerintem kíméletesebb mint a gyári lejátszó.

valami

(#5176) Kolondrum

Ha érdekel valakit van videó a kamera mod telepítéséről. Püben ideiglenesen,

[ Szerkesztve ]

(#5177) Roshan válasza Kolondrum (#5176) üzenetére


Roshan
tag

En elfogadom a vidit:)

(#5178) crane75 válasza Kolondrum (#5176) üzenetére


crane75
senior tag

Megköszönnén :)

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5179) Roshan válasza Kolondrum (#5176) üzenetére


Roshan
tag

Szuper mukodik, koszonom!

(#5180) Kolondrum

Szívesen!!

Új Lock Screen!

(#5181) Quasi_modo válasza Kolondrum (#5180) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

4879 ?

valami

(#5182) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]
Ez most akkor hogy van ? A 1508-at visszavonták, és benne lett volna a 9 és 12 Mpx gyárilag ?

valami

(#5183) Vikthor


Vikthor
nagyúr

a play via radio funkcio mukodesehez mi szukseges? mert hiaba allitom a radiot a megfelelo frekire nem fogja a mobil adasat. bocsi az ekezetek miatt csak mobilnetezek....

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5184) Kolondrum válasza Quasi_modo (#5181) üzenetére

Igen az, de nem tettem fel.
Ez a 1508 érdekes dolog. Alapból nem tudja e a kamera modot. Meg kéne nézni, hogy 1507-en működik e.

(#5185) Quasi_modo válasza Kolondrum (#5184) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én feltettem a 4879-et és nem érzek extra javulást.

valami

(#5186) bgabek válasza Vikthor (#5183) üzenetére


bgabek
tag

Előre is elnézést a kérdésért, de a telefonon bekapcsoltad a lejátszás rádión funkciót?

(#5188) Vikthor válasza bgabek (#5186) üzenetére


Vikthor
nagyúr

persze hogy be mp3 lejatszas kozben mutatja is hogy active az adott frekin elvileg aztan megse jatsza le

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5189) Quasi_modo válasza Kolondrum (#5187) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

És egy negyedikkel készítetted a képet...

Vikthor Próbáltad más frekin is ?

[ Szerkesztve ]

valami

(#5190) Kolondrum

Ez volt a maximum, ezután már csak kevesebb lesz. A képek kedvéért megérte.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

END!

Quasi_modo! Nem, egy szappantartóval. Samu ES15

[ Szerkesztve ]

(#5191) Vikthor válasza Quasi_modo (#5189) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen kb. 6 kulonbozo frekin is

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5192) Quasi_modo válasza Vikthor (#5191) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor már csak az jut eszembe, hogy nézd meg más rádióval is.

valami

(#5193) Polarstar válasza Kolondrum (#5190) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hat igen...

Vannak, akiknek van kamerás mobiljuk...
Vannak, akiknek van jó kamerás mobiljaik...
Vannak a minőség kedvelők,
vannak a pure view használók...
Vannak pure view függők!
És vannak pure view tenyészők!

Ha majd kölkeznek, szeretnék én is egyet!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5194) MR007RM válasza Polarstar (#5193) üzenetére


MR007RM
addikt

:D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#5195) Vikthor válasza Quasi_modo (#5192) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nfc-t nem kell hozza bekapcsolni ugye?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5196) attisx válasza Vikthor (#5195) üzenetére


attisx
addikt

NFC nem kell hozzá.

Viszont, mivel az FM adó antennája a hátlapba van építve, nézd meg, hogy a hátlap rendesen érintkezik-e az alatta lévő két fémpöcökkel. Anno N86-tal nekem is előferdült, hogy nem akart menni a "műsorszórás", de ha a megfelelő helyen enyhén megnyomkodtam a hátlapot összekapta magát...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5197) Kolondrum válasza Polarstar (#5193) üzenetére

fura fazon vagy, de jó fej!

(#5198) Vikthor válasza attisx (#5196) üzenetére


Vikthor
nagyúr

na leteszteltem egy másik rádióval és működik jól, viszont a kocsirádiója meg olyan, hogy csak az előre beprogramozott állomásokra megy, finomhangolni is lehet biztos, de ahhoz meg kellene a manualja... Amúgy meg nem olyan erős a 808 rádiójele, mert már egy méter után elkezd sisteregni... :( va viszont egy jó jelerősítő hozzá.

FM Transmitter

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5199) Quasi_modo válasza Vikthor (#5198) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem olyan erős a 808 rádiójele, mert már egy méter után elkezd sisteregni
Nálam a kocsiban hátul van az antenna, a mobil meg elöl a műszerfal alatt és jól szól. A konyhában meg kb 3 méterig tudok eltávolodni a rádiótól.

#5193) hagel A kölkedzéshez képest most akkor hány lány van és hány fiú? Mert hogy három db van. Vagy bújkál valahol egy negyedik ?

[ Szerkesztve ]

valami

(#5200) Roshan


Roshan
tag

Ha leszeretnek valamit torolni de nem engedni akkor mien kiskapu van hogy megoldjam?
Felszeretnem tenni [link] ezt
es ahoz hogy mukodjon lekene torolnom a regit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.