Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) gmaci


gmaci
tag

:C ez engem is érdekelne, mármint a slow motion video :)
egyébként samu innov 8 helyből tudta ezt :R

(#6252) Quasi_modo válasza gmaci (#6251) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Meg a Samsung i8910HD is. Szóval biztos megoldható.

valami

(#6253) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az új telefonomnál is érdekel majd egy ilyen opció.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6254) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok. Gyors segítség kellene.

Megpróbáltam Phoenix-szel újrarakni az N8-at, elméletileg úgy csináltam ahogy kell (tehát gyakorlatilag még sem :( ) mert a telepítés vége felé jelzett, hogy nem lát USB kapcsolatot (pedig Suite módban rá volt dugva a telefon a gépre) csatlakoztassam újra majd nyomjam meg az OK gombot, ezt megtettem azóta se kép se hang. A szoftver a javasolt 0599766 Euro 3-as volt. Én még refurbish módban próbáltam szoftverezni, de miután nem sikerült megpróbáltam többször is a halott telefon módot is, semmi eredménnyel.

Halott módban a telepítés első harmadában kérte hogy válasszam le az USB-ről, nyomjam 8 másodpercig, majd csatlakoztassam rá, ezt megtettem, tovább ment a frissítés, majd ismét jelzett, hogy nem lát USB kapcsolatot, csatlakoztassam újra majd nyomjam meg az OK gombot, de megszakadt a folyamat.

A telefon bekapcsolás gombra rezeg egyet, ha sokáig nyomom akkor hármat, de ettől eltekintve semmi életjel. Számítógéphez csatlakozva egy pittyegés majd utána rögtön jön a leválasztódást jelző hang.

Most mit tegyek, mert holnapra nagyon kellene a fiamnak a telefon a navija miatt is. Köszi. :R Üdv. Langsam

(bocs hogy itt is feltettem a kérdést, hátha valahol kapok gyors megoldást)

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#6255) sadboy válasza Langsam (#6254) üzenetére


sadboy
aktív tag

Én is jártam így az n8-al anno keress hozzá leírást. De rémlik hogy nekem csak úgy működött a halott mód hogy közben töltőn volt a telefon és nekem a bekapcsológombra semmit nem csinált csak akkor történt valami amikor kihúztam a telefonból a töltőt és visszadugtam.

[ Szerkesztve ]

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#6256) TommyX_


TommyX_
őstag

A lassított felvétel tényleg jó dolog lenne, de az érdekesség az, hogy senki sem próbálkozott még meg a "portolással". :U
Ugye a Samsung i8910HD jó alap lenne az S60v5 miatt, de ha valakinek sikerülne egy telepítőbe összeszedni a kamera szoft darabjait, akkor is ott a kérdés, hogy működne-e ez a megoldás.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#6257) Polarstar válasza TommyX_ (#6256) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha értenék hozzá - megcsinálnám.

De nem értek hozzá. :R

/Ellenben kiválóan főzöm és sütök! :R /

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6258) Langsam válasza sadboy (#6255) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#6259) Kolondrum

No fiúk! 808 tulajokat! Szeretnélek megkérni titeket egy kis tesztelésre. Eléggé elhúzódó lehet, de biztos vagyok a dolgomba. Annyira, hogy a panelon rá tudok mutatni a hibás kondira is.

A telefont kéne 3G üzemmódban használni. Nem kettős, nem GSM hanem 3G-ben. Alapból a kettős és a 3G ikonja között nincs különbség mert mindig 3.5G-t mutat. A hiba akkor jelentkezik amikor üzemmódot váltunk pl GSM-ről más mádra vagy bekapcsoláskor, de akkor is csak ha alapból nem GSM-ben van a telefon.
A hiba maga egy újraindulás lesz. Úgymond résen kell lenni, de csak hálózat váltáskor vagy bekapcsoláskor. Én hegy aljában lakom és régen sokat baszogattam a telenort, hogy nincs rendes térerő, na azóta van, de a 3G ennek ellenére nem fullos.
A lényeg: Ha hálózat módot váltunk GSM-ről akkor először lejön a hálózatról és megjelenik a 3.5G-s ikon. Ez a jó szitu, de előfordul, hogy egy pillanatra a 3G felirat jelenik meg. Ekkor restartol a telefon. Ugyan ez előfordulhat induláskor is. Teóriám szerint ha előbb megy fel 3G-re és utána GSM-re akkor jön elő a hiba, de ez nagyon ritka szituáció.
Ha valaki nem érti bocsi. Utána néztem, ez egy hiba, de nincs szem előtt. Szerviz javítja. Most, hogy tudok a dologról ha rágyúrok tudom produkálni, de eddig csak itthon sikerült (gondolom én a hegy meg a térerő dolog miatt).
Egy másik teóriám az, hogy ebből a szériahibából fakadóan nincs CSAK 3G üzemmód, ezért ír ki kettős és 3G alatt is 3.5G-t.

Tovább görgetve... amikor sw-t frissítettem és felment a 9db frissítés azért kezdett restartolni mert a szokásokkal ellentétben nem tettem vissza GSM-re ahogy azt szoktam minden telefonomnál. Éppen a restart pillanatában ő elsőnek 3G-re akart menni ami előhozta a hibát. Ezt be is bizonyítottam egy másik 808-al amúgy. Ott azonnal a 3.5G-t írta ki a frissítés után, nekem meg egy pillanatra a 3G jelent meg.
Csodás dolgok ezek nem? :D

További érdekesség, hogy nálunk gyakran hiába van a 3G bekapcsolva csak GSM ikon van, mert eldobja a gyenge térerő miatt. Munkahelyemen meg folyamatosan és gyorsabban is átáll.

[ Szerkesztve ]

(#6260) MR007RM válasza Kolondrum (#6259) üzenetére


MR007RM
addikt

Szóval nálam mindig 3.5G van vagy GSM, attól függően éppen hol vagyok. A múltkor buszoztunk vidékre és út közben többszőr váltott nagy bánatomra GSM-re, de ez a pusztában gondolom nem meglepő. A Telenor gyenge lefedetsége okozta pár elhagyatottabb helyen. Sőt a kollégák körülbástyázott iPhone rengetege is ezt produkálta. :)

Más:
hagel 808-ról álmodozik, ha majd lesz rá pénze........
MR007RM meg erről :((( ha majd lesz rá pénze....... :K

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6261) Kolondrum válasza Kolondrum (#6259) üzenetére

Az elmélet megbukott! Csak induláskor igaz a dolog. Működő rendszer alatti váltáskor nem.

(#6262) Jani05 válasza Kolondrum (#6259) üzenetére


Jani05
csendes tag

Teszteltem!
T-mobilos vagyok és ha sima 3G-re állok vagy kettős módra akkor is váltakozó, hogy mit ír ki, van mikor 3G-t és van mikor 3,5G-t, adatkapcsolatnál mindig 3,5G-t ír.
Nincs fagyás, se újraindulás se.
Egyedül a telefonnal néha akkor van problémám mikor ráteszem a telót töltőre akkor nem nagyon akar rendesen működni az érintőképernyő, de az sem mindig.

Egy érdekesség: másoltam telóról gépre 650MB-nyi adatot és vagy 5 másodperc alatt felmásolta :Y
Megnéztem az adatokat és 110MB/s-ot írt ki a végén :D mondom az hogy?

Szerk: Újraindulásnál sem jelentkezik a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6263) Nick no.1 válasza Kolondrum (#6259) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Telenor,nem indul újra,3G-nél is 3.5G ír ki

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6264) Kolondrum

Thx! Egyre több az info. Ami már fix: a hiba csak kettős vagy 3G esetén jön elő és csak bekapcsoláskor viszont nem mindig. Érdekes! Megint nem szabadna ezen lovagolnom ha amúgy marha ritka. Neten se egetrengető dolog ez.

(#6265) MR007RM válasza Kolondrum (#6264) üzenetére


MR007RM
addikt

Azt se felejtsd el te máshogy működsz mint pl én és talán még egy páran.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6266) sadboy válasza Kolondrum (#6264) üzenetére


sadboy
aktív tag

Érdekes nekem amióta megvan kettős módban van de ilyen hibát nem tapasztaltam induláskor. Van olyan mikor netezéskor 3G-t ír a telefon.

[ Szerkesztve ]

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#6267) Kolondrum válasza sadboy (#6266) üzenetére

Már látom, hogy működő telefon alatt nem hiba a hiba, de induláskor igen, de akkor sem mindig. Akárhogy gyúrok rá nem sikerül produkálnom. Jó hagyom a fenébe, de akkor is ismert a jelenség. :P

(#6268) Quasi_modo válasza Jani05 (#6262) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

másoltam telóról gépre 650MB-nyi adatot és vagy 5 másodperc alatt felmásolta
Ez kissé valószínűtlen. Valami nem stimmel.

valami

(#6269) sadboy válasza Kolondrum (#6267) üzenetére


sadboy
aktív tag

Valószínűleg mert ritka. :K

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#6270) MR007RM


MR007RM
addikt

"másoltam telóról gépre 650MB-nyi adatot és vagy 5 másodperc alatt felmásolta"

A platformunk keményen fejlődik. :DDD

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6271) Jani05 válasza Quasi_modo (#6268) üzenetére


Jani05
csendes tag

Én is csak néztem.
5 mixet másoltam fel gépre és pillanatok alatt megvolt, azt én sem tudom, hogy hogyan.
Még sosem másolt ilyen gyorsan. Pendrive-ról is max 40-50MB/s a legtöbb.

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6272) Kolondrum válasza Jani05 (#6271) üzenetére

Úgy hogy előtte már betette a temp-be.

(#6273) Jani05 válasza Kolondrum (#6272) üzenetére


Jani05
csendes tag

Akkor biztosan. Onnan meg már gyorsan áthelyezte.

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6274) Kolondrum válasza Jani05 (#6273) üzenetére

Megnézel egy vidit telóról majd másolod pl, akkor van ez a jelenség. Képeknél ha megnézed őket majd másolod.

(#6275) Jani05 válasza Kolondrum (#6274) üzenetére


Jani05
csendes tag

Biztos ez volt most is, csak még ilyen nem fordult elő velem.
Nagyon meg is lepődtem, mondom itthagyom had másolja erre kész. :D
A 12-18MB/s-hoz vagyok szokva.

Ma is tanultam valamit :)

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6276) Kolondrum

Nemmegy
[link]
[link]
Essemegy
[link]

(#6277) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Pakolom vissza a cuccokat a mobilra, de még egyszer nem teszek fel annyi progit egyszerre mert elveszek benne. Ráadásul az Adventures of Tintint újra kell kezdenem, pedig már a vége felé jártam. Dögség.

[ Szerkesztve ]

valami

(#6279) Nick no.1 válasza Kolondrum (#6276) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Nálam sem müxik . :(

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6280) Kolondrum válasza Nick no.1 (#6279) üzenetére

Majd megjavul.

Más: Megnéztem a HTC ONE és az Xperia Z hands-on-ját. Néztem néztem, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nekem olyanom legyen. Kézbe venném az tény, de az, hogy odaadjam érte a 808-at vagy, hogy ilyen legyen a fő telóm.... A BB Z10-es is hasonló, de azért el tudnám képzelni, pár nap-hét barátkozás után. Keresem az alternatívákat, de még nem találtam meg.

(#6281) Nick no.1 válasza Kolondrum (#6280) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Nem igazán néztem még más alternatíva után..szerintem nincs ilyen kategóriájú készülék a piacon..
Még egy jó darabig Nokia 808 lesz a befuto nálam...azt hiszem

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6282) thom79


thom79
tag

Akartam kérdezni h nektek müxik e a gyári idöjárás de akkor nem kérdem most már :)

Jani05: Amikor nem müxik az érintő ha töltöre rakod az töltö baj 100%, onnan tudom h két töltöm van mert két helyen is töltöm a telót és az egyiknél nálam detto ezt csinálja, amit kaptam hozzá azzal tökéletes, érdekessége a dolognak hogy a kettes számú töltöm is eredeti nokia de ha azzal töltöm soha nem müxik az érintö :)

(#6283) Jani05 válasza thom79 (#6282) üzenetére


Jani05
csendes tag

Akkor a töltővel nem stimmel valami...
Hát nem mindig csinálja, max majd nem piszkálom annyit mikor tölt.
Vagy majd veszek másikat.

Samsung Galaxy S7 Edge & Nokia 808

(#6284) thom79 válasza Jani05 (#6283) üzenetére


thom79
tag

Jaja tuti, nekem a AC-10E töltő az amivel nem müxik az érintő...

(#6285) süti5


süti5
őstag

Egyszerűen kiválóan készít felvételt a teló, full képernyőn visszanézve is szuper. A veszteségmentes zoom is bevált, annyi, hogy azért azzal vigyázni kell, mert zajosodás erősebb így, de ez is csak nagyképernyőn látszik, telón visszanézve nem. A hang megint kiváló, mindenki le van döbbenve, akinek eddig megmutattam.
Annyiszor gondolok rá, hogy milyen jól döntöttem fél éve:)

(#6286) Quasi_modo válasza Kolondrum (#6280) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Keresem az alternatívákat, de még nem találtam meg.
Sürgős váltani ?

valami

(#6287) boletus válasza süti5 (#6285) üzenetére


boletus
aktív tag

Örömmel olvasom a tapasztalataidat,én,mint hobbyfotós.
Erdőt,mezőt járok kerékpárral,ami tetszik lefotózom.Jobbára magamnak.
Hasonlítgatok régebbi felvételekkel, örömmel állapítom meg, a 808, minőség fotózás terén. Nagyon is az.

[ Szerkesztve ]

(#6288) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Téma. Ez már 41 megapinkszeles.

Lumia 950

A hír nem április elsején került fel, attól még lehet vicc.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6289) Ricardo válasza Polarstar (#6288) üzenetére


Ricardo
félisten

30 napos akku, és a 41MPX -s optika ami nem dudorodik ki. Ez a kétdolog engem mindenképpen kétkedésre sarkall.

(#6290) Polarstar válasza Ricardo (#6289) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Emlékszel még arra az ultranagy akksira, amit bele lehetett rakni a 808-ba? Volt hozzá egy extra hátlap is.
No ebben elveszett a kamera dudor.

Ha a gép nagy és egyenletesen vastag - akkor a 30 napos készenlétet még el lehetne hinni - csak ne vedd fel! :R

Az eri t68-am egy hetet ketyeg azzal a kicsi és vékony akkuval ami benne van és egy nagy telefon hátában ebből elfér akár 6 is! Mondjuk én beszélgetek vele nagy néha...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6291) Kolondrum

a cég kért egy képet valamiről, kaptak egy 38mp-set,majd lesnek ha nagyítanak. :D

(#6292) Polarstar válasza Kolondrum (#6291) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szegény Office be fog halni, ha be kell illeszteni a képet! :DDD

-Kérsz egy fotót?
-Hogyhogy mivel?
-Kamerás mobil vazze?!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6293) Quasi_modo válasza Polarstar (#6288) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Így elsőre szerintem kacsamadár. Annyit ígérgették már, hogy csak akkor hiszem ha látom a boltban.
Ja és ha kipróbáltam.

valami

(#6294) MR007RM válasza Polarstar (#6288) üzenetére


MR007RM
addikt

A WP rendszere még egy átlagos kamerát sem tud normálisan lekezelni, nem hogy egy 41MP-set. És ennek tökéletes példája a Nokia, akik még állítólag értenek is hozzá. (Hiszen a symbian-t egy tökéletesebbre cserélték, nem? Azért kellett dobni, mert az szar volt). Vagy talán direkt bénáznak? :U Mindegy, mert a végeredmény a fontos és az elég gáz. :K

A hír meg kamu. Szerintem valami lejáratós dolog lenne, és egy komoly emlékeztető.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#6295) Polarstar válasza MR007RM (#6294) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Aki ezt kiadta nem minket járat le, hanem a Nokiát!

Ez egy seggberúgás a cégnek!

Ha beszélnek a PV szenzorról, az érdekli az embereket.

Tehát ez bizony felvevő piac!

Gondolom én... Kicsivagyok és tudatlan. Jöhet a kalács és a kakaó... :R
/Báááár, mint tudjuk szart már ventillátorba a Nokia..../

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6296) Radeon_5 válasza Polarstar (#6288) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Egyelore nagyon kis semmilyen hir, kivancsi leszek. Ha tenyleg jonne, az kiraly lenne.
Miert nem 909-nek hivjak? :D

Son of a Bit

(#6297) Kolondrum

Ma láttam egy SGSII-et ami összefosta magát, muhahahahahaaaa! ;]

(#6298) Kolondrum

Ezt lehet h megrendelem. talán nem rokkanok bele. Ma is kellett volna melóba! Egy SGS3 adatkábelt kellett rádugni szegény 808-ra. Tiszta rosszul voltam. ;]

(#6299) Quasi_modo válasza Kolondrum (#6298) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Basszus egy egész dollár ? Egy összegben kell kifizetni ?

valami

(#6300) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Az XPlore szignó probléma már nem probléma. Megoldották a ne tudd melyik oldalon.

Miért nem tudom az NFC-t párosítani egy Galaxy Nexussal ?

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.