Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Bass válasza Magnat (#4400) üzenetére


Bass
addikt

Most tesztelem átváltottam a 2.4-s wifire de ugyan ilyan jó. Ugyan úgy terhelem és panelba lakom pluszba de mindenhonnan jó. Nem lehet h neki nem a telóval hanem a másik "féllel" van a baja?

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4402) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok!
Valami masszívabb autós tartót szeretnék venni hozzá.
Kerestem a korábbi hozzászólások között, de nem igazán találtam konkrét típusokat.
Ki mit használ/ajánl hozzá?
Korábban egy CR-123 tartót használtam, de sajnos ebbe már nem fér bele.

(#4403) pitiless válasza rover45 (#4402) üzenetére


pitiless
senior tag

https://edigital.hu/tarto-konzol/samsung-ee-v200-autos-tarto-4-58-keszulekekhez-fekete-p307861

Olvass kommenteket.

(#4404) rover45 válasza pitiless (#4403) üzenetére


rover45
senior tag

Szia!
Ez elég jónak tűnik köszönöm :R
Kár, h Samu ;]

(#4405) vittgen válasza rover45 (#4402) üzenetére


vittgen
aktív tag

(#4406) rover45 válasza vittgen (#4405) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm :)
Mintha lenne némi hasonlóság a Samsung és e között :D

(#4407) vittgen válasza rover45 (#4406) üzenetére


vittgen
aktív tag

Jaaaa.... Határozottan!! ..olyan "egy kaptafára" stílus!! :-)

Csak ennek Urbii a neve!

(#4408) pitiless válasza rover45 (#4406) üzenetére


pitiless
senior tag

Anno vettem egy hasonlót a samuhoz. Nem tapadt egyáltalán, míg a Samsunggal kevés volt a problémám. Nyilván ez is el tud engedni, de most már jó pár hete fixen tart a feleségem autójában. Az extrém hőváltozást azért ez sem kedveli, meg már van vagy 4 éves.

(#4409) ( V )


( V )
veterán

El se hiszem... megjött végre a februári frissítés :U

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4410) Magnat válasza Bass (#4401) üzenetére


Magnat
veterán

De, akkor könnyen lehet, persze az is lehet, h ugyanaz a BT eszköz más telefonnal meg működik ... akkor igazán egyik készüléket sem lehet okolni, mégis bosszantó.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4412) ShadowX válasza #32839680 (#4411) üzenetére


ShadowX
őstag

Van már olyan készülék a Pixeleken és Essential Phone-on kívül amelyik márciusi patchen van?

(#4413) vittgen


vittgen
aktív tag

A Messengerre még mindig nem tudom a sötét hátteret ráhúzni!! :W
A Viberen már sikerült!! :C

(#4414) harry3 válasza vittgen (#4413) üzenetére


harry3
őstag

Szerintem néhány héten belül már trükközés nélkül is benne lesz.

(#4415) Lali-213 válasza harry3 (#4414) üzenetére


Lali-213
senior tag

A Messenger lite is meg fogja kapni vajon?

(#4416) vittgen válasza harry3 (#4414) üzenetére


vittgen
aktív tag

Úgy legyen!! ;)

(#4418) Gabesz84 válasza Bass (#4399) üzenetére


Gabesz84
őstag

Tuti nem szoftver, mert amint bedugom a jacket, megszűnik a lejátszás akadozása.
Egyébként most épp megfelelően működik. Lehet az energiagazdálkodás kikapcsolása a bluetooth service-re meg egy újraindítás valamikor megtette a hatását. Meglátjuk meddig marad jó.

A környezet és a fogadó eszköz hibáját kizárnám, mivel mindennel csinálja, a xiaomi bluetooth hangszórótól kezdve, honda HFT fejegységen át az olcsó kínai BT vevőig. Plusz régen a lumia 950XL-el sosem volt ilyen gondom ugyanezekkel az eszközökkel, csak mikor elkezdett akadni maga a telefon túlmelegedés miatt.

(#4419) Trialbiker válasza vittgen (#4413) üzenetére


Trialbiker
tag

Nekem úgy sikerült hogy bejelentkeztem pluszban a messengerbe egy másik fiókról ahol már engedélyezve volt a sötét mód. Bekapcsoltam a sötét módot majd átjelentkeztem a sajátomba és töröltem a másik profilt és így sötét maradt

Samsung Galaxy A72

(#4420) chipesz válasza Trialbiker (#4419) üzenetére


chipesz
őstag

Ezt a módszert próbálta, nem működött neki. :/

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4421) Albigator


Albigator
őstag

Sziasztok!

Nem találom ezen a telefonon (9-es pite) sehol se a "párhuzamos alkalmazásokat". Van ötletetek merre lehet, vagy milyen néven van?

(#4422) chipesz válasza Albigator (#4421) üzenetére


chipesz
őstag

Szia!

Mire gondolsz, az osztott képernyőre? Vagy arra hogy egy alkalmazásból 2 példány is futhat (pl. ily módon két fiókba be tudsz jelentkezni)?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4423) vittgen válasza Trialbiker (#4419) üzenetére


vittgen
aktív tag

+ chipesz

Most újból próbáltam, de nem sikerült!
Megvárom a hivatalos verziót!!

(#4424) Albigator válasza chipesz (#4422) üzenetére


Albigator
őstag

Utóbbi.
OP5-ön OOS rendszer alatt (szintén android 9) párhuzamos alkalmazásoknak hívják és már Oreon is elérhető volt ezen a néven. Ha rákerések a beállításokban be is adja, viszont a Nokián nem (anyukám telefonja) és nem is találtam meg mikor kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#4425) chipesz válasza Albigator (#4424) üzenetére


chipesz
őstag

Nincs ilyen. Csupasz droid egyik hátránya. MIUI-ban is tudom hogy van, Huawei, Samsung telókon.

Opció lehet ha letöltöd a Play Storeból a Parallel Space nevű appot, az ezt csinálja (jómagam sosem próbáltam).

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4426) Albigator válasza chipesz (#4425) üzenetére


Albigator
őstag

Értem, köszi..
Akkor semelyik android one-os telefonon sincs alapból?

(#4427) chipesz válasza Albigator (#4426) üzenetére


chipesz
őstag

Nincsen.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4428) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok!
Nektek mennyire bírja a telefon 1 töltéssel, normál használat mellett?
Úgy érzem az enyémmel vmi gond lehet, mert reggel mikor indulok munkába 100%-on van, estére mire hazaérek 17:30-kor, akkor 50 % körül van. Pedig sok mindent nem csinálok vele napközben, csak facebook, google hírek, viber, meg 1 játékba szoktam benézni 10-20 percet. Létezik, hogy ez a pár dolog ennyire merítené a telót? Vagy inkább már gyengül az akksi? Tavaly nyáron vettem a telót. :U

(#4429) ShadowX válasza Croft-21 (#4428) üzenetére


ShadowX
őstag

Facebook appból vagy böngészőből megy? Az app köztudottan gyilkoja az akkut.

(#4430) Croft-21 válasza ShadowX (#4429) üzenetére


Croft-21
őstag

Appból megy a face, a messengert is appból használom. Napi 2-3x lépek be az appba.

(#4432) *Mukeey* válasza ShadowX (#4429) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Annyira már nem jellemző, mint pár évvel ezelött. Javítottak a face appon sokat.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4434) harry3 válasza #32839680 (#4433) üzenetére


harry3
őstag

Mi a jelenlegi builded?

(#4435) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok!
Lehet bugyuta kérdés, de felteszem.
Ha nincs szükségem arra, hogy a lehető legrövidebb idő alatt feltöltődjön (pl munkahelyemen ülök és előttem van az asztalon), akkor tudom óvni azzal az akkumulátort, hogy nem a gyári gyorstöltővel töltöm, hanem csak egy normális 1A-es töltővel?

(#4436) *Mukeey* válasza rover45 (#4435) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Felesleges. Nyugodtan töltsd a gyárival. Ha azt szeretnéd, hogy sokáig jó legyen az akku, akkor töltsd csak 80%ig és ne engedd sokszor 20% alá. Ezek a lithium akkuk bírják a gyorstöltést.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4437) ShadowX válasza rover45 (#4435) üzenetére


ShadowX
őstag

Én azt vettem észre ha lassabb töltővel töltöm (1A) akkor egyenletesebben és lassabban merül, mint a 2A-s töltővel.

[ Szerkesztve ]

(#4438) rover45 válasza *Mukeey* (#4436) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Maximum 80-85%-ig szoktam tölteni, és 35-40 alá nem engedem.

(#4439) -Skylake- válasza ShadowX (#4437) üzenetére


-Skylake-
addikt

- inkabb elengedem

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4440) Magnat válasza *Mukeey* (#4436) üzenetére


Magnat
veterán

Ártani biztosan nem árt vele ha lassabban tölti, egyébként ez a 20% alá merítés is a full védetlen cellákra vonatkozik, gondolom te sem hiszed, h amikor a telefon azt mutatja, h 0 százalék van az akkuban akkor az valóban üres ... másrészt ha mindig 20 és 80 között használja, akkor még ha valamennyit kímélne is az akksin (amit sokan vitatnak, tekintve h a többszöri felmelegedés többet árt az akkunak -illetve a kisebb töltőáram is pont a kevésbé melegedés miatt jó), akkor is sokkal több ciklus kerül bele a gyakori töltögetésnél fogva..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4441) ShadowX válasza -Skylake- (#4439) üzenetére


ShadowX
őstag

Tudom, hogy nem kéne ilyet észrevennem (mert mindegy hogy 1A vagy 2A, de főleg a 100-90% közötti tartományban látom ezt látványosan. Az is lehet hogy az akku kezdett meghülyülni.

(#4442) harry3


harry3
őstag

Nah, nekem is sikeresen előjött a fekete képernyő+nem reagál semmire. Az asztalon volt, majd amikor rá akartam nézni akkor semmire sem reagált. Hosszan nyomtam a kikapcsoló gombot, majd próbáltam ott megérinteni, ahol a kikapcsoló gomb van. Nem történt semmi, ugyan úgy sötétség. Aztán megcsörgettem magam, amire az mondta, hogy a hívott szám nem elérhető. Ekkor villant fel a kijelzőm, hogy nincs szolgáltatás. Ezt követően ujjlenyomattal feloldottam (semmilyen kódot nem kért, tehát újra sem indult) és azóta működik. Ja, és miután magához tért feldobta, hogy mennyire ajánlanám másnak ezt a telefont... :W

Fél év után is egy bugos, instabil nagy adag f*s az egész.

[ Szerkesztve ]

(#4443) chipesz válasza harry3 (#4442) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is előjött ez a héten. Sima hosszan nyomás a bekapcsológombon, újraindult és jó lett.
De én is gondolkodom, hogy kéne tőle megszabadulni, az a baj, hogy hiába szép állapotú, alig kapnék érte valamit. Júniusban vettem, 2 évre terveztem vele.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4444) harry3 válasza chipesz (#4443) üzenetére


harry3
őstag

Én is akkor vettem, 3 évre terveztem, ameddig a bizt. frissítéseket kapja. Nálam rontja a helyzetet, hogy már amikor vettem is jóval bolti ár alatt volt, azóta még lentebb ment az ára. Fillérekért nem akarom eladni, mert van jobb helye most a pénzemnek. Marad a folyamatos anomáliákkal való kínlódás, aztán remélem a Q megjelenésére sikerül arra a szintre hozni a 9.0-t, mint a 8.1 volt.

(#4445) *Mukeey* válasza harry3 (#4442) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az nálam heti szinten megvolt, ezért adtam el. Nagy kár érte, hogy pont szoftveres bukott el, hiszen számomra az androidone volt a legfontosabb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4448) -Skylake- válasza #32839680 (#4447) üzenetére


-Skylake-
addikt

En ezt a kisebbik problemanak latom, nem ez az elso, hogy egy gyarto keptelen osszerakni egy ertelmes rendszert (majdnem mind keptelen). A legnagyobb gond az, hogy hiaba probalt a google igy laza 9 ev utan lepni valamit a szanalmasnal szanalmasabb frissitesi kerdesben, a tetves HMD nem nyitja ki ezt a telefont. Adott egy keszulek, ami majdhogynem a tokeletes kozepkategoria, moderrek ezrei fejlesztenek ra OS-t, adott a Project Treble ami altal egy jol megtermett napkozis is minosegibb OS-t dobna ossze 2 mateklecke kozott mint a gyari es ZART a tetves telefon. Barmelyik, ismetlem barmelyik custom rom minosegibb lenne mint a gyari. Csak epp nincs hozza, mivel hiaba irjak meg ha felrakni ugysem birod. Ez a szegyen, nem a szar gyari droid. Egy iOS is nagyobb mozgasteret ad, mint egy nyilt, opensource android. Ez az evezred vicce...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4449) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok!
A gyári kamera appal jó látom, hogy nem lehet 360fokos, gömb panorámát készíteni?

(#4450) chipesz válasza rover45 (#4449) üzenetére


chipesz
őstag

Jól.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.