Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok
Most akarok venni egy ilyen Nokiát.
El lehet tüntetni a gombokat alulról?
Szeretem a gesztus vezérlést a Huawei és Xiaomi óta.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#4752) PanVene válasza Chris0321 (#4748) üzenetére


PanVene
csendes tag

A túlmelegedés autóban nem feltétlenül a töltő hibája. Nézd meg, hogy kap-e elég levegőt a telefon az autós tartójában.
Nekem is túlmelegedett egyszer mikor a szélvédőn volt és az autó nem fújt levegőt arra egyáltalán, a nap viszont sütötte a telefont. Átállítottam, hogy a kormány vonalában levő fúvókák előtt tartsa nekem, az megoldotta :)

(#4753) Chris0321 válasza PanVene (#4752) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a gond, hogy az anyósülésen volt a telefon egy sötétített üvegű (szabályosan, gyárilag) autóban ahol még a nap sem nagyon érte a B oszlop és a combtámaszos ülés miatt mert szinte végig takarásban volt. Plusz ugye a klíma azért ment 22 fokra beállítva és még nincs olyan meleg. Eddig egy Ladában használtam a telefont amiben nem volt klíma, viszont a szélvédő elé rakva és a legnagyobb melegben sem fordult elő ilyen egy 3-3,5 órás út alatt ahol azért sokkal nagyobb hőterhelést kaphatott a naptól.

(#4754) nicu71 válasza GordonSamway (#4751) üzenetére


nicu71
addikt

szia ,van gesztusvezérlés,a Google -féle alap Pie verzió.De a nav bar sáv az továbbra is ott van.Egyáltalán nem zavaró a nyújtott kijelző miatt,régebbi mobilomon én is háklis voltam erre itt nem.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4755) PanVene válasza Chris0321 (#4753) üzenetére


PanVene
csendes tag

Értem, akkor ez neked tényleg nem releváns.
Ha nem az autó lenne a hibás akkor ez lehet segít: én egy ideje már egy Anker Quick Charge 3-as autós-töltövel vagyok nagyon megelégedve. Egész praktikus, mert dupla-USB-s és halvány-kéken világít mindkettö nyílás. Kb. 5200 Forintnyi Euro volt.

[ Szerkesztve ]

(#4756) Chris0321 válasza PanVene (#4755) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mi lehet a gond, mert eddig ez a töltő gond nélkül működött. Nem vagyok otthon, nem tudom megmondani a típusát de ebbe is több usb-s csatlakozó dugható.

(#4757) Chris0321 válasza Chris0321 (#4756) üzenetére


Chris0321
addikt

Közben hazaértem és megnéztem, nekem egy ilyen töltőm van.

(#4758) Pieee válasza rover45 (#4724) üzenetére


Pieee
újonc

Ma végre visszakaptam a szörnyeteget, főpanelt cserélték benne.

(#4759) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok !
Más is tapasztja ezeket, nekem ezek újak:
- wifi nem működik, újra kell indítani a telefont
- mobilnet nem működik, -||-
- a telefon néha random rezeg
- az üzenetek, hívások késve/nem jönnek még (Messenger, Facebook, telefon app, üzenet app)
- valamikor nem akar tölteni

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4760) Bass válasza BB0401 (#4759) üzenetére


Bass
addikt

Nekem 8 hónapja meg van de semmi hiba. Szerintem ha egy fr sem segít akkor szerviz.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4761) BB0401 válasza Bass (#4760) üzenetére


BB0401
aktív tag

Sajnos már volt mindegyik. Reset is, szerviz is.

Most majd jövő héten mindenképpen elküldöm újra, mert por ment a kamera alá.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4762) rover45 válasza Pieee (#4758) üzenetére


rover45
senior tag

Remélem ez már örökös lesz egy darabig. :K

(#4763) Lezlike51


Lezlike51
csendes tag

Hali! A smile-k nálatok is változtak a billentyűzetben,mert nálam egész más lett?

(#4764) stingy2


stingy2
senior tag

Az utóbbi időben nálam is elkezdett furcsán viselkedni a telefon. Két hibajelenséget produkál: 1, random lefagynak az appok.(gmail, waze, böngésző pl) ki-bekapcs megoldja, nem kell restart. 2, a hangszóró elkezdett recsegni és max. hangerőn is alig hallom a másik felet. Vajon van erre otthoni megoldás, vagy irány a szerviz?
Eddig szerettem ezt a telót, de így lehet, h kuka lesz.Azért az nonszensz, h a feleségem negyvenezres Redmi Note 3-asa lassan 4 éves és semmi ilyesmit nem produkál...

INTJ

(#4765) Croft-21 válasza stingy2 (#4764) üzenetére


Croft-21
őstag

Ma nekem is produkált furát a telefon. Ülök a gép előtt netezek, a telefon az ágyon töltőn. Egyszer csak megszólal a klasszikus nokia dallam, ami bekapcsoláskor szokott lenni. Random újraindult a telefon, lehet, hogy túlmelegedett és azért?

[ Szerkesztve ]

(#4766) BB0401 válasza Croft-21 (#4765) üzenetére


BB0401
aktív tag

Én is simán töltöttem, és nem indult újra, de láttam, jött értesítés: a hőmérséklet elérte a kritikus pontot.

Más: a kijelző elvileg GG, de egy sima iskolai pad megkarcolta. Hogy ?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4767) Bass válasza BB0401 (#4766) üzenetére


Bass
addikt

Nekem is kiírta navi közben de hát az ablaknál mit várunk,a karc meg olyan nekem egy olyan telom volt ami birta a galaxy ace 1 ,azt rakhattam kulcs mellé ,bárhová ,folia sem volt rajta. Azóta volt sok jo b/drágább telóm és hiöba az új fejleszzésü gg én is úgy látom h visszafejlődik.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4768) BB0401 válasza Bass (#4767) üzenetére


BB0401
aktív tag

Úgy rendben van, de nekem kb 25 fokos szobában volt, árnyékban.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4769) Bass válasza BB0401 (#4768) üzenetére


Bass
addikt

Jaj az gáz...

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4770) BB0401


BB0401
aktív tag

Miért ilyen lassú mostanában a töltés ?

92 % - hátravan még 16 perc

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4771) Sgr_A válasza BB0401 (#4766) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem a pad karcolta meg hanem a padon lévő por amiben lehetnek kvarc szemcsék amik a mohs skálán a 7es keménységet elérik

[ Szerkesztve ]

(#4772) vittgen


vittgen
aktív tag

Nekem megfelelő a töltési sebessége!
37 perc alatt 31%-ról 75%-ra...

(#4773) Chris0321 válasza BB0401 (#4770) üzenetére


Chris0321
addikt

A végén mindig belassul, hogy kímélje az akkumulátort.

(#4774) BB0401 válasza Chris0321 (#4773) üzenetére


BB0401
aktív tag

Igen, azt tudom.

Elnéztem, semmi:))

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4775) Croft-21


Croft-21
őstag

Nektek működik az arcfelismerő? Én tegnap állítottam be, de hiába. Továbbra is a vonal összehúzós megoldással, meg az ujjlenyomattal oldható fel.

(#4776) Chris0321 válasza Croft-21 (#4775) üzenetére


Chris0321
addikt

Bár félek attól, hogy ha beállítom az arcfelismerőt a telefonom öngyilkos lesz, megpróbáltam megkeresni a beállítások között de nem lett meg így nem tudom nálam működik-e.

(#4777) chipesz válasza Croft-21 (#4775) üzenetére


chipesz
őstag

Nálam működik. Egyébként a Settings > Security & location > Smart lock > Trusted face alatt van.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4778) Croft-21 válasza chipesz (#4777) üzenetére


Croft-21
őstag

És hogyan kéne működnie? Én hiába nézek a telefonra semmi nem történik. Csak kézzel tudom feloldani. Lehet, hogy ki kéne iktatni a pin kódos feloldást?

(#4779) chipesz válasza Croft-21 (#4778) üzenetére


chipesz
őstag

Ránézel és felsimítod a kijelzőt.

Fingerprint scanner és PIN is be van nekem állítva. Próbáld meg többször beolvasni az arcodat.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4780) Croft-21 válasza chipesz (#4779) üzenetére


Croft-21
őstag

Felsimítom a kijelzőt kézzel? Nem az a lényege, hogy ránézek és magától felold?

(#4781) BB0401 válasza Croft-21 (#4780) üzenetére


BB0401
aktív tag

Alapból Androidon nem így csinálja. A OnePlus belenyúlt a rendszerbe, ezért az ő telefonjain úgy működik, ahogy írtad.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4782) Croft-21 válasza BB0401 (#4781) üzenetére


Croft-21
őstag

Akkor marad az ujjlenyomatos feloldás, szerintem annál gyorsabb nincs. Mert az, hogy ránézek és felold és akkor még nekem kell kézzel felsimítani a képernyőt... így nem látom sok értelmét.

(#4783) chipesz válasza Croft-21 (#4782) üzenetére


chipesz
őstag

Februárban írtam róla, nem érdekelt senkit. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4784) BB0401 válasza chipesz (#4783) üzenetére


BB0401
aktív tag

Láttam. Kipróbáltam. Az app miatt 9 óra alatt 25 %-ot merült.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4785) BB0401


BB0401
aktív tag

Veletek történt már ilyen ?

Éppen használom a telefont, érzem, rezeg egyet. Gondoltam, értesítés jött. De a telefon nem jelzett semmit.
Ilyen már többször is előfordult velem.
Mi miatt lehet ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4786) Draken válasza BB0401 (#4785) üzenetére


Draken
őstag

Hétvégén volt velem ilyen, épp a zsebben volt, és olyan rezgést éreztem, mint mikor nem érzékeli megfelelően az ujjlenyomatot. Betudtam annak, hogy totál le voltam izzadva, és valamiképp érzékelt az olvasó, mivel azóta nem fordult elő

(#4787) kvrt0516 válasza chipesz (#4783) üzenetére


kvrt0516
csendes tag

Autoinput applikacioval Auto dismiss keyguard opcioval felold arcfelismeressel.

(#4788) BB0401


BB0401
aktív tag

Utálom ezt a telefont. Néhány indok, hogy mégis miért.

Tegnap este feltettem töltőre, hogy éjjel feltöltsön. 14 %. Mit látok reggel ? 34 %...

Na, sebaj, rátettem újra, és elkezdtem használni. Azonban a telefon töltés közben merült ! Most is ezt csinálja. Edit: lehet, hogy az elosztó rossz.
Most úgy néz ki tölt, de borzalmasan lassan.

Van még egy dolog. Az állandó lagg. Nem tudok felvenni egy hívást, mert lefagy. Vagy csak a kijelző, vagy a gombok is. Anyukám Ace 4-e sokkal gyorsabb...

Nyár végén ezt lecserélem valami normálisabb telefonra.

BB

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4789) rover45 válasza BB0401 (#4788) üzenetére


rover45
senior tag

Én cirka márciusban vettem az enyémet.
Tökéletesen megvagyok vele elégedve.
A saját töltőjét és kábelét még ki sem bontottam, Blitzwolf töltővel és kábelekkel használom.
Soha semmi lag nem volt!

Csak, hogy minden negatív vélemény mellett legyen egy pozitív is :)

(#4790) Chris0321 válasza rover45 (#4789) üzenetére


Chris0321
addikt

Felesleges e mellé a hozzászólás mellé pozitív véleményt is írni mert egyértelmű, hogy valami komoly gond van a telefonnal és el kellene küldenie a szervíznek ahol valószínűleg garanciában javítanák. Lehet az akksija ment tönkre, lehet valami más gond van. Ilyen probléma bármilyen gyártó telefonjával előfordulhat. Ha neki jobb, hogy inkább vesz egy másikat akkor csak nyugodtan.

(#4791) Draken válasza BB0401 (#4788) üzenetére


Draken
őstag

Hasonló eset volt nálam még anno nexus 5-nél, szervíz, alaplapcsere megoldotta a problémát!

(#4792) BB0401


BB0401
aktív tag

Az IKEA-s kábel a hibás valószínűleg.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4793) rover45 válasza BB0401 (#4792) üzenetére


rover45
senior tag

Csak ajánlani tudom őket, mindegyiket használom és mindegyik legalább annyira tökéletes, mint a gyári!
Blitzwolf
Baseus

(#4794) Bass válasza BB0401 (#4788) üzenetére


Bass
addikt

Szia szerintem vidd el szervizbe gondolom garis,én 8 hónapja használom minden gond,fagyás nélkül. Volt h az elején elfelejtette a rendszer hangokat és eltűntek de gondolom szoftveres hiba lehetett mert az is megszűnt. Szépen működik,nem laggol,a készülék ház baromira bírja a strapát egy karc nincs rajta ,jó a kamera(gcammal)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4795) szifi


szifi
csendes tag

Borzasztó ez az új bug. 2 naponta érzéketlen a navbar, újra kell indítani hogy működjön. Azért ilyen hibát elkövetni. A legutóbbi frissítés óta csinálja. 😝

(#4796) BB0401


BB0401
aktív tag

Helló. Éppen neteztem a telefonnal, majd kitöröltem az előzményeket és cookie-kat, erre a telefon azonnal lefagyott kb 5 percre teljesen.

Ami furcsa:
Samsung Internet memória használata átlagosan: 64 mb
A lefagyáskor pedig 1.7 GB volt !!

A rendszer konkrétan összeomlott lásd screenshot. (Tudom, az egy régebbi.)

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4797) ( V ) válasza rover45 (#4789) üzenetére


( V )
veterán

Én is BlitzWolf töltőt használom, a kocsiban is :K nincs is bajom vele.

Viszont sajnos sikerült leamortizálnom [kép] :O
kicsit mondjuk vicces hogy kb kocsi ülés magasságból koppant és betört... de hát ez van.

valakinek van tapasztalata a márka szervizzel kijelző csere terén?

Mondjuk amíg lokális marad a sarokban addig lehet hogy hanyagolom, ha csak nem kezd el terjedni. Tartok tőle hogyha egyszer megbontják, már nem lesz olyan masszív a szerkezete.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4798) BB0401 válasza ( V ) (#4797) üzenetére


BB0401
aktív tag

Márkaszerviz ? Sz@r.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4799) mmarta válasza ( V ) (#4797) üzenetére


mmarta
senior tag

A Nokia szervizzel csináltattam, nem egész 2 hét a javítás, egy éve 50e Ft volt. DHL vitte-hozta ingyen.
Itt adtam fel a javításra az igényt.
Nincs semmi gondom azóta sem, jól összerakták, nem nyiszorog, masszív mint új korában.

[ Szerkesztve ]

(#4800) Arcanine válasza ( V ) (#4797) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Én kb két-három hete garanciában cseréltettem velük kijelzőt, mert a rosszabbik fajta panel jutott a túl magas minimum fényerővel. Csak ezért nem küldtem volna be, de adódtak vele wifi, bluetooth meg usb problémák is, és akkor már inkább megcsináltattam az egészet. Kedden odaadtam a DHL-nek Ferihegyen, következő hét hétfőn mehettem vissza érte (házhoz is jöttek volna, de így nekem is egyszerűbb volt, meg talán a DHL is gyorsabb volt). Azóta még nincs panaszom a készülékre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.