Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) *Mukeey* válasza Intel fan11 (#3250) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sajnos nekem is kicsit halk a hangszórója. Hát ez ilyen sajna.
Nálam fülessel is elég gyenge, nem igazán tuja kihajtani a minőségibb fej - és fülhallgatókat.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3252) Intel fan11 válasza *Mukeey* (#3251) üzenetére


Intel fan11
őstag

hm. Vki írta, hogy főképernyőn alul a google böngészőt áttetszővé lehet tenni. Ezt hol tudom beállítani? nekem sem tetszik az a fehér csak alul :)

Battletag: hojszi#2983

(#3253) *Mukeey* válasza Intel fan11 (#3252) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Erre passzolok, sztem nem lehet.

Ha zavar, akkor dobj fel egy Nova launchert,azt aztán olyanra állítod, amire akarod😁

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3254) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Mennyire vagyok én védve a képernyő töréstől? Fóliám nem ér végig csak ilyet kaptam sajnos. A flip tokom viszont szilikonos és kijjebb ér a képernyőnél! Sajnos már 2 telefonom is bánta a képernyőtörést. Szóval eléggé féltem :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#3255) Eversmann válasza Intel fan11 (#3252) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Google hírek (főképernyőn balról húzás) - Frissítések ikon jobbra fent (kép) - Majd jobbra lent a Több ikon - Modul személyre szabása

Life is better with a Titan

(#3256) Intel fan11 válasza Eversmann (#3255) üzenetére


Intel fan11
őstag

Köszi. Sikerült. nagyon jó így :)

Battletag: hojszi#2983

(#3257) Chris0321 válasza Intel fan11 (#3254) üzenetére


Chris0321
addikt

Én egy ilyet vettem, elég szépen takarja a széleket is szerintem. Ha jól emlékszem szeptember elején jött meg, azóta sikerült rádobni a mobilra véletlenül a távirányítót de csak a széle sérült az üvegnek, majd rendelek helyette másikat. Kicsit szivárványos de engem nem zavaró mértékben.

(#3258) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
A google camera miert nem megy ezen a telon? Nem tudom jobb e a gyarinal de kiprobalnam.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3259) Bass válasza Eversmann (#3255) üzenetére


Bass
addikt

+1👌

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3260) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Járt már úgy vkibh a teló alsó része nem érzékelt? Újraindítás után jó viszont

Battletag: hojszi#2983

(#3262) semetka


semetka
őstag

Névjegyzékben elmentett születésnapot megjeleníti a teló a naptárban. Be lehet úgy állítani hogy jelezzen is?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3263) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Alul a 3 gombos menü fehér lett saját háttérkép beállítással. Hogy lehet attetszeve tenni?

Battletag: hojszi#2983

(#3264) Bass válasza #32839680 (#3261) üzenetére


Bass
addikt

Szia ,köszi . Te használod? Melyik verzio megy nálad rendesen? Probáltam párat de a portre modnál kilép.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3266) Bass válasza #32839680 (#3265) üzenetére


Bass
addikt

Jah azt is probáltam de a portre mod abban se megy pedig jobb képet készit simán mint a gyári. Volt restart is. Android 9 van fent,lehet h az nem tetszik neki?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3268) Bass válasza #32839680 (#3267) üzenetére


Bass
addikt

Nah visszavettem a felbontást és ugye a képarányt 16:9-re (8,3megapixel) és megy frankon. Ég és föld a két kamera szoft. Nem értem miért nem ezt rakják bele gyárilag. Csak a pixelek kiváltsága legyen? 🤔

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3269) ShadowX válasza Bass (#3268) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem úgy van, hogy gyárilag nem támogatja a két kamerát a camera2 api?

(#3270) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Csak a beépített képeknek lehet teljes képernyős hátteret berakni? Képeinek fehéren hagyja az alját.

Battletag: hojszi#2983

(#3271) Bass válasza ShadowX (#3269) üzenetére


Bass
addikt

Hát nemtom de az tuti hogy jobb képeket készit a gcam sokkal,a gyári az festményt csinál a képből h elfedje a zajt ez meg valahogy arany középút.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3272) nicu71 válasza Intel fan11 (#3270) üzenetére


nicu71
addikt

beállitásoknál az alkalmazások közül válaszd a "quickstep" -et, és válaszd a kényszeritett leállitást. Utána jo lesz /kicsit bugos a lelkem/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3273) *Mukeey* válasza Bass (#3268) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gáznak érzem, hogy egy androidone készüléken nem alapból ez van. Bugos szoftvert nem fogok feltenni rá🥴

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3274) sheppards válasza *Mukeey* (#3273) üzenetére


sheppards
csendes tag

Android one = gyors OS update-ek, ebbe a nokia saját kamera szoftvere nem tartozik bele. 😉

Amúgy nem bugos, csak a színeket, hdr-t jobban eltalálja, mint a gyári szoftver. Azt azért hadd tegyen hozzá, hogy nagyon sokan, mas telefonon is gcam portot használnak, pl a xiaomisok 90 %-a 😀

(#3275) tong


tong
tag

Sziasztok!

Mi van akkor, ha a hangerő fel + power gomb nem adja be a recovery-t? Létezik ilyen? Sokszor próbáltam már, de ne, jön elő.

(#3276) -Skylake- válasza tong (#3275) üzenetére


-Skylake-
addikt

Letezik, mert nem pont igy kell.

1: kapcsold ki a telefont
2: dugd ra a toltore. Akkor bejon az android one logo, eltunik es megjelenik egy akku ikon es kiirja hany szazalokon tolt, tehat nem kapcsol be a telefon, csak tolt.
3: na itt kel a power+hangero gomb, addig kell nyomni ameg nem rezzen meg a telo

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#3277) Bass válasza sheppards (#3274) üzenetére


Bass
addikt

Igen így van asszonynak redmi note 5-je van és ott is csak a gyári szoft a vacak(a kamera hw jó) mert az is festményt csinál az emberböl minden másban jó teló.Ez a gcam meg tényleg ég és föld

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3278) *Mukeey* válasza sheppards (#3274) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pont Xiaomiról jöttem át, meguntam a sok mókolást. A kamera meg csapnivaló gcam ida vagy oda a Note5ön.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3279) Drughi válasza *Mukeey* (#3278) üzenetére


Drughi
addikt

Pont fordítva vagyok Én. Unom, hogy "fapad" a vegytiszta droid.

Utoljára mikor xiaomim volt, csak használtam, nem kellett mókolni, persze az global volt.

Ma elvitték a Nokiát így búcsúzom a topictól. Voltak gondjaim vele ( főleg szoftveresen), de összességében meg voltam vele elégedve.

(#3280) Bass válasza Drughi (#3279) üzenetére


Bass
addikt

Milyem hibák jöttek elő neked? Eddig én szeretem bár furcsa a Honor 8 után,sok mindent meg kell szokni.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3281) Drughi válasza Bass (#3280) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem elsősorban az Android one nem tetszett. Eddig kizárólag brandelt szoftveres telefonjaim voltak ( Samsung,Huawei,Honor), de ez csak az elmúlt 1 év... és mind jobban feküdt nekem.

Én gyakorta váltok telefont, ritka az ami 1 évig nálam tud maradni, legutoljára iphone 5s volt ez, de az se ma voltm

Most belekóstolok egy Xiaomi Mi 8 Lite-ba, ami hardveresen ua. mint a Nokia, kisebb akkuval, elméletileg jobb kamerával, meg miui rendszerrel, persze olcsóbban.
Meglátjuk...

(#3282) Bass válasza Drughi (#3281) üzenetére


Bass
addikt

Az volt a másik amin én is vaciláltam de s jack hiánya miatt nálam bukta.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3283) v_angelus válasza Intel fan11 (#3260) üzenetére


v_angelus
tag

Nálam volt már ilyen, sokáig próbálkoztam, mi lehet az oka, arra jutottam, hogy bármilyen fura is, a bluetooth-al vagy a MI Fit applikációval lehet összefüggésben, mert van egy Bip-em, amin azt vettem észre, hogy valamiért elfelejtette a kapcsolatot a telefonnal. Megszüntettem a kapcsolatot a MI alkalmazásában, újra párosítottam, azóta (2 nap) nem jelentkezett a probléma.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#3284) *Mukeey* válasza Drughi (#3281) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Full szubjektív, de a Nokia jobb teló, mint a Mi8Lite. Szerintem!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3285) Drughi válasza *Mukeey* (#3284) üzenetére


Drughi
addikt

Meglátjuk, Spec alapján ugyanaz a két telefon, minimális eltérésekkel, ami hol egyik-hol másiknak kedvez.

Reményeim szerint a kamera legalább ugyanolyan vagy jobb lesz, Nekem meg a MIUI jobban fog feküdni.

Ezek mind egyéni igények, hogy kinek mi fekszik jobban.

(#3286) ptgmaster


ptgmaster
tag

Ezt a fülhallgató elnémulást nekem is csinálta. Az érdekes az, hogy utána a hívásnak sem volt hangja csak kihangosítva. Persze újraindítás után helyreállt. De ez azért így nagyon gáz, mert reggel már nem volt eszemben, hogy este a fülhallgatóval szenvedtem és az első két hívásnál csak halóztam mint a süket. Ilyet még a leggagyibb Huaweiem sem csinált. És nem ez az egyetlen hiba amit abban a két hónapban produkált mióta nálam van.
Azért legyünk őszinték így egymás között... szerintem sokan jobbra számítottunk amikor ezt a telefont választottuk. Nekem eddig csupa csalódás.

Ami ami, az az!

(#3287) -Skylake- válasza ptgmaster (#3286) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Azért legyünk őszinték így egymás között... szerintem sokan jobbra számítottunk amikor ezt a telefont választottuk."

Ezt en is igy gondolom. Az tulzas, hogy megbantam, inkabb ugy fogalmaznam meg, hogy amennyiert en vettem (27.990, uzleti flotta) annyiert oke. 110-120 korul (amennyi a valos ara) biztosan nem vettem volna meg igy, hogy hasznalom es latom milyen.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#3288) Bass válasza ptgmaster (#3286) üzenetére


Bass
addikt

Milyen hibákat produkált még? Én pár napja vettem de eddig okés,egyedül a füleses probléma jött elö de azt egy határozott "benyomás" megoldotta (biztos bejáratós 🤣),azóta is hibátlan. A miui ,emui után kicsit fura a kopasz droid de egy részt ezért is váltottam,ki szeretném próbálni.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3289) *Mukeey* válasza Drughi (#3285) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze, ez teljesen a saját véleményem csak. A Mi8L is egy jó készülék biztosan!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3290) Intel fan11


Intel fan11
őstag

a dupla koppintásos képernyőzár feloldás nálam csak erőteljesebb megnyomásnál oldódik fel. Ez másnál is így van?

Battletag: hojszi#2983

(#3291) nicu71 válasza Intel fan11 (#3290) üzenetére


nicu71
addikt

a duplakopp nálam is kezdettől fogva eléggé hektikusan működik,van hogy annyira bealszik a teló hogy nem is éled fel/már megszoktam/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3292) ptgmaster válasza Bass (#3288) üzenetére


ptgmaster
tag

Azt a 9-re való frissítés sem oldotta meg, hogy ha az asztalon fekvő telefont úgy oldom fel, hogy nem mozdítom meg-tehát nem veszem kézbe-akkor egyszerűen nem tudom lehúzni az értesítési sávot. Amint felemelem azonnal működik.
Ja és állandóan bekapcsolgatja a Bluetootht.

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az!

(#3293) Bass válasza ptgmaster (#3292) üzenetére


Bass
addikt

Hát a nyolcon nem tudom hogy volt mert rögtön feldobta a kilencet de nálam az müködik,dupla kopp és le tudom huzni. Fr-t csináltál?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3294) nicu71


nicu71
addikt

amúgy már erősen esedékes lenne a havi security patch...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3295) ZolkoW válasza nicu71 (#3294) üzenetére


ZolkoW
őstag

hogy megint elszúrja a 21 napos uptime-omat? :P

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3296) harry3 válasza nicu71 (#3294) üzenetére


harry3
őstag

Hát ja. Már igazán nem lehet a Pie-ra fogni a csúszást. :U

(#3297) sheppards


sheppards
csendes tag

Szerintem készülnek valami nagyobb javítást is mellékelni...

Nokia5-re már egy hete kinn van a novemberi, és még csak nem is android one (papíron)

(#3298) gaga1 válasza Intel fan11 (#3290) üzenetére


gaga1
tag

kop-kop nalam eddig jol mukodott

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#3299) *Mukeey* válasza nicu71 (#3294) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen, én is ma csekkoltam, hátha érkezik, de semmi. Most vagy csak simán balf.szkodnak, vagy tényleg egy nagyobb javítás érkezik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3300) ptgmaster


ptgmaster
tag

Azt jól látom, hogy a 9-ben nincs már meg az a beállítás, hogy a telefon rezegjen ha a hívott fél fogadja a hívást?

Ami ami, az az!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.