Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Magnat


Magnat
veterán

Üdv, vki intézett már gariztatást a nokia.com-on keresztül gsm boltos készülékre? Vennék egy ilyen telefont, de csak gsm boltos adásvételi van hozzá és ugyan a nokia.com szerint él a gari, de ugyanott elolvasva a feltételeket nem vagyok biztos benne, h nem utasítanák el:

"... ahol a Terméket a Gyártó hivatalos értékesítési csatornáin keresztül vásárolták meg, feltéve, hogy a Terméket az adott Jótállási országban való értékesítésre szánták. "

Sztem a gsm bolt nem hivatalos csatorna, szóval valszeg ott érvényes a gari ahol ők megvették...

"A Jótállás időszaka a Termék végfelhasználónak történő első értékesítésekor kezdődik, amit az eredeti vásárlási bizonylat igazol" - és abban sem vagyok biztos, h az adásvételi az eredeti vásárlási bizonylatnak számít, illetve abban sem, h ebben az esetben nem ők a végfelhasználó, ha nem hivatalos értékesítők.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4202) *Mukeey* válasza Magnat (#4201) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pár nappal elöbb irsz, még meglett volna az enyém😑
Keress sztem inkább tmobilos garist, azok adtak el sokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4203) Magnat válasza *Mukeey* (#4202) üzenetére


Magnat
veterán

Dual sim kéne...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4204) Magnat válasza *Mukeey* (#4202) üzenetére


Magnat
veterán

Egyébként azt jól gondolom, h a szolgáltatói készülékek frissítését a szolgáltató is jóvá kell hagyja? Néztem a múltkor egy 1 simes változatot, tavaly novemberi biztonsági csomaggal naprakésznek mondta magát, ami azért tekintve, h az Android One egyik selling pointja a naprakészség, annyira nem ígéretes.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4205) *Mukeey* válasza Magnat (#4204) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam januári volt a bizt.szint. Tmob nem nagyon nyúl bele a dolgokba.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4206) Magnat válasza Draken (#4180) üzenetére


Magnat
veterán

No lepróbáltam a frissen beszerzett dualsim telefonnal, sajnos nincsen volte. Beszéltem az ügyfélszolgálattal is, tuti be van kapcsolva a kártyámon. Én azt gyanítom, h az vagy másik modell amiken működik vagy területfüggő update jön rájuk, legalábbis most néztem egy videóban, h akinek műxik, van ez az opció:

Az enyémben meg nincs és volte sincs ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4207) Draken válasza Magnat (#4206) üzenetére


Draken
őstag

Próbáld ki egy másik telefonban is a kártyát, hogy ott van e! Érdekes, hogy máshol, külföldön, másik szolgáltatónál működik minden trüközzés nélkül, itt meg nem, sőt, szerintem a német telekomnál is megy talán. Ergo ha másik szolgáltatónál megy, akkor nem a telefonban keresendő a hiba, hanem szolgáltató oldaláról. Bár - most tudtam meg - hogy van volte topic is, lehet érdemes ott is körülnézni vagy kérdezni!

(#4208) Magnat válasza Draken (#4207) üzenetére


Magnat
veterán

Egészen addig, míg ki nem jött a 9-es Android az előző telefonomra, ment rajta a volte és direkt megnézettem, nem kapcsolták ki...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4209) Draken


Draken
őstag

Volte kérdésre a válasz itt, bár lehet érdemes lenne telenoros emberek válaszára is várni, ha már nekik is elérhető!

(#4208) Magnat: csak nem mi a2? Pedig a topicjat olvasva mintha lett volna rá megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#4210) Magnat válasza Draken (#4209) üzenetére


Magnat
veterán

Nem, hanem A1 :)

Egyébként most megnéztem *#*#4636#*#* menüt (nemtom mi a pontos neve, de így jön elő) és ezt találtam:

Az első képen látszik, h nem aktív a VolTE kapcsoló, a másodikon meg ami érdekes, h a hanghálózat típusánál is LTE-t ír, de mégsem elérhető a hanghívás lte-n.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4211) Magnat válasza Draken (#4209) üzenetére


Magnat
veterán

XDA-n azt írják, h 9-es Androidon vmi IMS profile beállítását a Google nem implementálta az API-ba és ezért csak akkor megy a volte, ha a készülék támogatja anélkül, h ezt az IMS profilet kellene állítani. Egyébként állítólag roottal be lehet kapcsolni.

Itt a bugtracker: [link]

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4212) chipesz válasza Draken (#4209) üzenetére


chipesz
őstag

Telenoros vagyok, a készüléket is ott vásároltam, de nálam sincs kapcsoló.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4213) chipesz


chipesz
őstag

Nem tudom érdekel-e valakit, de az AutoInput appal már látom értelmét a FaceUnlock-nak, felismert arcnál automatikusan swype-ol a zárolási képernyőn. Így duplakoppos feloldással tök kényelmes.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4214) Magnat


Magnat
veterán

Xiaomi A1-be a febtuári update-tel visszakerült a VoLTE support ... talán 7 Plusra is így lesz :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4215) akos86


akos86
aktív tag

Sziasztok!

Primitív kérdés..... hogyan lehet beállítani azt ha pl kapok egy üzenetet akkor 2-3 percenként ne csipogjon a telefon illetve kapott üzenetek esetén ugye felvillan a kijelző, de nem sötétedik vissza, csak lehalványul a fényerő én viszont azt szeretném ha elsötétedne mivel nekem az lenne az alapértelmezett. Bocs a lámaságért de nem találtam ezt a beállítást sehol.

üdv Ákos

3dfx, gone but never forgotten...

(#4216) nicu71 válasza akos86 (#4215) üzenetére


nicu71
addikt

ha zavar akkor az értesítések hangját kéne némítani.Mindent be tudsz részletesen állitani emlékeim szerint.
A második rész pedig:beállitások-megjelenítés-környezeti kijelző-uj érteítések-egyszer.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4217) batai15


batai15
félisten

Sziasztok Google kamera mennyire működik jól ?root kell hozzá ?

(#4218) stereofan válasza batai15 (#4217) üzenetére


stereofan
tag

nem kell root, link

fotózni jó, videózni inkább a gyárit használom, pl. ott ahol fontos a hang, a három mikrofonnal az tényleg kiemelkedő

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#4219) batai15 válasza stereofan (#4218) üzenetére


batai15
félisten

Akkor csak simán install köszi

[ Szerkesztve ]

(#4220) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Erre ha valaki tud válaszolni megköszönném:
"Volna még egy kérdésem k lehet kapcsolni, hogy azonnal oldja fel a telot ha a képernyőzárat beírom?
Valamint fényképezésnél azt vettem észre vakunál csak fekete kép lesz semmi más GCAM-nél."

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4221) stereofan válasza anonymus89 (#4220) üzenetére


stereofan
tag

Gcam-ből több változat is létezik,
próbálj egy másikat telepíteni.

nálam rendben működik vakuval is

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#4222) embe


embe
nagyúr

Nem volt meg sokáig ez a teló. Nem bírtam vele megbarátkozni, így eladtam.
Ti használjátok megelégedéssel!
Utód még nincs, keresem. A feleségem lerakott 3-4 éves!!! telóját használom, szép sárga-arany színű tokkal. ;] Azt sem tudom hogy takarjam ha előveszem. :DDD
Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4223) batai15 válasza embe (#4222) üzenetére


batai15
félisten

Mik voltak a fő problémák?

(#4224) embe válasza batai15 (#4223) üzenetére


embe
nagyúr

Mérete, formája.
A kamerája nem hozta amit elvártam. ...
De egészen pontosan: Valahogy nem adta magát. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4225) *Mukeey* válasza embe (#4224) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem sem. Érezni rajta azért, hogy olcsóbb kategória. Ujkori árát biztos, hogy nem érte meg. Kijelző is elég gyengus, kamera is középszint, főleg rosszabb fenyviszonyoknál elvérzik.
Ennek ellenére utóbi időben a legtovább ez volt meg, az akku miatt jó volt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4226) anonymus89 válasza stereofan (#4221) üzenetére


anonymus89
addikt

Adatok törlése/gyorsítótár ürítése megoldotta.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4227) embe válasza *Mukeey* (#4225) üzenetére


embe
nagyúr

Apróság, de az én koromban már lehetek bogaras: normál esetben a hangerő gomb nekem ne a média hangerőt, hanem a csengetés hangerejét változtassa.
Az előző Samu S7 pár kattintással csatlakozott az LG tévéhez, és már küldhettem át a fotókat, videókat rá.
Itt ezt nem lehetett. Igaz a YT pillanat alatt csatlakozott.
Mókoláshoz már nincs kedvem.
Egyébként jó hardverelemekből megépített teló ez a Nokia. Csak nekem nem jött be.

Már nem keresem a kihívást mint anno, amikor naponta akár 4-5 féle főzött romot tettem fel egy telóra.
Most a használt piacot bogarászom. Jelöltek Samu S9, S9+, Huawei P20

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4228) Magnat válasza embe (#4227) üzenetére


Magnat
veterán

A média hangerő az Android sajátosság, nem a telefon "bűne" ... Xiaomi A1-en is így van Pie óta...Persze ettől még érthető ha zavart.

Üzemidő: nekem csak pár napja van meg, de a készenléti fogyasztással nem vagyok elégedett, 1.5-2% óránként, ez mennyire normális? (Bt, wifi, mobilnet aktív, WhatsApp, Viber, Gmail, Exchange accountok) ... Ugyanilyen használattal az A1 3000-es akkuval minimum ennyit bírt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4229) batai15


batai15
félisten

Gondolkodtam hogy honor 10rol vissza lépek ,de így mégse m

(#4230) chipesz válasza batai15 (#4229) üzenetére


chipesz
őstag

Nokia 7 plus-ra én sem váltanék arról.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4231) batai15 válasza chipesz (#4230) üzenetére


batai15
félisten

Jó telefon ,de van az emuinak egy két számomra igen idegesítő nyugje

(#4232) embe válasza batai15 (#4231) üzenetére


embe
nagyúr

Elmondod mik?
Akár privátban is...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4233) batai15 válasza embe (#4232) üzenetére


batai15
félisten

Dehogy is .
Ram kezelés igen agresszív .emiatt a 4gb inkább érződik néha 3nak .
3rd party launcher alatt bugos a gesztus vezérlés .
Bt eszközön a zene lejátszás ha pl jön értesítés akkor a hang minősége gyengébb lesz itt is valami kodek hiba van . S8at szerettem volna de le lomboz hogy egy hónapos készülék 95 ezer körül ér csak.
Sok dolgot tud ,és jó készülék,jobb mint egy xiaomi de pl sok Google appot használok, nova launcher stb jobb lenne egy stock rendszerű készülék.
Már csak Google kamera miatt is.
Lehet sikerül szerezni egy pixel 2 xlt ,ha még sem marad a 10 .

[ Szerkesztve ]

(#4234) embe válasza batai15 (#4233) üzenetére


embe
nagyúr

Értem. Köszi az infót!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4235) *Mukeey* válasza embe (#4227) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tudom, ez nem a "milyen telefont vegyek" topik, de én ajánlanám a O+6t-t. S9 széria helyett inkább ezt választanám. Huawei meg nálam kilőve.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4236) batai15 válasza *Mukeey* (#4235) üzenetére


batai15
félisten

Következőnek én is oneplus akarok .

(#4237) San Gabrio


San Gabrio
újonc

Sziasztok!

3. party appok tudják használni az ujjlenyomat olvasót, netbank pl?
A cikkben az áll h csak a telefon feloldásra lehet használni, de ezt nehezemre esik elhinni :))

(#4238) ShadowX válasza San Gabrio (#4237) üzenetére


ShadowX
őstag

Persze, hogy tudják. Netbank appok, password safe appok is.

(#4239) embe válasza San Gabrio (#4237) üzenetére


embe
nagyúr

Erste, PayPal igen, ...a Simple-ra nem emlékszem az kérte-e.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4240) Chris0321 válasza San Gabrio (#4237) üzenetére


Chris0321
addikt

Én K&H-hoz és MKB banknál használom, gond nélkül működik szóval szerintem az összes ilyen jellegű azonosításnál működnie kell.

(#4241) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok haver Supercharge töltőjével 20 sec után megáll a töltés. 🙄
Találkoztatok már ilyennel?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4242) Chris0321 válasza anonymus89 (#4241) üzenetére


Chris0321
addikt

Én két töltőt használok, a gyárit és egy kínai olcsót de egyikkel sem volt még ilyen probléma. Kipróbálta már más töltővel?

(#4243) anonymus89 válasza Chris0321 (#4242) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem értem az okát, azt hittem a telo leszabályozza a töltést.
Honor 8 gyorstöltőjével simán megy.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4244) Chris0321 válasza anonymus89 (#4243) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha másik töltővel megy gond nélkül akkor szerintem a töltővel lesz valami gond. Lehet megtört a kábel vagy valami más probléma. Mivel még garanciális én először megpróbálnám cseréltetni.

(#4245) anonymus89 válasza Chris0321 (#4244) üzenetére


anonymus89
addikt

Félreérted szerintem, nincs semmi baj a supercharge töltővel sem a kábellel.
Csak a Nokia nem akar vele működni. Arra gondolok valszeg rögtön 5V 4.5A-rel kezd tölteni és a Nokia letiltja az áramfelvételt.
Van fogyasztásmérőm ki fogom próbálni.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4246) ShadowX válasza anonymus89 (#4245) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát az nagyon gyanús. Oké, hogy gyorstöltés, de ezt csak néhány telefon bírja (Oneplus pl.).

(#4247) *Mukeey* válasza anonymus89 (#4245) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze, h nem engedi.Csak a QC3 és a lassú töltést tudja, nem engedi rá a 4A-t, mert meghalna az akku.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4248) Chris0321 válasza anonymus89 (#4245) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, én valamiért azt hittem a saját töltőjével nem akar tölteni a telefon. Mint már más is írta ez a telefon csak a QC3-as gyorstöltést támogatja, én is olyan töltőt vettem hozzá a munkahelyre azzal tökéletesen működik de többel nem.

Más.
Ha már úgyis írtam szeretném megkérdezni, hogy SD kártyát akarok venni következő fizetéskor ha már úgyis olyan helyen járok és azt szeretném megtudni, hogy elég ha csak olyat kérek ami Class 10-es vagy van más kritérium is. Videót szeretnék rá menteni tehát fontos lenne, hogy megfelelő sebességet tudjon a kártya.

(#4249) *Mukeey* válasza Chris0321 (#4248) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Samsung Evo-kkal én elvagyok. Az uj szériák nagyon gyorsak, ráadasul bírják a vizet, ütést, meleget.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4250) embe válasza Chris0321 (#4248) üzenetére


embe
nagyúr

Én Sandisk Extreme Pro 64GB-osat használtam vele. Rendben működött.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.