Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) akos86 válasza sirály69 (#4000) üzenetére


akos86
aktív tag

Köszönöm kipróbáltam. Holnap agy holnaputánra kiderül hogy javult e a helyzet. :R

3dfx, gone but never forgotten...

(#4002) Bass


Bass
addikt

Sziasztok,mostanában azt játsza a telo hogy elnémul az értesítés és feloldás,csak a restart segit. Másnál is előjött ilyen bug?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4003) chipesz válasza Bass (#4002) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is csinálja, meg azt is, hogy a csengetés hangerejét leveszi a harmadára, aztán nem hallom hogy hívnak. Egyre jobban szeretem ezt a telefont.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4004) sirály69 válasza akos86 (#4001) üzenetére


sirály69
őstag

;)
Mi is teszteljük...

Szerver Hosting Debrecenben

(#4005) embe


embe
nagyúr

A kamera kezelőfelületén van arra lehetőség, hogy pl. balra ki lehessen tenni bizonyos funkciókat? Pl a felbontás beállításának lehetősége....stb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4006) chipesz válasza embe (#4005) üzenetére


chipesz
őstag

Nincs.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4007) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Konferencia hívást lehet csinálni a telefonnal?

(#4008) akos86 válasza sirály69 (#4004) üzenetére


akos86
aktív tag

Köszönöm a tippet határozottan javult a helyzet. :R

3dfx, gone but never forgotten...

(#4009) sirály69 válasza akos86 (#4008) üzenetére


sirály69
őstag

:C ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#4010) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek ha max fényerőn egy film 7 óra 5 percig tud menni(SOT), úgy hogy 6%-ra merül, az okés?
használtan vennék egy ilyen készüléket, de ezt a teszt képet kaptam. :R

(#4011) -Skylake- válasza novakalex (#4010) üzenetére


-Skylake-
addikt

Kerj egy valid tesztkepet, vagy vedd meg mastol. A vilagon semmi ertelme nem volt ennek a meresnek az elado reszerol. Szerintem amugy nem jo, de ezt meg ugy is csak betippelni tudom, hogy egyebkent konkretan ilyen telefonom van. Mert annyira eletszerutlen ez a meres.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4012) Trialbiker


Trialbiker
tag

Életszerűtlen az biztos de reprodukálható, ami fontos az akkuteszteknél mert mindenki máshogy használja a telefonját ezért máshogy merül. Szerintem reális lehet az érték nekem a napi használatban kb 6 órás kijelzőidőm szokott lenni.

Samsung Galaxy A72

(#4013) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nekem ha wifin netezek, akkor olyan 8-9 óra van meg átlag. 24órára levetítve mobilnettel kevesebb, talán 6-7 óra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4014) embe


embe
nagyúr

Az XDA-n már kint van 2 januári frissítés.
Miért kettő? Decemberben is kettő volt.... Megvan különböztetve a single vagy dual teló?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4015) *Mukeey* válasza embe (#4014) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mennyi féle képpen lehet felrakni...☺️
Én megvárom az ota-t inkább.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4017) embe


embe
nagyúr

Akkor megvan az esély arra, hogy hamarosan kiadnak valami frissítést. Így ha valakinek vacakol a telója megvan az esélye a javításra.
Nekem a "legnagyobb bánatom, hogy a hangerő gombok nem a csengetés hangerejét állítják.
Ez is egy hiba. Ha nem média tartalom fút, akkor mi a bánatnak annak a hangerejét állítja alapesetben?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4018) ShadowX válasza embe (#4017) üzenetére


ShadowX
őstag

Google-nél kellene reklamálni szerintem ezügyben, nem a Nokiánál. :)

(#4019) *Mukeey* válasza embe (#4017) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez google dolog, 8astól már sok telónál így van.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4020) embe válasza *Mukeey* (#4019) üzenetére


embe
nagyúr

Logikátlan.... nekem legalábbis.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4021) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok ! A telefon Jack csatlakozójába nem tudok semmit se csatlakoztatni. Azt se, ami tegnap még működött. Szervíz legyen ? Van még garancia.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4022) *Mukeey* válasza BB0401 (#4021) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mindenképp. Gondolom valami levált belül.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4023) Gregpowi


Gregpowi
tag

Sziasztok ! Remélem nem off...

Olyan problémám van Nokia 7 Plus telefonommal, hogy nagyon nehezen csatlakozik Wi-fi-re.

Itt ülök a router mellett és egyszerűen nem látja. A párom telefonja, valamint a laptop is azonnal látja, csatlakozik. Wi-fi hotspottal is próbáltam és arra sem reagál.

A router egy Synology RT 1900 ac. Más eszköz egy pillanat aaltt csatlakozik.

Valaki találkozott ilyen problémával ?

Köszönöm a segítséget !

(#4024) tarbela777 válasza embe (#4014) üzenetére


tarbela777
tag

Felraktam mindkettőt, single sim-es Telekom-os az enyém. Az egyik egy sima security patch, a másik egy nagyobb javító csomag. Az első tapasztalat, hogy stabilabb a wifi, erősebb a vétel.

(#4025) sirály69 válasza Gregpowi (#4023) üzenetére


sirály69
őstag

[link]

Szerver Hosting Debrecenben

(#4026) Gregpowi válasza sirály69 (#4025) üzenetére


Gregpowi
tag

Telepítsem újra a telefont ? Vagy ez csak valami javítást telepít újra ?

(#4027) gaga1 válasza novakalex (#4010) üzenetére


gaga1
tag

Nekem 3 óra gps használattal merül kb. 25-30%-ot.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#4028) embe válasza Gregpowi (#4023) üzenetére


embe
nagyúr

Az ebben a hsz-emben lévő XDA-s linken van két januári frissítés. Abból az egyik hibajavítás, és ezt a problémát orvosolhatja.
Van akinek bejött.
Én feltettem, nálam is stabilabb lett. Meg lehet placebo, de mintha a teló is pörgősebb lenne.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4029) ShadowX


ShadowX
őstag

Nekem most jött meg OTA a januári patch. :)

(#4030) Draken válasza ShadowX (#4029) üzenetére


Draken
őstag

Ráfrissítettem, végül is másodjára már nekem is megtalálta a frissítést! ~95megás

[ Szerkesztve ]

(#4031) nicu71 válasza ShadowX (#4029) üzenetére


nicu71
addikt

kerestem én is és megtalálta ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4032) vittgen


vittgen
aktív tag

Én éppen most töltöm le a 2019-01 biztonsági hibajavító csomagot!
Jó ez...
Ha havonta jön egy, akkor bódottáá!!

(#4034) chipesz válasza #32839680 (#4033) üzenetére


chipesz
őstag

Pontosan. :/

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4035) *Mukeey* válasza #32839680 (#4033) üzenetére


*Mukeey*
addikt

De mint az állat, annyira bugos. Ma felugrott egy ilyen közvéleménykutatásos ablak a Nokiátol. Na leírtam nekik a véleményemet, hogy többet az életben nem ajánlom senkinek, hogy vegyen tőlük készüléket. Csak szívok utóbbi pár hétben. Kijelző szellemképes (nem foglalkoznak vele, mert szerintük csak én látom), pie bugos, néha nem tölt csak ha 10szer újra rádugom, kijelző néha nem kapcsol be, csak ha össze-vissza idegből próbálom újraindítani.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4036) vittgen válasza *Mukeey* (#4035) üzenetére


vittgen
aktív tag

+ morgyi
+ chipesz

Hááát gyerekek!!
Én továbbra sem panaszkodom a készülékemre!!
Hetente 2x....3x újraindítom és no problem!!
Nekem jól működik!

(#4037) gaborw


gaborw
tag

Megjelenés óta hasznàlom. Nàlam sincs semmi probléma.

(#4038) Bass válasza gaborw (#4037) üzenetére


Bass
addikt

+1

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4039) nicu71 válasza *Mukeey* (#4035) üzenetére


nicu71
addikt

nekem sincs egyik emlitett probléma sem/kop kop/
A gyári launchert néha kényszerűen ujra kell inditani,meg nagyon ritkán pillanatnyi fagyások vannak,ezenkivül semmi probléma..

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4040) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én most váltani fogok, csak az a bajom, hogy mire???
Oneplus? Samsung? Xiaomi? Fogalmam sincs sajnos, azt hittem, megtaláltam a készülékem a köv 2 évre.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4041) chipesz válasza *Mukeey* (#4040) üzenetére


chipesz
őstag

Én is nagyon szívesen valtanék Xiaomi Mi Mix 2S-re vagy 3-ra (esetleg más Xiaomi-ra), de kire sózzam rá ezt a remekbe szabott készüléket? Megkímélt állapotú egyébként, de a szoftveres hibákat a leendő vevőnek nem hallgatnám el. Úgy meg ugyebár ki olyan hülye hogy megvegye?
Nyáron vettem, hol van még a jövő nyár? Addig terveztem vele.:(

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4042) *Mukeey* válasza chipesz (#4041) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nézem h 60k-ért vannak fennt. Jól lement az ára sajnos😬
Mix2s az nekem is bejönne, vagy még a Mate10pro is a kiszemeltek közt lenne, csak ott a rendszer nem tetszik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4044) vittgen válasza #32839680 (#4043) üzenetére


vittgen
aktív tag

Igen - igen....
Az apróbb bosszantó hibá(cská)k nekem is megvoltak ....
Pár hónappal ezelőttig elég sűrűen.... de amióta rászoktam a heti 2-3 random újraindításra, azóta alig-alig....
Tavaly május óta Ő és én összeszoktunk!!
Vannak olyan készülékek ( 2-3 ), amelyekből szeretnék a tulajdonomban tudni egyet-egyet, de azok sajnos nem az én általam elérhető árkategóriába tartoznak....
Viszont ettől nem válnék meg!!

(#4045) ShadowX válasza #32839680 (#4043) üzenetére


ShadowX
őstag

A duplakoppos feloldásnál észrevettem valamit a hétvégén. A felső szenzoroknak szabadon kell maradni, semmi nem takarhatja őket (még úgy sem, hogy nem közvetlen a takarás). Mióta ezt az elvet betartom, azóta 10-ből 10-szer megy a feloldás. Olyan mintha gyárilag aktiválva lenne egy zseb-mód, hogy érzékeli, hogy zsebben van a készülék és megakadályozza a véletlen bekapcsolást.

(#4046) ShadowX válasza *Mukeey* (#4040) üzenetére


ShadowX
őstag

Jelenleg bajban lennék, de nagyon, ha készüléket kellene vennem. Az a nagy probléma, hogy ha rendes készüléket akar az ember (amihez van garancia és kaphatóak kellékek, alkatrészek) akkor 3 gyártóra szűkül a lista: Samsung, Huawei, Apple. EMUI-t nem tudom elviselni, OneUI, Touchwiz szintén. Ráadásul android fronton a nagy gyártók lényegében a következő csúcskészülékig adnak ki egy telefonra frissítést, utána elkezd csökkenni az ilyen irányú kedv, na meg a minőség...kiadnak egy bugos verziót, aztán meg nuku javítás a hibákra. Felmentik magukat, hogy mi betartottuk amit ígértünk. Ja, csak használhatatlan lett a készülék. A másik a szervízháttér. Két telefonnak van itthon rendes háttere, a Samsungnak és az Applenek. A Huawei a TMX-el szervízeltet, ami valljuk be egy vicc.

Még talán a Oneplus van ami elmenne, mert közvetlenül a gyártótól rendelsz, és a szervíz is megoldható a futáros szolgáltatásukkal, de ők meg rászoktak a félévente f*ssuk ki az új modellt dologra, ami magával vonja, hogy a régebbi modell hiába számít csúcsmodellnek, a frissítések minősége elkezd romlani. Csak addig vagy jól támogatva, amíg félévente telefont cserélsz.

Az Apple telefonok jók lehetnének, de nem adok ki 350+ ezret egy telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#4047) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Bármire is akartok váltani, ne xiaomi A1 legyen :D
Én kb 2 hete váltottam nokia 7 plusra, nekem eddig bejön. Mondjuk tegnap ezen is reprodukáltam a wifi bugot, miszerint bekapcsolt bluetooth és GPS mellett lassú.
De sebaj, legalább nem annyira mint A1-en volt

(#4048) Trialbiker válasza ShadowX (#4045) üzenetére


Trialbiker
tag

Inkább triplakopp mint duplakopp én azt vettem észre. Egy csomószor nem hajlandó a duplára feloldani csak a triplára nekem.

Samsung Galaxy A72

(#4049) ( V )


( V )
veterán

Telenor VoLTE

"A Telenor .. 72 órán belül elérhetővé teszi a szolgáltatást a Telenor-specifikus szoftverrel rendelkező – azaz a szolgáltatónál vásárolt – okostelefont használó havidíjas előfizetők készülékén. (A többieknél fokozatosan kapcsolják majd be az újítást.)"

Most akkor aki ott vásárolta és havidíjas (pl én) de nem speciális szoftveres mert ugye gyári droid azzal mi van? :D

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4050) Croft-21


Croft-21
őstag

Nekem mostanában nagyon lassan reagál az ujjlenyomatos feloldásra, kb fél perc mire feloldja a telefont. Ha pedig a normál vonalas összekötéses módszerrel oldom fel, akkor nincs gond. Nálatok is van ilyen gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.