Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Chris0321 válasza embe (#4250) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz a tippet, én a közeli számtech boltban szoktam ilyesmit vásárolni mert könnyebb a reklamáció ha valamivel gond van. Úgy nézem 90 Mb/s a maximum írási sebessége ennek a kártyának majd egy hasonlót nézek.

*Mukeey*: Kösz de úgy nézem az SSD én pedig SD kártyát veszek majd.

[ Szerkesztve ]

(#4252) *Mukeey* válasza Chris0321 (#4251) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem, ez sd kártya, hiszen az volt a kérdésed....

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4253) Chris0321 válasza *Mukeey* (#4252) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, nekem SSD-ket mutatott a google.

(#4254) embe válasza Chris0321 (#4253) üzenetére


embe
nagyúr

Valszeg a gyakoriság szerint többen keresnek a Samsung Evo SSD-re, mint a Samsung Evo microsd-re. :D
Nekem is az egyik laposban Samsung Evo SSD van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4255) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

ma reggel kemény 1 hét használat után meghalt a telefon. :U
Indultam melóba, kaptam egy Viber üzenetet, fel akartam oldani, egy pillanatra felvillant, aztán full sötétség, azóta semmire sem reagál úgy ahogy kéne:
-ujjlenyomatra eleinte rezzent egyet
-kikapcs+vol upra pár mp után rezzen egyet, első alkalommal benyomta a restart dallamot, azóta azt sem (kép akkor sem volt)
-kikapcs+vol down-ra semmi sem történik
-eleinte kikapcs gombra rezzent egyet, már azt sem
-töltőre dugva rezzen egyet
-pc-re dugva megjelenik a virtuális cd-rom a driverekkel

Tudok még vmit tesztelni vagy hívjam a szerviz futárt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4256) chipesz válasza Magnat (#4255) üzenetére


chipesz
őstag

Én a futárt hívnám, hogy mihamarabb lehessen használni. Nekem a SIM tálca szorult be és 6 nap alatt kész lett, elvitték, javították és visszaért.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4257) Chris0321 válasza Magnat (#4255) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nekem nyár óta van meg a telefon és egyszer munkában rázártam miközben a facebook nyitva volt mert meg kellett valamit csinálnom. Utána hiába próbáltam megnyitni nem akarta sehogy. Csak a fekete képernyőt mutatta. Nem tudtam mit csináljak mert előtte tökéletesen működött ezért próbaképp felhívtam magam a cégessel, hogy lássam mit reagál. Ha jól emlékszem kiadta a szokásos képernyőt és utána fel is tudtam oldani és azóta sem jött elő ez a hiba pedig zártam már le úgy, hogy valami meg volt nyitva.

(#4258) Magnat


Magnat
veterán

Köszi mindenkinek, sztem akkor hívom a futárt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4259) San Gabrio


San Gabrio
újonc

köszönöm a válaszokat! :DD

(#4260) olahdave


olahdave
tag

Halihó
Volt már februári security patch?
Köszi!

(#4261) chipesz válasza olahdave (#4260) üzenetére


chipesz
őstag

Szia, nem még.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4262) G4bi89 válasza Magnat (#4255) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ugyanez történt ma reggel. Egyszercsak nem reagált semmire, újraindítani se sikerült még eddig. Emailek viszont csipognak és felhívni is sikerült, csörög is csak a kijelző sötét. :((( :DDD

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4263) ShadowX válasza G4bi89 (#4262) üzenetére


ShadowX
őstag

Workaround: kikapcs gomb megnyomása, majd balra a kikapcs gomb melle böksz egyet (ott jelenik meg a power off toggle). Majd kis idő elteltével bekapcs.

(#4264) G4bi89 válasza ShadowX (#4263) üzenetére


G4bi89
senior tag

Közben sikerült újraindítani, azóta minden rendben. (30sec power,volume up,volume down)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4267) nicu71 válasza olahdave (#4260) üzenetére


nicu71
addikt

kezdik egyre jobban elereszteni a témát,régebben minden hónap 14 körül már megvolt...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4268) ShadowX válasza nicu71 (#4267) üzenetére


ShadowX
őstag

Egyedül ez zavar. Mármint nem az hogy mikor adják ki, stb...hanem hogy a Nokia is elkezdte ontani magából a készülékeket és ez előbb-utób azzal fog járni, hogy nem marad fejlesztő a régebbi (vicces, mert egy éves sincs) modellek fejlesztésére.

Amúgy külföldi kommentben olvastam hogy valaki felkereste a supportot és azt a választ kapta, hogy valami gáz volt a frissítéssel és nem nyomták még ki.

(#4269) pitiless válasza ShadowX (#4268) üzenetére


pitiless
senior tag

Mondjuk ideje lenne rendberakni egy-két dolgot. Pl. a wifi mostanában egyre többet vacakol nálam is. Van, hogy csak reboot után csatlakozik (az AP-ra azt írja, hogy letiltva), illetve speedtestnél akár 10 mbit/sec sebességet is elért (reboot után 200+).

(#4270) nicu71 válasza ShadowX (#4268) üzenetére


nicu71
addikt

pontosan .MÁR nem győzik,közben most is kiadtak egy valag uj telót szintén android one-al,mi lesz majd még később...remélem azért legalább a köv.főverziót nem jövö év közepén kapjuk meg.
Egyre későbbi,és egyre gyatrább frissitéseket vizionálok. :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4271) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

aki már gariztatott, attól kérdeznék, kaptam egy mailt a Nokia Care-tól, amiben ezt írják: "Mellékeljük a szállítási címkéjét a DHLCarrier-től, amelyet nyomtasson ki, és erősítse a csomagra"

Csakhogy semmiféle címkét nem mellékeltek, a levél elején vastaggal van egy nagy Nokia Care felirat, megrendelésszám, Imei, illetve telefon típusa, ez lenne amit ki kell nyomtatni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4272) Magnat válasza G4bi89 (#4264) üzenetére


Magnat
veterán

Ezt még kipróbálom, soft resetre azt találtam, h kikapcs gomb és vol up, arra nekem egyszer annyit reagált, h az indítási dallamot lejátszotta de kép nem lett ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4273) Lali-213


Lali-213
senior tag

Sziasztok,

Akik ac szabványos wifi routerrel használják a 7 Plust meg tudjátok mondani, hogy milyen fel- és letöltési sebességet tud a készülék?

(#4274) Draken válasza Lali-213 (#4273) üzenetére


Draken
őstag

250/180 nem teljes jelerosseggel, ac66u b1-el, 1 ajto+4meter távolságban

(#4275) Lali-213 válasza Draken (#4274) üzenetére


Lali-213
senior tag

Köszi, valami hasonlót várok én is. Remélem az Invitel lecseréli a jelenlegi n-es adaptert.

(#4276) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sajnálnám, ha a frissítéseken vérezne el ez a modelljük. Sztem mai napig az egyetlen értelmes, korrekt árú készülékük a piacon.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4277) Chris0321


Chris0321
addikt

Jött egy frissítés, 104.9 Mb.

(#4278) Draken válasza Chris0321 (#4277) üzenetére


Draken
őstag

februári security patch, gondolom semmi említésre méltó..

(#4279) Chris0321 válasza Draken (#4278) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem igazán részletezte, hogy mi van benne csak mivel én nem nagyon szoktam wifi-re csatlakozni csak ha frissítek mert elég szokott lenni az adatcsomagom így nem kezdte el a letöltést magától.

(#4280) oliblood88 válasza Chris0321 (#4277) üzenetére


oliblood88
csendes tag

Sima Google Security Patch és a februári biztonsági hibajavító csomag.
Nem az [itt] elérhető 3.51B-s verzió.

(#4281) Draken válasza oliblood88 (#4280) üzenetére


Draken
őstag

tehát továbbra sincs volte kapcsolónk, ill. a fentebb jelzett wifis hibára sem kaptunk még javítást (bár nekem ezzel az utóbbival pont nincs gondom)

(#4282) nicu71 válasza oliblood88 (#4280) üzenetére


nicu71
addikt

hát basszák meg...lehet ez már így marad. :U
mindegy ,nekem nincs vele különösebb probléma,de akkor is. :((

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4283) pitiless válasza nicu71 (#4282) üzenetére


pitiless
senior tag

Kollégámnak a szervizben azt mondták, hogy fog jönni egy nagyobb javítócsomag, addig inkább maradjanak 8.1-en...

(#4284) Lali-213 válasza pitiless (#4283) üzenetére


Lali-213
senior tag

Gondolom azt senki sem tudja, hogy mikor jön.

(#4285) pitiless válasza Lali-213 (#4284) üzenetére


pitiless
senior tag

Hát a 3.51-es verzió még mindig internal, kaptunk egy 3.39-est megint (SP03).

(#4286) -Skylake- válasza pitiless (#4283) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat ez tok jo lenne, ha lehetne menni 8.1re ugye... Legalabb kiderult, hogy pont olyan ostobak a szervizben is mint ahogy azt sejteni lehett.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4287) pitiless válasza -Skylake- (#4286) üzenetére


pitiless
senior tag

Szervizben visszaraktak nekik 8.1-re.

(#4288) Lali-213


Lali-213
senior tag

Jelenleg egy n-es szabványú wifi modem van, amit az Invitel adott még 3 éve az optikai net bekötésénél. Most 250/100 Mbites csomagra váltottam, de a sebességet eddig csak kábelen tudtam kihasználni, wifin kb. 50 Mbit volt a legjobb. Létezhet, hogy 2.4 GHz-n nem tud többet a modem/telefon páros?

(#4289) pitiless válasza Lali-213 (#4288) üzenetére


pitiless
senior tag

Ez így kb. valid. ac-s wifi kell a nagyobb sebességhez.

(#4290) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségetek hogy:
Nagyjából elhatároztam magam, hogy veszek egy 7 Plust.
Bementem egy Telenorba személyesen ahol egy közeli ismerős dolgozik, hogy megtapogathassam (a telefont).
Ő egyértelműen lebeszélt róla, hogy rengeteg a garanciális hiba, sokat vissza visznek hozzájuk, mert ez a Nokia már nem az a Nokia. (Ami persze egyértelmű ...)

Utána elkezdtem mást keresni, nagyjából a Mi 8-ig jutottam, de annyit (nettó 100) meg sajnálnék rá.
Nincs szükségem egy 100ezres telefonra, valójában a 7 Plusra sem, de ennyit még szánnék rá.
Ma reggel nekifutottam újra a feltételeim szerinti keresésnek és a HTC U11 Life valójában tökéletes lenne nekem. Aprón cirka 45-50 között, újonnan, függetlenül be tudnám szerezni, de egy barátom cégén keresztül megvehetném a 7 Plust nettó, kb. 63ezerért és ennyi különbségért pedig ... akkor már inkább a Nokia.

Mennyire valósan a Telenorban említett problémák? Tényleg ennyire rossz lenne a helyzet minőségileg?

Köszönöm a véleményetek :)

(#4291) *Mukeey* válasza rover45 (#4290) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pfuh, ennyire nem gondolnám rossznak. Szolgáltatóknál mindig ott van, hogy mit kell nyomniuk. Hiába jo haver, lehet belerögzült már a Huawei- Samsung, hogy azok a jók. Sztem nyugodtan megveheted, jó készülék ez még mindig, főleg ennyiér újonnan.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4292) rover45 válasza *Mukeey* (#4291) üzenetére


rover45
senior tag

Igen, a Huawei neve elhangzott...
Köszönöm szépen a válaszod!

(#4293) Croft-21 válasza rover45 (#4290) üzenetére


Croft-21
őstag

63 e Ft ért szerintem nagyon jó ár a 7 Plus. Én tavaly nyáron 110-ért vettem. :)

(#4294) Lali-213 válasza pitiless (#4289) üzenetére


Lali-213
senior tag

Kicsit turkáltam a routerben és most nagyjából 100/100 mbit a tempó. Ha minden jól megy, akkor ma kapok egy ac wifi modemet.

(#4295) rover45 válasza Croft-21 (#4293) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm!
Valószínűleg Turbado-ról fogom venni, ott nettó 65 ingyen szállítással.

(#4296) vlesi69 válasza rover45 (#4290) üzenetére


vlesi69
senior tag

Eddig semmi gond nincs a 7 Plusal, egy jó középkategóriás, gyors, jó a kamera, Android 9 re frissült. Úgy hogy semmi gond, bár ez az én véleményem.

(#4297) *Mukeey* válasza vlesi69 (#4296) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Van 1-2 nyügje, de ennyiért szerintem a piac egyik legjobb ajánlata továbbra is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4298) JoeCockBill válasza rover45 (#4290) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

jómagam (talán túl) gyakran váltogatom a készülékeimet, így sok topikot követek, és persze ez nem reprezentatív, de itt sem láttam több garanciális ügyintézésről szóló hozzászólást mint bárhol máshol. de amíg használtam a telefont sem tapasztaltam semmi hibát.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#4299) rover45


rover45
senior tag

Nagyon köszönöm mindenkinek!
Én egy Nexus 5-öt hagyok hátra kényszerből, amit nagyon szerettem és ma is mindenre elég lenne :)

(#4300) anonymus89 válasza #32839680 (#4265) üzenetére


anonymus89
addikt

Kirpóbaltam autóban a Huawei AP38 supertoltos portjaval sem megy a töltés azaz leáll 10 sec múlva.
Honor 8-cal nem volt ilyen gond na de nem baj.

Még valami észrevétel, sajnos telefonálás közben kicsúszott a vállam és az arcon közül majd az asztal élén tudtam megtartani a combommal.
Nem gondoltam ennyire gyenge egy gorilla glass kijelző.
Mindkét szélén az üvegből kipattant egy ici pici darab.
Meglátszik rajta egyből kiszúrtam ennyit egy sima kijelzővédő fóliáról.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.