Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) anonymus89 válasza semetka (#4698) üzenetére


anonymus89
addikt

Nekem 2 sim kártyával, állandó adatkapcsolattal mindig kihúzza a 24 órát.
Sokszor 30 is megvan de, hogy 5-6 óra kijelzőidő lenne az nekem sosincs.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4702) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Nincs valaki akinek dual simes készüléke van és esetleg cserélné 1 simesre?

(#4703) semetka válasza anonymus89 (#4701) üzenetére


semetka
őstag

Én nem nyomkodom annyit hogy 24 óra alatt lemerítsem, de úgy alapból készenlétben is hamarabb merül, mikor le van téve az asztalra szerintem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4704) Chris0321 válasza semetka (#4703) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem szívja le valami az akksid?

(#4705) semetka válasza Chris0321 (#4704) üzenetére


semetka
őstag

Nem hiszem, annyira nem gyors merülés, de fél év tapasztalat után már ismerem hogyan merül. Nyomtam ey restartot most és fullra feltöltöttem, meglátjuk.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4706) ( V ) válasza BB0401 (#4697) üzenetére


( V )
veterán

Nekem Nillkin kemény tok van rajta:

Normál használat szobahőmérsékleten

töltés közben használat mellett [kép]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4707) BB0401 válasza ( V ) (#4706) üzenetére


BB0401
aktív tag

Oké. Nekem töltés és használat közben kb 45 fokra melegszik fel a My phone app szerint.
Játék közben (Shadowgun Legends) töltés nélkül 3/4 óra alatt 43-ra. Előtte 31-en volt. A játék minimum grafikán fut, felé fényerőn.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4708) feco99


feco99
csendes tag


Most fedeztem fel a beállításokban,de hiába kapcsolom be nekem nem működik. Van akinél jó?

[ Szerkesztve ]

(#4709) BB0401 válasza feco99 (#4708) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ez nem működik senkinek se.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4710) janeszgol


janeszgol
félisten

Sziasztok.

Nem követtem a topicot, de olvasgattam most picit. Milyen jellemző hibája volt a telefonnak? Csak a wifi? Majd igyekszem elolvasni ezt a párezer hozzászólást.
Mert vittgen írt valami problémáról, ami sokatoknak előjött. Ez mi vagy mik voltak? Ha csak a wifi, akkor azt tudom nélkülözni, az nálam nem baj. Más?
Köszönöm!

Azért kérdem, mert el akarom hozni öcsémtől az övét, neki nem kell, én meg mindig is akartam ilyet, csak mire letudtam a tartozásaimat, nem volt kapható.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4711) Chris0321 válasza janeszgol (#4710) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Van olyan akinél előjött pár hiba és van olyan (mint pl. én) aki a tavaly nyári vásárlás óta gond nélkül használja. Az öcsédtől kérdezd meg, hogy tapasztalt-e valami problémát.

(#4712) vittgen válasza janeszgol (#4710) üzenetére


vittgen
aktív tag

Szia!
Amit én írtam a wifi-ről az nem hiba volt!
Valóban akadtak itt-ott apróbb bosszantó "észlelések", de mindent összevetve nekem szerencsém volt ezzel a készülékkel!!

(#4713) janeszgol


janeszgol
félisten

Köszi mindkettőtöknek. A wifi hiba annyira nem mozgat meg, viszont a többi ("halott" képernyő, ami restart után feléled, de akkor is, meg mobilnet probléma, hangprobléma, usb, mikrofon... az a szép sztereo felvétel nekem ne romoljon el) az már lényeges.
Természetesen tesztelni fogom, lesz rá egy hetem! Anyagi gondjai vannak, ezért veszem meg tőle. Ha vacak a teló, akkor visszaadom és majd kölcsön adok akkor neki. De amikor megjelent, ez volt a kedvencem. Kár, hogy némi probléma árnyalja ezt a telót. Sajnáltam ,amikor kikerült az Edigital kínálatából, lecsúsztam róla.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4714) nicu71 válasza feco99 (#4708) üzenetére


nicu71
addikt

remélem egyszer működni fog,én is nagy reményekkel matattam körülötte ,de semmi eredménnyel .Senkinek sem működik amúgy.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4715) gaga1


gaga1
tag

Nekem volt,van olyan "gondom" a wifivel,hogy ha nem kapcsolom ki mikor eljovok otthonrol es ugy megyek haza akkor nem csatlakozik. Tehat ki kell kapcsolni a wifit es mikor hazaerek bekapcsolni. Igy sima liba. Ezen kivul semmi gond nincs vele. Eddig ez a telefonom birja a legjobban egy toltessel,nagyon gyorsan tolt,szep kepet lehet vele csinalni.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#4716) Croft-21 válasza janeszgol (#4710) üzenetére


Croft-21
őstag

Időnként lefagy a képernyő böngészés közben pár másodpercre. Illetve ha otthon vagyok, akkor elvileg a telefon feloldott állapotban van, tehát nem kell a képernyőt feloldani. De sajnos ez nem mindig működik. Az esetek többségében otthon is fel kell oldani. Néha "eszébe jut" hogy otthon vagyok és feloldott állapotban van. Ezen kívül mást nem nagyon tudnék felhozni.

(#4717) Pieee válasza BB0401 (#4677) üzenetére


Pieee
újonc

Ma viszem vissza telenorba, ez nem kábel hiba, a telefon csatija hibás. Több töltővel próbáltam, már ott tartok, hogy nem tölt egyáltalán. Rezgő motor is csúnyán kerreg.

(#4718) BB0401 válasza Pieee (#4717) üzenetére


BB0401
aktív tag

Nekem kiderült, csak poros volt.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4719) Pieee válasza BB0401 (#4718) üzenetére


Pieee
újonc

Kitakarítottam, de csak egy bizonyos pozícióban hajlandó töltődni, akkor is picit erősebben kell nyomni a csatlakozót. Kínszenvedés így... Inkább javítsák meg, amíg garanciás.

(#4720) BB0401 válasza Pieee (#4719) üzenetére


BB0401
aktív tag

Én is majd visszaviszem Telenorba, nekem a kijelző sokszor lefagy, illetve por ment a front kamera alá.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4721) Draken válasza BB0401 (#4720) üzenetére


Draken
őstag

Akkor már inkább a márkaszervizbe vigyétek, szolgáltató még ül rajta +1hetet, mire oda kerül, ahova eleve vinni kellett volna!

(#4722) anonymus89 válasza Draken (#4721) üzenetére


anonymus89
addikt

Pontosan 1hét + szolgáltató rovására.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4723) BB0401 válasza Draken (#4721) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ugyanoda küldi, nem is tart tovább, már kipróbáltám. A szolgáltató ad addig egy J5 2016-ot legalább :D . Kb 1.5 hét.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4724) rover45 válasza BB0401 (#4723) üzenetére


rover45
senior tag

Az egy teljesen jó telefon!
Feleségem bő 2 éve használja nem akarja lecserélni, imádja :)
Máig 2 napos az üzemideje, NFC-vel fizet mindenhol, facebook, messenger, levelezés ... átlag használatra tökéletes :)

(#4725) BB0401 válasza rover45 (#4724) üzenetére


BB0401
aktív tag

Nem is mondom, hogy rossz, csak már elég elavult. Már használtam azt, és meglepően gyors volt.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4726) Magnat


Magnat
veterán

Eddig sem volt egy üzemidő-bajnok a telefon, de az utolsó frissítés óta -ahogy már más is jelezte- iszonyat gyenge lett ... 15 órája vettem le full feltöltve és 3 óra SOT-al 32%-on áll úgy, h csak browser, Viber, Fb Lite voltak használva.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4727) BB0401 válasza Magnat (#4726) üzenetére


BB0401
aktív tag

Nekem a töltő vagy a telefon elromlott. Nagyon lassan tölt most, és gyorsabbam merül is.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4728) ShadowX válasza Magnat (#4726) üzenetére


ShadowX
őstag

3:52 a screen on time és 62%-on vagyok. Áprilisi security patch. Browser, viber, youtube, 9gag. Általában megvan a 6 óra SOT.

(#4729) BB0401 válasza ShadowX (#4728) üzenetére


BB0401
aktív tag

Annyi nekemis meg szokott lenni, de régebben inkább 7 óra volt. Lehet, hogy ennyit romlott az akku július 2.-a óta...

A töltő 2 óra alatt töltött 52 %-ot. A telefont közben nem használtam. Itt valami baj van... Vagy a telefonnal, vagy a töltő adapterrel (a kábel jó, próbáltam másikkal, azzal is lassú volt).
Ennek ellenére gyorstöltést ír. Nézem, 46 %, zárolt képernyőn: Gyorstöltés, hátra van 3h....
Ma este töltöttem, és közben merült ! Visszadugtam a töltőt és utána töltött, de nagyon lassan.

Szóval, van problémám képernyőfagyással, töltéssel és por is ment a frontkamera alá. Eddig jó...

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4731) BB0401 válasza #32839680 (#4730) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szia !
Nem merül nagyon, csak melegszik, gondolom a fém ház miatt. Hard resetet már sokszz csináltam.

A töltés érdekes: tegnap pl egyszer lassan töltött, később nem töltött, most pedig tölt.
Ez mégis mi ?!

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#4732) vittgen


vittgen
aktív tag

7 Plus-ra érkezett egy 84.4 MB-os frissítés
Májusi hibajavító!

(#4733) chipesz válasza vittgen (#4732) üzenetére


chipesz
őstag

Nem hibajavító, csak biztonsági frissítés.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4734) vittgen válasza chipesz (#4733) üzenetére


vittgen
aktív tag

Háááát....
Azt írja, hogy Google biztonsági hibajavító csomag 2019-05!!

Akkor...??

(#4735) chipesz válasza vittgen (#4734) üzenetére


chipesz
őstag

Hagyjuk.

Ez egy biztonsági frissítés. Te azt írtad "májusi hibajavító", ami azt sugallja hogy ez hibákat javít, holott nem. Szimpla biztonsági frissítés.

A lényeg hogy ennek nem igazán van hírértéke, hiszen nem hibákat javít (amiből van bőven), hanem csak a szokásos havi sec update, ami mindig megjön (nyilván manapság az aktuális hónapban csak jó esetben, egyébként késve).

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4736) vittgen válasza chipesz (#4735) üzenetére


vittgen
aktív tag

(#4737) nicu71 válasza vittgen (#4736) üzenetére


nicu71
addikt

nocsak milyen hamar megjött,azt hittem majd 30án az uj szokás szerint .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4738) chipesz válasza vittgen (#4736) üzenetére


chipesz
őstag

Igen, mit akarsz mondani ezzel?

Most a magyar fordítást mutogatod, nem érted mit jelent a biztonsági frissítés, vagy az igazadat bizonygatod?

Szerk: ja értem már, az utóbbi. Mivel benne van a szó, hogy "hibajavító" te azt gondolod hogy ez létező issue-kat, bugokat javít. Nem, ez továbbra is csak annyi amit mondtam, a májusi biztonsági frissítés. (Angol nyelven egyébként Google Security Patch 2019-05, javaslom használd inkább angolul a készüléket, úgy talán világosabb lesz.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4739) vittgen válasza chipesz (#4738) üzenetére


vittgen
aktív tag

Csak arra hagyatkoztam amit be is linkeltem!
Nem tudok angolul, így eszemben sincs angol nyelven használni a telefonomat!

(#4740) Croft-21


Croft-21
őstag

A tegnapi frissítés óta mintha javult az akkumulátor élettartama. Most úgy érzem jobban bírja, mint eddig.

(#4741) nicu71 válasza Croft-21 (#4740) üzenetére


nicu71
addikt

ezt én is remélem,mert tényleg nagyon gyatra lett a multkori óta,de majd kiderül estefelé. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4742) rover45


rover45
senior tag

Kizártnak tartom, hogy ettől bármi változzon.
Maximum azt tudom elképzelni, hogy az újraindítás miatt a beragadt alkalmazások bezáródtak ...

(#4743) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Tegnap csináltam pár UHD 4K videót a telefonnal a kisfiam ovis ballagásán és mikor vissza néztem a videókat akkor pár videót nagyon laggolva játssza le,pár videót csak,Ez mitől van ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#4744) -Skylake- válasza rover45 (#4742) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez egy security patch. Semmi nem valtozik, se az akku semmi. Ha valaki ugy erzi jobb az uzemido, az placebo.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4745) nicu71 válasza -Skylake- (#4744) üzenetére


nicu71
addikt

igy van./nem is lett jobb/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4746) Magnat válasza -Skylake- (#4744) üzenetére


Magnat
veterán

Pedig de ... Nekem az előző frissítéssel 3%-ot merült órkánként, hiába indítottam újra többször is, most ez visszaesett kb felére, ami az előző frissítés előtti állapotnak felel meg. Nyilván nem a kódban van ekkora varázslat hanem vmi más dolog okozta (plusz akkor mindenkinél kéne jelentkezzen) de annyira szignifikánsan szarabb volt az előző, amit már nem tudok észlelési hibára fogni. Arra gyanakodtam inkább, h az akku kalibrálódott el vmitől, de sosem volt időm hagyni tökig merülni és onnan feltölteni, viszont tény, h a frissítés után enélkül is jó lett.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4747) Trialbiker


Trialbiker
tag

Sziasztok néktek normálisan játsza le a telefonnal készült videókat a google féle fotók app? Nekem sok videót kb 3-4 fps el játszik le és torzítottan elforgatja. Ha letörlöm az appot, tehát agyárilag telepített régi verzió marad fent az működik rendesen.

Samsung Galaxy A72

(#4748) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Vettem nemrég egy másik autót és kipróbáltam benne tegnap az eddig használt autós töltőt amivel eddig semmi gondom nem volt. Máskor volt, hogy 3-3.5 órát ment egy huzamban a telefon, ha kellett töltöttem miközben ment a waze és a zenelejátszó is. Kb. 20 percig használtam, ment közben a waze is mert nézni akartam mennyire tér el a km óra szerinti sebesség és a valós. 20 perc alatt két hibajelzést kaptam, hogy túl meleg a telefon és leáll a töltés de csak a másodikat vettem észre mert az anyósülésen volt a telefon mert még nem tettem fel a tartóját. Ment az autóban a klíma is, kb. 22 fok lehetett. A szivargyújtó tudom, hogy nem tökéletes mert már próbáltam benne egy transzmittert és nem volt mindegy, hogy állt benne mert nem mindig kapott áramot.
Mi lehet a gond, elég lenne-e kicserélni a szivargyújtót vagy túl nagy lenne a töltés? Hibajelzés nincs az autómban.

(#4749) Murphistic válasza ricsi8800gt (#4743) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Nem tudom korábban más is találkozott-e ezzel a problémával,de nálam úgy kb. április végétől jelentkezik. Néha a Fotók appnak sikerül lejátszani akadozás nélkül az UHD videókat, de többnyire nem. Például a VLC továbbra is hiba nélkül működik.

Nálam a kijelző alsó része is néha lefagy,amit vagy újraindítással, vagy a fejlesztői mód ki-bekapcsolásával lehet javítani. Tippre egy időben jelentkezett mindkét bug, szóval szerintem valamelyik április végi frissítés kavart be, de lehet csak a Fotók app frissítése és a kijelzőmnek más gondja van.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#4750) Trialbiker válasza ricsi8800gt (#4743) üzenetére


Trialbiker
tag

Nekem is ugyan az a probléma. Letöröltem a fotók alkalmazást, tehát a gyárilag telepített régebbi verzió van a telefonon. Ez lejátszik mindent rendesen, csak minden megnyitásnál ki kell xelni hogy van új frissítés (ami ugye sz@r)

Samsung Galaxy A72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.