Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) ShadowX válasza oliblood88 (#4100) üzenetére


ShadowX
őstag

A BT-vel szokott még probléma lenni, mivel az is 2,4 Ghz-en kommunikál. Ez egy telített hálózatos helyen okozhat gondot. Router tud 5 Ghz-et? Kipróbálnám, hogy kikapcsolom a 2,4-est és csak az 5-öst bennthagyni, hogy azzal is csinálja -e. Vagy még azt megpróbálnám, ha ragaszkodsz a 2,4 Ghz-hez, hogy másik csatornát kiosztani, mert lehet összeakadt a szomszédéval vagy valami.

Mondták a gyártók, hogy a jack elhagyása nem fog problémákat okozni, majd átszoknak az emberek. Hát látom, hogy átszoktak, mert mióta elhagyják a jacket annyi BT-s fülest használnak az emberek, hogy tényleg zavarják a wifi hálókat (főleg mondjuk egy edzőteremben). Na ott néha képes döcögni az adatforgalom, de ha bent van 40 ember, abból 20-nak van valamilyen BT-s füles a fején, szerencsétlen gagyi 7 ezres tp-link router meg meghal (még a wifi-s tv-n is megakad a youtube videó).

Nálam egyedül wifi "gondként" az szokott jelentkezni, hogy annyi a gagyi router a környéken, hogy csak 2,4 Ghz hálózat van mindenkinél és amikor rákeresek a hálózatokra akkor az átlagosnál hosszabb ideig tölti be az elérhető hálózatok listáját. De ez az összes eddigi telefonomnál így volt.

4 helyen semmi gondom a wifi csatlakozással: edzőteremben, munkehelyen, itthon és haveromnál is azonnal csatlakozik. Pedig haverommal havonta egyszer találkozom, de akkoris azonnal csatlakozik. Többi helyen nem próbáltam mert mobilnetet használok.

Mióta lecseréltem a tp-link routeremet amplifira, azóta meg szépen osztja ki az eszköz a megfelelő csatornákat minden csatlakozó eszköznek.

(#4102) MAJZI1972 válasza chipesz (#4079) üzenetére


MAJZI1972
újonc

Köszönöm a tippet. Rendeltem is !

(#4103) oliblood88 válasza ShadowX (#4101) üzenetére


oliblood88
csendes tag

Otthon és munkahelyen is 5Ghz-en megy a wifi, mindkettővel baja van egy idő otán. Pár napig jó, majd egyre lassabban csatlakozik, végül csak a restart segít.
Régebben nekem sem volt semmi gondom, talán októberi vagy novemberi frissítés után jelent meg ez a probléma. Factory reset sem javított, illetve volt itt egy leírás, azt is próbáltam.

Ma viszont új hibajelenséget produkál. Napközben újraindítottam, mert nem csatlakozott wifire. Délután jött egy hívás, nem tudtam felvenni, mert a képernyő nem reagált. Most megint akartam valamit csinálni ujjlenyomattal feloldottam, de hiába nyomkodtam semmi. Képernyő kikapcs, felold és utána minden rendben. Nyomtam még egy restartot.

(#4104) vlesi69


vlesi69
senior tag

Hétvégén én is vettem egyet a sógornőmnek Android 9 van rajta, leteszteltem eddig minden oké vele, szerény véleményem szerint 100%-os, kellemes meglepetés a telefon. Annyi lenne a gondom az Igo szüliapp nem kompatibilis vele, de a MI8 telefonomra sem tudom letölteni.

(#4105) Trialbiker válasza Trialbiker (#4064) üzenetére


Trialbiker
tag

Megoldottam a fekete villogást. A valaki által ide belinkelt fluid.n.g alkalmazás okozta. Törlése után minden jó.

Samsung Galaxy A72

(#4106) embe válasza oliblood88 (#4103) üzenetére


embe
nagyúr

Van itt egy nem hivatalos januári update.
Ez megoldhatja a problémád.
DE SZIGORÚAN SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4107) harry3 válasza Trialbiker (#4105) üzenetére


harry3
őstag

Az én voltam, bocsi. :D

(#4108) Trialbiker válasza harry3 (#4107) üzenetére


Trialbiker
tag

Ja semmi gond. Azért töltöttem le mert tetszett a koncepció, jó is volt használni csak összegabajodott a youtube-al. Azért írtam le a kommentet hátha valakinek ugyanez lenne a problémájá.

Samsung Galaxy A72

(#4109) chipesz válasza Trialbiker (#4105) üzenetére


chipesz
őstag

Az eléggé lehetetlen hogy az okozta. Lehet hogy valamiért pont ezután szűnt meg, de nálam a Fluid N.G. nélkül is villog. Próbáltam már visszaállítani, hátha megoldja, de ha semmi app nincs rajta (csak a gyárilag fent lévők), akkor is villog valamiért. :/

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4110) harry3 válasza chipesz (#4109) üzenetére


harry3
őstag

Na várjunk. Most jut eszembe, hogy a YouTube nekem is szokott villogni leginkább a vissza gombnál.

Más:
Amúgy nemrég az alkalmazástárból eltűnt az összes ikon, tegnap meg a gesztusvezérlésnél az egyetlen gomb, de nem is működött, majd visszajött. :F

(#4111) semetka


semetka
őstag

Mostmár rávettem magam hogy felrakjam a Pie-t. Kicsit még vannak fura dolgok, órá átkerült a bal oldalra pl, de remélem megszokom, sgyébként pörgősebb mint az oreo szerintem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4112) *Mukeey* válasza semetka (#4111) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha nincsenek gondok, akkor mindenképp jobb, mint az oreo volt.
Itt azért vagyunk páran, akiknél vannak bugok, viszont sokaknál meg hibátlan. Jó lenne egy 9.1🙄

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4113) semetka válasza *Mukeey* (#4112) üzenetére


semetka
őstag

Egyenlőre még nem futottam hibába. Mondjuk az automata fény fura, mert oreon belőttem 30%-ra és ennél lejebb nem vette sötétben, most meg leveszi 10%-ig. Örülnék ha nem venné le azért sötétben ennyire. Akku nagyon király volt Oreo-n , remélem 9-en is legalább addig bírja.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4114) nicu71 válasza semetka (#4113) üzenetére


nicu71
addikt

Ha leveszi, akkor huzd feljebb manuálisan. Egy idő után megtanulja 😉

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4115) semetka válasza nicu71 (#4114) üzenetére


semetka
őstag

Wow az király. Kiprobálom . :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4116) *Mukeey* válasza semetka (#4113) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Akku nagyon jó pie-n is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4117) semetka válasza *Mukeey* (#4116) üzenetére


semetka
őstag

Úgy legyen, eddig hibamentes. Bízom benne hogy így is marad. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4118) embe


embe
nagyúr

A portolt Pixel kamera appot honnan lehet leszedni? Keresem, de nem találom....

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4119) stereofan válasza embe (#4118) üzenetére


stereofan
tag

link

minőségi kavéscsészék: https://bit.ly/2zlhnDo

(#4120) embe válasza stereofan (#4119) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4121) gaga1


gaga1
tag

Ujjlenyomaton es a jelszon kivul van valami mas lehetoseg a kartevok ellen? Kesztyuben szeretnem feloldani es az ujjlenyomat nem jo es nem is szeretnek allandoan 5 szamot beirogatni. Egyszerubb megoldast keresek?

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#4122) Trialbiker válasza gaga1 (#4121) üzenetére


Trialbiker
tag

Arcfelismerő ilyenkor télen elég hasznos.
Beállítások-biztonság-smartlock

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A72

(#4123) harry3 válasza gaga1 (#4121) üzenetére


harry3
őstag

Vagy ha van aktivitásmérő, okoskarkötő (óra) hozzá lehet adni, mint megbízható eszköz. Ha érzékeli a telefon, akkor nem kér azonosítást a feloldáshoz.

(#4124) gaga1


gaga1
tag

Koszonom nektek

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#4125) Croft-21


Croft-21
őstag

Mostanában időnként "Az IU alkalmazás leállt" hibaüzenet fogad. Ez mit jelent?

(#4126) gaga1


gaga1
tag

Kozben megtalaltam amit kerestem. a minta rajzolasa a leggyorsabb nekem.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#4127) Bass


Bass
addikt

Sziasztok ,járt már valaki úgy hogy éjjel magától bekapcsol a wifi és a bt a telón?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4128) akos86 válasza Bass (#4127) üzenetére


akos86
aktív tag

A telefon ismét elkezdte a wifi hibát, nem csatlakozik csak ha ujrainditottam. Megbántam hogy ezt vettem, óriási csalódás.

Szerk: Új hozzászólásként szántam.

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#4129) Bass válasza akos86 (#4128) üzenetére


Bass
addikt

Nekem ezen kivül nincs vele bajom de fura h magátol bekapcsolta az éjjel.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4130) Chris0321 válasza Bass (#4127) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nálam a Bluetooth kapcsol be néha, egyéb probléma nincs. A wifihez is gond nélkül kapcsolódik bár azt magától nem szokta.

(#4131) semetka


semetka
őstag

Azért az akku részt jól kiherélték Pie-n. Nem mutatja órára pontosan mikor töltöttem pl.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4132) Croft-21 válasza semetka (#4131) üzenetére


Croft-21
őstag

Nekem így írja, utolsó teljes feltöltés: 26 perccel ezelőtt.

(#4133) chipesz válasza Croft-21 (#4132) üzenetére


chipesz
őstag

Ja, az a nem pontos. Aztán majd az lesz hogy 4 órája, 8 órája stb. Nem az, hogy 14:52. Én mondjuk sosem nézegettem ezt (minek?), de van egy rakat app a Play Store-ban ami tudja ezt, ha valakit nagyon izgat.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4134) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Meg van olyan szinten az akkuja és a fogyasztása, hogy szinte bárhogyan kihúzza reggeltől estig, úgyh felesleges nézegetnem.

Tényleg, hasonló árkategóriában minek van ilyen jó akkuja még? Redmi Note szérián kívül.
Mate10pro? Galaxy Note8? Bár ezek olyan 30-40k drágábbak használtan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4135) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Vasárnap beruháztam kétkártyás verzióra MM-ben vettem és Honor 8-at váltott főképp az akkumulátor miatt.
Fólia után olvasgattam sajnos nem nagyon találtam ilyen hsz-t, tokra a Nillkin super frostedet ajánlgatták páran.
Tudnátok ajánlani akár külföldről is?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4136) semetka válasza Croft-21 (#4132) üzenetére


semetka
őstag

Ennyivel akku töltés után még oké, de mikor esetleg több napi akkor nem bontja le hogy 1 nap 12 óra hanem hanem már 2 napot mutat például. Miközben az még csak másfél nap. Meg írja hogy mennyi van hátra, azt írja nagyjából még ennyit bír: 0:45. Ez mi? 45 perc vagy 0:45 ig bírja vagy háromnegyed nap (18óra). Ezt jól elcseszték pedig nagyon jó volt oreon.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4137) -Skylake- válasza semetka (#4136) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nem belekotni akarok de tudsz mondani barmilyen termeket a vilagon , amin 0:45-el van jelezve a 18 ora ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4138) Chris0321 válasza -Skylake- (#4137) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom hány ember szokta nézegetni, hogy mennyi idő van még hátra a lemerülésig, én ezen a telefonon pedig már nyár óta megvan szerintem egyszer sem néztem meg. Azt is csak talán egyszer, hogy mennyi idő telt el az utolsó töltés óta. Használom és ha lemerül feltöltöm. Van az autóban szivargyújtós töltőm, itthon és külön a munkahelyen (táskában hordom) egy töltő, soha nem jártam még úgy, hogy lemerült volna.

(#4139) semetka válasza -Skylake- (#4137) üzenetére


semetka
őstag

Nem tudok de ha valós időt jelenti akkor meg rosszul van fordítva magyarra.

@Chris0321: Én néha azért megnézem

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4140) ShadowX


ShadowX
őstag

Nálam update-elt a nokia gyári app. Mostmár my phone-nak hívják. Megnéztem mi változott. Belépve meg akart nézni a fórumot és meglepve tapasztaltam hogy nincs 7 Plus topic. :D

(#4141) semetka


semetka
őstag

Pie-n nem kéne választhatónak lennie a navi gomboknak?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4142) chipesz válasza semetka (#4141) üzenetére


chipesz
őstag

Azt választhatod hogy a gesture-based-et használod (ami elég gagyi pl Apple, Xiaomi féle megoldáshoz képest), vagy marad a régi.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4143) semetka válasza chipesz (#4142) üzenetére


semetka
őstag

Igen arra gondoltam mikor csak középen vagy 1 gomb. Hol lehet azt választani?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4144) chipesz válasza semetka (#4143) üzenetére


chipesz
őstag

Itt.

De amúgy amit harry3 ajánlott Fluid Navigation Gestures app milliószor jobb, én meg is vettem még amikor írta és azóta is azt használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4145) nicu71 válasza semetka (#4143) üzenetére


nicu71
addikt

beállitások -rendszer-kézmozdulatok-csusztassa ujját gyorsan...

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4146) semetka válasza nicu71 (#4145) üzenetére


semetka
őstag

Köszi, megnézem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4147) Trialbiker válasza anonymus89 (#4135) üzenetére


Trialbiker
tag

Én ezzel a tokkal használom. Műbőr de nem csúszik ki a kezemből állandóan, meg szerintem a világosbarna jól néz ki a rézcsíkkal.

Samsung Galaxy A72

(#4148) chipesz válasza Trialbiker (#4147) üzenetére


chipesz
őstag

Bejön ez a tok, lehet rendelek én is magamnak egy ilyet. 😁 Tudsz róla képet felrakni, hogy milyen élőben (úgy hogy a telefon is benne van)?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4149) Trialbiker válasza chipesz (#4148) üzenetére


Trialbiker
tag

Hát egy 2,5 óra múlva, most nincs mivel lefényképeznem. A tartósságáról még nem tudok mit mondani mert eddig csak egy hónapja használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A72

(#4150) chipesz válasza Trialbiker (#4149) üzenetére


chipesz
őstag

Nem sürgős, majd ha lesz időd/lehetőséged rá. Köszi! :R

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.