Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) vinistv


vinistv
tag

Egyetlen kifogásom van csupán, de az sem kifejezetten a készülék ellen, csak általánosságban a Nokia szokásos, jól bevált menürendszere ellen. Kicsit újítsunk már fejlesztők, rendben? Kis változatosság, amúgy nagy piros pont a telónak! :R

[ Szerkesztve ]

-

(#802) janes74 válasza vinistv (#800) üzenetére


janes74
senior tag

Minőség?lásd N95 :O Kevés olyan gyártó van amelyik ennyi gyenge minőségű készüléket dobna piacra mint a Nokia! :O Ez a teló viszont tényleg jó.

(#803) meroly válasza vinistv (#801) üzenetére


meroly
veterán

Szeritnem nagyon jó lett ez az új S40, ami ebben a telóban is van. Sok hibát javítottak és kezelhetőbb, felhasználó barátabb, letisztultabb lett.
Amúgy végre ami neked is tetszik. :P

Impossible is nothing

(#804) Faun


Faun
csendes tag

mikor lesz nekünk is 10-es firmware? :U

(#805) Bailey válasza Faun (#804) üzenetére


Bailey
senior tag

Hát a 9.10-es ami 2009 augusztusi,asszem valamikor novemberben ért ide.
De a külföldi fórumokon nem írtak sok változást a 9.10-hez képest.
Nem is biztos hogy frissítek,mert a mostanival nem volt semmi fagyás vagy egyéb gond.

(#806) Multibit válasza vinistv (#801) üzenetére


Multibit
veterán

Nos én pont a jól bevált menürendszere miatt preferálom a Nokiát. Jó "vasat" más gyártó is csinál, de a felhasználói felületük...

(#807) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!

Elakadtunk a pendrive csatlakoztatása című témában. Csináltunk már két adaptert alaplapokról leoperált USB portokból, de egy sem működött.
Arra az eredményre jutottunk, hogy az adatkábel nem adhat ki tápfeszültséget, mert akkor gond lenne amikor a PC-re csatlakoztatjuk.
Most ott tartunk, hogy veszünk valahol micro USB csatlakozót, és elvileg meg van a telefon USB kimenetének a kiosztása és abba az irányba indulunk tovább...
:F

Három hete van meg a telefon. Elkerülhetelen, hogy ne hasonlítsam folyamatosan az L700-hoz, ami a múlt :) . Érdekes, dolog ez, mert amikor a Nokiat használom, akkor hiányoznak az apróságok, amit a Samsunng tud, ha meg a feleségem L700-át akkor a Nokia dolgai hiányoznak. Tudom baromság, de ez van.
Az utolsó bosszúság az volt, ha elindítom az időzítőt, beálítom, majd kilépek belöle, akkor az életben többet nem tudom megnézni, hogy épen hol tart az időzítés... Gondoltam. Aztán rájöttem, ha a menüből keresem ki, akkor látom hol tart. Ettől függetlenül a főképernyőn kirakhatna valami ikont, hogy folyamatban van az időzítés....
:D

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#808) Sokka válasza misimagaki (#807) üzenetére


Sokka
aktív tag

Mi is idáig jutottunk, de igazából nem szükséges nektek csatlakozót vásárolni, mert ha bevontok egy külső tápfeszt, azt köthetitek az egyik USB csatlakozó 1-es és 4-es lábleosztására. Viszont akkor már egyszerűbb, ha bedugom mindkettőt a Pc-be.
Más kérdés: Te jutottál vmi-re a MobilPdf-el kapcsolatban? :F

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#809) badrian250


badrian250
tag

Sziasztok!

Most gondolkozom ilyen telefon vételén, a T-mobilnál elég olcsó előfizuval.
Van esetleg valami szériahiba, vagy valami,amire érdemes odafigyelni?
Ja, meg az hogy a menüje milyen? Mer az az igazság, hogy eddig SE-m volt, és nem nagyon ismerem a Nokiákat. Egyik ismerősömnek 2700 classicja van, a menü pont olyan a 6303ban is? Úgy értem pont úgy "ugrál" vagyis olyan flash szerűen mozog mint az? Nem akad? Mer ismerősöm telóján akadt, ha hallgatta a zenét. Köszi szépen!

(#810) meroly válasza badrian250 (#809) üzenetére


meroly
veterán

Eddig nem derült ki szériahiba, és valóban nagyon olcsó T-nél én is vettem, de aztán el is adtam, mert a fém nem tetszett.
A menü szinte pont ugyanolyan, sőt a 2700-ban mintha még kicsit butítottabb lett volna. Az animációt ki lehet kapcsolni, engem is zavart, meg lassította is a telót.
Vedd meg, nem fogsz csalódni benne.

Impossible is nothing

(#811) misimagaki válasza Sokka (#808) üzenetére


misimagaki
aktív tag

A csatlakozó nem lehet olyan drága, hogy ne érje meg vele kisérletezni. :)

Pdf ügyben elakadtam, illetve még nem tettem mőgé komolyabb energiát...

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#812) razsa válasza meroly (#810) üzenetére


razsa
aktív tag

Az animációkat hol lehet be ill kikapcsolni?
Egyébként írtam kb 5 napja a kikapcsolós szotriról,akkor kivettem a mem kártyát, majd visszaraktam, azóta egyszer sem produkálta, remélem így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#813) meroly válasza razsa (#812) üzenetére


meroly
veterán

Hát már nem tudom pontosan, de a 2330c-ben a kijelző beállításoknál van egy ilyen, hogy áttűnési effektek. Bár ebben a telóban egy butított verziója van a 6303 szoftverének, úgyhogy lehet nem lesz, láttam már furcsaságokat ;)

Impossible is nothing

(#814) Sigiusz


Sigiusz
tag

A fénybeállítások be/ki kapcsolásával mit állítok be?
Egyébként nekem nincsennek áttűnési effektek, és nem is találom hol lehetne bekapcsolni. :(

[ Szerkesztve ]

(#815) meroly válasza Sigiusz (#814) üzenetére


meroly
veterán

Mondtam, hogy nem biztos ;)
A fények fogalmam sincs, mert pulzáló nincs mint a 6300-ban (de a 6303i-ben már van). Talán ha nem fogadott hívásod vagy sms-ed volt, akkor azt kapcsolja ki-be hogy a világítás villogjon bizonyos időközönként.

Impossible is nothing

(#816) misimagaki válasza Sigiusz (#814) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Az annyit jelent, hogy elmulasztott eseményekre a középső navi gomb körül pulzáló fénnyel jelez. Ilyen a kapott üzenetek, meg a nem fogadott hívások, vagy a meg nem nézett naptár bejegyzések, ha volt hozzá beállítva riasztás, vagy ha lejárt az időzítés, pl.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#817) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Szoktam hallgatni egy órás rádióműsorokat felvételről, és teljesen megőrjít, hogy bejövő híváskor, vagy sms érkezéskor visszalép a lejátszott állományban. Nem is kevesett. A sírba visz! :O

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#818) meroly válasza misimagaki (#816) üzenetére


meroly
veterán

Na akkor mégis van, nem is tudtam. :U

Impossible is nothing

(#819) misimagaki válasza meroly (#818) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Szívritmushoz hasonlóan villog. Egy darabig, aztán ha hosszú ideig nem nézet akkor azért abba hagyja. :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#820) meroly válasza misimagaki (#819) üzenetére


meroly
veterán

Igen, pulzál, tudom jó dolog :K

Impossible is nothing

(#821) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

ÜDV urak! Mondjuk Én sose hagyom, hogy olyan sokáig villogjon:D Azért egy pár perc után észreveszem, szóval foggalmam sincs meddig villoghat az eseményjelző :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#822) Joe bácsi válasza SpongyaBob (#821) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ameddig beállítod! S60-ban így van.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#823) SpongyaBob válasza Joe bácsi (#822) üzenetére


SpongyaBob
veterán

De ez S40...itt nem lehet beállítani tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#824) Joe bácsi válasza SpongyaBob (#823) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nézd meg.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#825) meroly válasza Joe bácsi (#824) üzenetére


meroly
veterán

S40-nél szerintem se lehet időzíteni.

Impossible is nothing

(#826) SpongyaBob válasza Joe bácsi (#824) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem lehet időzíteni, megnéztem.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#827) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
nemrég a szüleim is beneveztek két ilyen kütyüre. Sztem szépek elinte nekem nem tetszett amikor a tesztet nézegettem mert sztem túl gömböjű viszont így élőben odab.sz sztem nagyon szép és a tudása is rendben van. csak annyi lenne a kérdésem mert alapból volt bennülk 1-1 gb-s microsd és amikor kivellem akkor alig lehetett kihózni és beakni, gondoltam ez azért lehet mert elősszőr volt így, de aztán később is még mindig ilyen, na de ez nem nagy gond véglis nem csrélgeti az ember naponta (én legalábbis).
és még annyi lenne h így visznont fölszabadult 2 db szép állapotú 6300-ás kütyü, szerintetek menyiért éri meg eladni kb. és ha függetlenítjük akkor többet is ellehet érte kérni (kb. 2-3e) vagy sztetek mennyiért rakjam fel így és úgy is a netre?

Matthew 24:42

(#828) meroly válasza @matthew@ (#827) üzenetére


meroly
veterán

6300 függően 10-12, függetlenül 13-14, de ehhez nagyon szép állapoban kell lenniük.
Aranyosak, hogy erről váltottak :)

Impossible is nothing

(#829) bach66


bach66
tag

Üdv!

Tudna valaki ajánlani olyan videókonvertert, amelyet be lehet állítani, hogy feldarabolja a "végeredményt"? Mondjuk 20 perces szakaszokra.
Mert a teló médialejátszójában tudtommal ugrani nem lehet, és elég nehézkes mindig oda tekerni egy filmet, ahonnan folytatni szeretném.

előre is kösz!

(#830) meroly válasza bach66 (#829) üzenetére


meroly
veterán

Avidemux-al tudod a végeredményt vágni, de konvertálni ez nem tud.

Impossible is nothing

(#831) domojko válasza bach66 (#829) üzenetére


domojko
senior tag

A 6300-nál be lehetett állítani hogy egy gombnyomásra mennyit tekerjen bele.
6303-nál már nincs ilyen?

(#832) SpongyaBob válasza domojko (#831) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A 6300-án belehetett állítani? Nah, ezt is jó tudni :) Akkor most jobban szemügyre veszem a 6303-asomat:)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#833) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Bocsi a dupla hsz-ért, közbem megnéztem, de sehol nem találok erre utaló beállítási lehetőséget. Viszont minél tovább tekersz, vagyis tartod lenonyomva a gombot annál nagyobb intervalummal teker.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#834) domojko válasza SpongyaBob (#833) üzenetére


domojko
senior tag

Ha jól emlékszem a 6300-nál a videolejátszó beállításánál lehetett állítania hogy milyen időintervallumot tekerjen. Valamelyik opcióban volt illyen.

(#835) @matthew@ válasza meroly (#828) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi a segítséget.

Matthew 24:42

(#836) badrian250


badrian250
tag

A Nokiának am van valamilyen témaszerkesztő progija pcre mint pl a sonyericssonnak?
Bocs h ha hülyét kérdezek, de 7 éve sonym van és megszoktam,na :D

(#837) meroly válasza badrian250 (#836) üzenetére


meroly
veterán

Nincs :(
Témaszerkesztést pár hsz-el előrébb tárgyaltuk. Olvass vissza vagy keress rá.

Impossible is nothing

(#838) razsa


razsa
aktív tag

Tud valaki jó és ingyenes videókonvertáló progit? avi ---> mp4/3gp

(#839) meroly válasza razsa (#838) üzenetére


meroly
veterán

AnyVideoConverter

Impossible is nothing

(#840) SpongyaBob válasza razsa (#838) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Esetleg SuperConverter. Mindenből tud mindent.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#841) máyköl válasza razsa (#838) üzenetére


máyköl
veterán

Format Factory. :K

(#842) ferrari1 válasza meroly (#837) üzenetére


ferrari1
őstag

(#843) meroly válasza ferrari1 (#842) üzenetére


meroly
veterán

Hm.... köszönöm :R

Impossible is nothing

(#844) razsa


razsa
aktív tag

Köszi a válaszokat!

(#845) zbence


zbence
aktív tag

Na, megvettem én is, eddig nagyon tetszik, és aki látta, csak dícsérte! :K

@Meroly

Miért érne a telefon 13-14k-t, mikor újonnan még előfizuval is 34.

[ Szerkesztve ]

(#846) meroly válasza zbence (#845) üzenetére


meroly
veterán

Újonnan előfizuval 15k t-nél legalábbis. Használtan ennek megfelelően csak ennyit ér szerintem.

Impossible is nothing

(#847) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Nekem is szólt a PC Suite, hogy van újabb szoftver a telefonhoz.
Mentettem, frissítettem, és kezdhettem beállígatni mindent az elejétől. Talán kellett volna csinálni egy rendszermentést? :U

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#848) SpongyaBob válasza misimagaki (#847) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, az lehet, hogy célszerűbb lett volna. De pl. Nekem még soha nem tünt el frissítés után a telórol semmi. Persze azért biztonsági mentést mindig csinálok. :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#849) Bailey válasza misimagaki (#847) üzenetére


Bailey
senior tag

Melyik szoftvert tetted fel?
Sajnos nekem 64 bites Win7 van.Azon meg a Nokia Updater nem fut,ezért nem tudom nézni.

(#850) misimagaki válasza Bailey (#849) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Elvileg 64 bites Win 7-en sikerült. Aztán lehet, hogy rosszul emlékszem. (Két rendszert használok, a hetes, csajók trial...)
Egyébként 10.10-es a verzió, azt hiszem. Készültem az akku kivételére, meg minden ilyesmire, de nem kellett. Egy darabig molyolt, aztán finish. :)

Más. Mindenkinek:
Találtam egy szoftver: [Bright Light Touch]
Ezt sokan kerestük, de aztán kiderült, hogy még várnunk kell... :((

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.