Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Matthew válasza domojko (#1350) üzenetére


Matthew
senior tag

Köszi. Úgy látom a Nokia honlapján, hogy a legfrissebb verzió most a 07.10-es, majd megnézem a telón milyen verzió van jelenleg (nem az enyém).
Vodás készülék esetén akkor a gari nem ugrik Nokia PC Suite szoftver frissítéssel, ugye?

(#1352) Brian 13 válasza Levin01 (#4) üzenetére


Brian 13
csendes tag

Ez egy nagyon is jó telefon.Miről beszélsz?

(#1353) Brian 13 válasza babati (#1303) üzenetére


Brian 13
csendes tag

Szerintem a Nokia 6303 classic-ot vedd mert én is olyat szeretnék és nagyon sokat tud.Látom te is a Telenor weboldalán nézted ki a telefont.

(#1354) Brian 13 válasza Tom5 (#1306) üzenetére


Brian 13
csendes tag

Az a külömbség, hogy a 6303i-ben ha jól tudom, már Series60 szoftver fut és a 6300 classic-ot 4 GB-ig, a 6303i classic-ot pedig 8 GB-ig lehet bővíteni, és utóbbinak több a telefon memóriája. :K

(#1355) Wolfskin válasza Brian 13 (#1354) üzenetére


Wolfskin
őstag

Series 40 6th Edition
6303 --> 8GB
6303i --> 16BG
17 vs 55 MB

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1356) SzalaiG válasza evone (#1341) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kitartás! A Merci is elromlik néha. Ez egyedi eset és egyébként nagyon megbízható jószág, csak éppen te fogtál ki egy hibás példányt.

(#1357) sza.sa


sza.sa
tag

Sziasztok!

Futott már valaki bele olyan hibába 6303-nál, hogy bejövő hívásnál nem hallani a másik felet, míg engem hallanak? Van hogy hetekig jó, de azután egyszer csak ezt produkálja. 1-2 restart és megint jó.
Legutóbb pedig én hallottam a másik felet, engem meg nagyon rosszul csak...

sza.sa

(#1358) meroly válasza sza.sa (#1357) üzenetére


meroly
veterán

Valószínű szoftver hiba lesz, vidd el szervízbe.

Impossible is nothing

(#1359) saltrocksurf


saltrocksurf
csendes tag

Egy ideje én is tulajdonosa vagyok egy 6303i classic-nak. Meg vagyok elégedve a telóval egy dolgot leszámítva. Java dolgok közt sokat nem ismer, vagy memóriára vagy vmi 3d-s class dologra hivatkozik. Elsősorban játékoknál lép fel(galaxy on fire 2). Kicsit bosszantó de meg lehet nélküle lenni. Egyébként én is tapasztaltam egy két alkalommal az előbb említett híváskor fellépő némulást, később hallhatóságot.

[ Szerkesztve ]

5110 --> 3410 --> my-x-5 --> ot-535 --> k750i --> k800i --> 6303i --> Wave

(#1360) nancsik


nancsik
tag

Sziasztok.ma vettem egy panons 6303-at.szeretném átirni a product kódot nemesissel ,hogy frissithessek 9.10-ről 10.10-re.de sajnos sehol nemtalálok hozzá magyar product kódot.tudna nekem valaki segíteni?elöre is köszönöm :R

nancsik

(#1361) Wolfskin válasza nancsik (#1360) üzenetére


Wolfskin
őstag

tedd meg légyszíves, ha sikerül, hogy megfigyeled, mi változik a menüben: menüpontok, funkciók, dizájn, stb.
köszi!

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1362) Wolfskin válasza nancsik (#1360) üzenetére


Wolfskin
őstag

upsz, ez kétszer ment el

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1363) babati válasza Wolfskin (#1361) üzenetére


babati
aktív tag

arra én is kíváncsi lennék, mert mire a telenor jóváhagyja a 10.10-est kijön egy új széria:D

(#1364) saltrocksurf válasza babati (#1363) üzenetére


saltrocksurf
csendes tag

a telenor-nál van elérhető frissebb szoftver a v 6.61 rm-638-astól?

5110 --> 3410 --> my-x-5 --> ot-535 --> k750i --> k800i --> 6303i --> Wave

(#1365) Joe bácsi válasza Wolfskin (#1355) üzenetére


Joe bácsi
őstag

"Érdekes", mert a 8 gigás karit nem ismerte fel, ezért vennem kellett egy 4 gigásat! (6303)

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1366) madd dogg válasza Wolfskin (#1355) üzenetére


madd dogg
senior tag

6303 autofocus
6303i fix focus

(#1367) Wolfskin válasza Joe bácsi (#1365) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem gond nélkül elfogadta és látja a 8 GB karit (sw. v 9.10)

@madd dogg: van azért különbség bőven (#1258)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1368) Joe bácsi válasza Wolfskin (#1367) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Érdekes, mert nekem is ez a sw verzióm van és nem látja. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1369) Wolfskin válasza Joe bácsi (#1368) üzenetére


Wolfskin
őstag

lehet, hogy kártyafüggő? vagy format? (bár én nem csináltam vele semmit, beletettem és kész)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1370) Joe bácsi válasza Wolfskin (#1369) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Független a teló és SanDisk a kari. Class 2-es vagy 4-es. Otthon, fiókban van, szal nem emléxem, h. milyen classos.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1371) Wolfskin válasza Joe bácsi (#1370) üzenetére


Wolfskin
őstag

az enyém no name , japan, C4, semmi extra, a teló pannonos

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1372) babati válasza saltrocksurf (#1364) üzenetére


babati
aktív tag

igen van, hisz nekem a 9.10-esre írja hogy attól nincs újabb. (telenoros a teló)

(#1373) Wolfskin válasza babati (#1372) üzenetére


Wolfskin
őstag

a 9.10 a sima 6303 szoftvere, a 6.61 az "i" verzió

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1374) babati válasza Wolfskin (#1373) üzenetére


babati
aktív tag

de tudtommal ez a sima 6303 topicja, akkor off-ba kellet volna tennie. szóval nem én tévedtem :DD

(#1375) saltrocksurf válasza babati (#1374) üzenetére


saltrocksurf
csendes tag

értem ne haragudj,nem tudtam hogy ilyen esetben ezt off-ba kell tenni
egyébként "i"-s verzió. Köszi Wolfskin :)

5110 --> 3410 --> my-x-5 --> ot-535 --> k750i --> k800i --> 6303i --> Wave

(#1376) x.Koki.x


x.Koki.x
csendes tag

helo mindenkinek gondolkozok hogy egy másodlagos telnak veszek egy ilyet de van egy ismerösömnek ilyene és olyan lassu az övé hogy botrány :) :)) ez ilyen tipus hiba vagy csak az övével van valami baj és lassu??? :R

(#1377) Wolfskin válasza x.Koki.x (#1376) üzenetére


Wolfskin
őstag

a sima menüje, hogyha lap szerint van rendezve lassabb, mint az i (az azonnal vált, a sima kis késedelemmel), de max. ennyi. egyébként semmi lassúságot nem észlelek.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1378) meroly válasza x.Koki.x (#1376) üzenetére


meroly
veterán

Tuti nem lassú, nála valami egyéni hiba lehet.

OFF-nem OFF: mivel 6303-ról van szó és az "i"-nek még nincs tesztelt topikja meg amúgy is témába vág, szóval nem a lepkék nemi életéről beszélgettek, maradhat, nem kell OFF, szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1379) babati válasza meroly (#1378) üzenetére


babati
aktív tag

én sem köteleztem off-ra csak a tisztánlátás végett tisztáztam a dolgot a félreértések elkerülése véget :DDD

(#1380) madd dogg válasza meroly (#1378) üzenetére


madd dogg
senior tag

Én is lassúnak találom az előző telómhoz képest, főleg mappába lépéskor, ha sok játék vagy zene van egy mappában. De ez csak amolyan nokiás gondolkodás :)

(#1381) nancsik válasza madd dogg (#1380) üzenetére


nancsik
tag

Igen sajnos a 9.10-es soft lassú :K pl a családban van egy 6300,és egy 3120c is.mind kettő sokkal gyorsabb,bár ezeken már a sokadik frissitésű soft van.éppen ezért reménykedem hogy a 6303-nál a 10.10 hoz némi sebbeségbeli változást.

nancsik

(#1382) meroly válasza madd dogg (#1380) üzenetére


meroly
veterán

Mi volt előtte?
Nekem a Vista is ezt csinálja :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1383) Wolfskin


Wolfskin
őstag

ezt Index: Szomáliába telefonál a mobilos háttérkép olvasva eszembe jutott, hogy esetleg a 6303-ra is lehet vírust kapni, letölteni? vagy ezt csak az okos telefonok tudják?

mostanában kipróbáltam egy csomó javas progit, azok tudnak ilyesmit? mondjuk olyan átlátszó trükkel nem egy próbálkozik, hogy elindulás után: " a program 3 sms-t szeretne küldeni" igen/mégsem. aztán a mégsem-re kilép. meg sok fel akar menni a netre, de azt nem engedem egyiknek sem.

egyébként azt vettem észre, hogy belassul tőle a telefon. pl. a névkeresésnél ráugrik az ABC megfelelő betűjére, de ott már vár 2-3 mp-t, mire tovább tudom görgetni.

ezeket a kis progikat nem kell telepíteni, de valahogy futtatás után mégis bekerülnek a registry-be, mert a telefon a kedvencek/alkalmazások közt látja őket. ha kiveszem sd kártyát, eltűnnek.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1384) domber00


domber00
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyan problémával hogy mikor megvettem a telefont,ujonan,bekapcsoltam rajt a rádiót,majd van egy olyan lehtöség hogy hangositás,hogy nem a fülhalgaton keresztül szol hanem a hangszoron,de a fülhalgatot bent kell hagyni antennának,csak simán szól a rádió a hangszoron keresztül.
Majd.....
Szoftverfrissitést csináltam ami meg is lett ment simán minden....
Csak az a funkcio meghalt benne.
Vagyis a menüben benne maradt ez a gomb hogy hagositás,de nem reagál rá semmit.

Erre van valami megoldás szerintetek vagy ne is törödjek vele nagyon annyit nem ér?

(#1385) domojko válasza domber00 (#1384) üzenetére


domojko
senior tag

Classic vagy az i telót vettél? Nekem classic van de azon nincs ilyen gomb. Kihangosítva úgy tudsz rádiót hallgatni hogy rádió-beállítás-lejátszás-hangszóró.

(#1386) domber00 válasza domojko (#1385) üzenetére


domber00
csendes tag

Igen ugy tudom a rádiót halgatni kihangositva no de pont ez a funkcio ami nem müködik most nekem ha igy rákattintok hogy rádió beállitások,hangszoró,le OK-zom és kikapcsolja a rádiót,és kilép.És ez azota van igy amiota frissitettem a szoftvert.
Amugy classic a telefon.

(#1387) domojko válasza domber00 (#1386) üzenetére


domojko
senior tag

Szerintem próbáld meg mégegyszer a frissítést, lehet nem volt tökéletes. Én kb havonta szoktam frissíteni, mert nekem meg egy idő után azt csinálja, hogy rádió hallgatás közbeni hívás befejezés után lefagy. Nem tud visszaváltani beszélgetésről rádióra. Ilyenkor újraindul. Ma is ezt csinálta, utána kikapcsoltam de nem tudtam bekapcsolni. Akku ki-be, utána minden mükszik fakszán.

(#1388) Traptor


Traptor
tag

Sziasztok!

Én is tulajdonosa vagyok egy 6303-nak és alapvetően elégedett vagyok vele.
Az egyetlen gondom a fülhallgató, amit adtak hozzá, mert katasztrófális a hangja. A régi 6230i-mnek a gyári fülhallgatóval is tökéletes volt.

Aki használ fülhallgatót a kütyühez és meg van elégedve vele az leírná, hogy mit használ?

Kösz:

Traptor

.: Aláírás helye :.

(#1389) domojko válasza Traptor (#1388) üzenetére


domojko
senior tag

Én Nokia AD 54-et használok sonyericsson fülessel.
Szerintem teljesen jó.

(#1390) Traptor válasza domojko (#1389) üzenetére


Traptor
tag

Ahogy nézem az AD-54 egy adapter.
Ezek szerint aktív? Javít a hangon ahhoz képest, mintha közvetlenül a telefonba dugnád a fülest?

.: Aláírás helye :.

(#1391) domojko válasza Traptor (#1390) üzenetére


domojko
senior tag

Jól látod, ez egy adapter. A hangot nem ez határozza meg hanem a füles amit beledugsz.
Én egy soniericsson agybadugós fülessel használom. Az adapter előnye hogy teljesen kompatibilis a telefonnal: van rajta hangerőszabályzó, előre hátra léptetőgomb, play-paus gomb, stop gomb és hívás-fogadás gomb, ja és természetesen beépített mikrofon. Magyarán szinte teljeskörűen tudod vezérelni a telefonon a zenelejátszást úgy hogy elő sem veszed a telefont. Ja és van rajta Hold gomb is amivel lezárod a vezérlőgombokat, kivéve a hívás-fogadás gombot.

(#1392) Spieler91


Spieler91
csendes tag

Sziasztok! Van 1 kis probléma a telóval... Ha rádugom gépre, másolok ezt-azt, majd ha végeztem rámegyek, hogy KÉSZ, majd annak rendje-módja szerint kihúzom a telóból az adatkábelt. DE ekkor az ébresztőn a jelzési hangot visszaállítja az alapbeállításra. :D Tudom hülye probléma, de ez ellen tenni valamit? Vagy vissza a tré mobilitáshoz? (így zárójelben olyan is volt már, hogy hosszabb ideig adatkábelen volt adatátvitellel, és az egésztelefon visszaállt gyári beállításokra, igaz ez csak egyszer)

(#1393) Joe bácsi válasza Spieler91 (#1392) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az ilyen és hasonló jellegű hibák a Nokia számára nem hibák, természetes dolgok! Ez van, ez is egy orbitális HIBA!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1394) meroly válasza Spieler91 (#1392) üzenetére


meroly
veterán

Ha jelzed, akkor van esély rá, hogy a következő verzióban kijavítják, ezek a bug-ok előfordulhatnak, nem teszteltek ki minden lehetőséget.

Impossible is nothing

(#1395) Fred23


Fred23
nagyúr

Valaki tudna betenni pár képet 6303i-vel "makró"-módban ? ( Tehát közeli képet; arra lennék kíváncsi, hogy egy doksit le tud -e olvashatóan fotózni ez az autofókusztalan teló. )

Más: akku hány napot bír?

(#1396) babati válasza Fred23 (#1395) üzenetére


babati
aktív tag

én úgy tudom hogy homályos a kép vele közelről

(#1397) meroly válasza Fred23 (#1395) üzenetére


meroly
veterán

Itt vannak makro képek, virágokon igaz, de szépek sztem.

Impossible is nothing

(#1398) Frenk


Frenk
aktív tag

Jeleztem a NOKIA-nál a - nem fogadott/fogadott/tárcsázott - hívások / időtartam megjelenítés is / időrendi sorrendben történő megjelenítésének hiányát az új s 40-es 6. kiadású szoftverben. Amit már az 5. kiadás is tudott.
A következő válasz érkezett:

" Tisztelt Uram!

Köszönjük, hogy a pontosított leírással és a képanyaggal egyértelműbbé tette, milyen funkciót hiányol a 6303-as készülékben.

Valóban nem lehet pl. az ugyanarról számról bejött nem fogadott hívásokat egyenként megtekinteni, mert az opcióra nyomva, a korábbi változatban megjelenő Hivásidőpont itt nem létezik.

A készülékek szoftverei változnak. Nézőpont kérdése, hogy ezt hogyan nevezzük. Amennyiben Önnek a hívásnapló tételes átnézése fontos, javasoljuk, hogy válasszon a szimbian operációs rendszerrel működő készüléket közül.

Természetesen, megjegyzését továbbítjuk a szoftverfejlesztőknek.

Üdvözlettel "

Csak azért tettem be a választ, hogy hátha olvassák a NOKIA szoftverfejlesztői és talán hajlandók "visszacsempészni" e funkciót a 6. kiadású s40-be.
Kicsit röhejes ha valami nem tetszik az új "lebutított" szoftverben akkor vegyél szimbianos telefont.
Mindenesetre érdekes üzletpolitika a NOKIA részéről.

(#1399) meroly válasza Frenk (#1398) üzenetére


meroly
veterán

Bemásoltad a levelet?

szimbian :F

Impossible is nothing

(#1400) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Egy gyors kérdésem lenne: fel lehet venni beszélgetést a telefonnal?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.