Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nancsik válasza bleró (#50) üzenetére


nancsik
tag

Szerintem is a 6300 méltó utódja :K

[ Szerkesztve ]

nancsik

(#52) frankie! válasza bleró (#50) üzenetére


frankie!
őstag

Fotózásra így is teljesen alkalmatlan, az egyéniség viszont eltűnt. ;)

(#53) Kormi4


Kormi4
csendes tag

Már nyomkodtam a Médiában...nekem tetszik! :DD
Sőt nagyon tetszik!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#54) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Sztem a 6300 -nak sokkal letisztultabb elegánsabb design-ja van, de az új s40 örvendetes :)

http://instagram.com/_doublez_

(#55) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

4. oldal: "Alapvetően látványelemről van szó, új menő hozzáadásánál nagyon látványos módon ugranak elő az újabb és újabb almenük"

Babafon, nekem ez ugrott be elsőre. Olyan kinézete van, mint egy óvodásoknak szánt mobilnak. Valamiért nem jönnek be ezek a kerekített formatervek. Kezdem érteni miért mászkálok még mindig egy nagy tábla fehér csokival.

Harrrr!!!!

(#56) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Szerintem a 6300 méltó utódja az a 6700 lesz.
Az ráadásul sokkal szebb is szvsz. :R

[ Szerkesztve ]

(#57) ALI_G


ALI_G
veterán

Hát én nekem nem ütött akkorát.

(#58) Fecogame


Fecogame
veterán

Max. 15K-t ér, ne hogy már bárki is megvegye 40K-ért....

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#59) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem lett ez rossz, de nagyot kell zuhannia az árának, ha tényleg néptelefont akar belőle varázsolni a Nokia. A 3G-ért kár, de nem egetrengető hiba.
Remélem mihamarabb megjelenik a szolgáltatóknál :)

(#60) Viktor0610 válasza Fecogame (#58) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó vicc...
Bár, szerintem inkább érne úgy 15 ezer forintot, ha azt a Nokia fizetné nekem... :U
Elhiszem, hogy sokallod az árát, de azért enyhe túlzás, amit írsz...

(Tudom, neked ennyit ér... :D )

A telefonhoz kapcsolódóan.
A forma nekem sem jött be először, mostmár jobban tetszik. A 6300 oldalán lévő állapotjelző fények elhagyásáért kár.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#61) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A külseje annyira nem tettszik, de a tudása nem olyan rossz!

Sic Parvis Magna

(#62) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Eljött az ideje céges körökben lecserélni a 6300-át, erre tökéletes lesz ez a telefon!

https://vertigostore.eu

(#63) Womb


Womb
senior tag

Élőben kellene látnotok,az Arénás képek kicsit megtévesztőek.
A segge nagyon retro, régi cigarettásdoboz vagy 60-70'-es évek maroköngyújtóit idézi.

(#64) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nagyszerű, hogyha nagy ritkán becsúszik egy fémházas Nokia, az bűn ronda.... :D

(#65) nobika1


nobika1
tag

Elég csúnyácska lett.

06-70-419-1638

(#66) BloodRay


BloodRay
veterán

Jelenlegi áráért biztos nem ezt venném...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#67) AMD Power válasza BloodRay (#66) üzenetére


AMD Power
titán

Szolgáltatók felveszik a listájukra és már különösen ajánlott lesz. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#68) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem igazán tetszik. A képek alapján nekem az jön le, hogy amint kézbe venném be akarnám csukni. Olyan mint egy széthúzva rögzített csúszkás telefon.

(#69) AMD Power válasza Ricardo (#68) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig baba. Élőben szerintem neked is bejönne. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70) Ricardo válasza AMD Power (#69) üzenetére


Ricardo
félisten

lehet. Több telefonnal jártam úgy hogy a képek alapján nem tetszett, de élőben bejött.

(#71) Timocicu válasza AMD Power (#69) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem 6300-ám van, de bejövős ez a darab is. Tetszik a szögletes után a lekerekített forma és csak "okosabb " is picit. :K

Legalább az aksija is nagyobb. :Y

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#72) helixP válasza frankie! (#52) üzenetére


helixP
nagyúr

Ismerjük a finneket: 1-2 SW ffrissítés és a kamera is értékelhető lesz ám. ;)

(#73) Chanel válasza helixP (#72) üzenetére


Chanel
tag

ez így van.én szinte az első softal csinált képeket minősége nem mérvadó.főleg a nokiánál.de még az se k850i kamerája is nagyon sokat fejlődött a frissítések során.csak úgy mint pl n82,n95stb

(#74) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Anyam borogass es ezen kitugya nyomkodni a gombokat???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#75) Timocicu válasza neduddki (#74) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem egy tipikus pasinak való teló szerintem, az elődjének jobb a kezelhetősége ilyen szempontból talán. :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#76) Otisz válasza Ricardo (#68) üzenetére


Otisz
őstag

Képek alapján nekem sem jön be.

6300 csokim van, de az alap 6300 már akkor is tetszett, amikor még csak képeken láttam.
Most ez nem mondható el. Kialakításáról nekem a Samsung jutott az eszembe.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#77) BloodRay válasza AMD Power (#67) üzenetére


BloodRay
veterán

Egy idő után én is el tudom képzelni, de először biztos nem 30 ezerért adják majd ők sem kártyás csomagban.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#78) lexus88


lexus88
tag

Az összes új Nokiának most ilyen idióta kerek formája volt. Szerintem a szögletes 6300 sokkal jobban nézett ki. Mellesleg hova lett az oldaláról a két kék LED? Amúgy az új s40 szerintem egész jó lett, készenlétben és beszélgetési időben is domborít az elődhöz képest. Kíváncsi leszek az újabb Nokiákra!

(#79) Magimano válasza neduddki (#74) üzenetére


Magimano
aktív tag

megmondom őszintén énis ezt gondoltam mikor kezembe vettem. de szerencsére pozitív csalódás ért. nagyon jól lehet rajta gépelni és nagyon jó a gombok nyomáspontja is.
de ha nem hiszed gyere be és nézd meg nyugodtan a pólusba :) (nagy piros áruházban :DD )

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#80) neduddki válasza Magimano (#79) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mod csak Te osszetudod erinteni a azonos kezeden levo huvekj es kisujjad anelkul feszulne/szetaakna szakdni minden akezedben???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#81) copin válasza neduddki (#80) üzenetére


copin
őstag

post&run :)) Amugy mintha a 6700-nak kisebb lenne a kijelzoje, de az is lehet hogy optikai csalodas volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#82) Ricardo válasza copin (#81) üzenetére


Ricardo
félisten

optikai csalódás. Mindkét telefonnak 2,2-es a kijelzője.

(#83) G.FeT


G.FeT
tag

Huh... többet vártam ettől a telefontól. A 3G nekem nem hiányozna, de sokaknak igen. Ha meg már van navigációs lehetőség, igazán belefért volna egy beépített GPS. Az apró szoftveres újítások viszont mindenképp jók. :K
A kamera... hát tényleg nem túl jó, de a 6300-hoz képest már ez is nagy haladás (annak a kamerája az egyik legnagyobb szutyok, amit valaha is láttam). Ha meg már autofókuszos, miért nem fért el az oldalán egy kétállású exponálógomb?
Kinézet? Nem csúnya, de nekem nem is tetszik annyira, már a 6300 se tetszett. Meg valahogy nem is állt kézhez. A d-padjának a széle is túl vékony, nehéz megnyomni anélkül, hogy a közepét is megnyomnám, és úgy látom, az itt is ugyanolyan.
És még valami:
"Nem mondom, hogy ennyiért nem kapni okosabb telefont a konkurenciától, az viszont szintén biztos, hogy ilyen minőségi telefont nem igen."
Sony Ericsson C510? :U

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#84) bope87


bope87
aktív tag

Legújabb madarasteszkó újságban 49.990, csak úgy megakadt rajta a szemem

(#85) Magimano válasza neduddki (#80) üzenetére


Magimano
aktív tag

nos ezt nem nagyon értem hogy érted :F

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#86) neduddki válasza Magimano (#85) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

10 ev csontkovi utan majd megertened:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#87) m@xsys


m@xsys
senior tag

Azt azért nem mondanám, h a 6300 méltó utódja, legalább lehetett volna benne Wi-Fi, ha már nem tettek bele 3G-t. Na jó végre van 3,5 jack :R
Szerencsésebb lett volna egy fekete példányt bemutatni.

A menű jó lett, a fám ház, a jó ár és a Nokia név fogja úgy is eladni.

Egy 6300 fekete klasszisokkal szebb szerintem, de ezt úgy íróm, hogy nem fogtam még a kezembe.

Nokia E52 tesztet szeretnék!!!! Előre láthatólag mikor???

(#88) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek információja arról, hogy a fekete házas 6303 festett fém, vagy anyagában színezett?

Üdv.

(#89) csab2


csab2
veterán

Ebben az új s40-ben is csak 1 db időpontot lehet az ébresztőben megadni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#90) dddd4


dddd4
tag

Kibaszott jó, hihetelen sokat fognak eladni. De a 3G hiány nekem nagyon fáj :(

(#91) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Láttam egy feketét. Élőben más a megjelenése. Szerintem pofásabb, mint az elődje. Az összehasonlítás azonnal megtörtént, mert szinte egymás mellett volt a két modell. :) Ha valamelyik szolgáltató felkarolja és ad alá egy jó akciót, akkor tényleg vinni fogják.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#92) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

Ha valaki tud ilyen olcsó szóljon.

(#93) Ricardo válasza Algieba (#91) üzenetére


Ricardo
félisten

A fekete minden telefonnak jó áll. Ettől függetlenül nekem még mindíg túl "szappan"+ kicsit olyan mintha egy csúszkás telefont kinyitnának és rögzítenék hogy ne lehessen becsukni :U

(#94) antalz


antalz
csendes tag

Feketében tényleg elviselhető!!
Ha valaki meg jobban körülnéz függetlenül lehet kapni már 40 db ezresért!

(#95) [xlt] válasza antalz (#94) üzenetére


[xlt]
tag

38 az ára, szerintem lejön ez még 35 re is
képről elsőre vegyes érzelmek fognak el és szerintem élőben vékonyabb, mindenképp kézbe kell venni és úgy véleményt mondani
a 6700 igaz hogy a 6300 méltóbb utódja de pont 2x annyiba is kerül mint a 6303 amit pedig én tartok irreálisnak, bár kijött ebből a kettőből egy kombo ami a vodafone számára készül és csak fehérben a 6303 tudása és kamerája + 6700 formába öntve

(#96) lindermen


lindermen
aktív tag

t-nél 25ért már van a webshopban előfizuval!! kártyás árat még nem írtak ki, de gondolom ha lesz akkor a kezdő olyan 30-35-40 k körül lesz. Meglátjuk! Feketében bejön! Tudja-e valaki, hogy van-é benne környezeti fényérzékelő, és állítja e automatikusan a fényerőt? A képeken úgy tűnik van ott a tetején vmi, de a tesztből nem derül ki!

(#97) Mario88 válasza lindermen (#96) üzenetére


Mario88
tag

Már kapható Dominóval 36k-ért! :))
Várható, hogy ennél jelentősen lentebb megy 1-2 hónapon belül?

(#98) Viktor0610 válasza Mario88 (#97) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem nagyon hiszem.
Akkor szokott a T-Mobile (és minden más szolgáltató) árat csökkenteni, ha ki szeretné söpörni a raktárkészleteket.

Samsung Galaxy A54

(#99) Kormi4


Kormi4
csendes tag

Szerintetek melyik a jobb telefon a 6233 vagy a 6303?? Köszönöm!

(#100) joc-cod válasza lindermen (#96) üzenetére


joc-cod
tag

Van benne fényérzékelő! Nyomkodtam, s a billentyűzet fényerejét, tuti, hogy külön kapcsolja be-ki... A kijelző fényerejét elfelejtettem megnézni, hogy állítja-e, de szerintem azt is állítja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.