Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Sigiusz


Sigiusz
tag

Közvélemény kutatási kérdést tennék fel :P Akinek ilyen telója van, meg van vele elégedve? hátha mások is úgy jártak vele mint "meroly" h hamar túladtak rajta. (utólag is köszi neki a segítséget :) )

(#352) meroly válasza Sigiusz (#351) üzenetére


meroly
veterán

Félre ne értsd. Megvettem mert lejárt a hűségidőm és ez volt a legjobb ár/érték arányú készülék t-nél akkor. Mondom kipróbálom, aztán lecserélték a cégest, kaptam újat (2330c), így nem akartam megtartani, jó áron túladtam rajta. De abban a fél napban minden rendben volt vele. Ja és gyönyörű képeket csinált :)

Impossible is nothing

(#353) evo87 válasza Sigiusz (#351) üzenetére


evo87
őstag

Én csak pár napja használom, de teljesen jó. 3,5-es füles is belemegy, jól szól a lejátszó...logikusan összetett szoftver, meg az egész telefonnak minőségi hatása van. Jó használni...stb.

De tényleg igaz amit eddig elmondtak, csöndben teszi a dolgát, sokmindent tud, de semmi extra. Ha különlegeset szeretnél, ami dizájnos, meg sokan megnézik akkor inkább nézz érintőseket, vagy kihajtogatósokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#354) Sigiusz


Sigiusz
tag

Nah ez teljesen meggyőzőtt, h ezt vegyem meg :) Kiráz a hideg az érintősöktől :P (remélem nem fogják teljesen átvenni a piacot) a txt fájlokkal jól boldogul? a héten majd megnézem üzletben kíváncsi vagyok, élőben milyen, az elején sokan leszólták a külsejét, sztem nem lehet rossz, csak attól félek feketében nem lesz a vodánál... :(

(#355) Faun


Faun
csendes tag

tuti nm lesz, én is olyat akartam... de nem bántam meg, azon jobban látszik a karc.
Amugy meg vagyok vele elégedve, a neten meg télleg undorito képek vannak róla, élőben látszik ténylegesen hogy minőségi telefon.
I'm lovin' it! :))

(#356) meroly válasza Sigiusz (#354) üzenetére


meroly
veterán

Korábbi hozzászólásodból nem derült ki, hogy ez is beválna neked :)

Impossible is nothing

(#357) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Szevasztok!
Nem tud valaki véletlenül egy olyan 3gp video playert amelyben pozicionálni is lehet? Tehát egy adott időponthoz odaugratni a lejátszást?
Illetve tud valaki olyan oldalt ahol tényleg ehhez a telcsihez való game-ek, illetve programok vannak? Találtam jópárat, ami ezt hirdeti, de a programok 60-70%-a ennek ellenére nem volt kompatibilis a géppel. Előre is kösz.

(#358) evo87 válasza Gaskin (#357) üzenetére


evo87
őstag

zedge.net-et használom. Bár a témák közt alig van olyan, amelyik s40 6th edition-ra van csinálva konkrétan. De ez más oldalakon is így van.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#359) hool válasza Sigiusz (#351) üzenetére


hool
aktív tag

Megvagyok elégedve, pannonnál amikor vettem volt fekete is, de élőben nem jött be nekem annyira, ízlés kérdése.

(#360) evo87


evo87
őstag

Nekem fekete van, az tetszik jobban, de "kinek a pap, kinek a paplan".

Viszont nem tudjátok véletlenül, hogy a gyárilag telepített idióta demókat hogyan lehet eltávolítani?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#361) meroly válasza hool (#359) üzenetére


meroly
veterán

Nos mégis a 6303 mellett döntöttél?

Impossible is nothing

(#362) hool válasza meroly (#361) üzenetére


hool
aktív tag

Bizony. Megfogdostam a 3 jelöltet, érzetre is erre voksoltam, asszem jól is döntöttem.

(#363) meroly válasza hool (#362) üzenetére


meroly
veterán

Akkor használd egészséggel, 6230i után jó választás!

Impossible is nothing

(#364) Sigiusz


Sigiusz
tag

Még senki nem válaszolt arra hogy olvassa a txt fájlokat rendesen? :(

(#365) eastsider


eastsider
nagyúr

gondolkozom rajta, hogy lecseréljem a K800-am egy ilyenre...
mert: jobb a váz minősége. full fém stb...
3,5 jack.
12 körül talán elmenne a K800-am és 13-ért van vodánál ilyen előfizuban..
mit gondoltok?
kamera már nem érdekel.. vagy mit ajánlotok?

(#366) hool válasza meroly (#363) üzenetére


hool
aktív tag

Eléggé, de nekem a 6300nál is jobban bejön.

(#367) syl5 válasza eastsider (#365) üzenetére


syl5
őstag

T-nél 0-ért van.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#368) evo87 válasza hool (#366) üzenetére


evo87
őstag

Én 6300 után használom, szolgáltatót kellett váltanom, így muszáj volt a telefont is. Nagyon szerettem a 6300-t is, mert abban is megvolt a csendben megbízhatóan észrevétlenül teszi a dolgát jelleg.
Kellemeset csalódtam a 6303-ban, mert ugyanezzel a kellemes elegáns megbízhatósággal van felruházva, viszont jónéhány dologban jobb és praktikusabb, funkcionálisabb a 6300-nál.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#369) eastsider válasza syl5 (#367) üzenetére


eastsider
nagyúr

csak vodás előfizum van...

(#370) Sigiusz


Sigiusz
tag

A szoftverfrissítést lehet úgy csinálni hogy rámentem microsd mem. kártyára majd róla indítom el? szóval ha nincs USB kábelem. (a txt fájlos kérdésem még mindig függőben :) )

(#371) meroly válasza Sigiusz (#370) üzenetére


meroly
veterán

Nem a frissítés online megy pcsuittal, vagy a nokiának valami programjával. A txt szerintem ok, mintha már olvastam volna txt-t S40-es telón, de nem biztos :)

Impossible is nothing

(#372) evo87 válasza Sigiusz (#370) üzenetére


evo87
őstag

Bemásoltam jegyzettömbbe egy szöveget, áttettem a telóra, de nem igazán birkózik meg vele, az ékezetes betűkkel szarakodik, eléggé olvashatatlan lesz tőle. Nem tudom erre van-e megoldás.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#373) Sigiusz


Sigiusz
tag

Köszi. :) Hát remélem, esetleg vmi java progival majd orvosolni tudom az ékezetes problémát.
A frissítéssel kapcsolatban meg annyit, hogy akkor nagyon remélem h a vodánál kapok hozzá USB kábelt. :U

ui: mikor lépek már tovább az újoncnál, már tök régóta vagyok a fórumban :)

[ Szerkesztve ]

(#374) evo87 válasza Sigiusz (#373) üzenetére


evo87
őstag

Biztosan kapsz. Bár nem nagy cucc, kb 10 centis kábel. :D

9.10 van a telefonomon...kíváncsi vagyok mikor fogja látni a 10.10-et. Kérdés milyen változásokat hoz?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#375) meroly válasza Sigiusz (#373) üzenetére


meroly
veterán

ui-ra: rangok.

Impossible is nothing

(#376) Faun


Faun
csendes tag

2.világháború bescannelve jegyzettömbbel mentve telóra felüldve nekem töléletesen lementi jegyzetbe. Minden ékezet hibátlan. 9es verzió
És igen ezüstben van, mert nálam hamar karcolódik a hátlap, és emiatt jól jön az ezüst->kevésbé látszik. :C

(#377) Sigiusz


Sigiusz
tag

ezazz :D Én bizony úgy fogom kezdeni, hogy rögtön ráteszem az összes északi mitológiás regét, sagát :D

(#378) Nivosus


Nivosus
csendes tag

upgradeltem 10.10-re
semmi újdonság nincs, ha csak az nem hogy az automatikus idő beállítás nem működik azóta... :(

(#379) evo87 válasza Nivosus (#378) üzenetére


evo87
őstag

Ez az automata óraállítás nem tudom mi alapján megy, de délelőtt szándékosan elállítottam az órát, bekapcsoltam az automata óraállítást, mégsem törtét azóta semmi. :(

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#380) meroly válasza evo87 (#379) üzenetére


meroly
veterán

kell hozzá ki-be kapcsolás, hogy feljelentkezéskor lekérje a pontos időt a szolgáltatótól, menet közben nem frissít

Impossible is nothing

(#381) Nivosus válasza meroly (#380) üzenetére


Nivosus
csendes tag

én már többször rábootoltam tegnap, és reggelig direkt hagytam az órát (0:00-ról indult a sw upgrade után)

(#382) Nivosus


Nivosus
csendes tag

amúgy ennek kéne mennie ki-be kapcsolás nélkül is talán, elvégre nem sokat kapcsolgatja az ember a telefont...
időnként felpingetnek a telefonok maguktól is a gsm hálózatra, tornyot vált, stb.

(#383) meroly válasza Nivosus (#381) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes, bár volt nálam fél napig egy 6303, megmondom őszintén ezt nem teszteltem le.
Eddig az összes nokiámnál működött....

Impossible is nothing

(#384) Nivosus


Nivosus
csendes tag

még 1 dolog, bár ezt csinálta már az előző soft-tal is:
hangszóró egy darabig (van hogy csak pár mp, de van hogy megunom és leteszem) teljesen néma (nem hallom a másik oldalt)
akkor is csinálja ha fogadok, meg akkor is ha én hívok kifele, de nem minden alkalommal

ha átváltom a külsőre akkor jó

egyelőre nekem vegyesek az érzéseim :U

(#385) meroly válasza Nivosus (#384) üzenetére


meroly
veterán

Ez elég gáz. Azért legalább telefonálni lehessen vele, hamár telefon.
Vidd szervízbe, hátha nem szoft, hanem hangszoró nyűgje van....

Impossible is nothing

(#386) evo87 válasza Nivosus (#384) üzenetére


evo87
őstag

Nekem ugyanez volt, csak gyakrabban a 6300-val.
Megcsinálták egy nap alatt, de azt mondta a szervízes srác, hogy a régi fajta sim - ami benne volt - okozta a galibát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#387) Nivosus válasza evo87 (#386) üzenetére


Nivosus
csendes tag

és a telefont is kellett javítani vagy csak kártyát cseréltél?
nem olyan régi a kártya amúgy, kb 2 éves... és az elején (pár hete) még nem is volt gond :(

(#388) meroly válasza Nivosus (#387) üzenetére


meroly
veterán

A két éves kártya azért elég régi. Azóta fejlődtek, és 2 év után asszem ingyenes a csere is, főleg ha elmondod mi baja van.

Impossible is nothing

(#389) evo87 válasza Nivosus (#387) üzenetére


evo87
őstag

Hát valamit csináltak a telefonon, kártyát nem kellett cserélnem.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#390) meroly válasza evo87 (#389) üzenetére


meroly
veterán

A lényeg hogy megoldódott. :C
Én azért tuti megkérdeztem volna, hogy mit csináltak, mert lehet csak valami beállítás. Pl van olyan hogy hangszín vagy valami ilyesmi, lehet csak azt állították át.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#391) Nivosus válasza meroly (#390) üzenetére


Nivosus
csendes tag

mondjuk ilyen van a hívásbeállításoknál hogy "voice clarity", magyar megfelelőjét nemtom :)
eddig bekapcsolva használtam, mert tényleg tisztább volt a hang vele, most majd jól kikapcsolom...

(#392) meroly válasza Nivosus (#391) üzenetére


meroly
veterán

Hangisztaság a magyar menüben, de változó, mert van hol kikapcsolva, van hol bekapcsolva jobb.
A lényege az lenne, hogy megszűri a háttérzajt (szerintem), de ha túl csendes helyen telefonálsz (pl. iroda) akkor a beszédet is elkezdi szűrni, azt meg a túlsó oldalon nem értik.

Impossible is nothing

(#393) evo87


evo87
őstag

Nincs valami jó téma Nokiákhoz, ami mondjuk napszak szerint vált színt vagy ilyesmi?

Régebben volt valami everchanging, de az kissé feminin jellegű. :D

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#394) Faun


Faun
csendes tag

Nagyon OFF de tudom hogy megértettek mert szerettek.
Vista van a gépemen AMILO PI 3540 igy rákerestek kidobja.
Win7-re akarom frissíteni. 1. Mennyivel lenne jobb ha tiszta telepítést csinálnék?
2. Ugy láttam neten, win7 valamiért hangosabbá teszi a notikat. Igaz ez a rémhír?
Privátban is elég ha irtok

(#395) meroly válasza Faun (#394) üzenetére


meroly
veterán

Ez nagyon nem ide vágó téma.
Talán próbálkozz itt.

Impossible is nothing

(#396) SPF válasza meroly (#388) üzenetére


SPF
senior tag

T-mobile-nál biztos, hogy nem cserélik ki ingyen 2 év után. Nekem 2003 tavasz óta van ugyanaz a (még) westeles kártyám, és 6000 párszáz Ft-ért cserélték volna ki újra tavaly. Másik 2 szolgáltatót nem ismerem.

(#397) meroly válasza SPF (#396) üzenetére


meroly
veterán

Nekem zok szó nélkül kicserélték mikor mondtam, hogy lassan kapcsol, megszakad a vonal, stb, stb....

Impossible is nothing

(#398) SPF válasza meroly (#397) üzenetére


SPF
senior tag

Nekem azt mondta a Nő, hogy csak a 2003 vagy 2002 előtti kártyákat cserélik ingyen. (T-mob.)

[ Szerkesztve ]

(#399) joc-cod válasza SPF (#398) üzenetére


joc-cod
tag

Kb nekem is 2002-es környéki westeles kártyám volt, s kicserélték ingyen új tmobilosra, "térerő szakadásos hibára" hivatkozva.. Szóval ha nagyon kell cserélnek. :)

(#400) meroly válasza joc-cod (#399) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is. Azt írtad 2003-as a kártyád, az már 7 év :Y

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.