Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Nivosus


Nivosus
csendes tag

nekem valami olyan cucc kéne rá, amivel lehet ki-be kapcsolni a LED villantót rajta :)

volt egy winmob PDA-m, azon egy gombnyomás volt és hopp elemlámpa... sokszor segített...

(#502) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Zozoka73: Amint letesztelem, jön a beszámolóm :)

Nivosus: Ez nem egy rossz gondolat, a régi SE k750-esem óta hiányoltam a telóimban ezt a funkciót. Volt egy .jar alkalmazás ami a telefon ledjeit megvilágította, azt amelyiket akartad. Viszont fogalmam sincs mi a neve és azt sem tudom hogy itt működne-e ez a LED ilyen formában, mert a k750 alapból tudta a "zseblámpa" funkciót :)

Szerk: De ettől függetlenül sztem létezhet ilyen.. :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#503) Nivosus válasza SpongyaBob (#502) üzenetére


Nivosus
csendes tag

én keresgéltem már többször, de csak olyanok vannak mindenhol elemlámpa funkció néven amik kiraknak egy fehér képet fullscreenben, ennyi. Az meg így elég gáz :U

(#504) meroly válasza Nivosus (#503) üzenetére


meroly
veterán

Én is érdeklődtem már, de úgy tudom még symbianra sincs ilyen alkalmazás, sajnos. Pedig érdekes, mert a 3720 alapból tudja ezt a funkciót.

Impossible is nothing

(#505) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

No, akkor beszámolnék picit::)

A telefont kézbe véve rögtön érződik a minőség. Szerintem formailag teljesen rendben van, nagyon jól el van találva a design. (Speciel Nekem jobban bejön mint a 6300 pedig az is ott van) A billentyűzet kialakítása meglepően jó, kényelmes, a nyomáspontjukkal sincs probléma, mondjuk a kezem sem nagy. A készülék kijelzője nagyon szép, bár szerintem néha túlságosan is leveszi a fényerőt. A menürendszer kicsit furcsa ezekkel az új ikonokkal,(Talán a régi picit jobb volt) de meg kell szokni.
Kameránál a makróképesség kitűnő. Külön tetszik (Végre!), hogy az elmentett képek sorszáma folytatódik így két külön kép soha nem kapja meg ugyanazt a sorszámot. Legalábbis 9999-ig nem :)
Így elsőre ennyi:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#506) meroly válasza SpongyaBob (#505) üzenetére


meroly
veterán

Igen, ez utóbbi nagyon hasznos funkció (fényképek sorszámozása). A 2330c-ben is így van.

Impossible is nothing

(#507) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Másodjára, az sms-ezőknek mondom, hogy megújultak a smiley-k is, elég kellemes kis figurák vannak:) A navigációs gyűrű körüli fény jó szolgálatot tesz az elmulasztott eseményeknél a villogásával.
Na, hogy ne csak jót mondjak: nem tudom Nokiáéknál miként gondolták a vezetékes adatátvitelt a gyári USB kábellel. ..Olyan baromi hosszú, hogy már el is képzeltem egy kis hokedlit a gépem előtt amire rátehetem a tellát :D (kb 10-12 cm)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#508) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Kérdésem a következő lenne, azonos áron egy Nokia 6300 vagy egy Nokis 6303 éri meg jobban. Miért vannak egy árban (pannonnál) Ahogy nézegettem a 6303 jobb, csak nem tudom, nincs-e valami hátulütője.

Még valami, eddig SE-im voltak és arra nagyon egyszerű volt java játékokat pakolászni, ezek hogy viselik, komplikált vagy sima ügy?

═════════════════════════════════════════

(#509) meroly válasza RootRulez (#508) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes módon T-nél is egy év előfizuval még olcsóbb is a 6303, én sem értettem....

Impossible is nothing

(#510) RootRulez válasza meroly (#509) üzenetére


RootRulez
félisten

Annyival rosszabb lenne a 6303 minősége? Hogy ennyire alul árazzák?

═════════════════════════════════════════

(#511) SpongyaBob válasza RootRulez (#510) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Simán ráküldöd a .jar fájlokat kábelen vagy akár bluetooth-on, majd elindítod.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#512) RootRulez válasza SpongyaBob (#511) üzenetére


RootRulez
félisten

Neked volt már 6300-ád, esetleg találkoztál már vele, egy gyors összehasonlítást nem tudsz írni véletlenül?

═════════════════════════════════════════

(#513) SpongyaBob válasza RootRulez (#512) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Most értem haza és pont most itt van a kezemben mind a 2 :D Nézegetem őket balról-jobbra, oda-vissza, de komolyan mondom nem tudok különbséget tenni a minőségben. A beszélgetés hangminősége ugyanaz, kijelző színvilága ugyanaz. Viszont mindenképpen pozitív, hogy a 6303 nagyobb kijelzővel rendelkezik. Én a helyedben a 6303-at választanám...

Szerk: Ami viszont különbség, az a hangszóró: A 6303-ban szebben csendülnek fel a dallamok.(sokkal sztem)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#514) RootRulez válasza SpongyaBob (#513) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is arra hajlok, az csak nem 3 éves technika, igaz kicsit furábba a kinézete, de az újabb oprendszer és a mobilfény mellette szól...

═════════════════════════════════════════

(#515) SpongyaBob válasza RootRulez (#514) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem fura, hidd el nem fura:) Most így egymás mellett, kézben, szerintem van olyan szép mint a 6300

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#516) RootRulez válasza SpongyaBob (#515) üzenetére


RootRulez
félisten

6303 mindent tud, amit a 6300 csak többet?

═════════════════════════════════════════

(#517) SpongyaBob válasza RootRulez (#516) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Többet. 3,2 megapixel, autofókusz(6303) --> 2 megapixel, fixfókusz(6300) illetve még mp4-et is támogat a 6303. Amit viszont most néztem meg pl a "régi" 5. generációs témákat már nem eszi meg a 6303...

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#518) Sigiusz válasza SpongyaBob (#499) üzenetére


Sigiusz
tag

Én is nagyon óckodom az érintős kijelzőtől, vhogy nem jönnek be... De ez komoly, hogy nem lehet tekerni a médialejátszóban? tehát egy 2 órás filmet mindig csak előlről tudom megnézni??? (esetleg vmi java-s progival nem lehet ezt kiküszöbölni?) :O

(#519) SpongyaBob válasza Sigiusz (#518) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sajnos tényleg nem lehet :( Csak úgy ha nyomva tartod a gombot és majd odaér a kívánt részhez... Javas programról nem hallottam, de ez engem is érdekelne...:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#520) RootRulez válasza SpongyaBob (#517) üzenetére


RootRulez
félisten

Megjött barátnőm és ő is a 6303 irányába döntötte a mérleget :) Kétségeim még mindig vannak, de holnap délutánig még kitalálhatom... Addig is vissza olvasgatok. És várok minden tapasztalatot!

═════════════════════════════════════════

(#521) SpongyaBob válasza RootRulez (#520) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát reméljük jól döntesz, és használd egészséggel!:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#522) Sigiusz válasza SpongyaBob (#519) üzenetére


Sigiusz
tag

jaaa! tehát lehet tekerni, csak ugratni nem lehet. szóval manuálisan megy. akkor jó! :D

(#523) meroly válasza RootRulez (#520) üzenetére


meroly
veterán

Nőre ne hallgass telefon témában ;)
Nekem a 6303 olyan kis jellegtelennek tűnt, mellette a 6300 elegáns. Ez a külső, egyéni, szubjektív.
Ha a tudás meggyőz, akkor 6303. Ha nem, akkor szépségre szvsz a 6300 a nyerő.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#524) RootRulez válasza SpongyaBob (#521) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi szépen!

═════════════════════════════════════════

(#525) RootRulez válasza meroly (#523) üzenetére


RootRulez
félisten

Neeem, nem ő volt a döntő, csak megerősített. :K Ma a boltban volt szerencsém a kezemben tartani egy 6303-at és annyira nem csúnya, mint amennyire a képek azt mutatják :N 6300-ással pedig cimborámnál találkoztam, igen tényleg szebb (valamivel), csak olyan fura 2010-ben 2006/2007-es telefont venni :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#526) SpongyaBob válasza RootRulez (#525) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát Én majdnem egy 6230i-t vettem, mert egyszerűen mostanában olyan f@s telefonok vannak :D És ez a tella pedig már 5 éves.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#527) meroly válasza RootRulez (#525) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem nem fura. Ha ragaszkodsz a régi nokiás minőséghez, akkor vissza kell nyúlni pár évet, mert a mai telefonok....áhhh.... :(

Rubbi: nekem van egy tartalék a szekrényben, csak 100 óra beszélgetés van benne, ha beüt a krach, nem árulnak már csak touchsreent, akkor még jól jöhet ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#528) vscotina válasza RootRulez (#525) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia

várj még egy napot, mert a holnapi (jan.28) akcióban pont a 6303-as telefon lesz a akciós. Általában 30-40 %-kal olcsóbban szokták adni, természetesen 2 éves Nokia garanciával.

[link]
üdv. vscotina

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#529) RootRulez válasza vscotina (#528) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, de nekem pannontól kellene, mert úgy olcsóbb + lejön még a régi mobilomért egy 10-es is belőle...

═════════════════════════════════════════

(#530) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nah, Anyám belezúgott a telefonomba. Olyannyira, hogy ma már meg is rendeltette velem :DD Mondjuk rábeszéltem a feketére, hogy ne legyen egyforma :)) Kíváncsi leszek a feketére is milyen azokkal a kék gombokkal.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#531) meroly válasza SpongyaBob (#530) üzenetére


meroly
veterán

Még rondább ;]

Impossible is nothing

(#532) SpongyaBob válasza meroly (#531) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Pedig egyáltalán nem is ronda! :)) Állításod alaptalan ;]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#533) meroly válasza SpongyaBob (#532) üzenetére


meroly
veterán

Nekem akkor se tetszik, szappan az egész, de hát ízlések és pofonok.....

Impossible is nothing

(#534) Sokka


Sokka
aktív tag

Hy All!

Nekem másfél hete van 6303-am erős kételyekkel vettem meg a gépet, mivel nem non volt alkalmam utánanézni, mit tud. Valamint utóbb egy 6120c-m volt, és ezért adott volt a mérce. De mivel az anyagiak dukáltak, és az "elérhető" kategóriában ez volt a legszimpibb, ez lett. Már abszolut nem bánom. Egyszerűen nagyon tetszik. Hiányzik az S60 op, de úgyérzem "vissza tudok szokni" könnyen.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#535) SpongyaBob válasza Sokka (#534) üzenetére


SpongyaBob
veterán

ÜDV körünkben! :)
Szerintem is jó kis ketyere :))

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#536) meroly válasza Sokka (#534) üzenetére


meroly
veterán

Valóban jó ár/érték arányú készülék, a 6120-nál mindenképpen minőségibb és szebb szvsz. Grat hozzá, használd egészséggel.

Impossible is nothing

(#537) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!
Most érkezett meg anyának a másik 6303 Black. És döbbenten tapasztalom, hogy nincs benne a micro SD :(( Gyári bontatlan csomagolás volt, az ujmobilok.hu-tól rendeltem, nem hittem volna, hogy még ezt is kiveszik. :(( Csak egy éves bolti garral rendeltem...(Neki úgy kellett) Elképzelhető, hogy ez lesz a probléma? Érdekes módon az előzőn Made In Hungary volt gyártásnak megjelölve, ezen pedig Made in Nokia van... :( Az üzlet honlapja szerint minden egyes terméket a gyári bontatlan csomagolással értékesítenek.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#538) Zozoka73 válasza SpongyaBob (#537) üzenetére


Zozoka73
tag

Bár bosszantó a dolog, de apróság, ne húzd fel magad. Esetleg hívd fel őket, hogy mi a pálya?! A garancia legyen rendben, minden másra ott a ... Nokia 6303 :C :Y :R
(Értékre meg ugye 500 Forintról van szó.)

(#539) meroly válasza SpongyaBob (#537) üzenetére


meroly
veterán

Made in Nokia? A 8xxxx szériánál ez jelentette a replikákat.... Nem akarlak megijeszteni, de én felhívnám a Nokiát és az IMEI alapján utánakérdeznék a telónak, meg hogy normális-e a Made in Nokia.

Impossible is nothing

(#540) JanFe válasza SpongyaBob (#537) üzenetére


JanFe
aktív tag

Made in Nokia? :W A micro SD alap tartozek ugy ,hogy ha nincs benne akkor bisztos valakinek megtetszett, es elvitte "kiprobalni". :(( Nagyon nem szep.

Irjal a cegnek ahhonan rendelted, adjak csak szepen elo a SD kartyadat, hisz kifizetted.

(nem tudom bisztosan, de nem ugy van hogy 3 napig vissza lehet kerni a penzt a nem tetszik a termek?)

"There is nothing permanent except change"

(#541) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Igazából nem vagyok ideges, csak kicsit mérges, mert rendkívül bosszantó ez az egész. A telefon hibátlan, a doboz sértetlen, látszik rajta, hogy vadi új. Nem azon a pár száz Ft-on múlik a dolog, de ami jár az jár. És ezt Én nem kaptam meg. A papírokkal is minden rendben van, szóval ezt most benyeltem, így jártam :(

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#542) meroly válasza SpongyaBob (#541) üzenetére


meroly
veterán

Nekem a Made in Nokia akkor sem tetszik.... :(((

Impossible is nothing

(#543) gaborba81


gaborba81
tag

Amúgy érdekelne,hogy a MADE IN FINLAND,GERMANY,ROMANIA,HUNGARY,NOKIA,között mi a különbség?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#544) gaborba81


gaborba81
tag

Amúgy érdekelne,hogy a MADE IN FINLAND,GERMANY,ROMANIA,HUNGARY,NOKIA,között mi a különbség?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#545) SpongyaBob válasza meroly (#542) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem sem :((( De majd ha hazamegyek regelem MyNokiára és kiderül úgyis ha valami nem okés.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#546) meroly válasza SpongyaBob (#545) üzenetére


meroly
veterán

Az a legjobb ötlet.

gaborba81: Germany, Romania, Hungary valós gyárak, ott rakják össze a telót.
A Finland már nagyon régen volt, én úgy tudom ott nem szerelnek össze telefonokat és a Nokia nem is létezik, én úgy emlékszem az mind a kópiákra írták rá...

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#547) gaborba81 válasza meroly (#546) üzenetére


gaborba81
tag

Akkor az N73Me telóm csak kópia?(Made in Finland) :O

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#548) meroly válasza gaborba81 (#547) üzenetére


meroly
veterán

Elképzelhető hogy még egyes típusokat ott gyártanak, de mivel drága a munkaerő, ezért szorítkoznak a kelet európai országokra (Mo, Románia). Most néztem meg, mindkét jelenleg használt nokiám made in romania.

Impossible is nothing

(#549) SpongyaBob válasza meroly (#548) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem pedig mindhárom Nokiám (6300, 6303, 6500s) itt, Magyarországon készült.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#550) gaborba81 válasza meroly (#548) üzenetére


gaborba81
tag

Beszéltük,hogy neked 2330-as telód van.Nézegettem a MM-ban,és igazat kell adjak neked,a legtöbb Nokia telefon MADE IN ROMANIA,HUNGARY!
Régen a drága üzleti telefonokat a Nokia Finnországban gyártatta!
Akkor ennek vége,és csak román meg magyar Nokiák lesznek a piacon?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.