Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#631) Sigiusz


Sigiusz
tag

Múlt héten írtam hogy gondom volt a lefagyásokkal. Nahát azóta elvittem nokia szervizbe, mondták hát ez szoftverhiba és 10 perc alatt megcsinálták. (vodánál ez egy hónapot vett volna igénybe...) Azóta semmi baja, nagyon tetszik, megnéztem élőben a 6700at is, hát nem bántam meg a döntésem. Abszolút nem jött be az az egybeöntött billentyűzete. A 2G-ás kártya semmit nem lassít rajta, a kijelző nagyon szép, a fényképek szintén, jó cucc :D Sztem :)

Lenne azonban pár beállítási kérdésem, amikre nem jöttem rá :( :

1, be lehet azt állítani, hogy mennyi ideig tartson a háttérkép? (nem azt h mikor kapcsoljon be, hanem pl. hány sec-ig mutassa a képet)
2, mi az hogy a navigáló gomb ikonjai ki/be kapcsolása? lehet nagyon hülye kérdés, de én semmi változást nem tapasztaltam
3, szerettem volna egy olyan képen amit a telóval csináltam állítani az élességen. kép -> opciók -> élesség beállítása (nem a kép szerkesztésén belül van) Beállítottam, keresem hol a mentés, de nem volt sehol! :F Létezik hogy van egy képszerkesztési opció, de nem lehet elmenteni? remélem tudtok vmi ötletet rá, ha tényleg így van, akkor azért ez ciki (bár ez semmit nem von le a teló értékéből csak kellemetlen)
4, végül, nem tudjátok, be lehet állítani a gombsor világításának időtartamát?

Remélem nem kérdeztem hülyeségeket, ha vkit érdekel vmi szívesen megírom a tapasztalatot a telóval kapcsolatban (mind a kemény 2 hétnyit :D)

ui: rohadtul tetszik a Brain Champion :DD :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.