Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Látom jó kezekbe került a Nexus :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

LOL még mindig az a kezdőképernyő van alapból Nexusokon?

Amúgy jó írás, ezek szerint tényleg nem kamu, hogy sokat javult (bár azért pár nap még kell a tapasztalatokhoz).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3) AllTheBest válasza Tomi_Ohl (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Stock droidon ez az alap launcher, play áruházból be lehet szerezni ingyen a google asszisztens indítót, ami már egész szép.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Tomi_Ohl válasza AllTheBest (#3) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Tudtommal Nexus 5-től felfele már új launcher van, vagy rosszul sejtem? Azt hittem, azóta a régebbiek is megkapták, de mégse. Még szerencse, hogy van egy ilyen megoldás.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5) sqpp


sqpp
őstag

utólag elolvasva tele van hibákkal :( :(((

(#6) hallerlaller válasza Tomi_Ohl (#4) üzenetére


hallerlaller
addikt

Jól tudod, nexus 5-ön már a google now az alap, ezelőttiekre nem. Sajnos nem véletlenül, ugyanis hajlamos megakadni, nekem főleg 2012 N7-en laggolt a now launcher.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7) sikolymester


sikolymester
csendes tag

Itt volt az ideje, a Nexus 7 2012 Wifi, olyannyira fos lett az 5.02 updatetől, hogy arra nincsenek szavak.
Sajnos early adopterként sikerült betatesztelnünk.
Azóta visszatértem a 4.4.4 -re.

Ezt tuti csak akkor teszem rá, amikor vannak róla pozitív visszajelzések.

(#8) szaboka75


szaboka75
újonc

Sziasztok! Tudna esetleg valaki segíteni ,van egy nexus 7 tablettem, és hiába jön az üzenet az 5.1-es frissítésről elinditom és mikor odaérek hogy szoftverfrissítések telepítése egy kicsit tölt aztán kiírja hogy Hiba!Mi lehet a baj?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.