Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemma


nemma
addikt

Lám-lám. Valahogy éreztem előre. Ha nincs "erőltett" stílus, termékek lehúzása, csak egy átlagos cikk, akkor hozzászólások sincsenek :)
Sebaj, jó volt kiadni magamból, visszaemlékezni. Ha valakinek mégis vannak hasonló tapasztalatai, várom reakcióit! :R
Üdv

(#2) L|zsidoboz válasza nemma (#1) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

5110 :R
Első és eddig az utolsó Nokia telefonom.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3) Szólista válasza nemma (#1) üzenetére


Szólista
senior tag

Szintén 5110-zel kezdtem a mobilozást 1999-2000 környékén.Aztán következett a 3210,utána a 3310. :R A kedvenc telóm,1.5 évig használtam.Ez volt az utolsó teló amit ilyen hosszú ideig használtam.(most is van 1,csak az akksija kuka)Aztán jött a 3510 és a 3510i(szines kijelző :Y ) Ezek után be is fejezödőtt a Nokia korszak,még egy rövid ideig volt 3650-s,azóta más gyártó a favorit.Tettem kitérőt Siemens,Motorola,Samsung vonalon de megbántam.Mindig visszatértem a SE telókhoz.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#4) Daweee


Daweee
őstag

Jó írás :)
Ilyen divat lett a mobilnosztalgia, lehet én is írok az SE oldalról :K

(#5) legiaap


legiaap
nagyúr

legiaap nem haragszik
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) nemma


nemma
addikt

Úgy látszik, az első hsz elindította a lavinát! :) Köszönöm mindenkinek!
legiaapnak külön :D

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ma szereztem be egy nokia 3100 t, igaz a gombok kicsit kopottak, de azt tudok rá szerezni és végre megint enyém lesz ez a telefon, mert már egyszer csak éppen anyám kicsinálta a kád vízzel

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) nemma válasza Jégkokó (#7) üzenetére


nemma
addikt

...mert már egyszer (innen nem hiányzik valami?) csak éppen anyám kicsinálta... :)

(#9) Jégkokó válasza nemma (#8) üzenetére


Jégkokó
veterán

De tényleg :DDD
Az, hogy egyszer már volt ilyenem csak szomorú vége lett.
De most van helyette egy másik, ami ráadásúl hibátlan, leszámítva a gombokat.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) nemma válasza Jégkokó (#9) üzenetére


nemma
addikt

Naugye :)
Szóval jó telefon az, még mindig működik az enyém, a családban használja valaki. Az akksi gyenge csak nagyon, de hát 3 éves már a kicsike...
Olyannyira sikeres volt, hogy még új előlappal is rengeteg eladtak belőle-->3120 :)

(#11) TotO'


TotO'
aktív tag

Most eszembe jutott aza Siemens reklám (remélem az volt..) amikor a csávó a koporsóhoz tartja a telefont , az kinylik , és kihajól belőle egy vámpír és beszól "Kiszívom a véredet!" :D ésakkor azt be lehetett állítani csengőhangnak... ;]

Haveromnak volt olyan telója , mekkora szám volt :D....

Nekem egyébként az első telóm Nokia 3410es volt .... (2002-03) körül kaptam......aztán Siemens CXT65..2005 Jan 5én kaptam . akkor az én telóm volt a 2. amelyik tudott vidíót csinálni (az osztályból) :D...még mostis az van , kicsit már megviselt állapotban.......

És majd most szeretnék venni egy W910i-t :B ;)

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#12) nemma válasza TotO' (#11) üzenetére


nemma
addikt

Nekem a "kiszívom a véredet"-ről a MiZo reklám jut eszembe, abban volt a vámpír, aki mindig azt mondta, hogy "Én már csak MiZo-t iszom"
Gondolom nem erre gondoltál :D

Ja, CXT-70-em nekem is volt egy ideig, tényleg szuper volt az ár/érték aránya, de nem bírtam tovább a nyüszörgést, recsegést, fagyást, így lepasszoltam anyámnak:)

A W910i nekem is nagy álmom, de olyan mocskosul drága, hogy mostanában biztos nem veszek olyat. Esetleg majd tavasszal.
Köszi a hozzászólást! :R

(#13) TotO' válasza nemma (#12) üzenetére


TotO'
aktív tag

Nem , nemarra gondoltam :D ..... de most , hogy mondod , téll volt olyanis ..
de ahhoz a telóhoz volt mégegy reklám , amikor egy szőke csaj elment egy farmra és egy kacsának a hangját akarta felvenni :D ..... nade mind1..

de nem bírtam tovább a nyüszörgést, recsegést, fagyást, így lepasszoltam anyámnak:)

Nekemis ezek a bajaim vele :(( , jah és Anyuval egy napon vettük a telefont , és ugyanazt :D lassan 3éve ugyanaz van mind2nknek.. :O ....csak az enyém az .... :D ..... hálózatot szinte márcsak az ablaknál talál.....a kijelzője be van törve :DDD (csak a "kinti" műanyag , az előlapi ...)....nademajd nemsoká kicserélem ;]

4a || Neuzer Courier DT

(#14) nemma válasza TotO' (#13) üzenetére


nemma
addikt

Hát akkor már igencsak megérett a csere :D
Mikor, hol akarod venni?

(#15) Ariadne


Ariadne
őstag

Ó, régi telcsik, nosztalgia... :) Amikor még nem volt mindennapos, hogy szervizbe kelljen hordani a telefonodat... :DDD Barátom első telefonja anno egy Nokia 1610-es volt, ismeri még azt valaki? :) Zsebben gyakorlatilag nem is lehetett hordani, akkora volt. Húúúú...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#16) nemma válasza Ariadne (#15) üzenetére


nemma
addikt

Milyen igaz, ezeket egyszer sem vittem szervizbe, mindegyik sokáig húzta. Egész pontosan még mindegyik működik ezek közül:)
1610? Király! :D

(#17) zombinyul


zombinyul
addikt

Jajj,a 1610-es...
Nekem még mindig van egy ilyen "csodabogaram",és tökéletesen működik. :D
Tökéletes(!)állapotban van,és még mindig lehet vele telefonálni,sms-ezni,és még ott is talál térerőt,ahol az ismerőseim N70-es Nokiái nem :DD
Különben én maradok a Nokiánál.Mindig.Volt már mindenféle telefonom(a leg butábbtól a leg komolyabbig),de maradtam az alaptelefonoknál(1112-es Nokia),és persze a Nokiánál,mert idáig minden márkával csak (elnézést a kifejezésért)rákeféltem,ez alól csak pár SE volt kivétel.
Nagyon szeretem,és abban biztos vagyok hogy sokkal megbízhatóbb az összes felső-kategóriás telefonnál(ha Nokia,ha nem),nomeg persze tartósabb is.

Emlékszem,még nyáron 15éves fejjel(2007 nyarán) mikor bementem a Vodához hogy szeretnék megnézni egy pár telefont(szinte minden telefont megnéztem),és a 1112-est választottam hogy nézett a hölgy(pláne hogy egy 3660-as Nokiát cseréltem le a kis mindenttudóra) :D

Az biztos hogy maradok mindig az alap-telefonoknál,még ha sokan hülyének is néznek e miatt,de nem adok a többiek véleményére.A telefont telefonálni,és persze sms-ezni találták ki(esetleg egy pár funkció még pluszba,ezeket mind tartalmazza a 1112-es).Ezekre tökéletesek az alaptelefonok,azon belül leginkább a Nokiák.Zenélni ott az MP3 lejátszó,fényképezni/videózni pedig a HP R707-esem. :DDD

A 1610-est is még sokáig meg fogom tartani :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18) nemma válasza zombinyul (#17) üzenetére


nemma
addikt

Tudom, kicsit későn reagálok, de hát most vettem észre, hogy írtál még karácsonykor :D

Én viszont azt az elvet vallom, hogyha nem kell több cuccot magammal hordani, akkor meg minek? Én két és féléve a mobilomat használom MP3-lejátszónak, fényképezni, meg ha kell valami fontosat, vagy kirándulás, miegymás, akkor természetesen viszek rendes gépet.

Mod: off :)

[ Szerkesztve ]

(#19) e=mc²


e=mc²
őstag

Jo kicsit nosztalgiazni.
En meg Panasonic G450es-el kezdtem :)

Talan meg meg is van valamelyik ciposdobozban a szekreny melyen...

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#20) DerDer


DerDer
tag

3510esen az ejtőernyős gamma <3 XD
muternak 3100-ja van ;]

(#21) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Én egy moddolt 3310-el nyomom most, nagyon bírja a teló a dolgokat. Led csere volt, szoftver csere volt, majd még átakarom buherálni egy kicsit. Lehet, hogy cikk is lesz egyszer.

(#22) lorcsi


lorcsi
veterán

anyunak 3310 van, most aarom rábeszélni egy sami M110-re
nagy ugrás lenne, de pár évig el lenne az új telóval

(#23) eastsider


eastsider
nagyúr

Nekem 3510i-volt, áá de szerettem :DD
sajna szoftveres lett

(#24) nemma válasza DerDer (#20) üzenetére


nemma
addikt

Az milyen jó játék volt! Anyámén mennyit játszottam! :D

(#25) eastsider válasza nemma (#24) üzenetére


eastsider
nagyúr

az volt a 3510i-n is tiszta jó volt :DDD

(#26) nemma válasza eastsider (#25) üzenetére


nemma
addikt

Jaja :K A tiednek mi lett a baja? Egyszer csak kikapcsolt? :Y

(#27) eastsider válasza nemma (#26) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen kikapcsolt és többet nem kapcsolt be, gsm boltban sem tudtak semmit csinálni vele:(
pedig volt hozzá piros előlapom is :DD

(#28) nemma válasza eastsider (#27) üzenetére


nemma
addikt

Anyámnak is piros volt! Egyébként nagymamám örökölte és máig működik. Asszem most kb. 5 éves. Mármint a telefon :)

(#29) eastsider válasza nemma (#28) üzenetére


eastsider
nagyúr

áá odaadnám ért a W800-amat :DD najó azért nem

(#30) nemma válasza eastsider (#29) üzenetére


nemma
addikt

Megbeszélgetjük :D

(#31) Hujikolp válasza lorcsi (#22) üzenetére


Hujikolp
őstag

Ha feleslegessé válna, ne dobjátok ki :B :))

[ Szerkesztve ]

(#32) nemma válasza Hujikolp (#31) üzenetére


nemma
addikt

Nekem van kettő, ha gondolod az egyiket odaadom, csak ronda az előlapja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.