Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    Jajj,a 1610-es...
    Nekem még mindig van egy ilyen "csodabogaram",és tökéletesen működik. :D
    Tökéletes(!)állapotban van,és még mindig lehet vele telefonálni,sms-ezni,és még ott is talál térerőt,ahol az ismerőseim N70-es Nokiái nem :DD
    Különben én maradok a Nokiánál.Mindig.Volt már mindenféle telefonom(a leg butábbtól a leg komolyabbig),de maradtam az alaptelefonoknál(1112-es Nokia),és persze a Nokiánál,mert idáig minden márkával csak (elnézést a kifejezésért)rákeféltem,ez alól csak pár SE volt kivétel.
    Nagyon szeretem,és abban biztos vagyok hogy sokkal megbízhatóbb az összes felső-kategóriás telefonnál(ha Nokia,ha nem),nomeg persze tartósabb is.

    Emlékszem,még nyáron 15éves fejjel(2007 nyarán) mikor bementem a Vodához hogy szeretnék megnézni egy pár telefont(szinte minden telefont megnéztem),és a 1112-est választottam hogy nézett a hölgy(pláne hogy egy 3660-as Nokiát cseréltem le a kis mindenttudóra) :D

    Az biztos hogy maradok mindig az alap-telefonoknál,még ha sokan hülyének is néznek e miatt,de nem adok a többiek véleményére.A telefont telefonálni,és persze sms-ezni találták ki(esetleg egy pár funkció még pluszba,ezeket mind tartalmazza a 1112-es).Ezekre tökéletesek az alaptelefonok,azon belül leginkább a Nokiák.Zenélni ott az MP3 lejátszó,fényképezni/videózni pedig a HP R707-esem. :DDD

    A 1610-est is még sokáig meg fogom tartani :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés