Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:33:49

LOGOUT.hu

KÉRLEK, OLVASD EL A TÉMA TUDNIVALÓKAT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2537) Ndruu válasza s.Oliv3r (#2536) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Eddig frissítve!

Aki jártas phpben és van kedve segíteni, kérem keressen meg privátban. Jó lenne már átállni az új php verzióra és optimalizálni a kódot. :R

Harrrr!!!!

Hozzászólások

(#451) #81556480


#81556480
törölt tag

enyém nem egyéni, de szerintem kék osztriga látogató policemanusra hajaz :O

(#452) Eastman válasza Ndruu (#450) üzenetére


Eastman
őstag

Nagyon nájsz!

Mit szólnátok ilyen up nyílhoz, minden oldal aljára? Igény az lenne rá...

Szép estét!

E.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#453) Traxx


Traxx
őstag

ollie: robot Forráskép: [link]

oregcsóka: Shinnosuke Nohara, Crayon Shin Chan, vagy Kureyon Shin-chan japán manga, anime

Jadro: béka, nem tudom, a clipart mint kulcsszó, jó lehet-e :U Jó eséllyel innen ered a kép.

Shadowfax: ló (mást nem vagyon tudtam hozzátenni, mert az eredeti kép egy amulett féleségen van rajta :B)

Ahogy fogynak az emberek, úgy lesz egyre nehezebb a keresgélés :U

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#454) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Macka: Alice csodaország, Kandúr, Macska, Rajzfilm

Szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

(#455) Traxx válasza Gyufaaa (#454) üzenetére


Traxx
őstag

Szerintem ez nem az, én arra a macskára ilyet találtam. A feje felső része jóval másabb, és a mosolya is, szóval nem hiszem :(

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#456) Gyufaaa válasza Traxx (#455) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem egy felújított változatából ugrott be. Mintha abban láttam volna ezt a fejet. :U

(#457) Traxx válasza Gyufaaa (#456) üzenetére


Traxx
őstag

Képet tudsz róla mutatni esetleg? Én keresgélgettem, de eléggé kis hatékonysággal :(

Egyébként valahonnan nekem is baromira ismerős, de ennek ellenére nem tudom hova tenni :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#458) Arcanis válasza Eastman (#452) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Én oldalra raknám az "ugrás felülre" gombot. (Pl. középen a lapozó, jobb szélen pedig az ugrás gomb).

Közben azonosítottam egyet:
Xpod: Kimba a fehér oroszlán, white lion // rajzfilm, állat.
Legalábbis szerintem. Csak valamiért szürkés a színe. De nézzétek ezeket a képeket: [link] [link] Más oroszlánnak nincs fekete füle.

[ Szerkesztve ]

(#459) Ndruu válasza Eastman (#452) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Volt alul egy Ugrás az oldal tetejére gomb, de az egyik frissítés után kikerült. Egy ilyen nyilacskát majd beteszünk, mert néha tényleg jól jön. :R

Harrrr!!!!

(#460) Arcanis válasza Ndruu (#459) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Addig is ott a dedikált billentyű :DDD

(#461) Ndruu válasza Arcanis (#460) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

LOOOL

:D Sehova. (http://I_LOLd)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#462) Arcanis válasza Ndruu (#461) üzenetére


Arcanis
aktív tag

De hova vezet a link? :F

(#463) 7


7
addikt

I_Am: tetoválás, angyal, gengszter, thug angel, szárnyak

[ Szerkesztve ]

(#464) Ndruu válasza 7 (#463) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítettem a listát, viszont Mackát nem írtam be, mert 1,5 órás keresés után sem találtam meg a karaktert. Írtam neki privátot, remélhetőleg ő tudja.

Harrrr!!!!

(#465) sztanozs


sztanozs
veterán

BRIKLY - fekete macska, kuroneko, manga(?)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#466) Traxx


Traxx
őstag

kovy79: focilabda Neten talált kép szolgáltatta az alapot.

chab7: földgömb, nagyító Szintén netes kép az alap, és az lett kiegészítve kézzel-lábbal-nagyítóval :) Innen, és még tovább van a folytatás a kész állapotig.

Henker2: az alap szintén talált kép, viszont nem tudtam sehova sem kötni, max. jelmezkölcsönzőkhöz és ilyesmikhez. Szóval a tippem: palást, jelmez, halloween, gonosz.

kaller1: toonix, Cartoon network, csontváz.

Slayer Valor: viking, törpe, Simon Loche grafikája: [link]

TRob1: tetoválás, ördög. Forrás: [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#467) Arcanis


Arcanis
aktív tag

UP! :)
Emberek mindjárt "belépünk" az utolsó 50-en belülre! Hajrá, hajrá! :R
Ndruu: jó lett az oldal tetejére nyilacska! :K

(#468) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Borosz: indi :F Ezzel a képpel tán még én is szórakoztam, mert megtaláltam lementve a gépemen indi néven.

Quiksilver: az eredeti képet átlőttem neked, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#469) Ndruu válasza RoyalFlush (#468) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítettem, valamint felvittem még a jobban sikerült szabad képeket ebből a topikból.

Sajnos Wyll alkotásait nem tudom felvinni, mert csak gif képeket fogad el az oldal (ő pedig átmenetileg png-ket készít). Ha erre jársz, olvasod és van kedved, akkor alakítsd át őket gif-be és akkor felviszem...

Harrrr!!!!

(#470) Eastman


Eastman
őstag

OK, én is frissítettem az aláírásom - számszakilag. :)

50 alatt mehetnének privátok valami frappáns sablon szöveggel, nem? Akkor a tulaj nevezhetné meg őket és könnyebb a „nyomozás”. 10-20-at szívesen bevállalok...

Szép estét!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#471) Traxx


Traxx
őstag

iwu: karikatúra, önarckép: [link]

Jim Tonic: bika :) Animgif az alap.

Kicsirics77: medve, panda, fejhallgató vagy fülmelegítő :D Forrás

A top 50-nek meg lehet egyszerűbb lenne privit küldeni, hogy miből vannak a képek... :U :B Eastman: egyre gondoltunk :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#472) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Megint frissítettem, így bekerültünk a bűvös 50-es határ alá.
Viszont nem tartom jó ötletnek, hogy privátokban keressünk fel mindenkit, aki még hátravan. Sokan évek óta be sem jelentkeztek vagy nem is emlékeznek már rá, hogy miből készült az arcképük.
Ha nagyon nem megy az utolsó 50 beazonosítása, akkor majd egyszerűen megnevezzük őket (pl. MarKoo - kék koponya, pisztoly - zöld izé).

Harrrr!!!!

(#473) Eastman válasza Ndruu (#472) üzenetére


Eastman
őstag

OK, ahogy' jónak látod.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#474) Traxx válasza Ndruu (#472) üzenetére


Traxx
őstag

Ami még beugrott: PPeter avatarját a hwsw-n is láttam még a PH-s arcképe előtt (és ugyanúgy nála, a nickje is ugyanez volt :) ). Ott emlékeim szerint nem volt ilyen folyamat az arcképekhez jutásnál.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#475) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Recon666 -TF2 Propaganda figura

[ Szerkesztve ]

(#476) Traxx


Traxx
őstag

Egy dolog tűnt fel: SLYM, mad1, Loha, valamint gery3 avatarja nagyjából ugyanolyan alapon nyugszik. A neten böngészve pedig találtam egy avatar készítő honlapot, ahol pontosan ilyeneket lehet gyártani :)

A keresgélés során a cartoon avatar volt az, ami a gugliban nyomra vezetett végül, szóval rajzolt avatar vagy valami ilyesfélét írnék be, de nem túl pihent aggyal kicsit kevés ötletem van a pontos megnevezést illetően :B

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#477) Arcanis válasza Traxx (#476) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Na ez nagyon nagy "find" :R , azokhoz oda lehetne írni, hogy "planetcreation, generált"

Most néztem pár avatar generátort és úgy látom, hogy pl
hemaka avatarja a [faceyourmanga] generátor eredménye.
venember83 avatarja pedig a [south park avatar] generátorral készült.

Egyébként UP!, hajrá, már nem sok maradt :))

(#478) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

BioNiCMaN - Dishonored, Corvo Attano, Lord Protector

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#479) Ndruu válasza BioNiCMaN (#478) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve!

Már csak a karácsonyi képeket kell lecserélnem a normálra.

Harrrr!!!!

(#480) Arcanis válasza Ndruu (#479) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ha az arcképszerkesztő topik 1. hsz-ában már a friss van (márpedig ott ugyebár az van), akkor szerintem mentsd le a teljes honlapot böngészővel. (Így az összes képet elmenti a ...html_elemei mappába, ahonnan válogatás nélkül mehet fel a szerverre akár mind, felülírva a régieket)

(#481) Eastman


Eastman
őstag

Húú, nekem nagyon tetszik az oldal, akármikor rákattintok! Szép munka srácok! :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#482) Ndruu válasza Arcanis (#480) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos előfordulhat, hogy egy-két arckép hiányzik abból a hozzászólásból. Éjszaka frissítettem a képeket, úgyhogy előfordulhat olyan, ami beragadt a cache-be.

Eastman: Ugyan már, mi köszönjük a segítséget! :R

Kérdés: Hogy tetszik jobban az oldal?

Harrrr!!!!

(#483) HuMarc


HuMarc
addikt

Nekem jobban tetszik az első változat :B Tehát az, amelyiken nincsen szürke keret.

@t|-|om!: tux, linux, pingvin, STOP, tábla, sisak, tűzoltó

[ Szerkesztve ]

(#484) Recon666 válasza Ndruu (#482) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szerintem a második elegánsabb. :)

(#485) HuMarc válasza HuMarc (#483) üzenetére


HuMarc
addikt

@rdi: baba, bébi, baby, pólya, pólyás, gyerek, csecsemő, újszülött

Reac^: hoki, jégkorong, korong, játékos, hockey, NHL

@nrgia: csontváz, csont, ördög, szarv, skeleton

@MarKoo: koponya, kék koponya, skull, blue skull,

@mayerlaci: koponya, kék koponya, skull, blue skull,

@róland: pingvin, festmény

@sekli: majom, monkey, maki, csimpánz

Illetve EZT, amellett, hogy zöld szörny, kiegészíteném annyival, hogy Shakes & Fidget-szerű

(#486) Traxx válasza Ndruu (#482) üzenetére


Traxx
őstag

Egy szavazat a másodikra :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#487) Eastman válasza Ndruu (#482) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem a baloldali tetszik. #1

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#488) Varoz válasza Ndruu (#482) üzenetére


Varoz
őstag

A bal oldali. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

@Type-R---Rajzolt Solid Snake figura, Solid Snake-játék karakter, Metal Gear Solid videójáték

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#490) Arcanis válasza Ndruu (#482) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nekem a jobb oldali tetszene jobban, ha fent nem csak úgy véget érne a világos sáv, hanem lenne egy olyan keret mint lent. (És abban lenne benne a 4 gomb).

A "oldal tetejére" gomb helye viszont jobban tetszik a jobb oldali verzióban.

Az jutott eszembe, hogy az "avatar", "felhasználó" és "kategóriák" oszlopok szélességét talán fixálni kellene. (Az avatar oszlopét mindenképp, illetve középre igazítani benne a képet).

Egyéb lehetséges fejlesztések:
- felhasználónév kattintható legyen és mutasson a PH! adatlapra
- a navigációs eszközök (jobbra, balra, fel) az ablakhoz (nem pedig a tartalomhoz) lennének rögzítve (tehát nem kellene legörgetni, mindig fix helyen oldalt / alul látszanának).
- oldalméret is kirakható / változtatható lehet (legördülő menü) ugyanúgy mint itt PH-n
- esetleg lehetne egy olyan nézet (amolyan arcképcsarnok), ahol minden arckép egy oldalon van és a részletek nem látszanak (vagy csak akkor, ha az egeret egy arckép fölé viszed)
Ezek persze megvitatandó kérdések, nem feltétlenül növelik tovább a használhatóságot.

(#491) Traxx


Traxx
őstag

LucifeI2: ördög, devil, cartoon devil. Az eredeti forráskép már nem elérhető, de ilyesmi alapján készült.

Thulcandra: egér, patkány. A forrás egy animgif egyik kockája: [link], [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#492) sztanozs válasza Ndruu (#482) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem a második (jobb oldali) tetszik jobban, a másikban mintha csak lebegnének az ablakok a semmiben.
A jobboldalin viszont nincs legfelül border, az egy kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#493) Arcanis


Arcanis
aktív tag

CptMisi: Ndruu ezt te csináltad, egyébként katona, kapitány, az eredeti kép neve D Winters -> Richard D. Winters II. VH. amerikai veterán, nem tudom, hogy végül az lett-e.
Gyuri27: szamuráj, samurai, Jag készítette
Integra: Ez szerintem egy kínai / japán sárkány, olyasmi mint ezek [link] [link] [link] a bajsza miatt inkább japán stílusra tippelnék.
khalox: ??? zsákutca
lorcsi: sapkás kérdőjel arcú ember. Yaye készítette, ???
mefistofeles: Ezt Wyll készítette, de azon kívül, hogy ördög, nem sikerült rájönnöm, hogy mi.
SipiBcs: smile, napszemüveg, fejhallgató, zene [link] eredeti: [link]
spawn21: zöld vírus / baktérium (???), az alábbi képről: [link] | egyéb
vakondka: Vakond, munkavédelmi sisak, | állat, rajzfilm
vendingo: Angol bulldog, bullterrier, | állat [link]

[ Szerkesztve ]

(#494) HuMarc


HuMarc
addikt

@sidaries: UFO, UFÓ, ufó, alien, űrlény, napszemüveg, szemüveg, marslakó
@macka: mackó, jegesmedve, jég, gummimaci, maci, gummi bear
@orbano: angyal, birka, bárány, bari, angel,

(#495) Traxx válasza HuMarc (#494) üzenetére


Traxx
őstag

Mackától a gumimacit teljesen biztos, hogy kihúznám, mert a szereplők között nincs hasonló karakter - legalábbis én nem láttam :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#496) HuMarc válasza Traxx (#495) üzenetére


HuMarc
addikt

Én sem, de a kékre (angolul Tummi) hajaz rá.

(#497) Traxx válasza HuMarc (#496) üzenetére


Traxx
őstag

Tummi orra fekete, és mindig piros kalapban van. Ráadásul Mackánál nincs meg az arc két féle kéksége. De leginkább a kalap miatt nem jó sajnos Tummi... (avatarnak valami ilyesmit el tudnék képzelni, bár testalkatilag pont nem ilyen vagyok :D )

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#498) Eastman válasza Arcanis (#490) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem pont az tetszik a baloldaliban, hogy könnyed, nem csak egy sablon táblázat, nem csak egy tömb. Alul-felül jó kontrasztos a dísz avatar-sor, és a régi tweed borítású gitárerősítőkre hajaz a háttér.

(Katt a képre!)

Nem tudom, hogy kinek az ötlete volt a háttér, de azonnal megtetszett, mert rögtön asszociáltam a gitáros jóságra. Ezért is dícsérem agyba főbe... ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#499) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve! Köszönet! :R

(#490) Arcanis:
"Az jutott eszembe, hogy az "avatar", "felhasználó" és "kategóriák" oszlopok szélességét talán fixálni kellene. (Az avatar oszlopét mindenképp, illetve középre igazítani benne a képet)." - Az első oszlopban a képek középre vannak igazítva, csak a táblázat fejléce maradt ki az igazításból. Megoldható.
"- felhasználónév kattintható legyen és mutasson a PH! adatlapra" - Ezt talán te tudnád megcsinálni.
"- a navigációs eszközök (jobbra, balra, fel) az ablakhoz (nem pedig a tartalomhoz) lennének rögzítve (tehát nem kellene legörgetni, mindig fix helyen oldalt / alul látszanának)." - Ennek utánanézek, bár az Opera nem nagyon szereti az ilyen fix elemeket, a görgetést nagyon be tudja lassítani. [Érdekes, most jó a görgetés ezen az oldalon.]
"- oldalméret is kirakható / változtatható lehet (legördülő menü) ugyanúgy mint itt PH-n" - A lapozó tördelési méretét is te tudod megcsinálni, ha erre gondoltál.
Az utolsó felvetésre azt mondanám, hogy nem, mert túl sok adatforgalmat generál. Meg lehet csinálni úgy, mint ahogy most van az arcképszerkesztő első hozzászólásában, de ne legyen annyira szem előtt. Egy Logoutos írásban vagy egy logoszos topikban elférne. Meglátjuk...
A többi jó, ma neki is látok a css-es résznek.

(#494) HuMarc: Nem medve, macska, de sajnos az arckép viselője sem tudott róla semmit elmondani.

(#498) Eastman: Váó, baromi jól néz ki és ötletet is adott. Anno láttam valahol ezt az átlós rajzolatú hátteret (talán a PH-n?), gondoltam itt is elférne valami hasonló, ezért lett ilyen.
Talán ilyesmire meg lehetne csinálni az oldal tetejét (persze új gombok kerülnének ebbe a "lyukba").

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#500) Arcanis válasza Eastman (#498) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nagyon állat ez az erősítő :K . Egyébként a design 100%-ban Ndruu érdeme, én csak a mögöttes php/html részben segítettem.

(#499) Ndruu: Akkor ha lesz időm, előterjesztek majd egy verziót kattintható névvel és változtatható listamérettel. Aztán lehet majd tesztelgetni.
A fix elemeket is megnézem, de belegondolva, az vele a baj, hogy megtöri az oldalt. Nem egy kerek egész lesz, hanem az oldal + a lebegő navigációs gombok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.