Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Teljesen egyetértek a cikkel.

Anno sajnos sokan megjósoltuk, hogy kb fél-egy éven belül sok telefonon lesz notch, es ez bejött, hogy ez jó vagy sem, azt ki-ki döntse el maga. Az LG G7 megoldása a legkompromisszummentesebb a szememben. Szerintem sem a legszebb megoldás, de akkor döntsük el, hogy szeretnénk-e káva nélküli telefont, vagy nem. Én semmiképp sem gondolnám, hogy ez a telefónia legfontosabb fejlesztése, hogy minél kisebb legyen a keret, sokkal szívesebben látnám ezeket az agyakat más területen dolgozni.

A notch témán kívül nekem a legnagyobb meglepetést a HMD hozta, a Nokia Sirocco-val, szerintem nagyon szépre és nagyon jóra sikerült és tudásban is rendben van. A 8110 pedig egy egész jól sikerült poén, nálam nagyobbat ütött, mint a 3310, ami szerintem nem hozott akkora retro hangulatot, mint ez. A Nokia 1 az egyedüli, amit értékelni sem tudok.

A kínai modelleket nem jellemezném, még olvasni is kínos volt, amit szerencsétlenkedtek a telefonokkal, szerintem említésre sem méltó.

A Samsung nem vitte túlzásba a fejlesztést, de én úgy gondolom, hogy nem is kell, a Galaxy S8/S8+ remekül sikerült telefonok, most pedig pontosan annyit változtattak rajta, amennyi szükséges volt, tökéletesítették. Én eddig sem gondoltam azt - bár ezzel a véleményemmel mindig egyedül maradtam - hogy évente kéne új készülékeket kihozni, bőven elég 2 évente új készüléket kihozni, ami félidőben, kap egy facelift-et. A S9 pontosan ez. Egy S8/S8+ facelift. Szerintem ez teljesen rendben van.

A Sony-nak nem igazán volt nagy dobása, ez az újfajta formavilág nekem ugyanolyan semmilyen, mint az eddigiek, az XZ2 hátlapja szerintem kicsit bénára sikeredett, de lehet csak be kell érnie a formának.

Az XZ2 Premiumban látom a jóravaló törekvést, a Compact pedig úgy gondolom, hogy továbbra is hiánypótló készülék, bár jobban örültem volna ha nem növelik a kijelzőt 5"-re, a 4,6" egy kifejezetten kényelmes méret. Ezt a Sonynak sem sikerült megértenie, hogy nem az kéne, hogy ugyanabba a házba beépítenek egy 4,6" helyett egy 5"-es kijelzőt, hanem legyen egy jóval kisebb házban 4,6".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.