Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Jöhetnek a kérdések, tapasztalatok megosztása! :)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#2) shifty! válasza Mr Dini (#1) üzenetére


shifty!
senior tag

Nagyon király munka, gratula hozzá, illetve hiánypótló mind a cikk, mind a Kodi webOS-en, személy szerint köszönöm! :DD

Egyelőre idő hiányában elmarad a próba, viszont a nyári szabad hétvégék egyikén neki fogok veselkedni, mert korábban a MiBox-on automatikusan indult, amikor az újabb-nagyobb-okosabb OLED-re váltottunk, azóta kikopott. :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#3) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Hasonló óckodást végeztem én is éveken keresztül, nem akartam droidos TV-t. Viszint TV-t nem nézek, csak Streaming platformokat.
Végül én is LG WebOS TV-re szavaztam és nem bántam meg. Ami a képminőséget illeti, nem vagyok meglepve, a legtöbb neves gyártónak az LG készíti a paneleket.

Egyetlen dologgal nem vagyok csak elégedett: A HBO Max katasztrofálisan lassú. Még ha kivárom azt a fél órát, amíg beindul az app, akkor sem garantált, hogy 5 másodpercenként nem áll meg 10 perceket tölteni. A többi app (Netflix, Disney+, YouTube, stb) előbb tölti szinte be a tartalmakat, mint hogy én kiválasztom az app elindítását.
Ezért gondolom azt, hogy a HBO Max esetében az appal van probléma. No, nem sikerülhet mindenkinek ;]

But who is watching the guardians?

(#4) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

elévülnek a hardverek
Azt hogyan csinálják? Szerintem a szó amit keresel az elavul.

(#5) Mr Dini válasza ergoGnomik (#4) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Teljesen jogos! Köszönöm, javítottam! :R

Általában a fejemben felolvasom, amit fogalmazok és valószínűleg egy gondolattal épp megelőztem magam, azért lett téves.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#6) Celtis válasza Mr Dini (#1) üzenetére


Celtis
veterán

Gratulálok a munkádhoz, ezt nevezem.
A normál ARC sem működik vagy csak az eARC? Nekem az előbbi van, és ha az nem megy, akkor legfeljebb csak kíváncsiságból fogom kipróbálni.

(#7) Mr Dini válasza Celtis (#6) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Jogos a kérdés, erre nem tértem ki pontosabban, mivel jómagam csak az eARC-ot tudtam tesztelni. Feltételezem, hogy az ARC sem fog menni még.

LG-ék nem rendes hangszóróként tüntetik fel a külső soundbarokat/hifiket stb, hanem nagyon alacsony szinten vannak kezelve és egy JSON API-val lehet velük kommunikálni. :DDD Nagyon béna megoldás, de ez van. Szerencsére a srácok ismerik az API-t, szóval a támogatása tervben van és hamarosan minden bizonnyal megoldott lesz. Csak hát macerás.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#8) simati válasza Mr Dini (#1) üzenetére


simati
csendes tag

Nekem egy OLED55B8PLA WebOS 05.50.15 TV-m van. Feltelepítettem az általad belinkelt KODI forrásokból a legújabbat, A Home képernyőn megjelenik a program ikonja, de nem akarja elindítani. Van esetleg valami ötleted, hogy mi lehet a gond?

(#9) Mr Dini válasza simati (#8) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Bocsi a késői válaszért! A 05.50.15 szerintem nem a webos verzió lesz, hanem a firmware. WebOS verziót tudsz keresni?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#10) simati


simati
csendes tag

Igazad van, az tényleg a firmware verzió. WebOs version: 4.4.0
Ez alapján megpróbálom a te általad készített verziót

(#11) simati válasza Mr Dini (#9) üzenetére


simati
csendes tag

Szia,

érdeklődök, hogy lehet feltenni a movieshark repo-t a Kodira? VAn rá megoldás?

(#12) Mr Dini válasza simati (#11) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Van persze. Úgy, mint minden más platformra. Ha fent a kodi, akkor Kodiban beállítások->fájlkezelő->forrás hozzáadása.

Ide írd be, hogy https://repo.mvshrk.xyz/MSrepo/

Okézd le, majd a beállítások->kiegészítők->telepítés zipből opció alatt tallózd be a frissen hozzáadott MS repó mappát, majd az egyetlen zipet, amit látsz ott és fent is van az MS repó.

A DRM-et használó addonok nem fognak működni (NotYet, VodkaTV pl.). Filmpapa és társai mennek nálam.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.