Hirdetés
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Rák
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Hieronymus: Új biztosítási kártyát kap a nagymama
Új hozzászólás Aktív témák
-
#71562240
törölt tag
válasz
fgordon #16140 üzenetére
1. Nagyon elvadult apptelepítgetőnek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen elég az 1GB belső tárhely, már csak azért is, mert a nagyterjedelmű (és nagygerjedelmű) játék vagy szótár appok éppen a belső tárhely kímélése miatt eleve az SD kártyára helyezik a nagyterjedelmű részeiket. Tehát app2sd és hasonló machinációkra nem lesz szükséged, már csak azért sem, mert az újabb Android verziók már túlhaladták ezt a szintet, és önmaguk is ki tudják helyezni az appokat SD kártyára, ha ez a szándékod.
4. Van néhány jóféle magyarítható billentyűzet, a legtöbben talán az AnySoftKeyboardot használják (én is), de jó a Smartkeyboard, és több más is, nézegesd őket a Play Store-ban. A magyarítás általában külön letölthető appként szerepel melléjük.
5. MX Player, Mobo Player a legnépszerűbbek, de mindig vannak új feltörekvőek, amelyek hasonlóan jók, de az ingyenes változatuk általában nem reklámmentes egyiknek se.
6. és 7. A gyárilag beépített Connected Music Player nagyon jó hangminőségű, de persze kevés formátumot játszik le, és kevés szolgáltatást nyújt (és szerencsére nincsen benne equalizer, bár sajnos bizonyos hangképek állíthatóak benne). A többi zenelejátszó appoknak általában a fizetős változata nyújt "rendes" equalizert, na de mire jó az equalizer? Csakis arra, hogy elcseszd vele a hangot. A legnépszerűbb zenelejátszók között hangminőségileg körülbelül ez a sorrend (úgy értve, hogy a gyári CMP jobban szól mindegyiknél): Winamp, jetAudio, Neutron Player, Poweramp, n7PLayer, Rock Player... nézegesd őket a Play Store-ban (és az Android app kibeszélő topikban), hogy milyen formátumokat tud az ingyenes és a fizetős változatuk, FLAC-ot és hangerőgombbal számváltást inkább a fizetős változatok tudnak, kivéve a kivételeknél.
9. Quick Office, Office Suite, Docs To Go, Kingsoft Office, Smart Office... stb., de létrehozni-szerkeszteni csak a fizetős változatuk tud.
Új hozzászólás Aktív témák
ma A DEFY egy új kategória első képviselője volt, most pedig eljött az idő a ráncfelvarrásra, ami inkább a belsőt érintette.
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- Milyen videókártyát?
- Parfüm topik
- Gaming notebook topik
- Rendszergazda topic
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Motoros topic
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell Latitude E6320 notebook eladó
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R3 2200G 8GB DDR4 250GB SSD 500GB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T6 Zalman 500W
- SzoftverPremium.hu
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest