Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) moonlight115 válasza philoxenia (#4650) üzenetére


moonlight115
tag

Ezeket én nem láttam. Most ezt nézem. Aztán majd a cseh Pusztulat következik, ha szerinted nézhető. Bár a 24 után semmi nem lehet elég jó... :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4652) philoxenia válasza moonlight115 (#4651) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Teljesen más műfaj... Igazi K Európa....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4653) old rocker válasza philoxenia (#4652) üzenetére


old rocker
veterán

mit nem mondotok...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4654) moonlight115 válasza old rocker (#4653) üzenetére


moonlight115
tag

mit igen :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4655) philoxenia válasza old rocker (#4653) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Thursday?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4656) old rocker


old rocker
veterán

Egy könyv, aminek csak egy baja van: sajnos qrvajó, nagyon kell az olvasásával vigyázni...
Második kiadás:[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4657) moonlight115 válasza old rocker (#4656) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt már olvastam, írj másikat! ;]
Tényleg jó. Érdekes interjúk, élvezetes stílusban megírva. Épp most ajánlottam egyik kolléganőmnek, hogy vegye meg (ajándékba a szemészének).
Nem csoda, hogy elkapkodták. Gratulálok a második kiadáshoz. "Ez jó mulatság, férfi munka volt!" :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4658) moonlight115


moonlight115
tag

Suttogó fenyőillatot és bejglivel kacérkodó zserbót kívánok nektek ezzel a ritka szép karácsonyi zenével:

[link] [link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4659) moonlight115


moonlight115
tag

Ma ezt a két könyvet kaptam, írói: Dickens és Szekszárdi. Egyik jobb, mint a másik. :D
És a Karácsonyi ének illusztrációit, falra tehető képekben.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4660) old rocker válasza moonlight115 (#4659) üzenetére


old rocker
veterán

Na, azért a Dickens avíttabb... LOL. A 640-es topikból ezért ki lennél végezve by Black Star félkegyelmes urunk, lásd mostani megjegyzését... muszáj offolni?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4661) moonlight115 válasza old rocker (#4660) üzenetére


moonlight115
tag

"Darkness was cheap and Scrooge liked it." (idézet a Karácsonyi énekből)
Lehet, hogy ő is egy Scrooge. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4662) philoxenia válasza old rocker (#4660) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Holdfényecskénk lefordítja angolra a könyvedet és elindulsz a világhír felé... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4663) moonlight115 válasza philoxenia (#4662) üzenetére


moonlight115
tag

Nagy fa lenne az a fejszémnek, de belevágnék. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4664) moonlight115


moonlight115
tag

[link] Ez valami fantasztikus! Érdemes végighallgatni. Legújabb kedvencem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4665) old rocker válasza moonlight115 (#4664) üzenetére


old rocker
veterán

A legújabb kedvencem a levelek Ivo Jimáról.
Az ember ösztönösen az akkor már igen lezúzott japókat kezdi sajnálni, ill. szimpatizál velük. Pedig a Bushido lovagjainak igen sok rémtett száradt a lelkén.
Talán ez a jelenség magyarázza a menekültek irányába kialakult neoliberális altruista rajongást is.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4666) old rocker válasza philoxenia (#4662) üzenetére


old rocker
veterán

ő egyből.... jaaaj.... most mi lesz, nem szerkesztettem az előzőt.... bocsánat

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4667) old rocker


old rocker
veterán

Múncsájd, kifogásoltad, hogy az avatáromnak milyen hülye feje lett. A régit ugye bannolták, mert súlyos vétségeket követtem el. Most egy fórumozó által is használt csokipofa figurát vettem fel , mert rádöbbentem, az illető a morális példaképem. Remélem, ez tetszik neked...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4668) moonlight115 válasza old rocker (#4667) üzenetére


moonlight115
tag

Minek neked morális példakép? Ne írj máshova, csak ide, itt nem szól rád senki. Tőlem aztán offolhatsz, amennyit akarsz, szívesen látlak. :D Még ezzel a csokifejjel is, bár ez se tetszik. ;] Megszoktam a másikat.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4669) Narxis válasza old rocker (#4667) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem "karótnyeltek" vagyunk hanem szeretjük a rendet kedves öreg rocker. ;)

Thanos was right.

(#4670) moonlight115 válasza Narxis (#4669) üzenetére


moonlight115
tag

Előbb fésülködj meg, légyszíves. Így nem lehet komolyan venni... ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4671) Narxis válasza moonlight115 (#4670) üzenetére


Narxis
nagyúr

Majd máskor. :P Te viszont vigyázz, nehogy egy hősugárzó a közeledbe tévedjen. ;]

Thanos was right.

(#4672) moonlight115 válasza Narxis (#4671) üzenetére


moonlight115
tag

Van rajtam sapka, az megvéd a káros sugárzástól. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4673) old rocker válasza Narxis (#4669) üzenetére


old rocker
veterán

Tuudom.... szabály, szabály, embert zabál... (Moldova: Akit a mozdony füstje megcsapott) De nem először hivatkozom Krúdy novellája alakjára, Bodó tekintetes uramra, akit a tanácsülésben a kandallóból kipattanó szikra miatt lángra kapó rókaprémes mentéjére figyelmeztettek mire ő ingerülten, ízes deák nyelven reccsent vissza, maradjunk a tárgynál, tekintetes uraim! S mikor a lángok már a haját nyaldosták, a teremőr nem bírta tovább és leöntötte egy vödör vízzel, Bodó tekintetes uramat is elhagyta a flegma viselkedése és felugorva azt hörögte: injúria!!
Nos, ezt a site-ot a Bodó tekintetes uramék jellemzik, de ezt ennek a generációnak, aki max. messengert olvas, hiába írom. A lényeg egy telefonnál az, hogy a fészbük üzenetek real time-ban megjelenjenek... Az offok meg igen bántóak, mert olvasáshoz nem szokott szemeivel - és tudatával - scrollozni kell.
A száraz, szakmai bejegyzéstől eltérő stílust sem kedvelik.
Legutóbbi kitiltásom körüli szankciókat kicsinyesnek, sőt, gyerekesnek ítélem meg...
Van egy versenyző, akivel folyamatosan konfrontációban vagyok, mert azoknak a kérdésére, akik dilemmáznak, felrakják-e a win10-et, megírom tapasztalataimat, mely szerint a win10 telepítése lutri. Vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem. Én témához tartozónak érzem, hogy időnként kitérjek arra, mi történt a családban 2 laptoppal is win10 telepítése után.
Miután már a Microsoft ügyintézőjével is leveleztem, sőt, telefonon egyeztettem egy jellegzetessé váló hiba miatt, ami a w10 megjelenése után a 8.1-ket is érintette. Vissza lehet nézni, többen panaszkodtak arra, hogy nem tudnak kapcsolatot létesíteni a telefonjuk és az OneDrive fiókjuk között.
Az említett úriember ekkor .ecinek, azaz nemi folyadéknak titulált.
A társadalmi életutam és eredményeim alapján ettől én már kissé elszoktam.... de a vaskosabb véleményemet mindig priviben írtam meg. Ehhez viszont, úgy vélem, senkinek semmi köze nincs.
Az illető közölte, hogy ő segíteni akar, én meg állandóan sz@rozom a telefont, így aztán több alkalommal én voltam 1-2 napra bannolva.
(Volt az E52-es rovatban egy Joe bácsi nick, aki hetente vagy 5x beírta, hogy ez a telefon egy f.spisztoly, egy f.stalicska, az is hülye, aki nokiát vesz stb. Őt mégsem tiltották ennyire szorgalmasan.)
Következésképpen a win10 fanok szemében egyes számú közellenséggé váltam.
A karácsonyi időszakban aztán a topik szakmai hangulata - óh, borzalom - felhígult: viccelődés, karácsonyi jókívánság került bele, amit a mi fekete sztárunk nem vett jó néven és közibük reccsentett ... nem csak én, de más is válaszolt rá, aminek a lényege az volt, fejezze már be ezeket az állandó kockafejű megjegyzéseit... tenyérbe mászó válaszára privátban!!! reflektáltam egy vaskosat, amit ő úgy tett közösséget rombolóvá, hogy nyilvánosan közzétette a PRIVÁT üzenetet...
Ennek következményeként egy hétre ki lettem tiltva, - amit szorgalomból megtoldottak 2 nappal - a fórumról, a 640-es topikból pedig 30 napra... Ami számomra abszolút gyerekes és nevetséges: elvették az "egyéni képemet", ami lényegében annyival különbözött az "egyen" rocker (vagy hippi) fejtől, hogy a cigaretta ki volt retusálva az arcképcsarnokából, mivel én 33 éve leszoktam... 33 éve, vagyis annyi ideje, amit közületek sokan, akik most móresre akartok tanítani, még meg sem éltetek...
Komolyan: nem találjátok kicsit nevetségesnek magatokat? Milyen szankcióra számíthatok, ha kiderül, egyszer egy poszt írása közben pukiztam egyet...??
Na, mindegy. November elején születtem, horribile dictu több, mint hat évtizede. S a skorpió jegyben születettekre jellemzően meglehetősen bosszúálló vagyok... Ti mit tudtok nekem ártani? Lefikázzátok a most íródó negyedik könyvemet? A televíziós műsoraimat? Bejelentetek a Magyar Tudományos Akadémiánál? Vagy végleg bannoltok erről a rendkívül szakmai fórumról, ami annyira szakami volt, hogy bizonyos kritériumok meg nem felelése miatt egy hétig nem üzemelt?
Nekem viszont van elég fórumom, ahol megkapjátok tőlem a Kockafej Nagydíjat...
(Ha harc, hát legyen harc... a szállóige eredete bizonytalan...)

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4674) old rocker válasza Narxis (#4669) üzenetére


old rocker
veterán

.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4675) philoxenia válasza old rocker (#4673) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Túl személyesnek veszed. Igazából az eljáró moderátor csak a konkrét hozzászólásokat és az adatlapot nézi.
Alkalmazkodni kell. A mai generáció más. Kicsit más irányból nézve ez[link] anno nem történt volna meg, a vasút is fiatalodik. Nincs tekintélytisztelet, ilyen országban élünk. Engem is elküldenek naponta tejfölösszájú ifjoncok itt is és IRL is. Nevetek rajtuk legtöbbször, mert utána jön tőlük, hogy a "mai fiatalok" meg a "bezzeg az én időmben" . Ők majd az utánuk jövőktől kapják meg. ;] ... és egyre csökken a periódus... lassan tíz év már generációváltás.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4676) Narxis válasza old rocker (#4673) üzenetére


Narxis
nagyúr

Függetlenül attól, hogy igazad van vagy sem de nagyon tetszik a stílusod, fogalmazásod. :)

Thanos was right.

(#4677) old rocker válasza philoxenia (#4675) üzenetére


old rocker
veterán

ehh... amikor a kor alapján akarnak viszonyulni hozzám, mindig azt szoktam volt mondani, a kor csak egy állapot... semmit nem ér akkor, ha az illető az évei során felszedett tapasztalatait, tanulmányait intellektuálisan nem tudja hasznosítani. Vagyis a kor csak olyan, mint egy üres lőfegyver sz@rt nem ér töltény nélkül.
Mindig is infantilis és ambivalens lélek voltam, talán ezért is értenek meg kevesen, vagyis az egybites gondolkodás korában - fekete-fehér, igen-nem - túl bonyolult a jelrendszerem.
Én a huszonéves kollégáimnak is "csak" Miki vagyok és az is akarok maradni. Vagyis engem senki ne tiszteljen azért, mert 63 éves vagyok... sz@rok rá, elég baj az nekem, örökké Faust komplexusom van... (Nem tudja véletlenül valaki Mephisto mobilszámát?)
De úgy érzem, azért nálam a puskához a töltények is összegyűltek és ez már azért csak érdemel(ne) valamiféle respektálást.
Úgy érzem, ez nem tekintélyelvűség részemről, mert ezen a szakmaisághoz mereven ragaszkodó fórumon is pont a túlzott tekintélyelvűség ellen ágálok. Vannak dolgok, amiket értelmetlennek tartok, mint pl. a karácsonyi hangulatba belerondító Fekete Csillag, aki azt vallja magáról, " azért járok ide, mert szakmai dolgokat akarok olvasni".
Oké. És ki a f@sz kényszeríti arra, hogy az általa szakmaiatlannak ítélt hozzászólásaimat elolvassa, különösen akkor, amikor a példálódzgatásokat is felvonultató hozzászólásaimat általában "off"-ba rakom?
De, amit változatlanul nem tudok elfogadni ezen a helyen, a hisztit attól, ha az ember megpróbál kicsit színesebben fogalmazni. A vallásos viszolygást egyesek részéről, ha szakmai dolgokról kicsit irodalmibban vagy viccesebben fogalmaz az ember... Nem állítom, hogy kortárs író lettem 3 könyvvel a fülem mögött, belekezdve a negyedikbe, de nem azért váltottam 27 év után a MÁV-tól a televíziózásra, hogy itt visszamenjek nyelvtanilag abba a szűk, bezárt világba...
De, ha már itt tartunk, mondókám elejéhez hozzáteszek a kedvedért - meg hogy hű maradjak önmagamhoz - egy sztorit pályakezdő vasutas koromból.
Szeged -Rendezőn volt egy térfelvigyázó, akit néha beosztottak külsősnek, azaz "naplózónak". Nos, ő volt az üres puska... A vasutas "Hardenburg hadnagy" az Oroszlánkölykökből.

folyt. köv. kolléga jön.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4678) philoxenia válasza old rocker (#4677) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnos sokan már igen gyengék szövegértésből, az egy bit is sok néha.... ;]

amúgymeg csak rá kellett volna keresned... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4679) moonlight115 válasza Narxis (#4676) üzenetére


moonlight115
tag

Ha tetszik a stílusa, olvasd el a könyveit. Tényleg jók. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4680) Narxis válasza moonlight115 (#4679) üzenetére


Narxis
nagyúr

Milyen könyveit? :Y Egy íróhoz lenne szerencsém?

Thanos was right.

(#4681) moonlight115 válasza Narxis (#4680) üzenetére


moonlight115
tag

Persze. Nem tudtad? :D Mintha említette volna a legutóbbi hozzászólásában...

[link] [link]
[link]

Philo Ez így van.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4682) Narxis válasza moonlight115 (#4681) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem gondoltam, hogy publikált, nem semmi, megnézem ezeket a könyveket, köszönöm. :R

Thanos was right.

(#4683) moonlight115 válasza Narxis (#4682) üzenetére


moonlight115
tag

Szívesen. :)
Mit olvastál mostanában?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4684) old rocker válasza old rocker (#4677) üzenetére


old rocker
veterán

folyt
A szóban forgó "vonatmenesztő térfelvigyázó" vasúti rangja egyébként intéző volt, a hetvenes években, amikor a beosztás mellett a rang is fontos tényező volt: a MÁV, mint "hazánk második hadserege" e tekintetben szinte félkatonai szervezet volt. (Az intéző - a nem vasutasok kedvéért írom - három-három aranycsillagot viselt kétoldalt a parolikon, vagyis a katonai megfelelője a százados volt.)
Nagyon kekk és arrogáns figura volt, enyhe orrhangján gyakorta kérte ki magának: "mit képzelsz, komám, a verebek fosták ide nekem a vállamra ezt a három aranycsillagot?"
Az analógia, remélem, világos. Nem a "három aranycsillagra" - azaz a koromra - vagyok büszke, nem ennek alapján várok el több tiszteletet, azt is csak akkor, ha felbőszítenek.
A tekintélyelvűségnek már fiatal koromban sem voltam híve. Akkoriban is, később is nagyon jól tudtam utánozni egyes kollégák hangját. Egy éjszaka, amikor Huszár Z. volt a C őrsben, a forgalmi iroda hangosbemondóján a térre (akkor nem látszott, a térről, vagy a forgalmiból beszélnek) fél éjszaka varnyogtam a tolatásvezető hangján, hogy "Huszááár gyerek, huszáááár gyerek...." stb.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4685) old rocker válasza philoxenia (#4678) üzenetére


old rocker
veterán

köszi, megyek és felajánlom a lelkem a fiatalságért cserébe...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4686) old rocker válasza Narxis (#4676) üzenetére


old rocker
veterán

köszi...
Bár az első könyvbemutatón azzal tréfálkoztam a moderátorral: "most még csak szerző vagyok, a második után leszek író úr, a harmadik után szólítsatok nyugodtan csak mesternek... (nevetés), mondjuk inkább azt, egy jól fogalmazó ember vagyok, aki könyveket is írt már...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4687) moonlight115 válasza old rocker (#4684) üzenetére


moonlight115
tag

Ez jó. Írópalánta. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4688) Narxis válasza moonlight115 (#4683) üzenetére


Narxis
nagyúr

Philip Zimbardo, Nikita D. Coulombe - Nincs kapcsolat
Kosztolányi Dezső - Pacsirta
Khalaf Farida - Az Iszlam Állam Rabszolgája voltam
Udo Ulfkotte - A menekültipar
Benkő László - Tatárjárás

Te? Vagy ti? :)

Thanos was right.

(#4689) old rocker válasza moonlight115 (#4687) üzenetére


old rocker
veterán

Az. Egyedül csak neked litlte writter

Narxis: 5 ezres, 10 ezres.... Komáromi: Esze Tamás, a talpasok kapitánya

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4690) moonlight115 válasza Narxis (#4688) üzenetére


moonlight115
tag

Olvastam Zimbardo kísérleteiről, láttam vele készült interjúkat, ez jó könyv lehet. És a többi is, Farida is.

Én most Dickens Karácsonyi énekét olvasom, és Az elátkozott gyermek c. H.Potter színdarabot, ami érdekes sztori, csak kár, hogy nem egy jó vaskos regény. :((
Ezek előtt pedig old rocker könyvét olvastam, a Betegágyak őrzőit, ami nemcsak az ápolókról szól, hanem a betegekről is. Érdemes elolvasni, már csak a stílusa miatt is. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4691) old rocker válasza moonlight115 (#4690) üzenetére


old rocker
veterán

ja... jobb, mint Dickens....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4692) moonlight115 válasza old rocker (#4691) üzenetére


moonlight115
tag

Ja...egyik jobb, mint a másik. ;] Majd később idézek mindkettőből, ha megengeded. Összehasonlító elemzés, LOL! :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4693) old rocker válasza moonlight115 (#4692) üzenetére


old rocker
veterán

jól van, aglaja nyilovna hajtépnica

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4694) old rocker


old rocker
veterán

Megnéztem: még 20 napig kell epekedve várnom ahhoz, hogy leteljen száműzetésem a paradicsomot jelentő Lumia 640-es topikból. Már nagyon várom. Akkor belépek és letépem a tiltott gyümölcsöt, azaz blekksztár vintíz szakértő virtuális fejét s együttesen elmondhatjuk hálás szívvel:
Now the old rocker gone to the hell and black star riding to high... majd múncsájd, a konektor kijavítja.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4695) old rocker


old rocker
veterán

van valakinek robot porszivattyúja?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4696) moonlight115 válasza old rocker (#4694) üzenetére


moonlight115
tag

Now old rocker has gone to hell and black star has been riding to high :D Már én is nagyon várom. 20 nap...egy örökkévalóság.

Robot porszivattyú? Azt hittem, humanista vagy. Egyébként se kell ekkora hatalmat adni a robotoknak. :(

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4697) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Imádom ezt a gitárt, bár az eredeti verzió is bejön...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4698) moonlight115 válasza philoxenia (#4697) üzenetére


moonlight115
tag

Ez jó. Nem ismertem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4699) old rocker


old rocker
veterán

"Amikor egy férfi azt mondja, bármire képes érted, olyasmi dolgokra gondol, mint pl. egy sárkány megölése; nem pedig olyan b.ziságokra, mint pl. boltba menni meg ilyesmi."

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4700) moonlight115 válasza old rocker (#4699) üzenetére


moonlight115
tag

Hány sárkányt öltél már? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.