Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) moonlight115 válasza Hasaggymeg (#4150) üzenetére


moonlight115
tag

Nem. Pl. az Éjjeli féreg tetszett.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4152) old rocker válasza moonlight115 (#4151) üzenetére


old rocker
veterán

Ez is qrvajó

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4153) moonlight115


moonlight115
tag

Szitakötő Egy újabb nagyon jó könyv Vámos Miklóstól.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4154) old rocker válasza moonlight115 (#4149) üzenetére


old rocker
veterán

Ezen hogyan lehet elaludni... elég feszített cselekménye van pedig

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4155) moonlight115 válasza old rocker (#4154) üzenetére


moonlight115
tag

Bármin, bármin, kedves rocker. Ez alól Jack Bauer se kivétel, sőt, még Ian Gillan sem. Az öreganyókák már csak ilyenek...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4156) old rocker válasza moonlight115 (#4155) üzenetére


old rocker
veterán

Sic transit gloria mundi-

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4157) moonlight115 válasza old rocker (#4156) üzenetére


moonlight115
tag

Sic...sic. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4158) philoxenia válasza old rocker (#4156) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Így....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4159) old rocker válasza philoxenia (#4158) üzenetére


old rocker
veterán

hát ez szar ügy...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4160) philoxenia válasza old rocker (#4159) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

El mégse áshatta... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4161) moonlight115 válasza philoxenia (#4160) üzenetére


moonlight115
tag

:C Ez jó!
Mérnökbőrbe bújt vécés néni. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4162) old rocker


old rocker
veterán

Akikre büszkék vagyunk:

[link]
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4163) old rocker


old rocker
veterán

[link]utálom a műfajt, de elképedve nézem...
[link]
[link]

a tévét is, a nézőket is minősíti... boooooooooooooooááááááááááááá

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4164) old rocker


old rocker
veterán

elképesztő, de ez akár példaértékű is lehet...
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4165) moonlight115 válasza old rocker (#4163) üzenetére


moonlight115
tag

Auuuuu...ez fájt!
Egyébként nem csodálom, hogy sokan nézik. Ilyeneket látva Einsteinnek érzi magát az eccerű ember. A nem eccerű meg pláne. :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4166) philoxenia válasza moonlight115 (#4165) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4167) moonlight115 válasza old rocker (#4164) üzenetére


moonlight115
tag

Igen. De miért kell meghízni? 170 kilónál vette észre, hogy kövér? (Én 55-nél. :D )

Philo :DD A kis duci hattyú! De az aranygatyás is remek! :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4168) old rocker válasza moonlight115 (#4167) üzenetére


old rocker
veterán

Akkor foggyá le 70 kilót. Megjelent!!! Iron Maiden The Book of souls
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4169) old rocker válasza moonlight115 (#4167) üzenetére


old rocker
veterán

Nagyon elszánt a srác, te mikor tudnál ennyit lefogyni?

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4170) old rocker


old rocker
veterán

A társadalom krémje [link]

és: Omnia vincit Ámor. Hogy én miért nem lehetek ilyen szívdöglesztő... ááááááááááááááááááááááááá
[link]

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4171) moonlight115 válasza old rocker (#4170) üzenetére


moonlight115
tag

Mennél te is Miskócra a panzióba szívet dögleszteni...? :D
"Biztos szeret, mert írt nekem levelet, meg esemeseket" Wow! És ha ez nem lenne elég, még sírt is a telefonba! Óh, jajj...
De Joshi Coelho megmondta a tutit! :DD Azt hittem, Erzsike jól leüti szegényt. :))

A Maident majd meghallgatom, köszi.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4172) old rocker válasza moonlight115 (#4171) üzenetére


old rocker
veterán

Az egész Maiden nem olyan nagy dörrenés....egyes trackek jók.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4173) moonlight115 válasza old rocker (#4172) üzenetére


moonlight115
tag

Jó, akkor nem hallgatom meg.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4174) old rocker


old rocker
veterán

Utolsó világ körüli turnéját Budapesten kezdi a heavy metal legenda...
kedvcsinálónak: [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4175) moonlight115 válasza old rocker (#4174) üzenetére


moonlight115
tag

El kéne menni. Öreganyókat is beengednek? :((

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4176) old rocker válasza moonlight115 (#4175) üzenetére


old rocker
veterán

Téged nem, csak a kordagyuri emlékestre.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4177) moonlight115 válasza old rocker (#4176) üzenetére


moonlight115
tag

:P
Érdekes interjú. Írásról, vérnyomásról, kortársakról...[link] és sok minden másról.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4178) old rocker


old rocker
veterán

Végre találtam egy normális, jó minőségű videót róla a jutyúkon...
Az 1982. március 19-én 25 évesen, tragikus balesetben elhunyt Randy Rhoads korának egyik kiemelkedő, legendás gitárosa volt.
A szomorú arcú fiú, Ozzy gitárosa és barátja furcsa fiú volt: a turnékon, ahol megállt a zenekar, Randy elrohant gitárleckét venni...
Azon a végzetes turnén jelentette be Ozzynak, hogy abbahagyja a rock zenét, egyetemre akar járni és klasszikus gitárjátékot fog tanulni.
Erre azonban már nem került sor. Az egyik pihenőnél a társaság sofőrje, aki pilóta és sajnos drogos is volt, egy mezőgazdasági repülőgéppel kettesével vitte fel a társulat tagjait; utolsóként Randyt és egy manikűrös lányt. Leszállás közben a repülőgép szárnyával nekiütközött a busznak, megperdült, nekirohant a szemközti ház falának és kigyulladt.
Randy Rhoads meghalt...

Ozzy később azt mondta: A lelkem jobbik fele halt meg Randyval...
R.I.P. Randy...
[link]
Ezt normális fejhallgatóval érdemes meghallgatni:
[link]

Egyveleg Randy gitárszólóiból:
[link]

A Goodbye t romance c. szám is egy turnén született: Randy ölébe vette a gitárt és elkezdte játszani a dallamot.. Goodbye, Randy, I Hope that we meet again
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4179) moonlight115 válasza old rocker (#4178) üzenetére


moonlight115
tag

Szomorú történet. The good die young...A Goodbye to romance-ot szeretem.

Olvastál valami jó könyvet mostanában?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4180) old rocker válasza moonlight115 (#4179) üzenetére


old rocker
veterán

Gépzongora. Vonnegut. Meg repetíciók.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4181) old rocker


old rocker
veterán

A linkelt oldalon alul található a "halála" link, ott részletesen le van írva a tragédia. Ozzy mély depresszióba esett, félő volt, hogy öngyilkos lesz. Furcsa ember ez az Ozzy is, akinek minden második szava fuck, fucking, mégis, nem ritkán vol, aki galambok fejét harapta le és lepisálta az Alamot." Vagy: "Nem mehetsz végig az utcán kemény kalapban és krumpliorral; a bohócjelmez egy érző embert takar." (Ezt magára mondta.)

Az egyenként fél órás rocktörténeti sorozatomban foglalkoztam a Black Sabbath-tal és természetesen Ozzy szólókarrierjével. A 8. (?) rész itt ért véget, az utolsó mondatom az volt, hogy "Randy Rhoads meghalt..." Emlékszem, a hangom elcsuklott; zenei aláfestés a Mr. Crowley-ból a második gitárszóló volt. Én átúsztam abba a fekete-fehér, szomorú arcú képébe, aztán stáb, le blende feketébe, zene fading away.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4182) moonlight115 válasza old rocker (#4181) üzenetére


moonlight115
tag

Egy szép napon majd elolvasom Ozzy könyvét, ha épp a kezembe kerül valami csoda folytán.

Most Maeve Binchy: The Lilac Bus c. könyvét olvasom. Turkálóban vettem 300 Ft-ért. :D Az előbb rákerestem. Nem is tudtam, hogy film is készült belőle. Írországban játszódik, egy busz néhány utasáról és a közöttük lévő kapcsolatokról szól. Kisvárosi, vagyis inkább falusi történet, már túl vagyok a felén, eddig nem valami izgalmas (ebből filmet???), de olvasható.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4183) philoxenia válasza moonlight115 (#4182) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4184) moonlight115 válasza philoxenia (#4183) üzenetére


moonlight115
tag

Jó kis szám, nem ismertem. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4185) philoxenia válasza moonlight115 (#4184) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Túl fiatal vagy... :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4186) moonlight115 válasza philoxenia (#4185) üzenetére


moonlight115
tag

Pláne Bétóvenhez... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4187) philoxenia válasza moonlight115 (#4186) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :DD meg még [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4188) old rocker válasza philoxenia (#4185) üzenetére


old rocker
veterán

Micsoda???? Bőven ismerhetné... volt még a Hollies-nak 1-2 jó száma... persze, diák fejjel...
[link]

Bájtóven meg így az igazi: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4189) philoxenia válasza old rocker (#4188) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most múlt 19 éves... ;)

Bítoven.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4190) old rocker válasza philoxenia (#4189) üzenetére


old rocker
veterán

ez igen!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4191) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mi ez a sorozat?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4192) old rocker válasza philoxenia (#4191) üzenetére


old rocker
veterán

Nemtom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4193) philoxenia válasza old rocker (#4192) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te érdeklődsz pedig a hadtörténelem iránt... :) [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4194) old rocker válasza philoxenia (#4193) üzenetére


old rocker
veterán

Igen, de most írom a körmömre égett ápolós könyvet...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4195) philoxenia válasza old rocker (#4194) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ápolókról ugrott be... tegnap este láttam... [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4196) moonlight115 válasza philoxenia (#4193) üzenetére


moonlight115
tag

Ez az, amit soha nem fogok elolvasni. :N

Rocker, ennek örülök. Írj csak szorgalmasan, mi meg majd elolvassuk! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4197) moonlight115 válasza philoxenia (#4195) üzenetére


moonlight115
tag

Jó film?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4198) philoxenia válasza moonlight115 (#4197) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Inkább fura.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4199) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Zene

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4200) moonlight115 válasza philoxenia (#4199) üzenetére


moonlight115
tag

Szupi! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.