Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) philoxenia válasza moonlight115 (#4600) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Préda ( eredeti címe Quarry ) az egyik, ebből négy rész volt már, a Westworld a másik, abból még csak egy rész ment le.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4602) old rocker válasza moonlight115 (#4600) üzenetére


old rocker
veterán

de én egy szutyokban már beedzettet akarok... mijé csinájjak én mindent????

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4603) old rocker


old rocker
veterán

Tudom, sokszor kibiggyesztettem már... de a basszer szólója, a dobos, Nili Bross kisasszony és ez a büdös amerikáner néger tudása lenyűgöz.
Komolyan mondom, a hátralevő életem odaadnám egy csodáért, hogy 24 óráig tudjak így gitározni... egy napig csak játszanék és nem rettegnék, ahogy rövidül az idő... (Persze Bross kisasszony tudásával is beérném ...)
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4604) philoxenia válasza old rocker (#4603) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szép. :)

...én inkább a hátralévő ötven évemben hallgatom, nem tudok úgyse' gitározni... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4605) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Imádom!

fészbukosan szólva...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4606) moonlight115 válasza old rocker (#4602) üzenetére


moonlight115
tag

Rendelj online. De ha olyat akarsz, ami mozog, az tuti feláras. :K
És tanulj gitározni, ne csak irkálgass róla. ;] McAlpine szuper.

Philo Ez a zene nem lesz a kedvencem. :N

-0-

Ha csak egyetlenegy zenészt vagy művet lehetne (igen, a szokásos lakatlan szigetes sztori), ti melyiket választanátok?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4607) philoxenia válasza moonlight115 (#4606) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A csendet... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4608) moonlight115 válasza philoxenia (#4607) üzenetére


moonlight115
tag

The sound of silence :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4609) old rocker válasza philoxenia (#4605) üzenetére


old rocker
veterán

Én is szeretem... Kiváló zenészek.
Mindkettőtöknek.

Én 9 évig gordonkáztam, ennek alapján hallás után - a szolmizációs kódolásra támaszkodva - pötyögök egy kicsit gitáron. Akkordozni nem tudok.
De más ilyen tudás birtokában lenni, és más hallgatni. Hiányzik belőle a "meg tudom csinálni!!!" mámorító érzése.
Kicsiben ezt akkor éltem át, amikor még vívtam. Az ember versenyen szinte önkívületben megcsinált tisztán reflexből egy bonyolult kontra-parád-riposztot, (támadás-védés -visszavágás-védés-visszavágás) aztán hüledezett saját magán, akkor próbálta tudatosan is kibogozni, mi is történt. Jó, nem telejesen volt mindegy, de ezen a mámorító meg tudtam csinálni érzésen még az sem sokat rontott, ha a tus végül nálad lett.

24 óra alatt az ember az egész élete disszonanciáit ki tudja magából zenélni. A zene a legszebb euthanázia.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4610) moonlight115 válasza old rocker (#4609) üzenetére


moonlight115
tag

Jó ez a "meg tudtam csinálni" érzés. Én akkor éreztem, mikor 3 órás (szünet nélküli) gyakorlás után el tudtam játszani a D-moll toccata és fúgát. Jó hosszú darab, de képtelen voltam azzal felállni, hogy nem megy. Persze nem 3 óra alatt tanultam meg, hanem előtte hetekig nyúztam. [link] Zongorán nem ilyen szép, de beértem azzal is. :)
A vívás más, ott élesben megy. Az izgalmasabb.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4611) old rocker


old rocker
veterán

izgalmasabb volt. Az adrenalin löket...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4612) moonlight115 válasza old rocker (#4611) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem a zongoravizsgáim voltak izgalmasak, egyszer írásbeli dicséretet kaptam a vizsgalapomra Rőczey Ferenc zongoraművésztől, aki vizsgaelnök volt, miskolci híresség. Később sokat beszélgettem vele, a kolléganőmhöz járt nyiratkozni. A 75. születésnapján még koncertet adott. :K
A szereplésektől a frász kitört. Utáltam. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4613) philoxenia válasza moonlight115 (#4610) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazi fegyverrel.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4614) moonlight115


moonlight115
tag

Bob Dylan kapja az irodalmi Nobel-díjat: [link] :C :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4615) old rocker válasza moonlight115 (#4614) üzenetére


old rocker
veterán

Igen. Akartam is betenni róla szöveget, linket, de időközben egy szerintem felesleges cseszegetésért offban "cseszd meg"- gel kezdtem a mondatom. Maga a mondanivaló, a kontextus nem volt alpári, de hát a fórum urai kitiltottak 3 napra.
Most, hogy ezt ide írtam, valszeg fel is fognak kötni, úgyhogy báj...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4616) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mindeközben Miskolcon, a Praktikerben:

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4617) moonlight115 válasza old rocker (#4615) üzenetére


moonlight115
tag

Ne hagyd magad fellógatni, neked még dolgod van itt a Logouton! :D
Majd én szolidárok veled! :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4618) moonlight115 válasza philoxenia (#4616) üzenetére


moonlight115
tag

Jajj, hova költözzek innen???

(Direkt nem szerkesztettem, mert szolidarista vagyok. Mivel alkimista nem lehetek (férfiszakma :U ) :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4619) moonlight115 válasza old rocker (#4615) üzenetére


moonlight115
tag

A "cseszd meg" felszólítás megfelelő szövegkörnyezetben irodalmi éleslátásról tanúskodik. :K
Egy írópalántától pláne el is várható. ;]

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4620) philoxenia válasza moonlight115 (#4618) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alkalomista?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4621) moonlight115 válasza philoxenia (#4620) üzenetére


moonlight115
tag

Az csak tolvajt szül. ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4622) philoxenia válasza moonlight115 (#4621) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az nem az alkarom?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4623) moonlight115 válasza philoxenia (#4622) üzenetére


moonlight115
tag

De. Csak alkarni kell.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4624) philoxenia válasza moonlight115 (#4623) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

my forearm engenders thief?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4625) moonlight115 válasza philoxenia (#4624) üzenetére


moonlight115
tag

Oh, it's more complicated than that. ;] (Miért kell kedden ilyet kérdezni... :U :D )

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4626) philoxenia válasza moonlight115 (#4625) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hétfő hetiben; Kedd kedviben ; Szerda szerelmiben ; Csütörtök csűriben ; Péntek pitvarában ; Szombat szobájában ; Vasárnap kétszer az isten házában... Ezt még így tanultam... :D [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4627) old rocker válasza philoxenia (#4626) üzenetére


old rocker
veterán

hiinnnnnnye....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4628) moonlight115 válasza philoxenia (#4626) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt nem ismertem. :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4629) old rocker válasza moonlight115 (#4628) üzenetére


old rocker
veterán

mitismerszte.... misziszvúdháúsz

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4630) moonlight115 válasza old rocker (#4629) üzenetére


moonlight115
tag

Egy, megérett a meggy.
Kettő, pepita zsebkendő
Három, old rocker lóháton. ;]
Négy, Philo üdvözlégy :D
Öt, fejetek nagy tök. :P

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4631) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4632) moonlight115 válasza philoxenia (#4631) üzenetére


moonlight115
tag

Ilyesmi napernyő nekünk is van a telken. Úszómedencének meg ott a tó. :D
Kíváncsi leszek a 24-re Jack nélkül. Fogadni mernék, hogy felbukkan újra, csak titkolják. :DDD Ő az egyik producer, mint az előző évadokban.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4633) old rocker válasza moonlight115 (#4632) üzenetére


old rocker
veterán

Jack felbukkan az első részben, de rémséges halála lesz, mert véletlenül elpukizza magát, amikor egy szupertitkos tenoristát követ, aki három atomtöltetű rakétát hordoz a burnusza alatt és el akarja pusztítani Brüsszelt, Párizst, Londont, mert ott él a kurvaannya, aki idősebb gentlemanoknak furulyázik egy marék homokért.
A pukizásra felfigyel azonban és ráveti magát dzsekkparasztra, leteperi, fokhagymás szájjal megerőszakolja, rádűt egy háromajtós szekrényt és kilöki az erkélyen. Dzsekkparaszt kölyök ráesik egy nagyfarkú négerre, aki az altalyiga összekötője, ezért megerőszakolják, alibaba és a negyven tenorista és letépik a tökit, Jacknak kifordul az ánusza és jajgatva kiszenved. Ennyi.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4634) moonlight115 válasza old rocker (#4633) üzenetére


moonlight115
tag

Oké, kiszenved, de nem ennyi...
Arra téved a halottaiból feltápászkodott René Walker, ridiküljében egy újraélesztőszettel, és friss életet lehel Jackbe, akit nyomban elrabolnak az oroszok, még mielőtt a rúzst letörölhette volna a szájáról. Kloi lop egy műholdat, és azzal figyeli az oroszok szputnyikját, amit egy muszlinburkás nő eltérít. Sanghajba repül vele, ott kiengedi Jacket, aki azonnal Audrey nyomába ered. Azóta ott kering, mint Vágási Feri a Lehel piacon.
To be continued...

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4635) old rocker válasza moonlight115 (#4634) üzenetére


old rocker
veterán

Mondom, hogy ennyi... Dzseki Bájer újjászületése után éppen elindiul a patikába vazelint venni, mert esés közben homokos lett, amikor arra vágtat Grigoríj Melehov, akit Dosztojevszkíj írt meg a Csendes Don-ban. Azt hiszi a kífergyerekről, hogy vörös kozák atamán és egy suhintással levágja azt a hülye fejit. Fini.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4636) moonlight115 válasza old rocker (#4635) üzenetére


moonlight115
tag

Rosszul láttad, az csak Jack alteregója volt. Csak Norrisz akart menőzni, aztán így járt, pont, ahogy írtad. Finite la Chuckie.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4637) old rocker válasza moonlight115 (#4636) üzenetére


old rocker
veterán

atúrót... azt a hülye fejit levágták a jackkölöknek...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4638) moonlight115 válasza old rocker (#4637) üzenetére


moonlight115
tag

Nem. Az oroszoknál van, ezt biztosan tudom. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4639) moonlight115


moonlight115
tag

4:20-tól :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4640) moonlight115


moonlight115
tag

[link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4641) old rocker


old rocker
veterán

ütős

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4642) moonlight115 válasza old rocker (#4641) üzenetére


moonlight115
tag

Ez pedig elbűvölős...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4643) old rocker válasza moonlight115 (#4642) üzenetére


old rocker
veterán

Mégis az a jó, hogy Malmsteen utánpótlása más megvan!!
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4644) moonlight115 válasza old rocker (#4643) üzenetére


moonlight115
tag

A gitár "ördög hegedűse".

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4645) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ehhez mit szóltok? [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4646) moonlight115 válasza philoxenia (#4645) üzenetére


moonlight115
tag

Kész cirkusz :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4647) old rocker válasza philoxenia (#4645) üzenetére


old rocker
veterán

jó zenekar, de a zene nem kifejezetten a stílusom...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4648) philoxenia válasza old rocker (#4647) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem se, csak találtam. Picit olyan amerikai Boban Markovic...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4649) old rocker válasza philoxenia (#4648) üzenetére


old rocker
veterán

ja

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4650) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Befejeződött.
Sok szempontból tanulságos... A cseheknél se minden fenékig sült galamb.... A címét én nem "Pusztaság"-ra, hanem "Pusztulat"-ra magyarítottam volna....

A Hajsza is lecsengett a harmadik évaddal... Scully agent nekem még mindig faarcú....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.