Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balu972


Balu972
aktív tag

Wow! Gratulálok, gyönyörű munka! :C :C :C

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#2) ALBY


ALBY
senior tag

Minden elismerésem, kitűnő munka :C

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#3) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Szép, alapos munka, jól is nézne ki, de nekem addig tetszett amíg a logók és a díszítés fel nem került. Valahogy elrontotta az összképet, főleg fehér alapon. :( Anélkül egy letisztultabb kinézete lenne.
Ettől függetlenül minden elismerésem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Cimbi gyászba teszel. Mármint, hogy nekem miért nincs ilyen. :K
Remek munka. :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#5) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Nagyszerű munka. :C

(#6) MineFox54 válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Szívemből szóltál :C

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon jó lett, grat! :C

Mindig is tetszettek az AIO gépek, ezzel rendesen kimaxoltad a kategóriát.
A sok matricát én is hanyagoltam volna, elég előre 1-2 db.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) Speeedfire válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nagyjából nekem is ez volt a meglátásom. Nagyon szép munka, de vagy a fehér alapot kellett volna másra cserélni, vagy a logókat és feliratokat hanyagolni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Fantasztikus :Y :C :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) fogtunder válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a logókat én is hanyagoltam volna, illetve a külső részt biztos nem hagytam volna fehéren, de ez ízlés kérdése, amin kát vitatkozni.

az átalalkítás minősége viszont elképesztő :R

I hate morning people. And mornings. And People.

(#11) pomorski


pomorski
őstag

Kreatív+ügyes gyerek vagy, emelem kalapom! Gratula a művedhez! :R

(#12) Romvr


Romvr
őstag

Nem lehet erre mást mondani mint LENYŰGÖZŐ MUNKA! :Y

Mind a kivitelezés, a tervezés meg maga az ötlet hogy egy régi CRT monitorból csinálsz egy All-in-One PC-t... egyszerűen Zseniális!!!


(bocsánat a moderátoroknak de mással nem tudom kifejezni mint egy GIF-el az elragadtatásomat)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#13) rankesz


rankesz
veterán

Azt a betyár mindenit ez tényleg rohadtul bejövős!
Abban viszont egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal hogy a logók tényleg egy kicsit elvesznek inkább mint hozzáadnak, de hát a megrendelő elégedettsége a lényeg

(#14) BL@CK


BL@CK
aktív tag

Szép lett, mint minden eddigi munkád! Remélem valamelyik rendezvényen személyesen is megnézhetem!

Shatter your limits!

(#15) robogos10


robogos10
aktív tag

Gyönyörű munka :R
Fejből jött ez az egész vagy esetleg több projektből raktál össze egyet? :))

(#16) F34R


F34R
nagyúr

Hat az marha jo lett, hol lehet meg ilyen monitort kapni?

(#17) davidsone


davidsone
addikt

beteg

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Epic! :C

(#19) atike


atike
nagyúr

Durván jó! Ismét profi munka! :R :R :R

(#20) #81556480


#81556480
törölt tag

eriggy má! :Y

(#21) #56573440


#56573440
törölt tag

A beltér tényleg szép és átgondolt lett, és értem hogy inkább marketing célokat szolgál majd az új helyén tehát "jólláthatósági" logózás alap elem kellett hogy legyen azok formáját és színösszeállítását meg nem piszkálhattad, de szerintem is kicsit kusza így a külső. Persze amire nekik kell arra meg vélhetően tökéletes lesz, és páran megbámulják majd a boltban :D Szép munka

(#22) DigitXT


DigitXT
félisten

Hatalmas!:R

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon igényes és alapos munka mint mindig. Viszont a megrendelő helyében a külső színt ROG vörösre kértem volna és akkor jobban ütne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) jones965


jones965
Modder

Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat. :)
Pár gondolatban reflektálnék a felvetésekre. Legelőször is a szín és logók vonatkozásában. A fehér szín és a logók alapfeltétele volt a megjelenésnek. Egyrészt a szponzori, másrészt a megrendelői oldalról.
Az ötlet a megrendelőtől származott, kérdezte tudnék-e készíteni ilyet. A válasz már ismert.
A kivitelezést és tervezést menet közben alakítottam, lévén a súlyelosztással is játszani kellett, hogy a monitor ne akarjon folyamatosan hátra dőlni, lévén az eredetihez képest jelentősen változtak a viszonyok, így próbáltam a nagyobb súlyt az alátámasztáshoz minél közelebb elhelyezni. Ezt nehezítette, hogy az alaplapot és a benne lévő dolgokat a láthatóság és csatlakoztathatóság miatt hátra kellett raknom.
Végeredményben egy nagyon jól működő vízhűtéses gépet sikerült összeraknom, aminek a hatékonysága még engem is meglepett, pedig már pár gépet összeraktam.

(#25) Bucsi13 válasza jones965 (#24) üzenetére


Bucsi13
tag

Gratulálok!
Egy, de inkább kettő technikai kérdésem lenne: a monitor honnan kap tápot, valamint a video jel a Nanoból hogyan jut vissza a gépházba? :)

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#26) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nem semmi, ügyes munka.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#27) jones965 válasza Bucsi13 (#25) üzenetére


jones965
Modder

Készítettem egy Y kábelt, amely kapott egy 3A védelemmel ellátott csatlakozót és egy főkapcsolót, így a táp és a monitor házon belül csatlakozik az Y kábelre.
A monitor Display port kábellel csatlakozik, amely az alaplapi tálca alatt lett kivezetve a házból.

(#28) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Mindig irigyeltem a kreatív, ügyes embereket. Max respect! :R

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#29) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Óriási! :C :Y

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30) ribizly


ribizly
veterán

Giga-mega-respect! Profi munka egy profitól! Minden elismerésem!
Nem is akarok belegondolni ez valójában mekkora meló egy ilyen már onnantól kezdve, hogy egyáltalán az ötlet megszületett. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) gebro


gebro
aktív tag

Nagyon jó lett, gratula hozzá. :C

(#32) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez (is) rendben van... :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#33) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Újfent nem csalódtunk, gratula :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#34) jones965


jones965
Modder

Bár az egyik hozzászólásban ügyes gyereknek említettek, még így 50 felett is jól esik az elismerés, amiket itt a munkám kapcsán tesztek. :R

(#35) 8th


8th
addikt

Zseniális! Le a kalappal. Nagyon tetszik. :R

(#36) Teaway válasza F34R (#16) üzenetére


Teaway
veterán

„hol lehet meg ilyen monitort kapni?”

Elolvastad a cikket??
„azaz mindjárt 2 db is, lévén a megrendelő úgy gondolta, ha már dual-ban vannak, lehozza nekem mindkettőt. Értetlen tekintetemre, majd az ezt követő kérdésemre az egyszerű válasz, hogy minek ebből kettő: ha elrontanám véletlenül az egyiket, akkor még ott a másik. Köszi a bizalmat, válaszoltam. Azóta is ott van érintetlenül, ahová letettük.”
:D

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#37) Brekk válasza Teaway (#36) üzenetére


Brekk
addikt

Igen, van még itt mellettem egy. ;] :K

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#38) jones965 válasza Brekk (#37) üzenetére


jones965
Modder

Ha máshová nem megy el, egy konditerembe is jó ajándék lehet. :D

(#39) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hihetetlen! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#40) Leon77


Leon77
őstag

Fantasztikus lett!

A ventilátorok helyét mivel vágtad ki? És főleg hogyan oldottad meg, hogy a végén olyan gyönyörű és sorja mentesek legyenek az ívek?

Én is készítek egy saját egyedi modot, de kezdő vagyok... pontosabban ez lesz az első saját építés és nagyon érdekelnek ezek a fortélyok. Dremelem van, meg sok szerszámom is, mert én is szeretek barkácsolni.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#41) gyiku válasza Brekk (#37) üzenetére


gyiku
nagyúr

azt stilusosan ra kell kotni erre :K

hüllő

(#42) .DLL


.DLL
veterán

És most aktuális is a GO őrület miatt, mert a tetején lévő ventinyílások két poké-labdát ábrázolnak. XD Bocsánat.

Gratulálok én is, letisztult, igényes, menő! :K

(P.H.)

(#43) Vigilante


Vigilante
őstag

Ettől nekem is megjött a kedvem egy kis buheráláshoz. Csak kérdés, hogy ebbe a régiségbe elférne-e a masina, és mondjuk a 980 Ti - 2600K páros nem gyújtaná-e magára az egész Tertát!? :D

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#44) Hidalgo85

Szia!

Ötletes, és precízen kivitelezett munka! Le a kalappal előtted, gratulálok!

Array Technologies Incorporated

(#45) Quent1n


Quent1n
senior tag

Gratula nagyon profi munka és igényes kivitelezés! Egyedül a külső dizájnért kár, szerintem az nagyon gagyi hatású lett. Ha maga a burkolat egy szép matt fekete színt kapott volna rajta jobban elhelyezett krómhatású díszítőkkel plusz az ASUS vörös kis elemei, világbajnok kinézete lehetne. Ez a fehér alap tönkrevágta az egészet nálam, legalábbis ami a külső megjelenését illeti. Tudom az Oázis logója fekete de fel lehetett volna azt is turbózni króm/vörös/narancs stb változatba a bemutató gép és az ASUS design kedvéért. :)

Viszont az írás, nagyon hangulatos volt és maga az építés abszolút profi munka, szeretnék én ilyet csinálni :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#46) tailor74


tailor74
őstag

Fantasztikus munka, ahogy már megszokhattuk Tőled. Gratulálok! :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#47) kovgab


kovgab
aktív tag

Gratulálok, szép munka :)
A fenti ventilátor nyílások előtt nincsen semmi védő rész?

Ká Úr

(#48) J.J. András


J.J. András
őstag

le a kalappal, CSAK NEHOGY A KÜLFÖLDI OLDALAKON IS MÁSOK NEKI ÁLLJÁK KOPPINTANI, védesd le !! :B
grat ! :C :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#49) Robert07


Robert07
aktív tag

Gratulalok, nagyon jol nez ki es otletes lett. Amugy lattam az Evga-nak olyan kartyait, amiken van belul is egy HDMI csati, es akkor nem kellett volna korbevezetni a kabelt.

(#50) konyi79


konyi79
addikt

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.