Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7658) Geryson


Geryson
addikt

Öt rettentően fontos kérdés:

- Hogyan tudok arrébb vinni teli chestet (gold és diamond)? Gravity gun nem emeli fel.
- Hogyan tudom megnézni, hogy hol jár a quarry? Én lemerüléssel szoktam, sokszor ott is maradok végleg. Ráadásul a végén fél órákat ott állok mindig a kapcsolónál, hogy mikor fejezi be a gép a dolgát, hogy a lavamatic engine-k el ne robbanjanak.
- Szeretnék csinálni egy ore processort, egy ércfeldolgozót. A furnace tetejére teszek egy hoppert, de mennyi fér el ebben? Tehát történetesen mi történik akkor, ha ömlik be az érc és a furnace nem bírja olyan gyorsan feldolgozni és megtelik a hopper is. Kirepül? Mi erre a megoldás?
- A fém tankot akkor biztosan szét tudom szedni és nagyobbra építeni, csak arra kell figyelnem, hogy az alsó / középső elemet ne üssem ki? Merthogy én 3x3 helyett 5x5-öt szeretnék, azaz minden oldalt meg kellene mozgatnom, de nem szívesen buknám el az 576 vödör lávámat...
- Lávát lehet teleportálni? Azaz ha nem csövön vinném oda a géphez (200-300 blokkos távolságról beszélek), akkor mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.