Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) memoril válasza starr (#20249) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi a választ ! Hol tudom megnézni a neten az aktuális build verziószámokat mind a három félét ?

(#20252) Joker88 válasza Lui04 (#20250) üzenetére


Joker88
őstag

kicsit várj.. esetleg újraindítás...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#20253) starr válasza memoril (#20251) üzenetére


starr
őstag

Nem tudom.

(#20254) szucstom válasza starr (#20253) üzenetére


szucstom
őstag

A microsoft nemtom mennyire hivatalos blogján keresgélj. windowscentral.com
(bocsi, mobilról ennyit tudok, szerkesztés nem lehetséges)

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#20255) mtomi95 válasza memoril (#20251) üzenetére


mtomi95
senior tag

Például a PH! ide tartozó (mobilos) topikjait bújva!
Fast Ring: 14959
RP ring: 14393.351 (valószínűleg ez van slow ringen is)
Hivatalos (PR): 14393.321
De ha megnyitod a visszajelzés központot, ott is van közlemények rész, minden frissítést és fejlesztést leírnak.

Egy átlag felhasználónak mindegy (legyen), különben mennyi a verzió szám! Minden hónap második keddjén jön frissítés hivatalosra ez a lényeg.
Ha lemondod az insidert fentebb levolt írva mi a teendő ilyenkor. A lényeg hogy "downdate" mint frissítés nem létezik, csak wdtr. :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20256) memoril válasza mtomi95 (#20255) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Ez a mondat mit jelent nem értem a lényeg hogy "downdate" mint frissítés nem létezik, csak wdtr? Mi az a wdtr ?

(#20257) kliszi válasza mtomi95 (#20255) üzenetére


kliszi
senior tag

Ezt a mondatot én sem értem ? Ird le légyszi mit jelent !! Köszi

(#20258) kezman


kezman
őstag

Ha takarékos üzemmódba kapcsolom akkor működik minden vagy bizonyos dolgokat korlátoz a készülék? :F Kösz

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#20259) Gabesz84 válasza kezman (#20258) üzenetére


Gabesz84
őstag

Hatterfolyamatokat korlatozza ilyenkor, szoval facebook chat uzenetekrol pl nem kapsz ertesitest, nem szinkronizalja a maileket, csak ha megnyitod az outlookot, ilyesmi.
De a telefonalassal kapcsolatos funkciok ilyenkor is teljes mertekben mukodnek.

(#20260) kezman válasza Gabesz84 (#20259) üzenetére


kezman
őstag

Tökéletes, köszönöm

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#20261) kliszi válasza kliszi (#20257) üzenetére


kliszi
senior tag

Windows Phone Recovery Tool =wdtr ? Gondolom a Release Preview lemondása után a hivatalosra frissül majd magátol ha beéri .

(#20262) mtomi95 válasza memoril (#20256) üzenetére


mtomi95
senior tag

Windows Device Recovery Tool akart lenni az wdtr, csak elgépeltem a rövidítést! :K

kliszi:
Pontosan!

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#20263) Becksman


Becksman
őstag

Windows 10 nem rakható fel tisztán direktben? Csak a leírás alapján? Úgy tettem fel , de még se vettem észre hogy jobb lenne mintha szimplán frissíteném. Lumia 640em van.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#20264) starr válasza Becksman (#20263) üzenetére


starr
őstag

Elég szimplán frissíteni, csak ilyenkor előfordulhatnak hibák, amiket csak a leírtak szerinti újrahúzással lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#20265) szucstom válasza old rocker (#20241) üzenetére


szucstom
őstag

Drága barátom!

bocs, hogy tegnap nem raktam fel a képet, most van csak időm rá. Gépház - Eszközök - Egér menüpont alatt kell meglelned. Ha nincs, akkor win reinstall.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#20266) Tom5


Tom5
addikt

Egyszerűen eladhatatlan ez a teló. Két hete hírdetem, itt PH-n senki nem érdeklődött iránta. Egyéb oldalakon 2 komolytalan és két csere...Ennyire haldoklik a WP. Ha így marad, megtartom második telónak. :F :(((

(#20267) Ryoo válasza Tom5 (#20266) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én 2 hónapja hiredetem, eddig 3 érdeklődő volt, 2 majdnem el is vitte, az utolsó pillanatban mondta le. Már letettem róla megveszi vki. :(

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#20268) snakebait válasza Tom5 (#20266) üzenetére


snakebait
senior tag

Ez így igaz. Nálam is itt Szerbiában ugyan ez a helyzet. Egy éves a teló,próbálom eladni,hirdetem,szóban tukmálom mindenkire,már áron alul is próbáltam,kutyának sem kell. Mikor meghallják,hogy mikrosoft,kézzel-lábbal tiltakoznak. Telóval nincs semmi bajom,félreértés ne essék,csupán a platformal. Ráuntam a mokrofos hülyeségeire. Minden ami jó volt,funkció,program megszűnik,kiveszik,nincs rá,stb. Szánalmas.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#20269) tusik


tusik
tag

Erre tudja valaki a megoldást?

(#20270) Dhampir válasza Ryoo (#20267) üzenetére


Dhampir
félisten

Bukovárival hamar el lehet adni, de ha tetszik a teló, akkor érdemesebb tartalékmobilnak megtartani.

(#20271) Dhampir válasza Tom5 (#20266) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem kell faszariskodni, le kell engedni az árát, különben megmarad porfogónak. Fájdalmas lehet, de ez van.

(#20272) old rocker válasza szucstom (#20265) üzenetére


old rocker
veterán

Drága barátom! Köszönöm ábrádat, de - mint jeleztem - nekem ama legalsó sor -érintőpárna kikapcsolása .- nincsen. Éljen az egységes és megbonthatatlan win10.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20273) old rocker válasza Tom5 (#20266) üzenetére


old rocker
veterán

Ne búsulj. Én a flg. 820.mat 14 ropiért kínáltam, mérgemben beraktam négyért is, két hónapja a francot se érdekli. Ez tényleg utal arra, a wp telefonokért nem ugranak....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20274) Luck Dragon válasza Dhampir (#20271) üzenetére

Több helyen is a garanciális 640-et 20-25E tudják maximum eladni.
Az ne csodálkozzon aki 35-40E árral árulja. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20275) PuMbA válasza old rocker (#20272) üzenetére


PuMbA
titán

Legfrissebb Win10-ed van? 14939.351-nél jár a verzió szám, ha beírod a keresőbe a winver szót és enter-t nyomsz :)

[ Szerkesztve ]

(#20276) wigo70 válasza Luck Dragon (#20274) üzenetére


wigo70
tag

hol?
25-ért el is adnám,ha vinnék....

(#20277) Joker88 válasza wigo70 (#20276) üzenetére


Joker88
őstag

pár hónapja ismerős, a 640LTE verziót, kártyafüggetlen, másfél év garival 20.000 ft-ért adta el,annyit adtak érte a piacon..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#20278) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok !
4 hete vagyok 640 LTE tulaj, 8.1-es winnel. Nekem nagyon tetszik, nem cserélném el. Volt évekig androidos telefonom is. Van egy i4S tarcsiba, de már hirdetem. Ha vennék másikat az valamelyik 950-es lenne :) Szóval nekem bejött.

A sas nem vadászik legyekre

(#20279) Luck Dragon válasza wigo70 (#20276) üzenetére

Használt GSM bolt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20280) wigo70 válasza realmadrid (#20278) üzenetére


wigo70
tag

van akinek bejön....megpróbáltam, nem nyert. a sógorom esküszik rá pl.

(#20281) snooze válasza wigo70 (#20280) üzenetére


snooze
veterán

Családba van egy 535dual,egy 640lte,egy 640xl lte,és semmi bajuk,igaz 8.1van mindegyiken..nincs fagyás,ujraindulás..napi használatra van..egyedül a mytv telenor app hiányzik..
Neked miért nem jön be?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#20282) wigo70 válasza snooze (#20281) üzenetére


wigo70
tag

640lte van, a telefonnak semmi baja win10-el.
nekem kevés hozzá a szoftver,pedig nemigen játszom.a telefonszámok kezelését nem tudom megszokni,több százat nem akarok átírni.a sygicot szoktam meg navigációra de a piros csíkot nem lehet eltüntetni(vedd meg..vedd meg). igazából most jöttem rá, hogy olyan droidot kell venni, amire van folyamatosan support. pl ota frissítések. zöldeknél megszoktam, hogy azt csinálok a telefonnal amit akarok, itt nem. kb ennyi.

(#20283) snooze válasza wigo70 (#20282) üzenetére


snooze
veterán

Telefonszám kezelés?felszinkrozinálod a gmail fiokba,azt teszi magától a dolgát,javítja a változásokat..
Játékra nem használjuk,navira meg a here megfelelő,eddig nálam nem hibázott..
Persze,lehet venni droidot,de ennyiért csak also közepeset kapsz,ami nem biztos,hogy jobban fog muzsikálni..de te tudod..vagy egy felsö kategoriásat veszel 100felett..
Az a baj,hogy az emberek nem az egy kategóriás telokat hasonlítanak össze..

GO Gunners!!!

(#20284) buca84 válasza wigo70 (#20282) üzenetére


buca84
őstag

A Sygic se rossz és szerintem nem vészes az ára sem, ha akcióban veszed. 7e Ft-ért vettem tavaly Húsvéti akcióban. Igaz évente egyszer frissül csak, de nem rossz.

(#20285) Gabesz84 válasza old rocker (#20272) üzenetére


Gabesz84
őstag

milyen touchpad van a gépedben? Synaptic?
Próbáld meg feltenni a driverét, és annak a kezelőfelületében elvileg van ilyen opció, hogy teljesen le legyen tiltva, vagy egér csatlakozáskor tiltson le.
Lehet az beállításokban is azért hiányzik ez az opció, mert valami általános windowsupdate-es driver van fenn.

(#20286) wigo70 válasza snooze (#20283) üzenetére


wigo70
tag

lumia is kb a 40ezres kategoria, amit kinéztem az is annyi, az előző is az volt... az hogy android vagy windows, megszokás kérdése szerintem. egyszerűen nem tetszik. eddig sosem volt, kipróbáltam, nem nyert. doidot ismerem, tudom mire számítsak. így jártam....

(#20287) snooze válasza wigo70 (#20286) üzenetére


snooze
veterán

Persze,igy van..csak nehogy egy honap múlva,vagy hamarabb meg a 40ezres droidot vágd a földhöz,mert akad,fagy,stb.. 😄

GO Gunners!!!

(#20288) zorzy4 válasza Tom5 (#20266) üzenetére


zorzy4
őstag

Vatera?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#20289) moonlight115


moonlight115
tag

Sziasztok!
Az eddig atomstabil L640/win 8.1-esem megbolondult. November elseje óta eltünteti a fotókat a fényképek közül. Fotózom, aznap még megvan, másnap pedig eltűnik, és csak a OneDrive-ban érhető el. Egyes játékok sem töltődnek be azóta, de ez mintha javulna. A régi fotókkal nincs baj.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20290) starr válasza moonlight115 (#20289) üzenetére


starr
őstag

A problémás dolgok SD kártyán vannak? Ha igen, ments le mindent, formázás a telefonnal, majd vissza mindent.

(#20291) moonlight115 válasza starr (#20290) üzenetére


moonlight115
tag

Igen. Formázás a telefonnal? Laptopon próbáltam, azt írta, írásvédett.
Köszi, megpróbálom. Eddig nem volt semmi baja. Azt hittem, örök életű. :O

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20292) galervin93 válasza moonlight115 (#20291) üzenetére


galervin93
őstag

Ettől az esettől függetlenül - kártyákat MINDIG a SAJÁT eszközében formázunk (lehetőleg első használat előtt).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#20293) moonlight115 válasza galervin93 (#20292) üzenetére


moonlight115
tag

10 hónap alatt semmi baja nem volt. Most a telefonnal se sikerült, hibás, azt írja. Vagyis ilyet írt már, de attól függetlenül működött.
Egyáltalán nem értek hozzá.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20294) starr válasza moonlight115 (#20293) üzenetére


starr
őstag

Ha van rá mód próbáld meg pc-vel formázni, vagy ha van egy masik, régi telefonod, akkor azzal. Aztán majd telefonnal is.

[ Szerkesztve ]

(#20295) moonlight115 válasza starr (#20294) üzenetére


moonlight115
tag

Jó. Köszi. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20296) oriolus123 válasza moonlight115 (#20293) üzenetére


oriolus123
tag

"Vagyis ilyet írt már, de attól függetlenül működött"

Ezek a kártyák azért nem az örökkévalóságnak készültek ám! Limitált az írási ciklusuk, egy idő után pusztulnak. Persze nem egyszerre az egész, hanem stikában itt-ott eltűnnek dolgok, sérülnek a képek, stb. Első körben formázás a telefonban (hátha csak a fájlrendszer ugrott szét valamiért), és ha ez nem segít akkor kb csak a csere marad. A legidegesítőbb dolog az, ha egy fontos kép tűnik el sunyiban. Azt a pár ezrest érdemes rászánni, és egy új gyors kártyát beletenni.

(#20297) moonlight115 válasza oriolus123 (#20296) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi szépen, akkor lehet, hogy az lesz. Még jó, hogy a képek megvannak a felhőben. A jövőheti előjegyzési naptáramnak viszont annyi. Kockás füzet/papírnaptár rulez. :((

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20298) old rocker válasza Gabesz84 (#20285) üzenetére


old rocker
veterán

igen, synaptic, a kezelőjét már régen kiraktam rejtett ikonnak a tálcára. Azzal játszom el minden indításkor ezt a szórakoztató letiltás - biztos? stb. dolgot.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20299) old rocker válasza moonlight115 (#20297) üzenetére


old rocker
veterán

a felhőben meg kell, hogy legyen a naptárad is. PC-n meg is tudod nyitni a Onedrive fiókodat és megnézni ott a naptárad-

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20300) moonlight115 válasza old rocker (#20299) üzenetére


moonlight115
tag

A My Daily Plannert használom, sajnos az nincs meg a felhőben.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.