Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#442) Aryon87


Aryon87
félisten

Heyho! Jöttem infókat, tapasztalatokat szedni. Szemezek a 11T Pro-val, egy P40Pro mellé társulna, és nagyon úgy néz ki hogy a Telekomtól ki tudok majd hozni egyet.
Aki jártasabb a fotózás terén, megosztana nekem néhány képet, amit nem ide tölt fel, hanem pl drivera, vagy akár ezen a feltöltőoldalon keresztül s linkeli be? Mindegyik kamerával kellene kép, és ha van lehetőség, akkor a főkamera mellett 2x, 3x és 5x zoomost is kérnék.
Állítólag a Pro-nak rosszabb a képalkotása mint a simának, ugyanakkor a MTK miatt Gcam nem megy fel rá, nekem az meg fontos lenne. Nyilván komolyabb fotózásra ott van a P40Pro, de azért ez is tudjon valamit nyújtani :D YT tesztek alapján rendben vannak a képek vele.
Vetélytársa a Samsung S20FE, így nagy a dilemma, hogy melyik legyen.
+Ha van Telekomos dolgozó itt, kérdeznék tőle privátban.

Ja és nappali fényben kérhetek egy képet hogy is néz ki ez a kékes színű telefon? Láttam hogy már lett mutatva, de khm, egy kicsit jobb minőségben és fényviszonyban ha lehet :D

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.