Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Vartanus válasza wysless (#2847) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Nekem első Xiaomi egy Redmi 5 Plus volt tökéletsen üzemelt 2 évig, majd vettem egy Poco F1-et ami mai napig is hibátlanul üzmel igaz egy akksit már kellett cseréltetni de hát elég hard core user módban használtam ezzel sem volt soha semmi bajom. Családban ezen kívül van/volt még másik 3-4 Xiaomi Redmi teló 4X, 6 stb. és azok is hibátlanul mennek ami napig.
Lehet neked szerencsétlenül jött ki de most ha nézzük itt a topikban is kb 3 embernek volr hardveres gond 11T/Pro telóval mikor rengeteget látok gond nélkül üzemelni.
Más márkánál is vannak gyári hibás termékek én és párom pl. Samuval szívtunk sokat, pedig neki csúcs volt S4,S6,S7 nekem a felső közepes Samuk.
Több milló eladott telóból óhatatlanul kerül ki pár darab hibás készülék brandtől független, de emiatt szvsz. nem lehet kolletívan leírni egy márkát sem mert akkor kb összesnél igaz szerintem, hogy folyamatosan romlik a minőség. Ez az én szubjektív véleményem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2852) Vartanus válasza beyruth82 (#2850) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Kipróbáltad az általam javasolt zenelejátszó appot is BT-on ?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2853) beyruth82 válasza Vartanus (#2852) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem azt nem csak a gyárit. Melyik volt az amelyiket ajánlottad?

(#2854) Vartanus válasza beyruth82 (#2853) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Akkor nem csodálom a gyári lejátszóval tényleg elég gyengusz a produkció ahogy mondtad sokol rádió nálam is.

Poweramp:
[link]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2855) wysless válasza Vartanus (#2851) üzenetére


wysless
csendes tag

Értelek, és teljesen egyetértek veled. A többi márkánál sokkal lejjebb van a színvonal ez egyértelmű. Olyannyira, hogy nem is vennék más márkájú telefont androidosat, mert egyikben sem igazán bíznék úgy mint a Xiaomi-ba.

(#2856) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok,
nemrég lőttem egy 11T-t, beköltöztem, személyre szabtam. Kamionsofőr vagyok, egész nap üvölt a kocsiban egy internetes rádió. Azaz üvöltene, de nem üvölt, mióta erről a telóról tolom bluetooth-on keresztül a zenét a fejegységre. Ugyanis az eddigi telómhoz képest (Huawei Nova 5T) kábé a felére csökkent a hangerő, sehogy sem tudom feltornászni. A Huawei telóval ki sem lehetett vezérelni 100% a hangerőt, mert letépte volna a fejemet, (mélyláda is van), most meg maxra van tekerve minden, és simán lehet beszélgetni mellette, néha a szélzaj erősebb... Nem tudja valaki esetleg, mi lehet ennek az oka? Próbáltam feljebb tolni az EQ-beállításokat, de azzal csak azt érem el, hogy elkezd torzítani.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#2857) tatabike válasza tatabike (#2856) üzenetére


tatabike
őstag

Régióváltás működik :)

Nem tudtam, hogy ez a megoldás, azt hittem valami egyedi hiba, azért nem kerestem rá. Amúgy meg a régióváltás előhozott egy rakás plusz programot is. Ez természetes?

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#2858) Viktor0610 válasza tatabike (#2857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
De törölhetők. :K

Samsung Galaxy A54

(#2859) need válasza Vartanus (#2854) üzenetére


need
addikt

+1 a PowerAmpnak
Pár éve vettem meg olyan 1500 ft volt és a mai napig használom vagy is vándorol mindig a következő telefonra.. a mostani 11T is jól muzsikál.. ami még most tovább dobja a powerampot hogy a T11 azért van már rendesen Kodek támogatás is..
Van nekem egy Audio Technica M50xbt na ez és a PowerAmp és Kodek támogatás élmény
De mással is menet a PowerAmp mégpedig egy Edifier Neobuds Pro (csak sajnos tönkre ment) AAC, aptX, LDAC, LHDC és SBC kodek támogatást teszem hozzá adja magát rendesen.. mivel hogy az Edifier behalt vettem másik agybadúgóst most egy Sennheiser Momentum True Wireless 2 na ez visz mindent úgy voltam vele vagy ezt veszem meg vagy nem veszek inkább semmit :D

Többen írják itt hogy gondok vannak a telefon hangerejével amit ugye a Google az Uniohoz igazítva halkítja a készülékeket magyarul.. hülye gyerek nem fog hangosan szólni hogy ne legyél süket a A Poweramp beállításai között ott van a HK Hangerő Korrekció Nem kell több mint 5 dB én legalább is annyit raktam rá és megoldja hogy süket lehessek újra :D :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2860) beyruth82 válasza Vartanus (#2854) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon jó ez a poweramp minden tekintetben tényleg :C
Bár azt a hangerőt bt fülessel még ezzel se hozza ami mondjuk a 11T Pro-nál volt.

(#2857) tatabike

Ugyan olyan jó lett régióváltással mint a másik telefonod esetében? Nekem a régióváltás semmit se javított a helyzeten. Nem is hiszem hogy köze van hozzá mert akkor más telefonok esetében (samsung, iphone vagy bármelyik másik márka) miért nem ilyen durva a hangerő korlátozás? Csak és kizárólag a 11T-re kötelező érvényű a dolog? 😂

[ Szerkesztve ]

(#2861) krisztianAMG válasza need (#2859) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

"De mással is menet a PowerAmp mégpedig egy Edifier Neobuds Pro (csak sajnos tönkre ment)"

Szinten elkezdett torzitani? Epp most komunikalok veluk garancia miatt. Elso szerias, a bal fules lett rossz.

(#2862) Viktor0610 válasza beyruth82 (#2860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Csak és kizárólag a 11T-re kötelező érvényű a dolog?"
Nem. Az összes, global, EEA ROM-mal szerelt Xiaomira. :K

Samsung Galaxy A54

(#2863) need válasza krisztianAMG (#2861) üzenetére


need
addikt

igen pontosan..

egyik pillanatról a másikra a bal oldal lehalkult..zavaróan..!
Nekem nem volt szerencsém a gary miatt 1 hónapig xarakodtam velük..amikor már mindenféle videot meg doboz képet meg még mittudom én mit nem kértek..végül közölték hogy mikor is lett véve..? ja már nem garanciális.. ;] ;] ;] ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2864) beyruth82 válasza Viktor0610 (#2862) üzenetére


beyruth82
veterán

Érdekes akkor, hogy ennek ellenére a többi xiaomi hangosabban szól bt fülesen....

(#2865) Vartanus válasza beyruth82 (#2860) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

A hangszínszabályzó részleget (be)állítottad hozzá?

Csak azért kérdem mert nálam a kis 9ezres xiaomi BT fél hangerőn is brutál már. Egyszer érdekelne hogy ha a te fülesed csatlakozna az én telómra, az én fülesem meg a te telódra az is halk lenne-e vagy egyáltalán hogy szól a tied. Ennyire nem hinném hogy érzékenyebb a fülem.
Nálam a régió is Magyarország. 12.5.10 verzión.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2866) tatabike válasza beyruth82 (#2860) üzenetére


tatabike
őstag

Igen, így fülre ugyanolyan hangos lett. Van egy kis gagyi BT hangszóró itt az asztalon, megküldtem a Huaweiről padlón, az asszony meg a két kutya egyből felkapta a fejét. Aztán megküldtem a 11T-ről, semmi reakció, mondom most is fullon van a hangerő. Asszony azt mondja ez a fele a másikénak. Megcsináltam a régióváltást (Indonézia), újraindítottam, újabb próba, reakció a kutyáktól ugyanaz mint a Huaweinél, vagyis nem észrevehető a hangerő különbség, sőt, lehet a 11T még most hangosabb is egy kicsit, mert meg van birizgálva az EQ benne. Annyira nincs jó fülem. :N De nekem most így jó.

Szerk. az viszont biztos, hogy sokkal szebben szól még ezzel a gagyi BT hangszoróval is, mint a Huawei.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#2867) floratm válasza beyruth82 (#2860) üzenetére


floratm
senior tag

"Nekem a régióváltás semmit se javított a helyzeten. Nem is hiszem hogy köze van hozzá..."

Ez nem hit kérdése hanem tény. Egy bocicsokit mernék rátenni hogy semmi baja a telefonnak hanem usererror.
Azzal pedig kissé meg is döbbentettél hogy a miui lejátszót használod zenehallgatásra. Nyilván arra való de gplay ingyenes része is televan sokoldalubb lejátszókkal. Néha akcióban letölthető korlátozott ideig 1-1 fizetös alkalmazás és akkor reklámmentes. Én annakidején a powerampot vettem meg egy ilyen akcióban 100 forintért...

A lényeg hogy szerintem te valamit nagyon benézel ez a malőr oka és a miui 13 tol sem kell rettegni. Van elég baj az életben, nem kell még +problémákat csinálni magunknak....

(#2868) beyruth82 válasza floratm (#2867) üzenetére


beyruth82
veterán

n7playert használtam eddig.Az nem ingyenes.1000ft-ert vettem anno. Avval sokkal halkabb volt mint 11T Pro esetében.Aztán próbáltam a miui zenelejatszoját is.A régiováltas nekem semmit se segített.Ha tény a hangerőkorlátozas akkor 11T Pro esetében miert sokkal hangosabb ugyan az a bt füles?

[ Szerkesztve ]

(#2869) floratm válasza beyruth82 (#2868) üzenetére


floratm
senior tag

Nem hangosabb az...
Melyik régióra állitva használod? De az is lehet hogy az abszolute hangerő zavar be nálad. Az mindenesetre biztos hogy szoftveres eredetű a probléma.

(#2870) beyruth82 válasza floratm (#2869) üzenetére


beyruth82
veterán

Mostmár indonézen használom a 11T-t.A 11T Pro-t magyar régión és sokkal hangosabb volt.Ez csak bt fülesen jön elő a sima hangszórója nagyon jó ennek is ha filmet, videót nézek. Beszédnél azêrt halkabb, de gondolom a 11T Pro harman/kardon hangrendszere komolyabb mint a 11T-ben lévő.

(#2871) szita.erno válasza beyruth82 (#2870) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én ezt használom hangerő növelésre, szerintem jó :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2872) beyruth82 válasza szita.erno (#2871) üzenetére


beyruth82
veterán

Szuper! Köszi! :R
Mi mindenre kitalálnak alkalmazast 😀
Bt fülesem otthon van én meg melózni de holnap avval is ki tudom probálni.Remélem beválik avval is.

[ Szerkesztve ]

(#2873) szkutyi válasza szita.erno (#2871) üzenetére


szkutyi
őstag

Az app a hangminőség rovására megy!

(#2874) szita.erno válasza szkutyi (#2873) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nem 100%-kel használni, 20—30%.lék pont elegendő. De ezt mindenkinek magának kell el dönteni.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2875) beyruth82


beyruth82
veterán

A poweramp nagyon bejött eddig.Ezernyi lehetőség a hangerő és hangminőség variálására.Ezzel jóval hangosabb, erőteljesebb minden es csak 580ft-be került. N7playert töröltem is :)

(#2876) Zoleee83 válasza beyruth82 (#2875) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én az AIMP-ot használom, hasonlósan remek lejátszó, évek óta ezt használom, most megnéztem a Poweramp-et, kb ugyan azt tudja. Vájt fülűként szeretem, ha alapból jól szól (ahogy a stúdióban megkeverték) egy lejátszó, és nem kell EQ-t buherálni. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2877) Vartanus válasza beyruth82 (#2875) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Mondtam, hogy érdemes kipróbálni :B

Örülök, hogy bevált nálad is :) Mi a véleményed arról, hogy ég és föld a különbség a 11T BT teljesítményében gyári és Poweramp lejátszóval? :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2878) beyruth82 válasza Vartanus (#2877) üzenetére


beyruth82
veterán

Meglep, bár a poweramp nagyon testreszabható és ezernyi beállítási lehetőség van rajta amik a hangzáson javítanak.

(#2879) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Sziasztok!

2 napja vettem észre hogy mintha jobban merülne a teló mint korábban, pedig maradt a MIUI 12.5.10 és minden app, majd az akku felületen erre lettem figyelmes:

Eddig nem volt ilyen durva az antenna fogyasztása. Megyeszékhelyen élünk és egész nap városban mozogtam.
Mi okozhatja ezt :F :F

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2880) Viktor0610 válasza Vartanus (#2879) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sok cellaváltás szerintem.
Plusz én még azt figyeltem meg, hogy ha sokat telefonálok (és nincs VoLTE), akkor is sokkal jobban merül a teló az állandó 4G-ről le-, majd a hívás végén visszaváltástól.

Samsung Galaxy A54

(#2881) Vartanus válasza Viktor0610 (#2880) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

De ezt kb 4-5 napja csinálja előtte nem, ahogy az alábbi május 6-i képernyőkép mentés is mutatja ott semmi ilyen nem volt pedig ugyanabban a városban voltam akkor is:

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2882) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok! Pár hónapja birtokolok egy 11T Pro-t. Először csak furcsa volt, hogy elég gyenge a beszédhangerő, most viszont már zavar. Mind a telefonon, mind fülesen (Samsung G.Buds, HuaAM61) gyatra. Van ez ellen vmi gyógyszer, vagy vennem kell egy másmilyen telefont?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2883) Viktor0610 válasza Vartanus (#2881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szolgáltatói oldalon is változhatott a hálózatban valami, ami miatt többet használja a teló ezt a hardvert.
Persze, az is lehet hogy tök más a megoldás, csak ötletelek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2884) raziel01 válasza bigsee (#2882) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem is vállalhatatlan. Mi azt kaptuk cégesnek. Mennek a gépek kb semmit nem hallani.
Sajnálom, mert amúgy meg tetszene.

(#2885) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Milyen okos órát javasoltok vagy használtok ami bevált ehhez a telefonhoz? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2886) beyruth82 válasza szita.erno (#2885) üzenetére


beyruth82
veterán

Honor watch ES-t használok huawei egészség alkalmazással.A honor watch es ugyan az mint a huawei watch fit.Okoseszköznek mondanám inkább de mindent tud ami nekem kell, olcsó és teljesen kompatibilis minden telefonnal ahogy az alkalmazása is.
[link]

(#2887) Omis válasza szita.erno (#2885) üzenetére


Omis
senior tag

Amazfit Nexoval használom ,nincs vele probléma ajánlom.

(#2888) racskobalazs válasza szita.erno (#2885) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Garmin Venu 2s, teljesen jól működik együtt.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#2889) adamos0606


adamos0606
tag

Sziasztok!
Komolyan tervezem egy "sima" 11t beszerzését. A beszédhangerő viszont fontos lenne. Mennyire általános probléma, hogy halk a beszéd? Sok esetben ez a tapasztalat?

(#2890) Bzs77 válasza adamos0606 (#2889) üzenetére


Bzs77
tag

Szia! Én a gyárban is értem amit mondanak,néha kell csak visszakérdeznem. Az elején pedig otthon még lekellett vennem a hangerőt,olyan szokatlanul hangos volt az előző telómhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2891) D013 válasza adamos0606 (#2889) üzenetére


D013
aktív tag

Nálam teljesen jó. Nekem erős melegedés jön rá sokszor sima használatnál is, a kijelző tetején. Játéknál 10 perc után forró. Volt factory reset.

(#2892) Bzs77 válasza D013 (#2891) üzenetére


Bzs77
tag

Nekem csak a napon melegszik kicsit,de nem volt még forró egyszer sem,csak a fényerőt veszi le magától olyankor elég rendesen pár percen belül

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2893) beyruth82 válasza adamos0606 (#2889) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem avval senkinek nem volt gondja itt fórumon se. Inkább a bt fülesekkel, hangszórókkal fordult elő, hogy halkabban szóltak a 11T-vel mint más telefonnal.Ezt többen is irták és én is tapasztaltam.Beszédhangerő kifogástalan

[ Szerkesztve ]

(#2894) adamos0606 válasza beyruth82 (#2893) üzenetére


adamos0606
tag

Köszönöm, hogy megosztottátok ezt a tapasztalatotokat :R !
@D013
@Bzs77
@beyruth82

(#2895) szita.erno válasza adamos0606 (#2889) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Beszédhangerő kifogástalan, semmi gond vele. :DD

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2896) Bzs77 válasza adamos0606 (#2894) üzenetére


Bzs77
tag

Szívesen.😊

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2897) Bzs77


Bzs77
tag

Egy órája jött meg a kiegeszitok.hu - ról. Élőben mégjobban néz ki ,kényelmes fogni,nem csúszik izzadt kézben sem.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2898) beyruth82 válasza Bzs77 (#2897) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudnál linet küldeni? :R

(#2899) Bzs77 válasza beyruth82 (#2898) üzenetére


Bzs77
tag

https://kiegeszitok24.hu/xiaomi-11t-11t-pro-fa-tok-design-iranytu-sotetbarna-43456 . Bocsi,csak így megy.😊

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2900) beyruth82 válasza Bzs77 (#2899) üzenetére


beyruth82
veterán

Így is tökéletes köszi! :R
Azért igen borsós ára van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.