Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) need válasza Vartanus (#2194) üzenetére


need
addikt

én [ezt] vagy ha jobban teszik akkor ezt használom.. főleg hogy van a telefonban kodek támogatás is :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2202) Vartanus válasza szita.erno (#2197) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Appnál kiütöd az energiatakarékosságot a MIUI optimalizácioról nullára a megnyitott alkalmazás listában lezárod az appot hogy háttérben ne zárja be a rendszer. De még ekkor sem 100% hogy órákig a háttérben fut a torrent kliens androidon legalábbis Xiaomi telón de szvsz más telón sem.

Pl. párom i Pohne 8+ jánál sem tud a kliens mondjuk 8 órát futni mint PC-n windows vagy mac os esetén. De ez fakad az ultramobil szegmens fél milowattot megspórolunk már jó filozófiából szerintem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2203) szkutyi válasza Vartanus (#2198) üzenetére


szkutyi
őstag

Nincs:)

(#2204) szita.erno válasza Vartanus (#2202) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Értem.
Köszönöm :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2205) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Valaki meg tudná nekem mondani a gyári kamera alkalmazás pontos verziószámát MIUI 13 alatt, ami OTA frissült? Előre is köszönöm. (11T és nem pro)

[ Szerkesztve ]

"Együtt vagyunk senkik"

(#2206) Omis válasza haiduo82 (#2205) üzenetére


Omis
senior tag

Ez jelenleg a legújabb
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/camera-xiaomi/camera-xiaomi-4-3-003490-4-release/xiaomi-camera-4-3-003490-4-android-apk-download/

(#2207) haiduo82 válasza Omis (#2206) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Köszönöm, jelenleg ez van most fent nekem is. Régebbi kellene, de az általad linkelt oldalon azokat is látom, szuper :R

"Együtt vagyunk senkik"

(#2208) Omis válasza haiduo82 (#2207) üzenetére


Omis
senior tag

Nekem ez nem megy fel valószínűleg a miui 13 hiánya miatt még mindig 😁😁😁😁🎊🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️

(#2209) haiduo82 válasza Omis (#2208) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Igen, az lehet. Én feltettem, de valahogy más lett az algoritmus és nekem olyan mintha kisség túlszaturálná a képeket, illetve mintah a fehéregyensúly is elment volna a melegebb irányba. Igaz a PRO módot nem próbáltam, lehet ott ez nem jön elő. A lényeg, hogy a korábbi verziók esetében ezeket nem tapasztaltam.

"Együtt vagyunk senkik"

(#2210) zermi


zermi
aktív tag

Kis segítség kellenea FASTBOOT-ból hogyan lehet kilépni. Nem találom a megfelelő bill.kombót. Köszi előre is-

(#2211) Omis válasza zermi (#2210) üzenetére


Omis
senior tag

Hosszan a bekapcsoló gombot.

(#2212) MaciLaci1970


MaciLaci1970
aktív tag

Sziasztok!
Balkezesként a balkezestől kérdezem, mennyire esik kézre az ujjlenyomat olvasó? :B

(#2213) zermi válasza Omis (#2211) üzenetére


zermi
aktív tag

Köszi.

(#2214) zermi válasza MaciLaci1970 (#2212) üzenetére


zermi
aktív tag

Szia!

Alapvetően jobbbkezes vagyok, de valahogy a telót mindig bal kézzel használom, az ujjlenyomat olvasót a bal kéz mutató ujjhoz állítottam be,nekem ez tökéletesen be vált, egyből fold.

(#2215) MaciLaci1970 válasza zermi (#2214) üzenetére


MaciLaci1970
aktív tag

Hali!
Elsőre bal és jobb kézzel is olyan esetlenül éreztem - hátsó olvasó után - de majd megszokom ezt is, köszi. ;)

(#2216) samu2062 válasza Omis (#2190) üzenetére


samu2062
aktív tag

Kezdem megszokni. :K
Köszi az app tippet, de nem találom a play áruházban. Máshonnan kell beszerezni?
Letöltöttem egyet, de az ilyen tetszik is, meg nem is. Ránéznék erre, hátha jobban bejön.

(#2217) Omis válasza samu2062 (#2216) üzenetére


Omis
senior tag

[link] nincs mit ,próbáld innét. :)

(#2218) breezer88


breezer88
tag

Az hogyan lehetséges, hogy valakinél játszik ez gyorsan merülés probléma valakinél meg nem? Ha ez tényleg így van, akkor nem típushiba, hanem valami egyedibb gond van, ami persze sokaknál előfordul.
Én a sima 11T-vek szemezek, ha sikerül ilyen problémásat kifognom akkor inkább ne frissítsek 13-ra és azzal kerülöm el ezt a parát, vagy épp ellenkezőleg inkább frissítsek?

(#2219) beyruth82 válasza breezer88 (#2218) üzenetére


beyruth82
veterán

Sima 11T-nél még ha gyorsan is merül simán kihúzol egy napot annyira jó a teló üzemideje amúgy.A pro-nal nagyobb probléma ez mert hiaba tölt fel nagyon hamar (nekem 13 perc 5-100-ra) ha erős hasznalat (5g,120hz, navigació, sok megnyitott akkuzabaló alkalmazás,stb) 3 max 4 óras kijelzőidők jönnek ki. Mondjuk reggel leveszed a töltőről és elmesz dolgozni aztan kora délután mar 20% alatt vagy és mondjuk legközelebb csak este leszel konnektorközelben. Hajadra kenheted a gyorstöltést. Egyébként a 4 óra kijelzőidő nem rendellenes csak rohadt gyenge. Nekem az a véleményem hogy ez ennyit tud.Snapi 888 és rosszul optimalizált miui az oka.Vannak egyénileg eltérések, de a pro üzem és kepernyőideje mindenképp gyengének számít. Ok lehet 4g-re korlatozni meg 60 hz meg ezernyi dolog de akkor minek ilyen hipermodern telo? Én ma már azt mondom jobban jartam volna egy redmi note akarmivel mert az újabbak azok között már 5g és 120hz képesek 8-10 órás kijelzőidőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#2220) Conmet válasza breezer88 (#2218) üzenetére


Conmet
tag

Én 11T-t használok MIUI 13-al és nálam jelen van a gyorsabb merülés, de kizárólag mobilnet (4G) használat esetén. Ha wifire csatlakozik, akkor órákkal tovább bírja. :F
Érzésre a MIUI 13 alatt wifit használva az üzemidő megfelel annak, amit MIUI 12.5-el tudott adatkapcsolattól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#2221) need válasza Conmet (#2220) üzenetére


need
addikt

Sziasztok..

Powerampot használok már rég óra... nem tudom úgy ki venni a fülest hogy ne érjek hozzá
amikor kiveszem a fülest a zene megint elindul.. lehet ez valahol letiltani..?
néztem a telefon menüjében de ott nem találtam erre semmit..!
van valakinek valami tipje hogy mit lehetne kezdeni ezzel..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2222) kbyte1024 válasza need (#2221) üzenetére


kbyte1024
addikt

Milyen fülest, Bluetooth? Mert én is azt használok és nem indul el.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2223) need válasza kbyte1024 (#2222) üzenetére


need
addikt

Esetek 95% [ezt] használom de van fejesem is ami Bluetoot..és mindegyik mikor leveszem vagy kiveszem a zene bluetoot kapcsolat megszakadása után megszólal.. ;] ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2224) laci1892 válasza breezer88 (#2218) üzenetére


laci1892
senior tag

Szerintem amúgy az van hogy xiaomiéknál kicsit félrement A frissítés és nem minden sikerült jól. Gondolom majd jön egy új Update és megoldják. No para.

Legalábbis remélem.
Azért annyira nem kell beszarni, annyira mint én tettem ( bocsánat ) legalábbis nem.
Tény hogy jobb volt az üzemidő a 12-es szoftver alatt, való igaz, de most 100->15% -ra 5,5 óra kijelzőidőm van .

Ennél a semmitmondó adatnál fontosabb hogy, reggel 5-kor veszem le töltőről a telefont és este 8-9 között kerül fel töltőre.
Ez így összességében amúgy már nem rossz, tény hogy volt jobb és remélem lesz is majd egy frissítés keretében, azonban nem rossz most ez így.

És egy kis szubjektív dolog :

Én az elmúlt hetekben eléggé felcsesztem magam a telón mert először nem volt jó. Csak 2 visszaállítást követően lett jó ( jobb ) a rendszer frissítést követően.
Akkor gondolkodtam hogy, cserélek iPhone-ra...
De időközben jó / jobb lett az üzemidőm :R meg arra is rájöttem hogy azért 3-4-500.e forintot ( iPhone árak )
Semmilyen telefon nem ér meg. Tökmindegy mit tud...
Nem flamelni akarok, de ez ennyi és kész.
Ár érték arányban szerintem jól szerepel a 11T
Ha engem kérdezel szerintem megéri megvenni alapvetően a telefont.
Azóta közben... Tulaja lettem egy miband-nak meg egy normálisabb xiaomi fülesnek végre normálisan kommunikál a 3 eszköz egymással... Szóval először ezekbe is valószínű belenyúltam csak ... Ilyen az éj formám😏

Köszi, peace 🤙

[ Szerkesztve ]

(#2225) enemi válasza laci1892 (#2224) üzenetére


enemi
senior tag

normálisabb xiaomi füles? Konkrétan melyik? kösz

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#2226) laci1892 válasza enemi (#2225) üzenetére


laci1892
senior tag

Buds 3 pro

(#2227) laci1892


laci1892
senior tag

Amúgy most egész jól beállt az üzemidő.

21% 6 óra 21p kijelző

(#2228) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Web oldalalakat hogy tudom beállitani, hogy újlenyomatal lépjen be?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2229) floratm válasza szita.erno (#2228) üzenetére


floratm
senior tag

Alkalmazasok zarolasa- keress erre

Pl a böngészőt, nem weboldalakat zar

(#2230) szita.erno válasza floratm (#2229) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én arra gondoltam hogy ha például be akarok lépni a hardverapro.hu ra.Ne kelljen mindig felhasználó név +jelszó hanem újlenyomat azonosításal lépjen be.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2231) beyruth82 válasza szita.erno (#2230) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nem lehetséges.A Prohardver lapcsalád felületei nem támogatják ezt a funkciót.

(#2232) szita.erno válasza beyruth82 (#2231) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Csak egy példának írtam be, de azért köszi az infót :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2233) szkutyi


szkutyi
őstag

Eskü azt veszem észre, szarabb a wifi stabilitása...crypto.com app kajak akkor kezd betölteni, akkor kap netet ha nyomom a kijelzőt...kicsit vicc már...

(#2234) beyruth82 válasza szkutyi (#2233) üzenetére


beyruth82
veterán

Dehogy!Nekem wifi 6-on hozza a kemény 300 mb/s-t 1000 mb/s neten. Igaz hogy ezt bármelyik nem wifi 6 kepes teló hozza 5ghz-n de az most mellékes 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#2235) zermi válasza szkutyi (#2233) üzenetére


zermi
aktív tag

Szia! Ezt próbáld végig, szerintem megoldja a problémát.

link

(#2236) szkutyi válasza beyruth82 (#2234) üzenetére


szkutyi
őstag

Sebességet hozza...router mellet 500 majdnem...de mégis..

(#2237) Omis válasza szkutyi (#2236) üzenetére


Omis
senior tag

Nekem jól megy a wifi

(#2238) beyruth82 válasza szkutyi (#2236) üzenetére


beyruth82
veterán

Hozza persze 😂😂😂
1000mb/s és wifi 6 képes router mellett ezt hozza:

[ Szerkesztve ]

(#2239) szkutyi válasza beyruth82 (#2238) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát nekem légvonalban durván 4 méter innen...

(#2240) beyruth82 válasza szkutyi (#2239) üzenetére


beyruth82
veterán

2000mb/s net mellett? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#2241) szkutyi válasza beyruth82 (#2240) üzenetére


szkutyi
őstag

Nem, nekem 500 as netem van

(#2242) beyruth82 válasza szkutyi (#2241) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor neked van a legcsodálatosabb 11T Pro-d. 500mb/s net mellett több mint 400mb/s netsebesség, minimum 7 óra kijelzőidő 120hz és 5g mobilnet mellett, wifi mellett 9 óra minimum de akar még több is...
Cseréljünk már telót rá is fizetek barmennyit mert neked van a világ legjobb telója 😂😂😂

(#2243) szkutyi válasza beyruth82 (#2242) üzenetére


szkutyi
őstag

Mint mondtam, 60hzen használom a telót!

(#2244) Viktor0610 válasza beyruth82 (#2242) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem járnál jól a cserével.
Más appokat használtok, mások a használati-, vételi- és egyéb körülmények, stb.

Samsung Galaxy A54

(#2245) szkutyi


szkutyi
őstag

Az alábbi linken van. Két videók, az egyik wifi(5gz) a másik mobilnet..lehet látni a mobilnet el Facebook hivatkozások azonnali betoltese, wifin pedig a szarakodas... [link]

(#2246) Conmet válasza szkutyi (#2245) üzenetére


Conmet
tag

Ez nem a készülék hibája. Valószínűleg a mobilszolgáltatód "vastagabb csövön" kapcsolódik a vészbúkhoz.

(#2247) szkutyi válasza Conmet (#2246) üzenetére


szkutyi
őstag

Kb 100mb/S míg wifin stabil 3-500kozott..akkor?
Egy falon keresztül épp...

[ Szerkesztve ]

(#2248) torok6


torok6
aktív tag

Mi lehet már a Miui 13-al? Szinte már az összes ország kiadta már a 11T Pro-ra, EU Globálon meg semmi

[ Szerkesztve ]

(#2249) Omis válasza torok6 (#2248) üzenetére


Omis
senior tag

Hát valami nem jó 😁vagy túl jó 🙋hát ez ilyen.

(#2250) Omis válasza Omis (#2249) üzenetére


Omis
senior tag

,nagy kár hogy a widgetek és az új control center nincs benne,amúgy nagyon nem vettem észre semmit még ,(nem ota frissítést kapott)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.