Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Bzs77 válasza beyruth82 (#2900) üzenetére


Bzs77
tag

Igazán nincs mit😊. Igen nem olcsó,de most már úgy vagyok vele amíg megtehetem addíg ésszerű határokon belül ami megtetszik azt veszem. Kitudja milyen világ vár ránk. Most még megengedhetem ezt a kis luxust magamnak,később már nem biztos.😉

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2902) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Milyen üvegfóliát ajánlatok a készülékre? (11T) mert még a gyári fólia van rajta.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2903) Viktor0610 válasza szita.erno (#2902) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én -mint nem üvegfóliás :DDD - hidrogél fóliát szoktam venni.
Most pl. ezt [link]
Kiválaszthatod, hogy csak a kijelzőre és/vagy hátra kérsz, kérhetsz plusz kamera védelmet is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2904) bigsee válasza adamos0606 (#2889) üzenetére


bigsee
addikt

Figyi, nekem halk! Samu volt előtte, azzal is ugyanaz a fülem volt! Ott hallottam. Itt nem mindent...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2905) szkutyi


szkutyi
őstag

Hali.
Hol vannak hivatalos infók a kövi frissítésekrol?tud valaki valami, 11T pro mit, és mikor kap?köszi:)

(#2906) MiZo1990 válasza szkutyi (#2905) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Biztonsági frissítések jönnek, nincs bejelentve semmilyen egyéb/funkcióbővítő frissítés vagy új MIUI verzió. Ettől függetlenül egy-egy frissítés akár hozhat is új funkciókat.

(#2907) tatabike


tatabike
őstag

Érdemes 13-ra frissíteni a MIUI-t? Az Android-nak nem kellett volna frissülnie előbb? 11 van az enyémen. Annyira nem vágom, csak egy haverom már a 13-as Androidot emlegette a Xiaomi telójával kapcsolatban.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#2908) MiZo1990 válasza tatabike (#2907) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A MIUI verzió nincs Androidhoz kötve.
A 13-as Android még csak most készül, a 11T/Pro MIUI 13 felülete Android 12 alapú.

(#2909) gerolka


gerolka
tag

Sziasztok!

Van olyan Xiaomi mobil ami 11T szintű de nem üveg hátlapos?

Kinéztem a 11T-t de az üveg hátlaptól irtózom, már két hátlap cserém volt pedig tokban van és vigyázok a telóimra :((

(#2910) samu2062 válasza gerolka (#2909) üzenetére


samu2062
aktív tag

Szerintem ezt a kérdést, inkább itt tedd fel.

(#2911) need


need
addikt

sziasztok..

Volna itt egy érdekes dolog.. én meg nem tudom hol vagy kitől kérdezzem meg..
Abból indultam ki hogy telefon telefon és Xiaomi..Xiaomi... (na jó nekem 11T van :D)
Feleségem telefonja (Note 9) az egyik pillanatról a másikra fejjel lefelére váltot már a felső menű sor is fejjel lefelé van vagy tükörkép

Amikor elkészül a kép a akkor a ki jelző vagy pillanatnyi képen még jól van amikor megnézem a képet már megfordul tehát fejjel lefelé kell tartanom a telefont akkor jó csak..
Szerintetek ez mi lehet..? vagy mit lehet vele kezdeni..?
alaphelyzetbe való vissza állítás már megvolt..
Na most kellene nekem valamilyen más alkalmazás ami viszonylag jó képeket készít..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2912) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Sziasztok kedves topiktársak!

Egy régi topik kihalása miatt topikgazda feladtom véget ért ott és a jelenlegi adminokkal beszélve mondtam, higy szerintem ide sem lenne rossz egy topikgazda és hogy én szívesen vállalnám :)

Kérdésem az, hogy támogatjátok-e vagy szeretne más lenni?

Aztán szerintem egy topik összefoglaló sem lenne rossz a 11T/Pro telókról.
-általános infó/speckók
-vásárlási infó
-szoftveres támogatás/verziók, elérhetőségek
-problémák és esetleges megoldásai

eddig ezek jutottak eszembe amiket szeretnék beleírni majd.

Minden kedves kolléga válaszát épitő véleményét szivesen fogadom, persze azt is ha más admint szeretne a csoport mert akkor jelzem majd a kérést az adminoknak. :R :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2913) szita.erno válasza Vartanus (#2912) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Támogatom! És nagyon jó őtlettnek tartom! :C :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2914) atosan válasza Vartanus (#2912) üzenetére


atosan
addikt

Támogatom!

Maine coon

(#2915) Weeman1 válasza Vartanus (#2912) üzenetére


Weeman1
veterán

Támogatom.

Xiaomi 11T Pro

(#2916) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Köszi mindenkinek a segítséget a döntésben, napokon belül érkezik hozzám is egy 11T. :K
Alin rendeltem pár jobb tokot hozzá.
Biztosan minőségi váltás lesz, öreg R4X-et vált...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2917) Bzs77 válasza Vartanus (#2912) üzenetére


Bzs77
tag

Okés. :) 👍

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#2918) floratm válasza Vartanus (#2912) üzenetére


floratm
senior tag

Ez felelősség, mindenkinek jo ha vallalod.

(#2919) samu2062 válasza Vartanus (#2912) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nem vagyok túl régóta a csoport tagja, de ha számít a véleményem, én is támogatom.
És igen, egy összefoglalót is megérdemelne a topik.

(#2920) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Köszönöm srácok a támogatást!

Ha bármi ötletetek lenne a topikhoz/összefoglalóhoz kérlek írjátok meg itt vagy nekem privátban. :R

Továbbá kérnék kis segítséget is.
Nem vagyok über hardcore rom főző mágus csak amolyan light - középszinten így némi szakmai segítség jól jöhet a topik összefoglaló romolgatásos/ szoftveres részéhez. Főleg MIUI ban jártas kollégák segítségét kérném abban, hogy más aktuál/leendő 11T/Pro tulajnak érdemben segíteni tudjunk és így elkerüljük magunk részéről is a fölösleges köröket. :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2921) tatabike válasza Vartanus (#2912) üzenetére


tatabike
őstag

:K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#2922) Tojgli33 válasza Conmet (#2637) üzenetére


Tojgli33
újonc

Szia, nálad most mi a helyzet merülés ügyben? Nálam is a Google Play szolgáltatások alkalmazás eszi az akksit, de úgy tűnik, csak mobilhálózaton. (A top 2 fogyasztóban benne van.) 1,5 hónapos sima 11T-m van, egyszer az elején már reseteltem, de nem oldódott meg. Tudom hogy a Google play szolg. egy keretrendszer, több alkalmazás használja, de nem jövök rá mi lehet a ludas...
Valahogy ezt meg lehet oldani?? ☹️

(#2923) Conmet válasza Tojgli33 (#2922) üzenetére


Conmet
tag

A MIUI 13.0.4 sokat javított a helyzetemen. Az elmúlt hetekben nem nagyon voltam wifitől hosszan távol, így friss élményeim nincsenek. Lehet, hogy bebeszélem magamnak, de úgy vettem észre, ha kikapcsolom a VoLTE-t, akkor kevesebbet fut a Play Szolgáltatások. Nem tudom mi az összefüggés, vagy van-e egyáltalán? Ilyen beállítással viszont néha előfordul, hogy nem találnak meg a hívások, csak SMS-t kapok, hogy valaki keresett. Ez gondolom hálózatfüggő.

(#2924) beyruth82 válasza Tojgli33 (#2922) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor ezek szerint a 13.0.4-el is jóval gyengébb mint a 12.5-el hiába javítottak rajta. Épp tegnap gondolkoztam, hogy frissítek 13-ra már biztos javították az aksi merülési problémát, de ezek szerint nem. Én nagyon meg vagyok elégedve az aksi teljesítményével. 34 óra használat után tegnap 6,5 óras kijelzőidőnél és 25%-on már felraktam tölteni mert ma megyek dolgozni. Ez 8 óra kijelzőidőre jönne ki teljes lemerülésig kb 40 órás használattal. Ez nagyon jó! :DD
Kár hogy ezek szerint soha a büdös életben nem frissíthetek miui 13-ra de ha ez az ára ennek az aksi teljesítménynek akkor maradok 12.5-ön végleg.

[ Szerkesztve ]

(#2925) Tojgli33 válasza Conmet (#2923) üzenetére


Tojgli33
újonc

Köszi, kipróbálom majd ezt a VoLTE kikapcsolást is. Meg szerintem újrarakom és először csak azokat az appokat rakom fel amik nélkülözhetetlenek. Aztán figyelgetem.

(#2926) Tojgli33 válasza beyruth82 (#2924) üzenetére


Tojgli33
újonc

Nem tudom, nálam szerintem ez a rendszer verziójától független. 12.5-tel 1 napot használtam, így ezzel nincs tapasztalatom, aztán frissült 13.0.2-re, majd 13.0.4-re. És azóta ilyen, tehát kezdettől.
A garis papíron lévő tel.számon már érdeklődtem (azt hiszem Wayteq Kft.), azt mondták akksi hiba nem jellemző, de ha gondolom visszaküldhetem és bevizsgálják. De valószínűleg megállapítanák hogy az akksi rendben van.
Szóval most még egyszer újrarakom, aztán megvárom mi lesz.

(#2927) beyruth82 válasza Tojgli33 (#2926) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem ez szoftveres.Miui 13-al érkezett.Többen is tapasztalták, akik 12.5-ről váltottak, tehát nem egyedi eset a tiéd.

(#2928) szita.erno


szita.erno
aktív tag

VOLTE funkciót hol tudom ki kapcsolni?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2929) Vartanus válasza szita.erno (#2928) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Beáll. >> Sim kártyák mobilhálózatok >> Klikk a SIM kártyára és középtájon van az opció. :)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2930) Conmet válasza szita.erno (#2928) üzenetére


Conmet
tag

Beállítások/ SIM-kártyák és mobilhálózatok menüben kattints a kérdéses SIM kártyára

(#2931) atosan válasza Conmet (#2930) üzenetére


atosan
addikt

Telekomos 11T, új frissítés. Csak a májusi biztonsági csomag, 92 mega. 13.0.5

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#2932) Viktor0610 válasza atosan (#2931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes.
Több helyen is néztem, sehol nincs még fent ez a verzió. 🤔

Érezd magad megtisztelve! :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2933) szita.erno válasza Conmet (#2930) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nálam azt írja hogy a másodlagos kártyát be tudom állítani de hogy tudom kivenni az első kártyáról az nem találom.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2934) Conmet válasza szita.erno (#2933) üzenetére


Conmet
tag

Ezek szerint szolgáltató függő a dolog. Nekem a rózsaszínű hálózatban kikapcsolható a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#2935) szita.erno válasza Conmet (#2934) üzenetére


szita.erno
aktív tag

YETTEL hálózaton nem tudom kikapcsolni.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2936) polman


polman
tag

Nekem most jött frissítés. Hát baromi érdekes. 7,4 kB. Hát ez most mi?

(#2937) szkutyi


szkutyi
őstag

Ma.jött 11T pro

[ Szerkesztve ]

(#2938) Viktor0610 válasza polman (#2936) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amint a képen is látszik, ez valami google-ös frissítés, nem a telefon rendszeréhez kapcsolódik.

Samsung Galaxy A54

(#2939) Vartanus válasza szita.erno (#2933) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Nálam a 11T-n, Telekom szolgáltató mellett így néz ki:

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2940) Vartanus válasza atosan (#2931) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Felraktad már? :R

Már 13.0.4-en voltál/vagy amikor felajánlotta igaz?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#2941) atosan válasza Vartanus (#2940) üzenetére


atosan
addikt

Igen és igen. Nem vettem észre változást semmiben.

Maine coon

(#2942) beyruth82 válasza atosan (#2941) üzenetére


beyruth82
veterán

Neked milyen kijezlőidőid vannak miui 13 alatt?

(#2943) Weeman1


Weeman1
veterán

Én még 12.5.19-es verzión vagyok.

Xiaomi 11T Pro

(#2944) szita.erno válasza Vartanus (#2939) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Yettel szolgáltatónál ezt adja be!

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#2945) MiZo1990 válasza szita.erno (#2944) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Akkor nálad nincs VoLTE.

Ki tudod kényszeríteni a beállítást, ehhez a tárcsázóban a *#*#86583#*#* kódot kell beütni.

(#2946) atosan válasza beyruth82 (#2942) üzenetére


atosan
addikt

Átlag 5 órát mondanék, alá még nem nagyon mentem, de 6 fölé sem.

Maine coon

(#2947) beyruth82 válasza atosan (#2946) üzenetére


beyruth82
veterán

11T-vel ugye?
Akkor az elég gáz mert nekem 12.5-ön 6 óra simán kijön csak 4g mobilnettel 8-9 óra meg csak wifis netezéssel.Volt hogy 2 napig itthon voltam és 40 óráig nem kellett tölteni akkor is 20%-on és 7 órás kijelzőidőnél volt a teló, igaz csak wifis netezes volt de akkor is ez milyen durva már????
Szóval ez nagyon jó és ahogy olvaslak a miui 13 brutálisan rontja ezt az aksi teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

(#2948) Infinity1986


Infinity1986
újonc

Sziasztok!

Szert tettem egy 11t-re. Nagyon tetszik. De....
Elkezdek játszani, és kb 4 perc múlva el kezd sötétedni a kijelző, újabb pár perc és mégjobban. X perc után már alig látom, közben érezhetően melegebb. Hát hogy is mondjam ez így élvezhetetlen. Feltételezem ez egy védelmi dolog a melegedésre. Szerintem ez nem normális. Előtte mi note 10 lite-m volt, ugyanaz a játék nem produkálta ezt. Van valami okosság amivel a kijelzősötétedést ki lehet kapcsolni? Illetve arra ami kiválthatja milyen ötlet van a melegedés ellen? Lehet gari lesz vagy nem tudom. HELP.

(#2949) beyruth82 válasza Infinity1986 (#2948) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nem garis probléma hanem beállítási.

(#2950) Bzs77 válasza Infinity1986 (#2948) üzenetére


Bzs77
tag

Szia! Nekem csak szabadban a napon csinálja ezt. Ha árnyékba megyek újra felhúzza a fényerőt. Szerintem ez ilyen.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.