Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nem férek bele a szerkesztési időbe, mert végigszaladtam az eddig elhangzottakon. Azért néhány dolgot hozzátennék.

Egyrészt hogy a fenébe ne hasonlítanánk a Xiaomihoz, mikor sokan onnan jöttünk át, ahogy nézem. Másrészt árban, tudásban, célközönséget tekintve ők a riválisok. Iphonehoz mégse hasonlíthatjuk. De a topik tényleg nem csak erről kéne szóljon.

Másrészt a frissítést azért tegyük helyre. A Meizuval nincs tapasztalatom, ez lesz az első. DE 3 év kizárólag Xiaomi használat után (RN3, RN4, stb) után azt el tudom mondani, hogy hiába jönnek X havontva vagy fejlesztői rommal hetente a frissítések, ha azok érdemben a rendszerhez nem tesznek hozzá. Sőt, az elműl fél évben rendszeres visszalépéseket, funkciók, lehetőségek elvételét (pl. témák) tapasztaltam és más funkcióban számomra többet hozó fejlesztést nem. Szóval jöhet a frissítés, ha előre nem lépsz vele.

Amúgy meizunál mennyire lehet törölni a gyári appokat, amikre nem tartassz igényt? Másik topikban láttam,hogy a Nova Launcher beállítással is küzdés volt. Ezek javulnak vagy megoldható problémák?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.