Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) feka0118 válasza szentkuti11 (#20) üzenetére


feka0118
tag

Mielőtt leírnám a tapasztalataimat szeretném jelezni, hogy kötözködni szeretnék(mert aki szereti a sor6-ot, rossz ember nem lehetxd).
Kamera: én jobbakat tapasztaltam, kevés fénynél is elfigadható képeket csinál, haverom iphone 6s ével hasonlítgattuk össze a végeredményeket, semmilyen érdemi különbséget nem véltünk felfedezni. Amikor már a vaku használatára is szükség volt, ott már az iphone jobb képeket lőtt. Ezen szerintem egy szoftveres javítás segíthet.
Videózás: kicsit hiányoltam, hogy nem lett megemlítve hogy képes 4k 30 fpsel rögzíteni. Itt tapasztalható amit te is írtál hogy akdozik a rögzítés, de fullhd vagy hd ban én ilyet egyszer sem tapasztaltam se nappal, se esti felvételnél. Itt meg kell említeni, hogy a rögzített hang elég halk. Oldalró szóló hangok(emberi beszélgetés, zene) ereje tökéletes, viszont a saját vagy amit éoen rögzíteni szeretnék na az már halvány. Bár szerintem ez is csak szoftveres baki, mert a telefont kihangosítva meszebbről is jól hallanak.
Akuidő: sajnos én nem tapasztalom azt, h laza 2 napot kibírna.
2. Napot az enyém csak akkor bírja ki ha energiatakarékos üzemmódba kapcsolom. Ez kb. 36 óra készenléti és 4 óra kijelzőhasználattal jön össze. A régi m3 note om teljesítmény üzemmódban használva tudott ilyet méf flyme 5 el. Ez számomra kicsit csalódás.
Wifi: szerintem átlagon felüli a vételi és stabilitási jele. Párom samsung s7 edge én ahol neki már nincs jel nekem van. Ugyan ez igaz az 5g-s hatótávjára is. Bár ott lasabb a samunál 10Mbittel. De ezt nem tartom különbségnek ha a két telefon árát is nézzük. Ha már samu, azzal összevetve a fotózást este, hát ott van különbség nem kicsi. De iphone 6s el öszevetve szinte semmi(lehet ha kinyomtatnánk a képeket lehet észrevenni a különbségeket, de pc n nézve rázoomolva már csak izlés dolga).
Ujjlenyomat érzékelő: nekem eddig x 100 darabból egyszwr tévesztett, de akkor motorolajos volt a kezem.
Szerintem tök jó telefon és így, hogy teljesen támogatott a google által, így már nyugodtan merem mondani, hogy a meizu újra, a xiaomi vetéjtársa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.