Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Jelenlegi Best Buy.

:C

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elég nagy fityisz ez a konkurenciának ilyen áron, hivatalos forgalmazással :)

All→M8

(#3) Doki42


Doki42
őstag

Nagyon jó telefon, az ára meg one..
Köszönöm az írást tetszett.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#4) roli543


roli543
őstag

Najoooo. Ez letarolt most mindent. 3GB ram az tényleg a legütősebb szerintem ennyiért. Hajrá Meizu. Még ha a szolgáltatókhoz is bejutna az lenne fain. Szurkolok!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) bagkri01


bagkri01
őstag

Most vagy én vagyok hülye vagy ez tényleg ugyanaz, mint a meizu m5. Ettől függetlenül jó.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#6) viktorhu


viktorhu
veterán

Tényleg ca6-os lesz 2x carrier aggregation-nel meg elvi volte támogatással.

Ennyiben jobb is, mint ha megtartotta volna a P10-et, az még nem tudott ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#7) Coq


Coq
aktív tag

Ez tényleg nagyon jó ár/érték arány!! :Y

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Ez a Meizu nem viccel én azt hittem nincs 100 ezer forint alatt árkategória ami a Xiaomi-nak is konkurenciát tud csinálni, ezt most nagyon odatették, csak így tovább. Ezek a versenyek nekünk felhasználóknak a legjobb. :)

Köszönöm a tesztet nagyon jó volt. :)

(#9) jUUh


jUUh
addikt

Ez tényleg elég ütős lett. :R

Samsung Galaxy S23+

(#10) shifty!


shifty!
senior tag

Nagyon korrekt készülék lett, erősen elgondolkodtató, hogy Xiaomi helyett erre bökjön az egyszeri vásárló kispénzzel. Köszönjük a teszt!

Az M6 Note-ról is lesz teszt? :B

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#11) Zsoleszhun válasza jUUh (#9) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

És már kint is van hozzá a Flyme 7.8.4.22 beta

¯\_(ツ)_/¯

(#12) AliceWake válasza shifty! (#10) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, lesz M6 Note teszt :K Még a héten ;)

Non omnis moriar.

(#13) jUUh válasza Zsoleszhun (#11) üzenetére


jUUh
addikt

Ezzel vajon android verzió is frissül? :Y

Samsung Galaxy S23+

(#14) shifty! válasza AliceWake (#12) üzenetére


shifty!
senior tag

Nagy királylányság. :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#15) robbi5


robbi5
csendes tag

Lehet nekem kerülte el a figyelmem vagy nincs a cikkben benne, hogy 30 ezer Ft körül hol lehet megvásárolni ezt a telefont? Hirtelen neten se találtam ennyiért.

(#16) s4tch válasza jUUh (#13) üzenetére


s4tch
veterán

Dehogy, az valószínűleg marad ugyanaz, amivel kijött a telefon. A Meizu a Flyme verziót kulturáltan frissíti, viszont alatta az androidra magasról és szagosan... Nálam (Pro 6, egykori flagship) Snoopsnitch szerint a biztonsági frissítések kb. fele hiányzik...

(#11) Zsoleszhun: arra is figyeljünk, hogy ez kínai (A) rom, ebben nincs magyar nyelv.

(#17) Zsoleszhun válasza jUUh (#13) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Most nincs meizu-m, nem tudom megnézni.

s4tch: igen ez beta A verzió de angol van benne és nyitható, gyomlálható.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#18) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Na ez már valami. Ennyi pénzért nem lehet belekötni!

https://utdetailing.hu/

(#19) shifty! válasza robbi5 (#15) üzenetére


shifty!
senior tag

EUStock, például. Oké, nem 30 hanem 33. Ha találsz ismerőst EU-s adószámmal, csak 27.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#20) Matada2.3 válasza robbi5 (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én itt találtam meg kb annyiért.

33 ezer forinttért tényleg nagyon király csomag mindenkinek, akinek ekkora összeg a plafon. Esetleg még a Redmi 5, de az árérzékenység miatt nem nyújt annyival többet, mint amennyit rá kéne fizetni az M6-ra.

Finn the human

(#21) bagkri01 válasza s4tch (#16) üzenetére


bagkri01
őstag

Ez a meizu nagy baja, nem szeretik frissíteni a főverziót. Ezt leszámítva jó, stabil telefonok. Ez meg ennyi pénzért ajándék.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) tibcsi0407 válasza bagkri01 (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Marshmallow óta nem sok komoly újítást hozott a Google. Én is frissítés mániás vagyok, de pl a Nougat-ról Oreo-ra váltásnak konkrétan semmi értelmét nem láttam eddig.

https://utdetailing.hu/

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itt hever az asztalon egy Meizu M6 Note, és remeg a kezem, hogy használatba vegyem.

Ez az M6 is eszméletlen jó lett, nagyon kezdi érezni a Meizu a dolgokat.

Igaz kis gyártók ők még, és talán ez jót is tesz a portékának, de érdemes számításba venni. Van olyan ismerősöm, aki már 3 éve használja az M2-est, és semmi baja nincs neki.

Aki minőséget keres olcsón, annak bizony ez a jó választás.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) gyépés


gyépés
aktív tag

Én tavaly nyáron vettem M5-öt az eustockon 35k-ért. Az akkor nagyon jó ajánlat volt. Ez az M6 gyakorlatilag ugyanaz 33k-ért. Szerintem ez nem fejlődés. Inkább az a szomorú, hogy mintha 1 év alatt ebben a kategóriában nem nagyon lépett volna előre a piac. Kb. ugyanazok a hardverek ugyanazon az áron átcimkézve.
A kínai webshopok még drágultak is. :)
Szóval ez a különösen ajánlott nekem nem minősíti a telefont, inkább sajnos a piacot.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#25) aelod


aelod
veterán

Noha a Nokia 1 azért egészen életképesnek bizonyult az Android Go-val

Más fogalmunk van az életképességről akkor.

A telefon jó. Ennyi pénzért kiváló választás :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) juuzer


juuzer
addikt

Ez így ennyiért elég jó vétel :)

Vamos a la playa.

(#27) aelod válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


aelod
veterán

+1

Nem érzem én sem szükségét az ápdudétnek ilyen szinten.
M6 note-ra leszek kíváncsi mennyibe fog fájni. Tesztek alapján baromi jó kamerákat raktak bele és egy MI A1-hez képest nagyobb akkut is. Nem beszélve a Snapdragon SoC-ról. MTK annyira nem adja nálam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#28) dlaj válasza aelod (#27) üzenetére


dlaj
őstag

(#29) aelod válasza dlaj (#28) üzenetére


aelod
veterán

:Y
Elég jó áron mérik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) razorka777


razorka777
veterán

Ezzel jól pofán verték a konkurenciát.
Saomi fan vagyok, de le a kalappal.Anyunak lehet ez lesz az ajándék, ár érték arányban nincs most jobb telefon.:)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31) Shreky


Shreky
tag

Azért én nem örülnék ennyire, hiába jó a hardver és olcsó, ha szoftveresen vicc a telefon. Nekem egy egy éves M5 van, ami egy év után a jelenlegi 6.3.0.0 szoftverrel talán már rendesen fog működni. Bár az akksit még valami zabálja ebben a szoftverben is, mert az előző hangyafasznyival gyengébb telefonom 2500mAh akksival tovább bírta mint ez 3000mAh-val. :W

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#32) judas13


judas13
addikt

Csak így tovább!👍

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) Hina


Hina
aktív tag

Nem gyenge az a nyolcmagos, 4x 1,5 GHz és 4x 1 GHz Cortex-A53 Proci?? Nem döcög?
Csak mert gondolkodom egy ilyenen a gyereknek...

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#34) bollokcs80 válasza Hina (#33) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Á, ennyiért van Xiaomi is....upsz.....nincs. :DD

Így, hogy van hivatalos szervíz meg Gugli support, nagyon ütős. :C

B.Cs.

(#35) judas13


judas13
addikt

szerkesztés után

Az M5-nél emlékeim szerint a home gomban volt az értesítő LED és akkor itt is?
Ha tévedtem sorry - az én régi Meizu MX3-somban ugyanis ott volt praktikusan körben, max azzal keverem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) forgonati


forgonati
őstag

Az miért van, hogy ezek meg tudják oldani egy 30 ezres telefonban, hogy manuálisan 10mp lehet a záridő, míg egyes gyártók az 5x ennyibe kerülő cuccaikban nem képesek megoldani, és csak max 2mp lehet. Amúgy jó kis cucc, ennyiért ütős.

Keelah Se'lai!

(#37) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennyi penzert teljesen rendben van.

(#38) erdey_a válasza forgonati (#36) üzenetére


erdey_a
őstag

10 perce majdnem rányomtam a xiaomi redmi 5A rendelésére, aztán rágugliztam mégis a meizura, erre itt ez a friss ropogós teszt. Az árkülönbség 7 ezer forint. Ami ha az árakat nézzük, százalékban kifejezve jelentős.

Szóval győzzetek meg, hogy ez jobb választás. Abszolute átlegjúzer vagyok, telefonálok és böngészek (értsd, híreket meg fórumokat olvasgatok) a telefonon. Se mozi, se játék, se semmi. A jelenlegi LG Leont nyugdíjaznám, mert az már az indextől is kifekszik.
Tehát, mennyivel jobb a meizu? Megér 7 pénz többletet?
A xiaomi 10 percenként kiad frissítést. Ezzel a meizu hogy áll? Olyan mint az LG, hogy soha semmi update?

Vérboci

(#39) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Hipijupí jíhááá :D

(#40) Goose-T válasza erdey_a (#38) üzenetére


Goose-T
veterán

A Meizu gyakran ad ki frissítéseket, de maximum egy főverzió-ugrás lesz, bár ez az összes többi gyártónál is így van kb. A custom ROM-okat, recovery-ket viszont el lehet felejteni, eleve az MTK chipset sem a barátja a romolgatásnak, de a Meizu is úgy zárja a bootloadert, hogy nem nagyon tudják általában kinyitni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#41) inferno88 válasza AliceWake (#12) üzenetére


inferno88
őstag

Pont én is kérdezni akartam. A Xiaomi Note 2-t év vége felé nyugdíjazom és már nézem a lehetséges utánpótlást. Nagy érvágás, hogy az újabb, nagy Xiaomi-król lehagyták a fizikai gombot és nem is tetszenek a hátlapos ujjlenyomatolvasók, de a Meizu M6 Note-n megakadt a szemem.

Semper fi!

(#42) erdey_a válasza Goose-T (#40) üzenetére


erdey_a
őstag

ááá, ilyen rootolgatós úri huncutságok nem érdekelnek, csak mondjuk egy androidnyi ugrás a tervezett 2 éves élettartam alatt mondjuk jól esne.
Szóval akkor ezt vegyem, ne a sajomit?

Vérboci

(#43) Arcsi


Arcsi
tag

Pont ma jött meg a Redmi 5A, ha előbb látom a cikket, lehet hogy másképp döntök... :DDD

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telefonnak tűnik, pláne ennyiért. A kamera is hozza az átlagot, a színvilága kifejezetten jónak tűnik. De a szoftvertől tartok picit, pláne ha a 31-es hozzászólást nézem. A frissítéseket én már nem tartom számon, pláne mióta megjelent az a cikk, mely szerint átvágnak vele a gyártók. (Nem felel meg a tényleges biztonsági szint a dátumhoz képest.) Viszont én szeretem, ha minden flottul működik, pláne az alapszolgáltatások.
A verzió frissítés már más téma, az nem lenne rossz. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) shifty! válasza erdey_a (#42) üzenetére


shifty!
senior tag

A szájomi hajlamos annyira rohanni a heti frissítésekkel, hogy inkább rontanak a helyzeten. A heti frissítésekkel mindenképp.
Stabil verzió, amit OTA is megkapnak a júzerek, ritkábban jön, és általában jobban sikerülnek.

Főverzió ugrás a szájominál is inkább egy jellemző (személyes tapasztalat: Redmi 4X 6.0-ról indult, 7.1.2 a stabil rá), ritkábban, a zászlóshajó-jellegű készülékek kapnak 2 új főverziót (fórumlegenda készülékek akár hármat is), plusz ugye a Snapi SoC-ok miatt jellemzően tömve vannak custom romokkal, de mint írtad téged ez nem érint.

Ugyanakkor: a családban én már a 2. xiaomi készülékemet koptatom (Redmi Note -> kis kitérő -> Redmi 4X), édesapámnak még az előtt, hogy az első Xiaomit megvettem volna, rendeltük meg anno a Meizu M2 Note-t, és közel/több mint (megf. rész aláhuzandó, én már nem emlékezem arra) 3 év elteltével is nagy megelégedéssel használja. Napi teendőkre tökéletes, röccenésmentes a rendszer ennyi idő után is (egyszer volt csak a 3 év alatt gyári visszaállítva)
Én soha nem voltam kiegyezve a MIUI-val annyira, az első redmi-m nem volt az igazi, de az ár/érték arány mindkét esetben "rákényszerített", hogy szolgáltatófüggetlen, értelmes tudású készüléket vegyek - amikor nekem aktuális volt a készülékvásárlás, éppen nem lehetett MO-on megbízható forrásból Meizu-t szerezni.

Én inkább a Meizu-t venném most, abból is az M6 Note-t, ha az 5.5" nem probléma. az S625-ről csak jókat lehet hallani, és az a kék színű készülékház... :U

[ Szerkesztve ]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#46) aelod válasza shifty! (#45) üzenetére


aelod
veterán

Nem is beszélve arról, hogy képstabilizálás. Itt kamerában jobban teljesít a konkurenciánál. Akkuidőben is. Érdekes a flyme gesztusvezérlése de megszokható szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#47) Jonesy84


Jonesy84
tag

Én azt nem értem, hogy miért kellett használni a virtuális gombokat, Az M2-ben pont az 1 gombos használat tetszett a legjobban, megoldhatták volna itt is.

(#48) aelod válasza Jonesy84 (#47) üzenetére


aelod
veterán

Flyme-nek pont ez a lényege nem? Lehet csak megszokásból használta a tesztelő...
Btw az előlapi ujjlenyomat olvasó nekem jobban bejön. Elég sokat van asztalon a telefon és kocsiban mobil tartó kit-en. Kellemetlen mindig felvenni vagy hátranyulkálni vezetés közben ha lezárna a kijelző.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#49) tibcsi0407 válasza aelod (#48) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Újabban az arcalapú feloldás kiváltja az ilyen problémákat.

https://utdetailing.hu/

(#50) aelod válasza tibcsi0407 (#49) üzenetére


aelod
veterán

Hát én abban nem bízom ;) És nem is fenyeget anyagilag az a veszély, hogy bemagyarázzam magamnak, hogy az milyen fain dolog mint egyes márkafanok. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.