Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Hina válasza erdey_a (#98) üzenetére


Hina
aktív tag

Köszi az infót. ;)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#102) erdey_a válasza Hina (#101) üzenetére


erdey_a
őstag

nemsokára megtudjuk, hogy az alant hivatkozott információ megfelel-e a valóságnak.
délután hozza a futár, este beüzemelem és reggelre meizu orákulumként hirdetem majd az igét a topikban :DDD

Vérboci

(#103) aelod válasza erdey_a (#102) üzenetére


aelod
veterán

délután hozza a futár, este beüzemelem és reggelre meizu orákulumként hirdetem majd az igét a topikban

:DDD :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#104) Juhaszatti válasza Azie (#87) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Általában nem 30.000-ért keres telefont, akinek fontos a kamera.

(#105) cinemazealot válasza Juhaszatti (#104) üzenetére


cinemazealot
addikt

Általában nem telefont keres, akinek fontos a kamera. :D

(#106) aelod válasza cinemazealot (#105) üzenetére


aelod
veterán

:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#107) Kovbob


Kovbob
senior tag

A kijelző karcokkal szembeni ellenálásáról lehet tudni valamit? Az m2 az karcálló üveget kapott és tényleg nem karcolódott nálam az évek során ezt nagyon szerettem benne. Az m6 már nem kapott karcálló üveget?

(#108) judas13 válasza Hina (#97) üzenetére


judas13
addikt

Sajnos van rá példa:(

.........

erdey_a

Köszi!!

........

aelod

Hajrá!!!!!!!😀

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#109) Qwery


Qwery
tag

Üdvözlet! Két dolog jut eszembe hirtelen a készülékkel kapcsolatban kérdésként. 1. értesítési LED megléte (mint már kérdezték) és az, hogy a HOME gomb megnyomásával fogadható-e hívás?

42

(#110) Hina válasza Qwery (#109) üzenetére


Hina
aktív tag

Csak 108 HSZ-t kellett volna átfutnod, nem 30ezret. Az első kérdésedre a választ már megírták ITT...

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#111) Qwery válasza Hina (#110) üzenetére


Qwery
tag

Köszönöm, olvastam. Személyes tapasztalatra lennék kiváncsi. Az a biztos, ha júzer nyomkodja, nem egy "külföldi lap" copy paste-zi a cikket. :R

42

(#112) golya32 válasza Qwery (#111) üzenetére


golya32
aktív tag

Van benne értesítési led de csak fehér szint tud, és töltéskor nem világit.
Felraktam a noled progit így már jobb.
Viszont az időjárásxl nem működik nem tudja magát frissíteni.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#113) judas13 válasza golya32 (#112) üzenetére


judas13
addikt

A noledel világít már töltéskor ez arra vonatkozik?
Ez nem kissé fura, hogy ezt miért így oldották meg, hogy ne világítson töltés alatt!?😕
M5nél mi volt azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#114) golya32 válasza judas13 (#113) üzenetére


golya32
aktív tag

Noleddel sem világit töltéskor.
Nolednél be tudod állítani, nekem a százalékot írja ki a kijelzőre.
Az M5 is így volt, ha lenne valami program amivel lehetne állítani a villogást pl mail vagy nem fogadott hivás..
Én nem találtam.

Mail kezelésre a BB programját használom, az valamiért 2 naponta kifagy, a sony-n nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#115) erdey_a


erdey_a
őstag

meizu m6 tulaj lettem :B

szóval igen, értesítési led (amint lentebb írják) fehér van, a szelfikamera mellett.

A fizikai home gombbal nem lehet hívást fogadni, de a hangerő - némít, a + hosszan fogad.

Ami eddig (1 óra tapizás után) legjobban tetszik, az a fizikai ujjlenyomatos gomb működése, azaz hogy ha csak rátapizok, akkor egyet visszagomb, ha meg is nyomom, akkor home gomb.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#116) judas13 válasza golya32 (#114) üzenetére


judas13
addikt

Köszi így már értem!

......

erdey_a

Thnx!👍

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#117) eron009


eron009
tag

Lehet hogy eléggé egyértelmű a válasz, de azért rákérdezek:
-A telefon teljesen magyar?
-Play szolgáltatások rajta vannak már alapból?
-Telefon beszédhangereje milyen? Utcán jól hallani híváskor (Én is és engem is)

(#118) Qwery válasza erdey_a (#115) üzenetére


Qwery
tag

:R

42

(#119) golya32 válasza eron009 (#117) üzenetére


golya32
aktív tag

Nem teljesen magyar, beállításokban pár helyen angol, inkább a 2.3.szinten jellemző.
Play áruház fent van, ugyanaz mint a többi androidon.
Minkét oldalon jó, műhelyben és utcán is.

Cégesnek használom, azért már este 9re nálam csak 10% körül van az akku.

Tegnap volt nálam próba erejéig az m6 note, hát maradok ennél, nekem ez jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#120) erdey_a válasza golya32 (#119) üzenetére


erdey_a
őstag

Megerősítem. A mikrofonnal illetve hangszóróval nálam sincs probléma, jól hallanak és én is jól hallok egy zajos gyár közepén is.

Vérboci

(#121) hajdu98


hajdu98
csendes újonc

Nem értem miért van mindenki rágerjedve a frissítésekre. Én azt tapasztaltam, hogy a kinézete kívül nem sok minden változik. Gyorsulásról meg szó nincs, sőt sokszor lassul egy hangyányit.

(#122) csongi válasza hajdu98 (#121) üzenetére


csongi
veterán

Vannak biztonsagi frissitesek amiket mar csak az ujabb foverziokra csinalnak meg. Ha azokat frissitenek vegig akkor nem lenne akkora gond a regebbi verziok megmaradasa.

(#123) nickedez89


nickedez89
senior tag

Ma megjött az M6 Note bratyónak Eustock-ról, nagyon korrekt teló! Nyomkodtam pár órát, kellemes meglepetés, hogy ennyiért ilyen készüléket kapni!

Külön tetszik a nav.bar -t eltüntetve, hogy mindent a gombbal intéz az ember!

Amúgy full iPhone copy az egész, a csomagolás, a kábel, az antenna csíkok, minden, de ez nem feltétlenül rossz dolog!:D

Külön pirospont az Eustock-nak, nagyon gyorsak és korrekt számla van, jótállási jegy, tájékoztató a szervizről, minden!:R

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#124) dlaj válasza nickedez89 (#123) üzenetére


dlaj
őstag

Ez jó hír! Pont ezekben a percekben gondolkodom a megrendelésén.

Annyi kérdésem lenne, hogy az ujjlenyomat olvasóval való feloldás után egyből a home-ra visz, vagy még utána a képernyőzárat is el kell húzni?

(#125) Graphics válasza nickedez89 (#123) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát az iPhone-tól nagyon messze van szerintem küllemben is.

A rendszer pedig totál más.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#126) bagkri01 válasza dlaj (#124) üzenetére


bagkri01
őstag

Egyből a kezdőképernyőre visz.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#127) dlaj válasza bagkri01 (#126) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, így szeretem! :)

(#128) nickedez89 válasza Graphics (#125) üzenetére


nickedez89
senior tag

A rendszer más igen, de küllemben nagyon sok a hasonlóság, antenna csíkok (mondjuk mi kéket rendeltünk), vagy a két kis csavar alul pl. a microUSB mellett, de legdurvábban a csomagolás és a töltő meg a kábel ami szifon copy! De nem rosszból mondtam, nekem tetszik a teló nagyon!

Egyébként azok után hogy szinte minden gyártó ráült az idióta "notch" vonatra ez a teló még így is inkább egyedi!:))

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#129) judas13 válasza nickedez89 (#128) üzenetére


judas13
addikt

:K 👍 Ez tényleg jó vétel volt ennyiért. A jót jól copyzni meg nem szégyen mondják a kínaiak úgy tudom:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#130) dniki88


dniki88
tag

Sziasztok.
Van valakinek konkrét infója, vagy tapasztalata az üzemidővel, kijelzőidővel kapcsolatban?

(#131) btz válasza Matada2.3 (#20) üzenetére


btz
addikt

De ez nem az M6 Note hanem a sima M6

ⓑⓣⓩ

(#132) btz válasza gyépés (#24) üzenetére


btz
addikt

Ne keverjétek a sima M6-al

ⓑⓣⓩ

(#133) Graphics válasza btz (#132) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol keverik? M6-ról van szó..

Vagy most mire reagáltál. , Senki nem beszélt a Note-ról.

Dobj be egy duplát, korán van még :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#134) nickedez89 válasza Graphics (#133) üzenetére


nickedez89
senior tag

De, én beszéltem a note-ról mert azt rendeltünk a bratyómnak! Csak mivel elég hasonló a két teló (leszámítva, hogy ebben MTK van a note-ban meg Snapi, illetve a dupla kamera számottevő különbség még...), így bátorkodtam megírni, hogy elég jó vételnek tűnik a készülék!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#135) Kovbob


Kovbob
senior tag

A tetsztben is írták és meg is tudom erősíteni, hogy 1 napot simán kibír, majd másnap már lehet kell tölteni ha többet használod. Nálam például most elég keveset van használva így 2 napokat nem töltöm :)

[ Szerkesztve ]

(#136) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok valaki egy SOT-ot, meg valami gps tesztet betehetne, akinek van.

[ Szerkesztve ]

-

(#137) BZ1030


BZ1030
csendes tag

Sziasztok!

Arról tudni esetleg valamit, hogy fekete vagy kék színben mikor lehet elérhető több helyen (pl. EUStock)? Egyelőre szinte mindenhol csak ezüstben kínálják.

Köszi, üdv.

(#138) golya32 válasza Kovbob (#135) üzenetére


golya32
aktív tag

Cégesnek használom, folyamatos nettel telefonálással, nekem max 1 nap este 10-re olyan 3-5% körül van.

Nekem volt M6-note kb 2 napot teszteltem, robusztusabb mint ez, nem jött be..

Ami nem tetszik, bekapcsolom a kamerát és 2-3sec mire elindul.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#139) Kovbob válasza golya32 (#138) üzenetére


Kovbob
senior tag

Jó céges használattal el is hiszem. :) Én az átlagos használatra írtam :)

(#140) BZ1030


BZ1030
csendes tag

Illetve egy másik kérdésem, hogy hasonló áron melyik lenne a jobb vétel, ez vagy pedig a Vernee M5? A specifikáció alapján utóbbi jobbnak tűnik, viszont azt olvastam, hogy a Vernee esetében eléggé szór a minőség és hosszabb távon sok probléma elő szokott jönni a készülékeikkel.

(#141) golya32 válasza BZ1030 (#140) üzenetére


golya32
aktív tag

Vernee-t ne vegyél, cégnek veszem ezeket a telókat, 2 hete vettem egyet nem jó. Meizu sokkal jobb.
Pl a Vernee-n nem tudom beállítani hogy mind a 2 számnál számkijelzéssel hívjon.
Fényképezője egy f@s, nekem csak az kellene hogy a hibákat fotózzák és elküldjék mailba, arra se nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#142) erdey_a válasza dniki88 (#130) üzenetére


erdey_a
őstag

ha reggel leveszem töltőről, este 9-kor 40%-on van. eközben megy a mobilnet és délelőtt 1-2 órát böngészek. napi 2-3 telefon, folyamatos Viber üzengetés. estefelé wifin 1 óra plusz böngészés. este nem rakom újra töltőre, hanem másnap délelőtt tolok bele 20-30% pluszt és így estig megint ok.

ma reggel fullosan indultam, most majd nem töltök rá és dobok egy képernyőt az energiafelhasználásról

Vérboci

(#143) BZ1030 válasza golya32 (#141) üzenetére


BZ1030
csendes tag

M5-öset vettél? Olvastam, hogy a Vernee korábbi költséghatékony modelljeikkel elég sok probléma adódott, az M5 topikjában viszont összességében elégedettek ezzel a típussal. A kameráról hallottam rosszakat, bár az számomra nem annyira fontos, illetve ilyen áron talán nem olyan gázos. Vagy tényleg vállalhatatlan? :DDD
Inkább attól tartok kicsit, hogy már 1-2 éven belül megbízhatósági problémák lehetnek vele, jelentősen belassulhat, ilyesmik. Hardveresen viszont erősebb, ami elgondolkodtató. Gyári droiddal adják, a Meizu-n lévő verziót nem ismerem, nem tudom jobb-e, mint a sima.

(#144) bagkri01 válasza nickedez89 (#134) üzenetére


bagkri01
őstag

Azért elég nagy különbség az MTK vs Snapragon, HD vs Full HD, Single kamera vs dupla kamera, műanyag ház vs fém ház, 5,2" vs 5,5". Bár az igaz, hogy a gyártó az 100%-ig stimmel :))

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#145) dlaj válasza golya32 (#138) üzenetére


dlaj
őstag

Ami nem tetszik, bekapcsolom a kamerát és 2-3sec mire elindul.

Már az M2 Note-nál is így működött. Nekem az vált be rá, hogy az alkalmazásváltóban lelakatoltam.
Ma rendeltem egy M6 Note-ot. Kíváncsi vagyok, hogy ott hogy indul a kamera, illetve bevállik-e nála az a "gyógyszer"!

(#146) dniki88 válasza erdey_a (#142) üzenetére


dniki88
tag

Szia

Köszi, előre is! :R

(#147) nickedez89 válasza bagkri01 (#144) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, de a kinézete, a rendszer, a home gomb, a gesztusvezérlés viszont ugyanaz!🤔

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#148) erdey_a válasza dlaj (#145) üzenetére


erdey_a
őstag

"Ami nem tetszik, bekapcsolom a kamerát és 2-3sec mire elindul."

First world problem. :)
Idegőrlő 3 másodperc... Fiatalok... Nem volt commodore-otok, meg betárcsázós netetek... :D

Vérboci

(#149) strunyo


strunyo
tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állva az volna a kérdésem, h Meizu M6 3/32 vagy Vernee M5 4/32
A költségvetés nem enged ezektől többet.
Szal ezen 2 telefon között kellene döntenem, de nem egyszerű a döntés.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#150) Graphics válasza strunyo (#149) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meizu M6 :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.