Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) eldrah válasza aprokaroka87 (#600) üzenetére


eldrah
aktív tag

koszi..megnezem majd otthon..jelenleg melozok, de majd fel kellene ra.dobni.valami normalis recoveryt is...ez a gyari ez nem sok mindenre jo :/

(#602) csubiserial válasza Cyborg (#593) üzenetére


csubiserial
újonc

Szia!

Nagyon szépen köszönöm. Egyenlőre még maradok a navigációs sávnál, aztán majd ha már nem tud semmi újat mutatni a telefon, el kezdek kísérletezgetni :) :)

(#603) westcoastog válasza eldrah (#599) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez jó hír, este átrakom angolra a telót és megpróbálom. Mivel nem akarok a 7-es flyme-ra frissíteni mert szerintem gagyi lett, ezért inkább kipucolnék a 6-osból minden ami nem kell, a frissítés appot is például ne szóljon minden nap hogy frissítsek a 7-esre..

(#604) eldrah válasza westcoastog (#603) üzenetére


eldrah
aktív tag

Nem kellett angol nyelv hozza nekem..siman hetesrol visszaraktam a hatost....az osszes app, beallotas, minden megmaradt..most bem takarotottam ki teljesen elotte, es igy is ment a dolog...a hetes nekem sem jott ve be allom..de lehet egy takarotassal jobb lenne?;) Es elmeletileg az is ugyanigy megoldhato..meizu fiok van abban is nem flyme....en eddig azon akadtam fenn, azt kerestem.. :DD

(#605) macilacus válasza westcoastog (#603) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha rootolod akkor nem szól többé a frissítésről mert nem engedi

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#606) westcoastog válasza macilacus (#605) üzenetére


westcoastog
veterán

Sikerült a root, repkednek a fölösleges alkalmazások a telóról. :))

(#607) macilacus válasza westcoastog (#606) üzenetére


macilacus
senior tag

Örülök hogy sikerült :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#608) eldrah válasza westcoastog (#606) üzenetére


eldrah
aktív tag

Miket torolsz es milyen mappabol?:)

(#609) westcoastog válasza macilacus (#607) üzenetére


westcoastog
veterán

Én is. :D

(#608) eldrah
Gyári galéria, zene, videó, app store, touchpal, meg ilyenek, ES file explorer rendszeralkalmazás eltávolítójával.

(#610) eldrah válasza westcoastog (#609) üzenetére


eldrah
aktív tag

App storet is?:0 vagy a meizuet? A google maradt?:0
A tobbi meg volt nalam is:) meg a frissitest is toroltem pl. Minek..rootolva ugyse frissit:) a gyari bongeszon gondolkodtam, de azt nem tudom nem e kuszalok vele ossze dolgokat, meg a chrome is sokat zabal memoriat...majdnem 130 mega nalam amikor fut..plusz a tobbi...a Face sima meg mar megemliteni is szegyen:) De a lite meg keves funkcioba neha..Bongeszobol meg...pffff:D

(#611) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok!

Jelez a telóm a Flyme 7-re frissítésre.
Belevágjak? Többeteknél a 6-osra visszarakásról olvastam.

Enyémről annyit kell tudni, hogy én nem rootoltam, nincs is szándékomban és még csak SD kártya sincs a telómban. (igaz épp 2 SIM-es megoldásba vágok bele napokon belül)

Így ilyen feltételekkel sem éri meg feltenni? Ront a teljesítményen, vagy hibás esetleg?

(#612) westcoastog válasza eldrah (#610) üzenetére


westcoastog
veterán

Meizu féle appstoret töröltem. Böngészőt is töröltem, én chrome-ot használom.
A Lite nekem elég mindkét facebookból.

(#611) Zugi
Összevissza vannak benne lefordítatlan részek, a fentről lehúzható menü is gagyin jelenik meg, vannak még hiányosságai..
Én biztos nem raknám még fel.

(#613) eldrah válasza Zugi (#611) üzenetére


eldrah
aktív tag

Szebb napot! Jomagam is hezitaltam rajta par napot, vegul frissitettem(irtora tetszik mondjuk, hogy oda vissza ugralasnal a verziok kozt, megmarad minden adatod, beallitasod, fileod, ami a telon volt) de en kb. Ket nap utan visszaalltam hatosra...akad jobban a 7 nalam, akku is kintha jobban merulne, forditatlan reszek vannak dogivel, es nekem..hulyen hangzik de fura volt a szinek, meg..mintha halvanyabb lett volna a kijelzo:0 persze ezt valoszinu csak bekepzelem, de max fenyeron is halvanyabbnak tunt:0 kb. 10 perc oda vissza lepni a ket verzio kozt ha kicsit erted a dolgot, vesziteni semmit bem veszitesz igazabol ha kiprobalod...En bevallom, megertem miert leptek vissza a tobbiek is..de egyén valogatja:)

(#614) Fluff8


Fluff8
csendes tag

Üdvözletem! Pontosan hogyan lehet visszaállni hatos Flymere, hogy minden beállítás megmaradjon? Véletlen se akarok másra menni. Sajnos nálam is használhatatlan az SD kártya(Sony) a frissítés óta, és jobban is merül, pedig nagyon vártam ezt a frissítést...

(#615) viharhozo


viharhozo
addikt

1. A Dialer visszamagyaritasara van vmi mod? A 6-oson is angol volt, vagy ott meg magyar?

2. Hogy lehet _konnyen_ elerhetove tenni a kedvenc contactokat? Most van Dialer meg Contacts menu, melle hogy lehet Kedvenceket tenni? Ez minden telefonon alap, itt termeszetesen nincs. Gondolom, nem hittek, h vki telefonalni akar egy telefonnal.

3. Ha hard resetet csinalok, az a 6-ost rakja vissza?

Kösz!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#616) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Vissza állok flyme 6, hátha nem lesz ennyi funkcionális anomália.
Hova kell rakni a zip fájlt? Beraktam a telefon gyökerébe, de mindig flyme 7 marad fogalmam sincs miért.
Köszi előre is!

(#617) aprokaroka87 válasza Cyborg (#616) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A flyme7 ne legyen ott ahol a flyme 6 van:)

(#618) Cyborg válasza aprokaroka87 (#617) üzenetére


Cyborg
őstag

Töröltem mindent, amit találtam, a gyökérben biztosan csak 1db zip volt.

(#619) aprokaroka87 válasza Cyborg (#618) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Véletlen nem a flyme 7-es maradt ott?

A flyme 6 zip az 1.26 gb-os

flyme 7 valamivel nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#620) Cyborg válasza aprokaroka87 (#619) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem, tuti az 1,26GB-os verzió az.

Nem tudom, mi lehet a gond már.
Egyre több bosszantó dolga van a telefonnak. Állandóan SD kártyát észlel, az ujjlenyomat olvasó beállítás után 2napig szuper, utána szarakodik, nem érzékel egyáltalán, vagy nem old fel, az e-mail nek nincs hangja, stb.

(#621) Cyborg válasza Cyborg (#620) üzenetére


Cyborg
őstag

Recoverybol lehet csak felrakni ezt ugye?
...más lehetőséget nem találtam.

(#622) togvau válasza aprokaroka87 (#589) üzenetére


togvau
senior tag

igen. De a 6 is ugyanilyen volt, épp azért frissítettem, mert hátha javítják. De nem.
Viszont 7 alatt egyéb programok is instabilak, gyakran összeomlanak, és kivág a kezdőképernyőre.

hitler, sztálin, micro usb

(#623) szgy71


szgy71
csendes tag

Sziasztok,
találkozott valaki olyannal, hogy a telefonra a UPC Horizon Go telepítve, s a belépéskor valami olyasmit mond az alkalmazás, hogy valami automatikus képernyősötétítés miatt nem engedi a belépést, s töröljük le az alkalmazást..
Mitől lehet ez az üzenet? Milyen alkalmazás lehet amire gondolhatott a upc? Felsorol kettőt is, pl. twilight, vagy lux alkalmazás, de ilyenek nincsenek a telefonra telepítve.
???

(#624) szgy71


szgy71
csendes tag

Másik kérdés: a telefon képernyőzáras képernyőjén szokott olyat csinálni, hogy pl. ma .09.11 van, de a következő nap szerepel a képernyőn a nap bizonyos időszakáig, aztán visszaáll a rendes állapot, vagyis aznapon az aznapi dátumot mutatja. Nem tudom pontosan mikor vált, fejből írom csak az esetet
Automatikus időzóna van beállítva, Magyarország a régió, időzóna gmt+2.

[ Szerkesztve ]

(#625) Cyborg válasza togvau (#622) üzenetére


Cyborg
őstag

A kidobálás nálam is megvan.
Viszont nem tudok visszaállni jelenleg, most éppen azt írja, hogy sérült a fájl, amit telepíteni akarok:)
3x töltöttem le, és másoltam a telóra:)
Marad a fucktory reset, de arra meg lusta vagyok.

(#626) togvau


togvau
senior tag

Nem lehet ezen a flyme hulladékon kívül más androidot rakni rá?
Gondolom garanciában nem háboroghatok a határ... szoftver miatt.

hitler, sztálin, micro usb

(#627) aprokaroka87 válasza togvau (#626) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem hiszem.
A Mediatek chipset nem épp támogatott valami.

(#628) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Na visszaálltam a 6.0.2.4 rendszerre valahogy:)
Most meg én nem találom a mBack funkciót:) Segítsetek légyszi:)

Rootolás mindenkinek megy? Még nem álltam neki, romoltam már pár telefont, tehát nem idegen a dolog, de azt a YT videót alig értem meg.

(#629) aprokaroka87 válasza Cyborg (#628) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem a Beállítások majd
kisegitő lehetőségek / SmartTouch-ra gondolsz?

(#630) Cyborg válasza aprokaroka87 (#629) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem, arra az iPhone szeru középső gombos kezelésre ,ami a flyme 7ben mback néven van. Közben rájöttem, ha csak kikapcsolom a navigation bart, akkor arra vált át automatikusan, itt a 6-ban nincs még elnevezve valószínűleg 😃

(#631) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Ismerősömnek van egy ilyen telefonja és akadt egy kis gondja. A gyro néha meghülyül. Fotózik vele és ha elfordítja utána visszafordítaná, akkor nem áll vissza a telefon álló módba. Illetve kb. minden más app-ben is ezt csinálja (galéria, waze, maps). Leszedtem rá egy Level Metert és minden skálán szélső értéket vett fel egy vízszintben levő asztalon... Szoftveresen tudom valahogy állítani vagy szervíz lesz belőle?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#632) yohnsee


yohnsee
tag

Sziasztok! Kb. fél éve vagyok M6 tulaj, eddig minden okés vele. A flyme os-t kicsit nehezen szoktam meg, de nem panaszkodom. A problémám az lenne, hogy eddig gyári szoftverrel használtam. Pár hete nyaggatott a telefon, hogy frissítsek, mert van update és az milyen jó lesz nekem. 1 hete beadtam a derekam, mondom frissíts. Azóta egy nagy gondom van. Néha elfelejt ébreszteni a telefon, ami azért nem olyan vicces. Hallott már valaki ilyenről? Mit lehet tenni?

AVR

(#633) aprokaroka87 válasza lezuvius (#631) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Beállitások majd kisegitő lehetőségek azon belűl gyorsitás érzekelő és giroszkop részt nézted már?

(#634) lezuvius válasza aprokaroka87 (#633) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem tudtam, hogy van ilyen része :) Ott találtam kalibrálás részt és azzal meg is lett oldva a gond! Köszönjök! :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#635) Kovbob


Kovbob
senior tag

Na úgy néz ki mégiscsak lehet rootolni a flyme7-et ezen leírás alapján. Kipróbáltam, sikerült. Angolra rakva a nyelvet könnyen ment.

[ Szerkesztve ]

(#636) yohnsee válasza yohnsee (#632) üzenetére


yohnsee
tag

Visszatettem a 6.2.0.2 rendszert. Innentől meglátjuk, menni fog-e az ébresztő hibátlanul.
Más: Az itt linkelt youtube videó alapján rootoltam a telefont. De olyanokat, hogy pl. google play áruház és társai, nem tudom törölni. Valamit elrontottam?

AVR

(#637) aprokaroka87 válasza yohnsee (#636) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Play áruházat miért szeretnéd törölni?

(#638) yohnsee válasza aprokaroka87 (#637) üzenetére


yohnsee
tag

Rossz példa volt. Időjárás, update, témák, youtube, gmail, ezekkel kezdtem volna. De semmit nem tudok törölni.
Ha valamit törölni szeretnék, az azért van, mert nem használom.

[ Szerkesztve ]

AVR

(#639) aprokaroka87 válasza yohnsee (#638) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

link

Én rootolt telefonon ezt az appot használom

App mgr résznél van olyan hogy apps ott megtalálod hogy apps, ott felül.
ki listázza az a rendszer és felhasználó appokat.
illetve az összeset.

Amúgy inkább fagyaszd őket.
Ezzel is lehet.

(#640) yohnsee válasza aprokaroka87 (#639) üzenetére


yohnsee
tag

Köszi, kipróbálom

AVR

(#641) yohnsee válasza aprokaroka87 (#639) üzenetére


yohnsee
tag

Úgy tűnik, ez végre teszi a dolgát.
Köszi a linket!

AVR

(#642) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok, az sd kártya hozzáférést hol lehet engedélyezni? A quickpic kilép ilyenkor, a gyári galéria el sem indul, így nem tudok törölni,mozgatni képeket.

...az sd kártya eldobalas egyébként 6.2.0.2-őn is megmaradt

Köszi

(#643) aprokaroka87 válasza Cyborg (#642) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha az írási jog hozzáadásra gondolsz, akkor a telefont állítsd át Angolra és úgy add meg a jogot.
Illetve minden apphoz amihez kéri

(#644) aprokaroka87 válasza Cyborg (#642) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De a Flyme 6.2.0.4G is van ilyen bug

(#645) bobi22


bobi22
csendes tag

Sziasztok át olvasva láttam hogy sokan vissza rakták a Flyme -m6 os frissítést mert gondjuk volt.
Ismerősömnek is van vele gondja a 7 verzióval ,e videó alapján lehet vissza állitani vagy más trükkel kell
kivitelezni a szoftvert .Ezt a telefon nem ismerem igy biztosra akarok menni ,minden javaslatott
szívesen veszek.Ja és a telora Model M711H
És mi a leg stabilabb verzió a szoftverek között?

https://www.youtube.com/watch?v=8BggEQZ-6rQ

[ Szerkesztve ]

(#646) Cyborg válasza aprokaroka87 (#643) üzenetére


Cyborg
őstag

Erről beszélek, de mikor itt rámennék a rendben gombra, belép a galériába, onnan meg kilép a főmenübe. A Galéria indítás után azonnal kidob, tehát el sem indul, a fájl kezelő szintén nem indul.
Nem tudom, lehet kéne még egy fucktory reset neki.
Az SD gondrol nem tudtam, hogy korábban is létezett más flymoknál, bocsi. Viszont nem tudok saját zenét se felrakni sehova a telón, hogy lássa a a telefon a gyári hangok között. A gyári hangok meg borzasztóak.

Eddig Nekem ez a Meizu csalódás, remélem hamar rendbe jön a kapcsolatunk:-)

(#647) aprokaroka87 válasza Cyborg (#646) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Angol nyelvre állítva is ugyanez van az sd kártya hozzáférésnél?
Csak azért mert nállam ha ezt Angol nyelvre átállitva csinálom, jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#648) macilacus válasza Cyborg (#646) üzenetére


macilacus
senior tag

A belső tárhelyen nézd meg van-e, ha nincs csináld meg az alábbi mappákat

alarms - ebbe a mappába kel bemásold azokat a zenéket amit ébresztőnek akarsz

notifications - ebbe a mappába kel bemásold azokat a zenéket amit értesítési hangnak akarsz

ringtones - ebbe a mappába kel bemásold azokat a zenéket amit csengőhangnak akarsz

Vannak telefonok ahol ezeket a mappákat be kel rakni media\audio\ könyvtárszerkezetnél az audio mappába, de a Meizu M6 ezt nem kívánja :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#649) Cyborg válasza aprokaroka87 (#647) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi, sikerült.

Macilacus

Ezeket már megcsináltam, ezek android kezdete óta így vannak, de akkor is csak a helyi zenék közt találom meg az mp3-at,onnan meg SD kártya eldobásnál eltűnik mindig a csengőhang.

[ Szerkesztve ]

(#650) aprokaroka87 válasza Cyborg (#649) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csengőhang nem a belső tárolon van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.