Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) macilacus válasza Cyborg (#649) üzenetére


macilacus
senior tag

A belső tárolóra rakd amit csengőhangnak akarsz, és akkor minden marad akkor is, ha eldobja az SD kártyát :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#652) eldrah


eldrah
aktív tag

Valakinek sikerült már rá varázsolni costum recoveryt?

Csengőhangnál én simán a gyári lejátszónál, állítottam be, meg ki tudtam választani a csengőhangoknál ott volt, hogy saját hangok..:O Igaz nekem nincs SD kártya benne, felesleges..ugyis mentegetem a képeket, videokat:)

(#653) Kovbob válasza eldrah (#652) üzenetére


Kovbob
senior tag

Tudtommal nincs rá custom recovery, ha lenne már raktam volna rá :D Csak olyanokat találtam amik nekem kamunak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#654) eldrah válasza Kovbob (#653) üzenetére


eldrah
aktív tag

Én próbáltam már sokat, de az istenért nem megy egyik sem:)

(#655) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Talán itt tudnak segiteni csinálni cwm-et, bár lehet már nem egyszerű de rá kell kérdezni.
Cappa72 ért az ilyenekhez.

cwm készitő műhely topik

(#656) Kovbob válasza aprokaroka87 (#655) üzenetére


Kovbob
senior tag

Mondjuk alapvetően minek, ha attól custom rom még nem lesz rá? Szerintem nem egyszerű, még forráskódot se láttam semmit a telóhoz githubon. A notehoz már akad, de a sima m6-hoz semmi.

[ Szerkesztve ]

(#657) aprokaroka87 válasza Kovbob (#656) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Note az Qualcomm chipsetes, az jobban támogatott, ez meg kb azt tudja amit gyárilag tud.

(#658) Kovbob válasza aprokaroka87 (#657) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ja tényleg, ezt eddig nem is figyeltem, hogy az Qualcomm. Így nem is csoda, hogy jobban támogatott. Az M2-nél még nem volt ekkora különbség a 2 között, nem is néztem, hogy itt már ekkora az eltérés.

[ Szerkesztve ]

(#659) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv, akinek esetleg nincs root joga és szeretne változást a hangminőségben, az nézze meg ezt az appot, hátha hasznos lesz számára.

link

Én használom, poweramp-al, adott esettben jobb a hangminőség.

Érdemes beállitani hogy mindig fusson a háttérben, mert automatán az MI bezárhatja ha úgy itéli meg:)

(#660) djani75


djani75
újonc

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni : a gyerek ma frissítette a flyme6-ot 7-re, majd délután kizárta a telefon. Telefon zárolva felirat , telefonszám illetve egy sor, ahol jelszót kér...Sem a Pin kód nem oldja a telót, sem más kód.... A képernyőn látszik a Wlan felirat, , ha rábökök, látszanak a hálózatok, a felső értesítési sor töltöttség Wi-fi, de nincs mobilhálózat...

Mit csináljak?

Köszönöm előre is ....

(#661) togvau


togvau
senior tag

a gyári hangrögzítő bitrátáját lehet valahogy állítani? Mp3-ban rögzít, aminél nagyon kevés a 64 kbit/sec.

hitler, sztálin, micro usb

(#662) aprokaroka87 válasza togvau (#661) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem találtam rá módót, úgyhogy marad egy app erre is:)

(#663) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Itt a tokok vételénél mindig van "M6s" meg M6, van ahol sjanos csak M6s. Nem nagyon találtam specifikásiót az "s"-es kivitelhez. Az miféle? Méretében ugyanaz?

Üdv

(#664) gilead válasza csubuka (#663) üzenetére


gilead
tag

Szia, szerintem teljesen más a méret és a gombok is. :((
[link]

(#665) csubuka válasza gilead (#664) üzenetére


csubuka
addikt

Szia!

Hú, köszönöm szépen!

Nem egyszerű akkor a tok-kérdés.

(#666) Hanzsi


Hanzsi
tag

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok FlyMe ügyben:

Ez a csoda felfrissült a legújabb verzióra, s a telefon jó része angol lett, néhol maradt magyar, ami egy idősebb felhasználó esetén probléma. Sajnos a névjegyzék és fő pontjai is angolok, így számára ez használhatatlan.

Hogyan lehet visszatérni az előző FlyMe verzióra? Gyári visszaállítás után is megmarad az angolosodott szoftver. Van valami különleges reset, amivel a tényleges vásárláskori állapot hozható vissza?

Köszi a tanácsokat.

''Aki kitart a saját hülyesége mellett, egy nap bölccsé válik''

(#667) aprokaroka87 válasza Hanzsi (#666) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szia!innen letöltöd a neked szimpatikus 6.x verziót, ha nem a belső tároló "gyökerében" van akkor rakd át oda a zip fájlt.

Majd gyári fájlkezelővel nyomj rá a letöltött update zipre, 1-2 mp-en belül megjelenik egy kis ablak, ott érdemes kiválasztani az alkalmazás adatok opcióra.
Majd a frissités most részre nyomni.

Ajánlott dolgok: A Telefon akkumlátora ne legyen lemerűlt állapotban.
Illetve az egész művelet megkezdése előtt távolits el minden Google accountot, már ha van.

A 7.x verziójú flyme firmware több helyen nincs magyarra lefordítva.

[ Szerkesztve ]

(#668) Hanzsi válasza aprokaroka87 (#667) üzenetére


Hanzsi
tag

Hálásan köszönöm, sikerrel is jártam! :C

Még egy kérdés, bár ez már csak apróság:

A névjegyeknek lehet valahogy saját ikont kivarázsolni, vagy kizárólag a tárcsázó megnyitásával érhető el a telefonkönyv!

[ Szerkesztve ]

''Aki kitart a saját hülyesége mellett, egy nap bölccsé válik''

(#669) aprokaroka87 válasza Hanzsi (#668) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Erre már én is kerestem megoldást, de csak a tárcsázót lehet kirakni.

(#670) eldrah válasza csubuka (#665) üzenetére


eldrah
aktív tag

Szép estét! En kintrol rendeltem, mert ezt amit idehaza vettem eleg vekonykanak talaltam es fura...De mire megerkezett egesz hozzá szoktam, ha gondolod amennyibe volt ott van, meg van folia is hozza..kettot rendeltem, mert ha elrontom a feltételét (majdnem sikerült is...a kijelzovedo ragacsos reszen levo foliat akartam rarakni a masikat meg egy laza mozdulattal felredobtam, mondvan tiszta hulyek egesz keretet kuldenek egy nyamvadt foliahoz🤣🤣🤣)

(#671) csubuka válasza eldrah (#670) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi a választ!

Közben már úton van visszacsinálhatatlanul Kínából valami ali-n népszerű, közepesen okés tok, így az lesz használva lesz, ami lesz :D

(#672) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Lehet kapni itthon fóliát/üvegfóliát a telefonhoz nem horror áron? Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#673) eldrah válasza Land (#672) üzenetére


eldrah
aktív tag

én nem találtam..kintről lett rendelve..viszont kapásból kettőt rendeltem, de elég egy is..:D szerencsére elég egyszerü feltenni rá..bár nem tetszik, nem ér ki teljesen, egy halovány csikot elhagy a szélénél a kijelzőnek

(#674) Land válasza eldrah (#673) üzenetére


Land
veterán

Nem eladó a maradék? :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#675) szgy71


szgy71
csendes tag

Sziasztok,
Meizu M6-ot használ a gyerekem. Szerinte, eddig, ha több alkalmazás volt megnyitva, s ezeket behozta a képernyőn lévő kis bizbasz négyzet segítségével, hogy bezárja, akkor a bezáráskor (az alkalmazások felfele csúsztatásakor) azok a mostani állapothoz képest lassabban tűntek el, olyan kissé átcsúszósan. Most meg pikkpakk bezáródnak. Mondtam neki, hogy tök mindegy, a lényeg, hogy bezáródnak, de gyerek az istenadta, s csak hajtja, hogy állítsam vissza neki a korábbi szépen átcsúszós bezárásra.
Lehet valahogy befolyásolni ezt a bezárási sebességet?
Sziasztok

(#676) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Az lenne a kérdésem, h honnan érdemes megvenni a telefont? eustock a legjobb? Hol lehet 2 év garival kapni? Van valakinek eladója? :)
köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#677) aprokaroka87 válasza szgy71 (#675) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most csak én nem értem vagy nem tudom.
Esetleg a flyme 7-nél lehet változás ilyen téren.

(#678) csubuka válasza csubuka (#671) üzenetére


csubuka
addikt

Én végül egy ilyen flip tokot vettem. Nem volt jobb ötletem, mert Nillkin nem volt, olyan igazán márkásat nem találtam és a topikban sem volt tuti forrás ajánlva. Remélem nem totál selejt, ha befut írok. *Lehet, hogy alja, bár sok vett termék szerint rangsoroltam és ez elől volt, de lehet csak azért, mert olcsó. **Kicsit érdekes volt, hogy vétel után nagyon kérdezgetett az eladó, hogy ez most pont milyen, remélem legalább M6-hoz való lesz :D

Innen meg majd a tempered glassról tudok beszámolni. Az is stuper lenne, ha hozzá való érkezne végül, nem tudom, Ti honnan vettetek korrektet :)

(#679) erdey_a válasza csubuka (#678) üzenetére


erdey_a
őstag

meizu tokok hegyekbe [link]

kéket és átlátszót használok, teljesen jó

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#680) eldrah válasza Land (#674) üzenetére


eldrah
aktív tag

Pest-Rackeve vonalon oda tudom adni ha kell...Gondoltam rá meghagyom, biztonsagi tartaleknak, de már annyi bizbaszom van igy🤣 még szegény yotaphonomnak is van egy rakat dolga itthon:)

(#681) Cyborg válasza csubuka (#678) üzenetére


Cyborg
őstag

Én ezt a tempered glassot rendeltem, nem ajánlom senkinek.
Egy csillagot adtam rá, mert nullát nem tudtam, raktam fel képeket is.

(#682) Bonifani válasza Bennyboy (#676) üzenetére


Bonifani
csendes tag

nézd meg a globalstore.hu-t
kicsit talán drágább, mint az eustock, de magyar cég magyar ÁFA-val, magyarországi számlával

(#683) Bennyboy válasza Bonifani (#682) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi, már rendeltem eustock-ból, 1 nap alatt kiért, korrekt cég.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#684) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

flyme 6..... -on megy az otg rendesen nektek? Nekem felismeri a pendrive-ot, de ha megnyitom, nem látom a könyvtárakat, mintha megfagyna. A gyári fájlkezelővel legalább eljutok eddig, más fájlkezelők meg egyáltalán fel sem ismerik a pendrive-ot.

(#685) Cyborg válasza Cyborg (#684) üzenetére


Cyborg
őstag

Nálam valami nem kerek szerintem, nem tudom rootolni se, a meizu fiokban write protection failed üzenetet kapok, és csak egyszer tudom megpróbálni, utána restart kell, mert be se tudok lépni.

(#686) Ledfold válasza yohnsee (#632) üzenetére


Ledfold
tag

A barátnőm telefonja is akkor ébreszt csak ha épp akar. Ez megoldódott valahogy? Nem lenne rossz egy gyári frissítés, mert ez bosszantó dolog. A kamera applikáció is néha beragad. Volt hogy emiatt pillanatok alatt lemerült. Valaki tapasztalt hasonlót? Mennyi időnként szokott jönni update?

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#687) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Az mennyire jó hogy hogy gyári fejlkezővel Belsőtárhelyről, SD kártyára fájlok áthelyezése közben a telefon borzalmasan meglassul, illetve akadozik.
Konkrétan olyan mintha az UI rész szinte teljesen prioritást veszít.

Ma pl kb 4.9gb-nyi fájlokat mozgattam át, egy idő után a systemui-is is leállt.
Flyme 6 os.
Csak eddig ilyet más telefonnal nem tapasztaltam ugyanezzel az SD kártyával.

Ti tapasztaltok ilyet?
Nagyobb állományok esetében tapasztalok ilyet.

(#688) Cyborg válasza aprokaroka87 (#687) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia!

én nem tapasztaltam ilyet, de nekem még a pendrive-os hiba mindig fenn áll.

Tudtok olyan fájlkezelőt, ami látja a telefonra dugott pendriveot?
Gyári, ES, Total commander nem látja.

(#689) aprokaroka87 válasza Cyborg (#688) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

root explorer vagy solid explorer?

(#690) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen telefont, de nincs se eustock-on sem globalstore - on. Viszont találtam a kontaktor.hu-n. Van valakinek tapasztalata velük? Megbízhatóak?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#691) pippin12 válasza szebev (#690) üzenetére


pippin12
tag

Alza.hu

(#692) Cyborg válasza aprokaroka87 (#689) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

köszi a tippet, sajnos egyik sem viszi:(

Talán vmi frissités megoldja, lassan időszerű lenne már amúgy is.

(#693) aprokaroka87 válasza Cyborg (#692) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

flyme 7-es van fent?

(#694) Cyborg válasza aprokaroka87 (#693) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

a 6-os van fent, mert rengeteg bajom volt a 7-essel.
Azon viszont ment az OTG rendesen.
Cserébe a 6-ossal kevesebb bajom van, de őszintén Nekem egyik se az igazi, a 8ast várom már egy ideje, hátha:)

(#695) Cyborg


Cyborg
őstag

Megjött egy másik fajta tempered glass.
Ezt
Nem úgy néz ki, mint a reklám fotókon, de rendesen illeszkedik, cserébe van egy fura kiézete, fény felé kb 45 fokos szögben tartva olyan , mintha narancsbőrös lenne, meg vmi pontháló van belsejében, amit nem tudok leírni, hogy mi az:)
A pontháló az látszik fotón, a narancsbőrös kinézetet nem tudtam fotón reprodukálni.
Mindenesetre nem zavaró, alig látszik, csak akkor látom, ha forgatom fényben, és direkt keresem a hibát benne, uh egyelőre marad, mert amúgy sincs jobb most:)

(#696) westcoastog válasza Cyborg (#695) üzenetére


westcoastog
veterán

Beszédhangszórótól balra minek van ott kivágása? Fényérzékelő?
Ez elég jónak tűnik, amit én vettem nem ér ki a kijelző széléig, keskenyebb picivel mint a komplett kijelző, be is kéne rendelnem ebből egy párat.

[ Szerkesztve ]

(#697) Cyborg válasza westcoastog (#696) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
igen, az.
Ha nem vagy maximalista, és elfogadod a hátrányait, jó választás lehet, de igazából csak 2 féle glassot próbáltam eddig, de ez határozottan jobb, mint az előző, ami igy nézett ki:)

(IMG:/dl/upc/2018-10/30/11414_e5qekdwnmmvpba9u_regi.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#698) Haan


Haan
újonc

Sziasztok
Lenne egy kis problémám, meizu mx4-em van, és frissítettem 6.3.0.2A-ra. Mivel ebben nincs magyar nyelv, szeretném rátenni a 6.2.0.0G-t, viszont nem engedi. Visszaolvastam hogyan is kell, hogy töltsem le, rakjam a "gyökérbe" és onnan csináljam. Viszont mikor elindítom a dolgot kiírja hogy 'This update is international version, which doesn't match the system version. To ensure proper functioning of the system, it's strongly suggested that you clear your data when updating. Wipe contacts and app data.'
Szóval bejelölöm, elindítom egy pillanatra el is kezd valamit. Aztán visszaáll ugyanarra a rendszerre.
Lenne erre valami megoldás,vagy lemondhatok róla?
Előre is köszi

(#699) pippin12 válasza Cyborg (#695) üzenetére


pippin12
tag

Szilárdság miatt van "szőve.

(#700) pippin12 válasza Cyborg (#695) üzenetére


pippin12
tag

A szilárdság miatt van szőve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.