Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) izee válasza cocka (#344) üzenetére


izee
senior tag

"Amúgy a régi djuice-osok ingyenesen válthatnak az új kártyás 29 csomagra vagy arról bármelyik másik djuice-osra."

Akkor szerencsémre ingyen megjátszhatom a váltást. 52/31-ben vagyok, és örülök cocka-nak, hogy tisztáztad helyettem is a helyzetet:)
A 20fős csapatnak pedig üzenem, hogy ne felejtsék el a supportot, én ugyanis pár hónapja derék 10 percig hallgattam a muzsikát, mire egy djuice kolléga felvette a telefont, természetesen a 10percet levonták a kártyámról. Nem adok hangot a véleményemnek. A pannonnál ez azért nem fordult elő velem.

cocka: a 2. -es pont nem teljesen világos. Nekem a telefon most is pannon-t ír ki, nem djuice-t. Akkor a "Most átírták djuice-ra" azt jelenti, hogy tarifacsomagot váltottál? (esetleg már a 29Ft-osra?)

A a "kártyás29" feltöltőkártyája marad pannonos?

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#352) ZiD válasza schawo (#328) üzenetére


ZiD
tag

Valóban nem vélemény. Szerintem az ismertetés a jó szó rá :D

(#353) RootRulez


RootRulez
félisten

Sajnos PannOnLine-omon nem volt ilyen opció, de a hölgyike felajánlotta telefonban, akkor most váltsak?, így hogy elmúltam 26 is ilyen olcsó lesz? Nem lesz valami hátulütője?

Ja és ingyen átmehetek? (bár legutóbb monta a hölgy, hoyg le lesz vonva most meg 2 gomból meg 3 mondatból tudnék váltani...)

═════════════════════════════════════════

(#354) Anulu79 válasza mukibuci (#335) üzenetére


Anulu79
addikt

Én P-s vagyok és nincs csúcsidőm se semmi más ilyesmi. Asszem, hogy 31-32 Ft- minden irányba ha jól emlékszem. Ezért sem értem ezt a nagy "felhajtást" a 29-re.

(#355) Zirowe válasza izee (#351) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem ingyenes az ügyfélszolgálat száma?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#356) S. Szabi válasza Anulu79 (#354) üzenetére


S. Szabi
őstag

Ha megnézed akármelyik szolgáltató kártyás csomagjainak percdíjait, mindegyik jóval drágább, vagy van havidíja, vagy valami más "hátul ütője", ez meg csak 29 Ft/perc és SMS, minidig mindenhova! (Régebben a T-Mobilnál a Domino Nap volt ugyan ilyen, csak 33 Ft, de az is megdrágult, 38 Ft, más hálózatba meg 41!

Ezért ez a nagy "felhajtás" a 29-re! :K

(#357) izee válasza Zirowe (#355) üzenetére


izee
senior tag

Már nem tudom, melyik 4 számjegyű telefonszámot hívtam :F Vmi olyat, amit a szerződésemmel meg a kártyámmal együtt kaptam, hogy ezt kell hívni, ha kapcsolatba akarok kerülni velük.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#358) RootRulez


RootRulez
félisten

De amit nem találok sehol: Az MMS mennyi a kártyás 29-ben? Ha kitalálom, hogy átváltok addigra jó lenne ezt is tisztán látni? Vagy az nem lesz, mint anno a Pannon Happy tarifacsomagban?

═════════════════════════════════════════

(#359) Anulu79 válasza S. Szabi (#356) üzenetére


Anulu79
addikt

Ellenkezni nem ellenkezek mert részletesen nem néztem utána a 29-nek. :) De szerintem a havidíj nem akadály mert azt szinte mindig le lehet beszélni. De tényleg nem kekeckedni akarok. :)
Arra azért még kíváncsi lennék, hogy ahogy a reklámban mondta a fickó ők is a haszon miatt dolgoznak ami természetes dolog. De ezzel a korhatáros dologgal miért vannak a vélhetően több ügyfél (ergó több haszon) ellen?

(#360) harry válasza Anulu79 (#354) üzenetére


harry
veterán

Az hogy jött össze? [link]
Feltöltőkártyás egyéni ügyfeleknek érdekes ez, tényleg jelenleg a Djuice a legolcsóbb, gondolkodom is, hogy öcsémnek erre kéne cserélnie, csak hát nem szeretnék mellé készülékcserét is, akkor meg kicsit trükközni kéne.
Nyilván az vesz ilyet, aki nem költ havi 2.5k-t telefonra.

T-nél meg a normálisabb csomagokhoz van egy időszaki díj, és itt természetesen a hálózaton belül, csúcsidőn kívül olcsó csak, más háló csúcsidőben itt sem nagy szám, pl: [link]

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#361) mukibuci válasza Anulu79 (#359) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De szerintem a havidíj nem akadály mert azt szinte mindig le lehet beszélni.

Előfizetéseknél általában, de a feltöltőkártyásoknál az opciós díjak biztos nem :( Amit pedig előbb említettél 31-32 forintos percdíjat, nos az pont 2-3 forinttal több a 29nél :K Sok kicsi sokra megy, valamint így elmondhatják, hogy náluk a legalacsonyabb a percdíj :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#362) RootRulez válasza RootRulez (#358) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, váltottam... Majd kiderül... :))

═════════════════════════════════════════

(#363) cocka válasza Anulu79 (#354) üzenetére


cocka
veterán

Asszem, hogy 31-32 Ft- minden irányba ha jól emlékszem.

Kártyás csomagban? Mert ha igen, akkor felébredhetnél az álmodból. :D

De szerintem a havidíj nem akadály mert azt szinte mindig le lehet beszélni.

A kártyás csomagok esetenkénti havi díja soha nem beszélhető le! Vonják és cserébe igénybe veheted az olcsóbb percdíjakat.

(#364) cocka válasza izee (#351) üzenetére


cocka
veterán

52/31-ben vagyok,

Ez biztos? Mert én is ebben voltam és még valamikor 2009 őszén írták át djuice-ra. Szóval jóval korábban, minthogy ez az egész reklám berobbant. Tehát nem volt köze ahhoz, hogy tarifacsomagot váltottam, hiszen azt csak tegnapelőtt tettem meg.

A a "kártyás29" feltöltőkártyája marad pannonos?

Ilyeneket én nem tudok. Ha valamit bütykölni kell, akkor ott a pannonline, meg az egyenleget is ott nézem meg, ha meg feltölteni kell, akkor netbankban feltöltöm. :D Nem foglalkozok hol mi feltöltőkártyákkal. :D

(#365) Colossus


Colossus
csendes tag

Előttem 350+ db kommentben már biztosan leírták ezt, de... Szóval nagyon szimpatikusnak hat az ilyen "őszinte" marketing, ami saját elmondása szerint nem nézi hülyének az ügyfeleit. Nem is kevéssé gyanús a dolog. :DDD Egyrészt mit jelent az, hogy "nyílt forráskódú mobilmárka"? Én is szerkeszthetem a logóját, vagy mi? :DD Félreértés ne essék, el nem tudom mondani, mennyire szimpatikus ez a társadalmi felelősségvállalásra ösztönző, ugyanakkor "éld az életed" filozófia, és le fogom venni a nem létező kalapomat, ha tényleg sikerül úgy megvalósítaniuk az elképzeléseiket, ahogy ez a reklámfilm ígéri. Csakhogy elképzelésem nincs, hogyan tudnák/(fogják?) ezt megvalósítani. Én jelenleg 24 éves vagyok, és gyakran nagyon kevés egy napra munkahely + tanulás mellett 24 óra. Egy "20 fős cég" hogyan fogja leellenőrizni, hogy pl. n db ügyfele 10 különböző napon tényleg megcsinálta a középfokút mandarinból? És mellette még fogadni az ügyfelek érdeklődő hívásait, infót nyújtani a programokról, ügyintézni, reklamációt kezelni. Satöbbi... Azért hajrá, én szurkolok!

(#366) Anulu79 válasza harry (#360) üzenetére


Anulu79
addikt

Az úgy jött össze, hogy előfizetéses vagyok és a csomagom már nincs a kínálatban. :)

mukibuci Teljesen igazad van. Drágábbnak drágább. De én azért nem mennék egy másik "szolgáltatóhoz", hogy elmondhassam, hogy a legolcsóbban vagyok. De úgy látom, hogy részletesebben után kéne néznem ennek az új csomagnak. :D Bár már túlléptem a korhatárt de hajt a kíváncsiság. :)

cocka Nem ébredek mert álmodni jó. :DDD De mint írtam előfizetéses vagyok. Voltam feltöltő kártyás is, de az én tapasztalatom az, hogy jobb az előfizetéses csomag. Legalábbis nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#367) cocka válasza RootRulez (#358) üzenetére


cocka
veterán

Az MMS 135 Ft/db. Ezért használok olcsósms.hu-t. :DDD

(#368) mukibuci válasza Anulu79 (#366) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Előfizetéses 31ft versus feltöltőkártyás 29ft? Így meg főleg sok a 31 :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#369) Anulu79 válasza mukibuci (#368) üzenetére


Anulu79
addikt

Én csak a saját csomagomat hoztam fel. De van olcsóbb is. De mint írtam nem akarok vitatkozni. :) Kinek mi a jobb. Én így látom a dolgot. :)

(#370) cocka


cocka
veterán

A webes dolgaikról viszont megvan a véleményem. Jó még most indult be meg mit tudom én DE!

A pannonline már ezer éve megy, na bejelentkeztem most már djuice online vagy mi a rák :D és amikor átváltottam a szolgáltatások közül hirtelen eltűnt jó pár dolog, ami a sima djuice kártyásban még ott volt pl. az MMS. Na de a röhej az, hogy 10 MMS van.

Na ezt adja össze valaki:

1. A díjszabásban benne van, hogy MMS küldése 135 Ft/db, tehát akkor valószínűnek tartom, hogy a kártyás 29-cel igénybe vehető, különben nem lenne értelme a díj feltüntetésének.

2. A pannonlineban nem írja ki a szolgáltatásoknál az MMS-t, a 10 MMS-t viszont igen, ami azért hülyeség, mert a 10 MMS nyilván 10 db MMS kedvezményes elküldését teszi lehetővé, na de úgy, hogy nem is aktív az MMS szolgáltatás és esélyed sincs aktiválni? :D

3. A 1741-en azt mondja amikor az MMS menüt benyomom, hogy Ön nem jogosult a szolgáltatás használatára. Hát szóval...

4. A 1440-en a mylife menüpont sem működik, elnyekergi a faxos rizsát, utána viszonthallásra. Váo :D A honlapon lévő mylife FAQ egyáltalán nem működik. Talán először meg kéne ismertetni az új pontgyűjtő akciót úgy, hogy feltöltik az odaillő információkat, utána lesz kedvem esetleg regisztrálni. Na de így? :D

(#371) izee válasza cocka (#364) üzenetére


izee
senior tag

Az ügyfélszolgálatos mondta, miután rákérdeztem, hogy mivan a régi jó 49/25-tel. És - nehogy félreértsük egymást - csak annyit mondok, hogy a képernyőre az van írva, hogy "H pannon 3", de (régi)djuice-os vagyok.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#372) harry válasza Anulu79 (#366) üzenetére


harry
veterán

Nem azért mész máshoz, hogy elmondhasd, hogy olcsóbb, hanem mert olcsóbb :W Bonyolult. És korábban meg feltöltős szolgáltatásról beszéltünk. Tényleg nem ártana utánajárni, mielőtt hozzászólsz.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#373) Anulu79 válasza harry (#372) üzenetére


Anulu79
addikt

Utána olvasni sem ártana a hozzászólásokat mielőtt hozzá szólsz. :D Ne csak olvass hanem értsd is amit olvasol.

(#374) mukibuci válasza Anulu79 (#373) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Spec tényleg értelmetlen előfizus percdíjat hasonlítani ehhez a feltöltőshöz... Nekem tetszik, és nem hasonlítom a 16forintos előfizus percdíjamhoz, sokkal inkább a többi, általam nem birtokolt feltöltőkártyás csomaghoz, hiszen azzal tartozik 1 kategóriába :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#375) harry válasza Anulu79 (#373) üzenetére


harry
veterán

Miről beszélsz? A saját előfizus szolgáltatásod hasonlítottad, ami eleve értelmetlen. Ha meg nem vagy képben a többi feltöltős csomagról fölösleges nekiállni agyalni ezen. Előfizetést meg vesz, akinek az a jobb, nem érdemes összehasonlítani a kettőt. Ráadásul te írod, hogy részletesebben utána kéne olvasnod.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#376) Drenadar válasza mukibuci (#374) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem se. Láttam a reklámot utána nem értettem, hogy ez miért is olyan jó? 29ft/perc ? tán ha másodperc alapu lenne akkor talán! de így?

konkurenciánál feltöltős +450/hó és máris csak 15/perc...

szal : szerintem csak parasztvakítás az egész :)

(#377) Anulu79 válasza mukibuci (#374) üzenetére


Anulu79
addikt

Hasonlítani azért hasonlítom mert szerintem a legtöbben azok közül akiknek ezt a csomagot szánják azok többet lebeszélnek egy hónapban, mint egy középkategóriás előfizetéses csomag.

harry A részletesebb utána olvasást az üzenet tarifák, netcsomagok meg hasonlókra értettem. A percdíjakat néztem. Értelme mindennek van. :)

Azt nem értem, hogy miért favorizálja mindenki ennyire ezt a tarifacsomagot amit még nem is ismer tapasztalatból. Nekem semmi bajom nincs vele és nem is lesz valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#378) harry válasza Anulu79 (#377) üzenetére


harry
veterán

Biztos nem, ha így lenne, akkor nem feltöltőst néznének, hanem az előfizust, itt is van 2500tól.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#379) mukibuci válasza Anulu79 (#377) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azok nem is ezt fogják választani, hanem a számlás20 csomagot, ami már előfizetéses csomag, így össze lehet vetni a te előfizetéseddel. Neked 31ft, ebben a csomagban pedig 20ft a percdíj :U


Drenadar: De itt nincs opciós díj! Mellesleg ha visszaosztod a 450et, egyből nem lesz annyira rózsás a helyzet. Ha fél órát számolsz, akkor 15ft+15ft :) Aki ennél többet fog beszélni, valszeg előfizut köt magának :U

szerk:
Azt nem értem, hogy miért favorizálja mindenki ennyire ezt a tarifacsomagot amit még nem is ismer tapasztalatból. Nekem semmi bajom nincs vele és nem is lesz valószínűleg.

Ehhez nem kell tapasztalat, azért favorizáljuk, mert jelenleg ebben legolcsóbb a percdíj :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#380) harry válasza Anulu79 (#377) üzenetére


harry
veterán

Nincs mindennek értelme.

Mit tapasztalnál meg egy tarifán? Le van írva, hogy milyen díjakkal számolsz, milyen hálózatokba, milyen (esetleges) fix költségekkel és hűséggel. Ezek alapján, pedig azt látni, hogy jobb, mint a konkurencia. Na, ezért.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#381) brumesz


brumesz
aktív tag

Egy félig off kérdés: ha beslattyogok az üzletbe 17 évesen, akkor aláírhatok egy szerződést pl. a számlás20 tarifacsomagra én magam, vagy kell hozzá anyuci-apuci(esetleg valami papír tőlük)?
Illetve ez vonatkozik a telefonvásárlásra is(mármint hűséggel, előfizuval). Nem szokásom így telefont venni, de már kinőttem abból hogy 2 hetente cseréljem a mobilokat így megérné azt a 15k-t a Monte

ja meg kis tapasztalat: baromira nem jön meg a mail a mylife reg után(legalábbis nekem). még a spam mappában sincs

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#382) Anulu79 válasza mukibuci (#379) üzenetére


Anulu79
addikt

Ehhez nem kell tapasztalat, azért favorizáljuk, mert jelenleg ebben legolcsóbb a percdíj.

Nem tudom, hogy te bele esel-e a korhatárba de azért megkérdezem. Ha te bele esnél/esel akkor te átmennél hozzájuk most. Mert hiába a legolcsóbb meg csábító de mivel de tudja, hogy így "egyedül" meddig lesznek képesek talpon maradni úgy, hogy megtartják a jelenlegi ajánlatukat. Erre kíváncsi leszek. :) Meg arra is, hogy ez a többi szolgáltatót ösztönöz-e valami hasonlóra. :)

(#383) mukibuci válasza Anulu79 (#382) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha beleesnék és feltöltőkártyás lennék, akkor már tegnap átmentem volna :) Nem vagyok a saját pénzem ellensége :N Hűség nincs, bármikor mehetnék tovább, ha változna a helyzet :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#384) RootRulez válasza brumesz (#381) üzenetére


RootRulez
félisten

Gondolom csak pár ezren regisztráltak ezekben a percekben is :)) (mint ahogy én is) Szóval gondolom idővel te is sorra kerülsz...

Volt már 1x-2x előfizetésesem és nem ugyan olyan, nincs ami kordában tartson :N Végre egy olyan feltöltő kártyás tarifacsomag, aminek a percdíja vetekszik az előfizusokkal...

MOD:
Amúgy van ám itt már "szakmai topik is...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#385) harry válasza Anulu79 (#382) üzenetére


harry
veterán

Én szerintem váltanék, ha a régi tarifám lenne. Öcsém esetében gondolkodok is, de mint írtam, a mostani telefonja hálózatfüggő, így emiatt kicsit macerásabb. Legrosszabb esetben mi lehet? Visszamegy a régi szolgáltatóhoz. Esetleg a telszám hordozgatás miatt lehet még macera. De ha új sim-re (bármilyen szolgáltatás) lenne szükségem, szerintem itt venném. Az árak miatt, a hozzáállásuk, egyéb akciók, ötletek miatt is. Szóval szimpatikus. Az, hogy ezt meddig tudják tartani, más kérdés, de most nem fogok fél évig kivárni. Esetleg egy hónapot érdemes lehet...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#386) Anulu79 válasza mukibuci (#383) üzenetére


Anulu79
addikt

Szinte gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a válaszod. :DDD Ha előfizus vagyok és nincs rajta már hűség idő én tuti, hogy nem mennék még át. Mert ha "befuccsol" akkor megint vállalhatnék hűségidőt. :)

harry Ma már a hálózat függőség nem lehet akadály a telefonban. :D Persze csak ha nincs garancia. Azt én sem kockáztatnám. Jaja, szerintem is kell még egy kicsit várni, hogy minden "tiszta" legyen.

[ Szerkesztve ]

(#387) mukibuci válasza Anulu79 (#386) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De még mindig nem sikerült feldolgozni, hogy ez FELTÖLTŐKÁRTYÁS csomag és NINCS HŰSÉG?

Ha most előfizetéses vagyok, amin nincs már hűség: nincs hűségem
Ha átmegyek, feltöltőkártyás leszek: nincs hűségem
Ha befuccsol és bárhova mennem kell: nem kell hűséget vállalni, csak ha új telót is veszel az előfizetés mellé...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#388) Anulu79 válasza mukibuci (#387) üzenetére


Anulu79
addikt

Azzal tisztában vagyok, hogy nincs hűség és feltöltős. Vagy én nem fogalmaztam jól vagy te nem érted amit mondani akartam.
Ha előfizetéses kártyát veszek nincs hűség? Ez egy kicsit logikátlan a számomra. De lehet, hogy már késő van nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#389) mukibuci válasza Anulu79 (#388) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Miért lenne? Ha veszel telefont, akkor lesz hűséged a készülék miatt (legalábbis nálunk, de gondolom máshol is).

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#390) Anulu79 válasza mukibuci (#389) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezért érdemes ilyen sokáig fent maradni mert még ilyenkor is kap az ember olyan infót ami meglepetést tud okozni neki. :)

(#391) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Egyébként a djuice honlapján, a lap alján az ÁSZF menüpontnál megtalálható pdf dokumentumokból minden kiderül. :)

Percdíjak, meg mindenféle más díjak, meg hogy mivel ezekben együtt van minden a pannonos dolgokkal, annyira nem hiszem, hogy külön lennének, hogy tönkre tudnának menni (ezt csak így azért, mert feljebb volt róla szó, hogy mi van, ha befuccsol a dolog :) )

Szerintem kedden el is megyek Zalaegerszegen (ha megnyílik addig) egy ilyen djuiceCaféba vagy mi neve, aztán leinformálódom, hogy hogyan tudom átvinni a számomat is, ha apa nevén van a mostani Dominos SIM :)

[ Szerkesztve ]

(#392) mukibuci válasza S. Szabi (#391) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem kedden el is megyek Zalaegerszegen (ha megnyílik addig) egy ilyen djuiceCaféba vagy mi neve, aztán leinformálódom, hogy hogyan tudom átvinni a számomat is, ha apa nevén van a mostani Dominos SIM :)

Csak hogy ne legyen fölösleges utad: Apuval bemész a tmobilba, átiratod a nevedre a kártyát és kérsz egy engedélyt a számhordozáshoz, utána pedig elmész a zalaegerszegi djuice caféba és intézed a többit :)


Anulu79: Apu valszeg már elmúlt 26, nem fog kelleni hozzá, sőt kizárótényező :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#393) Anulu79 válasza S. Szabi (#391) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha az ő nevén van akkor szerintem kell ő is hozzá. Vagyis igaza van mukibuci-nak. Amíg nincs a neveden addig nem mész vele sokra. :)

Javítva. :D

[ Szerkesztve ]

(#394) harry válasza mukibuci (#387) üzenetére


harry
veterán

Öhm... ez szerintem így nem pontos. Miért lenne a szolgáltatónak haszna abból ha hűség nélkül vehetsz csak sim-et? Szerintem biztos, hogy magára a szolgáltatásra kötsz hűséget, hogy most van telefon vagy sem, az más tészta. Mindenhol alapvetően tarifák szerepelnek és x hűségidő, a telefonválasztás csak ez után jön (avagy a nem-választás). :F

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#395) mukibuci válasza harry (#394) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A vodánál 100%, hogy nincs hűség, ha csak sim kártyát veszel, ezért is írtam, hogy a többi szolgáltatónál kérdőjel

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#396) S. Szabi válasza mukibuci (#392) üzenetére


S. Szabi
őstag

Köszi a válaszokat!

(#397) harry válasza mukibuci (#395) üzenetére


harry
veterán

"nem kell hűséget vállalni, csak ha új telót is veszel az előfizetés mellé..."
Vagyis előfizura nincs hűség - amit én kétlek. Nekem legalábbis biztos volt 2 év vodánál, bár ez egy business flotta. És bár vettem telefont is, nem volt muszáj, de úgy is lett volna hűség. Na de végül is mindegy.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#398) mukibuci válasza harry (#397) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vettél volna telót, nem lett volna hűséged, de ez eléggé off már itt. Attól, hogy te kétled, még így van.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#399) Anulu79


Anulu79
addikt

Már a myvip-nek is van valami djuice-os dolga. Most láttam. El nem olvastam így nem tudok konkrétumot.

(#400) mukibuci válasza Anulu79 (#399) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a djuicenak van myvip csomagja. A lényeg, h mindenkivel ingyen beszélhetsz, aki ebben a csomagban van. Eddig se volt eltitkolva :U
Inkább olvasd el azt a fél oldalt, ahol le van írva az a néhány tarifacsomag, és akkor fogsz tudni konkrétumokat :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.