Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) - = Zk = - válasza #41635072 (#153) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Érdekes amit írtál. Felével nemértek egyet, de azmár legyen az én bajom.
Picit másképp értelmezted, de nemlényeg. Több lesz, megérted.

" csóró diák "
Ezen picit elgondolkodtam. De nem reagálok rá. Nem ide való lenne...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#202) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Mondjuk a kiscsajt télleg nem kellett volna ennyire letámadni, tök sok infót mondana itt a topikban. A második reklám meg borzalmas.

(#203) Rover623 válasza Shiku (#195) üzenetére


Rover623
félisten

Akik a 26os korhatár miatt pattognak azokat nem értem.
Megnézném a csini pofikád mintázatát, ha pl. betérnél egy agyonreklámozott, "jóárasított" kozmetikába, majd vigyorogva a képedbe mondanák: bocsika, de csak nálad fiatalabbakat szolgálnak ki... :P

primus inter pares

(#204) AMD_ok válasza Parci (#150) üzenetére


AMD_ok
őstag

Mi is a baj azzal, hogy megkérdezzük azt tőle, hogy miért regisztrált ide? Ha nem azért, hogy válaszoljon az itt felvetődő kérdésekre, akkor csak azért, hogy elmondhassa: "menitenksz"? Nagyon menő....Volt a hozzászólásának valami értelme szted? Arról meg, hogy nyelvészkedés, csak annyit, hogy éppen nem 26 alatt vagyok, hanem 35 fölött, és pontosan ezért érzem kicsit nagyképűnek az ilyen "ánglius" megnyilvánulásokat (mielőtt bárki azt gondolná, hogy azt se tudom mi az, hogy yes, 7 évig tanultam az angolt). Magyarok vagyunk, beszéljünk is úgy.

[ Szerkesztve ]

(#205) joey04


joey04
titán

Hm. 26 alatt vagyok, de nagyon nem tetszik, hogy 26 fölöttiek nem vehetik ezt igénybe.
Az ötlet tetszik, a reklám nem rossz. Ami a csomagokban van: az valóban nagyon jó, hogy nincs agyonbonyolítva hova mikor mennyi stb. a mobilnetes hozzáállás viszont nem, és a készülékek is nagyon gyengék. Ha az átlagos 26 alattiak ennyire nem neteznek, és ilyen készülékkel járnak, akkor sikeres lesz, ezt én nem tudom megállapítani. Nekem nem igazán felel meg a szolgáltatás, csak a valóban egyszerű díjszabás szimpatikus, de ezt megkaptam az ikon csomagokkal is. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#206) wandor0930 válasza joey04 (#205) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Mi a bajod a mobilnetes szolgáltatással?
Ahogy én látom náluk tudsz a legolcsóbban netezni, vagy valami felett elsiklottam?

(#207) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát nagyon kiváncsi vagyok mi fog kisülni ebből:U.....
van még egy T-s számom a 20-ason kívül. nagyon kiv vok erre az egészre....reméljük a legjobbakat..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#208) bope87


bope87
aktív tag

Látom mindenkit megfogott ez a téma. (köszi Bog az infókat, fogalmam nem volt hogy működnek ezek)

Többen szóvátették hogy miért pont myvip? Hát mert az iwiw már foglalt a T-nek (ottis hasonló elven működik) FB meg szerintem azért nem, mert nem hazai oldal.

Mondjuk én nemhiszem hogy váltanék, (annak ellenére hogy 3 évig még beleférnék) mégpedig a készülékek miatt nem. Elég karcsú a kínálat. De azért örülök a kezdeményezésnek :)

[ Szerkesztve ]

(#209) Bocaa


Bocaa
senior tag

Ha van számátvitel akkor a lehető leghamarabb "átigazlok" hozzájuk
Szimpatikus volt. Ha nem lehet számot átvinni akkor még várat magára a dolog :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#210) Graphics


Graphics
Jómunkásember

ÉN arra lennék kíváncsi hogy pl bónuszprogramomat igénybe tudom-e venni a pannonnál(telenor) pl a djuice-ban kínált készülékekre...
Mert eddig amikor váltottam hűségbne készüléket a számlás árlistán szereplő készülékek közül választhattam, de azt hiszem jobb ha egy pannon értékesítési ponton faggatom az információért őket.
mert pl a samsung monte készüléke a piac egyik legérdekesebb és legjobb ár érték arányú zárt platformos készüléke( Wifi, GPS...)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#211) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ha ilyen gyenge a készülék kínálatuk, hogy csak egy wifi-s telefon van, akkor mivel fognak a fiatalok a djuice- cafékban netezni?

Caffeine addict.

(#212) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Felnéztem facebookra és egy (sztem) fontos infót ott megtaláltam.
Idézem:
"Ha 26 éves kor alatt jössz hozzánk, akkor 26 év fölött is viheted magaddal a csomagot, addig használhatod, amíg csak kedved tartja! Új tarifát azonban már nem vehetsz. A myLife program is megy veled tovább! "

(#213) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem ne boruljatok ki. Én mondjuk könnyen beszélek a 23 évemmel, de én augusztus óta vagyok djuice-os..

Ez is korlátozott életkorig van mint a diákkedvezmények. Sajnos nekem sincs már diákom, nekem is többezer forint lenne ha vonattal lemennék mondjuk Balatonra, drágább a BKV bérlet (már ha megveszem) stb.

Ezt az egészet úgy is fel lehet fogni, mint egy társadalmat fejleszteni kívánó dolgot. (Ha már az olcsóbb árakkal is) Az lehet hogy azok nem vehetik igénybe akik elmúltak 26, de legalább a fiataloknak jó. Még mindig jobb, mintha nekik sem lenne.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#214) Gabika29


Gabika29
csendes tag

Két tenyér egy cici? Érdekes reklám... Én úgy gondolom nem egy átlagos 26 év alatti nőről mintázták a karaktert, mert egy normális 26 év alatti nő nem ennyire s...gg :) Azon mosolyogtam magamban, hogy 30 éves nő vagyok, s valóban két tenyér egy cici, de még nem nevezték undorítónak :) Nekem viszont nincs 26.000 Ft-os telefonszámlám, nem iszok whiskey-t pultra kidobott cs..csökkel és nem csavarodik össze a nyelvem, viszont a 20 ft-os perc és sms díjas előfizetéssel szívesen kiegészítettem volna a jelenlegi flottás előfizetésemet egy samsung monte társaságában. :DDD
Szerintem ezt úgy lehetett volna megoldani, hogy az előfizetéseket bárki igénybe veheti és a 26 év alattiaknak járnának az extra kedvezmények. Így eléggé leszűkült a célcsoport, nyilván ezzel ők is tisztában vannak, valószínűleg megvan az oka ennek a stratégiának.

(#215) Chaser válasza wandor0930 (#191) üzenetére


Chaser
titán

Jaja, van junior számla sok banknál, de ha valaki nem esik bele a korhatárba köthet másmilyen alapú szerződést, ennél a cégnél ha a páciens elmúlt 26, nem köthet szerződést, diszkrimináció. Pont. Akkor lenne fair a történet, ha 26 év után ugyanúgy lehetne valaki ügyfél, de mondjuk magasabb percdíjakkal-más dolog hogy így már nem feltétlen érné meg, de ugye semmit nem kötelező elfogadni-, sőt igazán fairek akkor lennének, ha diákigazolványhoz kötnék, hány sok suttyó van aki elvégzi a 8 általánost aztán teng-leng. Minthogy olyan is észrevételezte a korhatárral kapcsolatos fenntartását aki 26 alatt van, így nem hinném, hogy bennünk vénekben van a hiba. Félreértés ne essék, valószínűleg ha lehetne se csatlakoznék, elég jó csomagban vagyok, nem érné meg váltani..de utálom ha valamiért megkülönböztetnek amiről nem tehetek. Ez kb olyan, ha alakulna még egy cég, akinél csak ősmagyarok köthetnének szerződést, egyéb etnikum nem...erre bezzeg a sajtó is felhúzná az orrát ugye?
További jó szórakozást:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#216) Apollyon válasza Gabika29 (#214) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, gondolom ez a korhatár volt az egyik feltétele a Telenortól alacsonyabb percdíjaknak. Vagyis hogy ne menjen át mindenki a Telenortól, másrészt a mindenki számára elérhető túl alacsony (perc)díjak miatt ment volna a feljelentés a többi szolgáltatótól a gazdasági versenyhivatalhoz. (Oké nem biztos, de ilyesmi)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#217) syC


syC
addikt

Ilyenkor jövök rá, hogy milyen öreg vagyok :U

(#218) Bog válasza Chaser (#215) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most ez komoly? Ha 26 felett vagy, akkor Telenor (Pannon), ha alatta, akkor nyomulhatsz djuice-szal. Nekem sincs már diákbérletem a BKV-ra (mondjuk egyáltalán nincs, de ez mindegy), viszont vezethetek autót, amit 16 évesen nem tehettem meg, meg vehetek bort a boltban. Vannak szórakozóhelyek, ahová csajoknak ingyenes a belépés, mégsem megy tüntetni 50 hím, hogy ez diszrkimináció. Egy cég eldöntheti, hogy kivel köt szerződést. A te céged is eldöntheti, szabad a pálya. A mobilszolgáltató is eldöntheti, erről szól a hitelképesség vizsgálat, a bank is eldönti, és még lehetne sorolni...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#219) Mercutio_ válasza Chaser (#215) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mivel csak külön márka, de nem önálló cég így nem számít diszkriminációnak, hiszen a szolgáltató biztosít a 26 fölöttieknek is díjcsomagot csak Telenor márkanéven.

Jól ki van ez találva, de ez nem is véletlen, hisz a góré volt korábban a Pannon jogi vezetője ;)

Persze a többi szolgáltató valamelyike kezdeményezhet a PSZÁF-nál vizsgálatot, hogy a vásárlók félrevezetése történt, amikor azt állították, hogy egy független új szolgáltatóval van dolguk, de ez már egy másik történet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#220) JanR


JanR
addikt

Itt veszpremben van nekik egy pavilonjuk a belvarosban. Ma amikor arra jartam egy 18 ev koruli plaza cica atborult a kuszobjukon :DDD

Na en emiatt vettem eszre, hogy megujult a didzsuuz ;]

(#221) stevve válasza JanR (#220) üzenetére


stevve
nagyúr

Legalább vidáman indult a napod. :D

[ Szerkesztve ]

(#222) Parci válasza Gabika29 (#214) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bújtatott öncicireklám egy 85+ százalékban férfiak által látogatott fórumon... hejj! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#223) Parci válasza AMD_ok (#204) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

leírtam: nekem sem kenyerem az üccsi és lájkolom, de ettől még nem küldök el senkit tahó módon melegebb égtájakra, aki csinálja. lehet, hogy egy jófej, aranyos emberke (engem kétségtelenül irritáló nyelvhasználattal). soha nem dohányoztam, utálom a dohányfüstöt, mégis évekig jártam egy lánnyal, aki masszívan bagózott. (jó volt a melle... :DDD viccet félretéve, lehetne mindenki picit elfogadóbb/nyitottabb... úgy általában a ph! fórumokon (is))

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#224) Gabika29 válasza Parci (#222) üzenetére


Gabika29
csendes tag

Kell egy kis humor ebben a feszültséges témában :DDD

(#225) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Atyaég mi folyik itt a hsz.-ban.

Emberek. Értsétek már meg, hogy nem lehet azt, hogy mindenkinek jó legyen.
Szvsz. nem lesz rossz ez az új djuice, de maradok még vodás, amíg nem kapok számos pozitív visszajelzést. :B

(#226) vivimóki válasza Kleroo (#88) üzenetére


vivimóki
csendes tag

szerintetek 17és fél évesen van vmi esélyem a közel jövőben,még a szülinapom előtt.Kezességgel vagy engedéllyel vagy nem értek hozzá mivel:)
nekem nagyon bejön a dolog amugy:)

(#227) Chaser válasza Bog (#218) üzenetére


Chaser
titán

Ööö...a reklámjukban egy szemüveges emberke aki asztalon ugrált valami olyat mondott burkoltan, hogy xarnak a másik három szolgáltatóra -ez a pannon, voda, tmobil tudtommal- mert ők függetlenek és külön váltak, önálló cég. Tehát vagy hazugsággal indul az egész, vagy diszkriminálnak..én egyikre se lennék büszke:)
Jó példa tényleg a BKV, olyan mint a bank, diákbérleted nem lehet, de felnőtt bérleted valószínűleg igen, ha nem tévedek. Az meg hogy valaki nem diák egyéni szocprobléma, ismertem 60év+ feletti diákot is, tehát aki tanulni akar az tud. De azzal senki se tud mit kezdeni ha elmúlt 26 éves és kizárják valamiből, sztem érted te mire gondolok.
"Vannak szórakozóhelyek, ahová csajoknak ingyenes a belépés, mégsem megy tüntetni 50 hím, hogy ez diszrkimináció." Nem is mehet, mert ha fizetnek bemehetnek...a szolgáltatást igénybe vehetik, nincsenek kizárva mert nem nők.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#228) fricz19


fricz19
őstag

vannak fenntartásaim, de így elsőre nem tűnik rossznak
az hogy csak 26 év alatti lehet tag, elég nagy baromság...
(22 éves vagyok)
a telefon kínálatuk valami borzalmas.
agymosott tinik számára gyártott szemét...(érintőőőő)
kíváncsian várom a további cikkeket

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#229) ussseal


ussseal
tag

Csak nekem tűnik úgy, mintha a logójukat egy tibériumkristályról koppintották volna? :D
http://img.epuls.pl/klubowe/1044/1044987_l/user/Tiberium+Crystal.jpg

[ Szerkesztve ]

(#230) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Lementem a helyi caféba, a lányok szépek, az árult tartozékok változatosak, viccesek/fiatalosak, azonban drágák, a kávé viszont olcsó. Én továbbra is "lájkolom" ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#231) lunaticz


lunaticz
tag

a reklámos csajnak adja át az illetékes hölgy, hogy bújjon el a kis melleivel ;]

(#232) WonderCSabo válasza ussseal (#229) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen. :P

(#233) #41635072 válasza Chaser (#227) üzenetére


#41635072
törölt tag

Neked meg most nem lessz itt szerződésed velük. Ennyi.
Sztem küldjünk ki valakit Brüsszelbe, mert ez a végletekig süllyedt diszkrimináció nem fogadható el a 21. század Európájában.

Egyébként akkor meg a BKV diákbérletet kiadhatná egy BKV junior nevű cég. Szerintem senki sem indulna el asztalt borogatni. Legalábbis sok embernek van jobb dolga...Vagy csak szimplán eszébe sem jut ilyen. :U

ntomka: ha jól látom meg van fésülve. :U Vagy legyen lenyalva, oylan kis úriasan, mint az 50-es, 60-as években?

[ Szerkesztve ]

(#234) ntomka válasza Chaser (#227) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ráadásul az asztalugrálós emberke elfelejtett megfésülködni, vagy neki is van egy idióta 'stylist'-ja. :DD

'A djuice szerint a fiataloknak nincs szükségük korlátlan mobilinternetre...'

:W És ezt abból a hiteles közvélemény kutatásból hozták ki?! Persze, hogy nincs csillagászati áron... :(((

Bog: "Vannak szórakozóhelyek, ahová csajoknak ingyenes a belépés, mégsem megy tüntetni 50 hím, hogy ez diszrkimináció."

Pedig az...

(#233) Tel Elek: Nem, de ez a son-go-ku stílus... :F

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#235) #41635072 válasza ntomka (#234) üzenetére


#41635072
törölt tag

Szórakozóhelyes "diszkrimináció": ÉS? ez miért nem zavar senkit?
Ezt lehetne kedvességnek is nevezni a női nemmel szemben. Ha pedig nagyon a dolgok mögé akarunk nézni, ez csupán azért van, hogy ne kanbikákkal legyen tele egy ilyen hely...
Eleve nem értem, hogy mi ez a nagy divat mostanság e fogalom körül.
Ennyi erővel az is megkülönböztetés, ha egy kérdőívben megkérdezik a nemed...
Meg akkor a men's health és a nők lapja is kirekesztő.

Hát nem tudom. Nagyon sok ember visel efféle hajat, és ez szerintem még bőven "hétköznapi". De lehet jobb, ha erről nem vitázunk, mert semmi köze az egészhez.

[ Szerkesztve ]

(#236) Hunter2


Hunter2
addikt

remélem a T reagál erre valamit mert most néztem és igen xar percdíjaim vannak.
Egyébként 27 éves és elvileg most megyek egyetemre :U (beugrott pár év meló a két iskola közé)

(#237) Vasinger! válasza lunaticz (#231) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én is éppen most láttam a TV-ben. Azt hittem, hogy ilyen nincs, csak a mesékben. :D Nem hittem a szemeimnek, hogy most komolyan a mellről kezd el beszélni...

(#238) AMD_ok válasza Parci (#223) üzenetére


AMD_ok
őstag

Értem, minden ok, csak nem tudom, hogy a hsz-nak mi értelme volt, de részemről téma lezárva, és "peace" :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#239) ntomka válasza #41635072 (#235) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nincs is értelme egyikről sem vitatkozni. Talán az a baj, hogy egyik téren sem én vagyok a célközönség, semmilyen szempontból. A véleményemen meg nem változtatok.

ツ Headphones on - World off

(#240) fricz19 válasza #41635072 (#235) üzenetére


fricz19
őstag

miért ne lehetne egy 30 évesnek is szüksége ilyen szolgáltatásra?
ez a djuice-nak is jó, növekedne az előfizetők száma ...
(engem pl zavar hogy csajok ingyen mennek be;biztos megérdemlik...)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#241) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Nekem eddig szimpatikus ez az új djuice, és a reklám nagyon ütős lett! :C

A tarfiáik és a szolgáltatásaik korrektek! A kártyás mobilnet pedig messze náluk a legkedvezőbb (5ft/MB) :C Én T-s vagyok és keveset telefonálok plusz van egy 2 éves mobilnet előfizetésem ezért nem valószínű h váltani fogok, egyéb esetben viszont megérné. A mobilnettel kapcsolatban pedig még annyit h múltkor hazaugrottam pár órára és nem volt nálam laptop, sem mobilnetes sim, így a rendes T-s kártyámról voltam kénytelen nézni egy elvira.hu-t (kb. 2 laplekérés, tehát pár kb) és több mint 1000ft-omba került... Ezzel szemben az 5ft/MB nagyon korrekt.

Mi ez a második reklám amiről feljebb szó van? Hol tudom megnézni, valaki dobna egy linket? :))

Lumia 520

(#242) csab2 válasza Parci (#150) üzenetére


csab2
veterán

:R Minden szavaddal maximálisan egyetértek. :R
És ez vonatkozik a #154. hsz-edre is.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#243) Graphics válasza ussseal (#229) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sztem annyira nem fogja senkise nézni a kristály témát, meg az új image előtt( ami szinte annyiban merül ki hogy régebbi narancsos-sárgás logot mindenféle színben variáljuk, lásd sony ericcson logo...)
is ez votl nekik.
Jó ez , tényleg egy olyan branddé vált már lassan, hogy sikk djuice-oznak lenni... prémiummárkának akarják beállítani, pedig csak egy jól árazott pannon(telenor) cucc az egész...
A telenor néven ezt nem lehetett volna eljátszani, túl komoly hozzá, és szerintem a többi szolgálató is dobbant egy ilyen new generation dolgot.
A pannon is próbálta erőltetni, vis a djuice, de nem volt akkora átütő siker, pedig akkor is volt icipici havidíj a djuicenál de nme volt bumm!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#244) #41635072 válasza fricz19 (#240) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem azt mondom, hogy nem lehet, de most egyszerűen nem lesz, és ezen nem kéne felháborodni. És szerintem ettől nem lesz rosszabb tömegek élete.
Djuice-nak nem lenne jó, mert akkor nem tudna ezzel kampányolni, amivel most teszi.
Meg ez az egész egyszerűen fiatalos, és a 30 évesek biza kinőttek ebből a styleból, amiről szól ez az egész.

Hát nem tudom. Én a csajoknak szoktam örülni. :DDD Voltam már olyan partikon, ahol alig lehetett megtalálni a gyengébbik nem egyedeit az azonos (és magas) belépőár miatt. Ez nem valami jó.

[ Szerkesztve ]

(#245) csab2


csab2
veterán

Vicces, hogy páran dicsérik itt a reload netet, pedig már vagy 1,5 - 2 éve kapható.
Elképesztő, hogy egy csomóan ki vannak akadva, hogy csak 26 év alatt lehet valaki djuice-os, azon meg senki sem rinyál, hogy miért nincs 50 évesen diákjegy vonaton/buszon.

Amúgy meg maximálisan egyetértek Parci és Bog hsz-eivel.

6 vagy 7 országban van djuice. Nézzétek meg a djuice.com-ot! Szerintem nem is nálunk találták ki ezt a fene nagy különválást. Egyébként meg a djuice már pár év óta elég külön brand. Most erre rátettek még egy lapáttal. Eddig is volt olyan csomagjuk, amire csak 26 év alatt lehetett előfizetni. Nem értem, hogy most mire ez a nagy felzúdulás.

Szerintem jó az ötlet (pár éve eleve így kellett volna), profi a megvalósítás. A készülékválaszték meg biztosan fejlődni fog és azt se felejtsük el, hogy a fiatalok nagy többsége nem olyan mobilbuzi, mint mi vagyunk. Nem mindenkinek kell HTC HD2 meg Desire.

Ez a társadalmi felelősségvállalás rész meg kimondottan nagyon szimpatikus! Szóval: HAJRÁ!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#246) Jester01 válasza Parci (#223) üzenetére


Jester01
veterán

Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy még ők akarnak plusz pontokat osztogatni múzeumlátogatásért vagy nyelvvizsgáért amikor egy normális hozzászólást se sikerül megírni? Ráadásul nem magánemberként történt a dolog mert akkor mindenki úgy ír ahogy akar, hanem mintegy a djuice hivatalos képviselőjeként. Uff, én beszóltam :B

Jester

(#247) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Bullshit. Főleg azért, mert Telenor másik ruhában, mégsem ezt állítja magáról.
A U26 korhatár is a marketing része, hogy benyald, hogy valóban neked készül.
És borzalom, hogy ezzel lehet hatni a fiatalokra.

Ausztria: öcsém 30euróért korlátlanul beszél Ausztriában, nincs kapcsolási díj sem, sem sms díj, sem semmi további trükk. Még nem is extra annyira. Csakhogy engem a magyar számomon is korlátlanul hív, nincs kapcsolási díj sem, az sms-ért ugyan fizet. És nem csak engem, hanem bárkit az eu-ban. Na, ezt nevezik szolgáltatásnak. Ez lóf@sz.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#248) #41635072 válasza Jim Tonic (#247) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az u23-tal pl mi baj?
Miért, akkor hogy a jó ****** lehetne szemléltetni, hogy a fiataloknak szól?
Ők legalább megcsinálták. És legalább lehet lesz még egy közösségi hely, ami sok embernek be fog jönni, és nem 40+-os maffiózók fognak nagyfiúskodni a bárpultnál. :U

Más országokkal való összehasonlításnak pedig semmi értelme. Ezt már részletezte Bog.
Majd akkor hasonlítsuk, ha a másik 2(3-4) szolgáltató is afelé tart.

Egyenlőre "az van", hogy itt a legolcsóbb a kártyás tarifa. Kész.

[ Szerkesztve ]

(#249) cocka válasza gyoref1 (#168) üzenetére


cocka
veterán

khmm....

ad 1: Csak hálózaton belül ingyenes.

ad 2: Other UK Mobiles & UK Text Messages:10p

ad 3: 5p per minutes flat rate Monday-Friday for calls to UK landlines

10 penny 311 Ft-os árfolyammal számolva kb. 31 Ft! 5 penny kb. 16 Ft.

Na most az nem derül ki a szövegből, hogy milyen alapon számláznak (másodperc, perc), a feltüntetett díjak hívás- vagy percdíjak stb..(kivéve 3. pont)

Mindenesetre a 2-es pontot a djuice kártyás 29 most már kipipálta. A többit majd idővel. Mindennek megvan az érési ideje. :) De az útirány jó.

Amúgy a djuice-ról annyit, hogy amióta megjelent, azóta használom, tegnap váltottam erre az új csomagra a pannonline-ban. :D

(#250) ko9


ko9
addikt

Hali!
Háát én a cikk után végigolvastam az összes hsz-t... Érdekes dolog, hogy már a reklámban lévő ember hajába is bele tud az ember kötni... Még jóhogy nem abba, hogy hogyan nyírja a háttérben a jómunkásember a birkát...
Részemről jó kezdeményezésnek indul. Majd meglátjuk mi lesz a másik kettő válasza erre a dologra, és akkor kiderül, hogy téleg olyan jó-e, mint aminek elsőnek látszik.
Szerintem djuice_st meg csak azért írt be, hogy mutassa, hogy igen is ittvannak, és figyelik, hogy mi történik erre, és szerintem elég egyértelműen leírták, hogy a Facebook oldalon válaszolnak a kérdésekre, mégis volt vagy 20 olyan kérdés, hogy "válaszolhatna-már-erre". Valami baj van a magyarok felfogásával.
Én személy szerint egy 500MB-os djuice-os feltöltős netet használtam. MSN-en kb fennvoltam non-stop, akkor is egy nap 1.5mega ment rá. Mellette vizsgáknál, egyéb számonkéréseknél a Wikipedia mobilon elég hasznos eszköz :)) . Kb ennyire használtam, utolsó napokban meg mikor ottvolt feleslegbe 350mega, egyből nekiestem letölteni minden xart, csakhogy foggyon :DD

Amúgy a myVip-es csomag meg fogyni fog sztem mint az állat, mivel pont az a korosztály (under26) használja, akiknek ez a egész szól. Képzeljünk el egy eléggé életszerű szitut: kiccsaj űl myVip előtt, myVip Randin megtalál valakit, és örül, hogy ingyé' hívhatja. Sztem ennyi épp elég neki, hogy ezt a csomagot válassza.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :DDD

Jónapot: Ex

Szerk: A cikket 2010-04-09 18:51 publikálta Bocha, és 2010-04-10 21:20:09-ig 250hsz érkezett rá... téleg nem érdekli a népet...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.