Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nyunyu válasza toldy (#43) üzenetére


nyunyu
félisten

Arról az kedvezményről csak ennyit tudni hogy mely boltok és hány %.

Wow, ez picit bobeszedubb, mint az uj dj menuben 3-as gomb megnyomasara felolvasott 0 bajt hosszu wav :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#52) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Felraktam egy szavazást is, kérlek, nyomjátok be a válaszaitok (utolsó oldal alja). A cikket pedig elvileg figyeli a djuice, meglátjuk, hogy tényleg annyira tőrödnek-e a felhasználókkal, mint mondják. :) Ez utóbbi persze csak vicc, de azért szólunk nekik, hátha tanulnak valami okosat a kommentekből.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#53) geezer válasza Landsmann (#27) üzenetére


geezer
aktív tag

Bankoknál is szinte mindegyiknél létezik kis furkók (értsd: fiatalok, jellemzően diákok) számára elérhető bankszámla. Ott is van életkor megkötés.

Sőt, a gyermekmegőrzőbe sem mehetek már be... ;]
Na jó, ez FLAME volt, sorry. De az első igaz. :U

(#54) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az elképzelés szerintem nagyon jó! Hazai szinten perfekt! Meglátjuk mi fog ebből kisülni! (De nem valószínű, hogy váltok T-ről miattuk...)

egy 26 év alatti

meg

(#55) SEFAN84 válasza nyunyu (#51) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

aki felnőtt,az legyen flotta csomagokban:)

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#56) zoo8800 válasza .tnm (#42) üzenetére


zoo8800
veterán

Bocsi, amelyik díjcsomagban nem releváns a "hálózaton belül" kifejezés, ott nincs :)
Pl. itt van

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#57) Chaser válasza aram01 (#34) üzenetére


Chaser
titán

Xarni rájuk:)

rimbo: Így is lehet mondani, de sztem úgyis ahogy én mondtam. Ha te igénybe akarsz venni egy szolgáltatást, de azt mondják azért mert fehér/barna/sárga/hupilila vagy nem veheted igénybe, akkor az negatív megkülönböztetés...ha én azért nem vehetem igénybe mert elmúltam 26, akkor az mi? Beszéltem nem olyan rég egy megamulti cég ke-i ombudsmanjával, teljesen más okból, lényegtelen. A beszélgetés hasznos volt, de az egyik mondata sztem úgy ált-ban mindenre igaz: ha vannak szabályok lehet nem tetszenek majd mindenek, de ha vannak akkor mindenkire egyformán kell hogy vonatkozzanak /különösen ajánlom a moderátorok figyelmébe :P /. Nem tudom erre van-e valamilyen törvény...passz. Azt tudom, hogy vannak ilyen-olyan szolgáltatások, amik pl nyugdíjasoknak vagy diákoknak olcsóbb, de bárki igénybe veheti magasabb áron. Itt meg?...
1ébként meg igen érdekes a reklám, én csak itt láttam, teljesen rendben van, tetszett. Viszont a cikkben azt írják semmilyen új cégről nincs szó, ha ez így van eleve kamuzással indítanak? :U

Ez a 29ft meg nem tudom mennyire jó. 1-2 éve a vodánál volt egy olyan csomag, hogy joker+. Ott csúcsidőben ha jól emlékszem más szolgáltatóhoz is 30ft volt a max, de hálózaton belül olcsó volt, 7végén szintúgy szinte bárhova, csúcsidőnek meg du. 4-kor meg 6-kor vége volt. Péntek külön kedvezményes volt. Sajnos megszüntették, én meg nem töltöttem fel az egyenleget, pedig maradhattam volna továbbra is ott, havi 400ft-ba került, de sms is valami 9ft volt. Ha valaki tud hasonlóról bárhol amit kortól függetlenül igénybe lehet venni szóljon:D :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58) jubilleum


jubilleum
senior tag

26alatti 19 éves fiatalnak mondott mobil felhasználó vagyok.
Két kérdés, inkább gondolat merült fel bennem, először is miért a Myvip, myvipről már szoknak le az emberek, és mindenki kacsingat a "web 3.0" Facebook iránt, ami mérföldekkel leelőzi ilyen téren szerintem bármelyik más közösségi oldalt.
Másik pedig, én azért szívesen elfogadnék egy korlátlan mobilinternetet, vagy legalább ne ilyen nevetséges 100mb korlát legyen) persze nem egy lét feltétel, de azért nem venném rossz néven ha nem az egyetem wifi-jével kellene szenvednem.
Persze ez csak az én szerény véleményem volt.

(#59) #41635072


#41635072
törölt tag

Emberek, nehogy már a korhatár miatt kapjátok fel a vizet.
Ez kívülről nézve nagyon khmmm, az.
Meg ez az ombudsmanos dolog is elég erős...

Amúgy amit én hiányolok: neten nem lehet SIM kártyát venni. :(

[ Szerkesztve ]

(#60) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Jól HANGZIK. Remélem úgy lesz, ahogy elmondták, eltervezték.

(#61) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

"...gyakorlatilag a Postafon-hoz hasonló brandként működnek, saját vezetőséggel, viszonteladói és support hálózattal. Persze a Posfatonnál jóval magasabb szinten mozognak." :C

(#62) Chosen


Chosen
addikt

A 3. szavazást a cikk elején kellett volna feltenni, ugyanis véleményem szerint a cikk befolyásolja az arányokat.

Jó úton halad a djuice :)

(#63) .tnm válasza zoo8800 (#56) üzenetére


.tnm
addikt

az új csomagjaiknál (ahol relenáns halón belül)
ott viszont nincs. ott már csak az új djuice hálón belül?
egyébként az eredeti kérdés (mivel nekem is mindenki ugyanannyi) az volt, hogy ha Pannon-ból hívnak, akkor hálón belül vagyok-e még. vagy a régi djuice-osok igen, az újak nem?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#64) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A reklám eleji "ne menjetek el"ről jutott eszembe egy régi Hofi beszólás (ami az akkori rtl klub-os reklám bevezető "ne menjenek el"-re reagált): szabályozd anyád szexuális életét,de ne az enyémet! :D:D:D:D

Elképzelésnek nem rossz,csak vérszegény..
29ft mindenhova mindig.. Ok,csak a flottás csomagok még mindig olcsóbbak,és ma már kb mindenkit bevesznek ilyenbe.
Az a 20ft-s percdíj már jobban hangzik,csak sokallom a havidíjat hozzá (mondjuk nekem8, ott van a kényelmes flottás előfizetésem :D ), és el tudom mondani,mint "volt" fiatal,akinek két évig hűség szerződése volt,hogy nagy teher tud lenni minden hónapban egy 20évesnek 3000ftnél magasabb havidíj,amit fixen kell mindig beszélni és fizetni,szóval jó lenne hasonló díjakat feltöltősben is kitalálni..

Egyedül talán azért fogok beinvesztálni egy djuice kártyába,hogy a közösségi dolgokból és a kedvezményekből kapjak egy szeletet. Megveszek egy simet a nevemre (hála az égnek még van időm,csak novemberben leszek 25 :D ),odaadom anyumnak flottás előfizetése mellé második telefonnak (úgymond spam telefonnak=a nem fontos emberek adja csak meg azt a számot:) )én meg élvezem a kedvezményeket!

Amin jót röhögtem még a reklám elején az ez a beszólás volt: "Magyarország első nyíltforráskodú mobilmárkáját".. No fene,linux alapon lesz az egész? Lehet majd fejleszteni otthonról a hálózatot? Vagy mit jelent? :D:D:D:D:D

Ez a : kiválunk a telenorból meg nagyon kamu és félrevezető duma,mert nem új szolgáltató lesz és sok ember félreérti ezt a szöveget!

Az elképzelés jó,ha sikerül tényleg mindent végigvinniük és betartani a nagy ígéreteket,de sajnos félő,hogy két év múlva már arra se fognak emlékezni az emberek, hogy valaha volt ilyen kedvezmény..

Egyébként megsúgom,hogy nyugatabbra hogy működnek a "fiatal" tarifacsomagok: a hálózat létrehoz úgymond "törzseket", és aki a törzshöz tartozik (tehát a szolgáltató fiataloknak szóló sim kártyáját vette meg) ingyen és bérmentve hív és küld smst minden törzs tagnak, külön havidíj nélkül (szigorúan feltöltőkártyás alakzatban),amire még csomó kedvezményes opciót lehet pakolni (havi 5euroért 1000ingyen sms hálón belül és kívül,egyszeri 10euroért cserébe a 3havi feltöltéseiddel újratöltik a kártyádat [ez főleg nyáron szokott lenni,tehát bármennyit raksz a telefonodra 3hónapon keresztül,annyit fognak szeptemberben a kártyádra újrarakni],stb),nem is sorolom,mert csak fáj a szívem,hogy kint mik vannak és itt mik nincsenek.. :D

Na,ha vmelyik szolgáltató ilyeneket vezetne be,az tényleg forradalmi lenne!

Meg ez a myvip dolog,eléggé parasztvakítás szagú,mert kb a myvip a legalja,alig használja vki,iwiw-el egyetemben,talán ha facebookra csinálnák,akkor nagyobb volumenünek lehetne mondani,de így.. Akkor már kb a barátikört is bevehetnék a myvip mellé,az az 5-10 felhasználóval több a 30ban már nem oszt,nem szoroz :D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#65) Bikerider


Bikerider
aktív tag

És azt honnan tudják, hogy a kártya/előfizetés tulajdonosa hány éves?

[ Szerkesztve ]

(#66) Zirowe válasza Bikerider (#65) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Minden sim kártya vásárláskor elkérik a személyidet (mint mindenhol),a régi vásárlók adatai meg benne vannak a rendszerben.

Szerintem ez eléggé egyértelmű..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#67) gygabor


gygabor
csendes tag

Én 20 éves vagyok, és nekem tetszene a djuice.
Jó tarifák, szolgáltatások, kedvezmények, közösségi megoldások (bár nem értem miért myvip - szinte senki nem használja már az ismeretségi körömben - akkor már inkább iwiw, de méginkább FB).
Viszont ilyen telefon kínálattal, ha ez nem változik nálam biztos felejtős.
Alcatel??? :DD Na ne vicceljünk.
Ebben a rétegben is vannak akik ígényes, jó telefont vennének, és nem alapkategóriásat.
Ha idővel bekerülnének a listába felsőbb kategóriás telefonok, akkor nagyon elgondolkodtató lenne a váltás, de nálam addig nem.
Ettől függetlenül jó az elgondolás. :R
Hajrá djuice! :C

(#68) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Nekem is tetszik ez az új djuice. Most is djuicenál vagyok. Jó lenne váltani számlás 20 csomagra, de completera van még 1 év hűségem. Ezzel a névváltás, kiválás okán azt nem lehet valami úton-módon megszűntetni? Hogy van ez ilyenkor?

A Samsung S5620 mondható korrekt telefonnak, de elég gyér a kínálat egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#69) Zirowe válasza gygabor (#67) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fiataloknak szól ez az egész,szerintem felejtős,hogy valaha is lesz felsőkategóriás készülék a kínálatban.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#70) vizcsap


vizcsap
tag

Úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal:
21 vagyok és kb 7-8 évvel ezelőtt fater vett nekem egy kártyát a saját nevével amit a mai napig használok. Mikor anno megjelent a djuice váltottam is, de most akkor mivan?! Ahogy itt olvasom, én már akkor nem vagyok 26 alatti, lévén fater 40+. Váltani másra nemtok mert a 1741-et hívva ha megpróbálom a tarifacsomag váltást akkor "leteszi a gép". Azért jó lett volna ha szólnak előtte...

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#71) #41635072 válasza Zirowe (#64) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ahány flottás csomagot láttam 20Ft körüli percdíjakkal, azok mind drága havidíjjal rendelkeztek, plusz ilyen olyan éves díjak meg kauciók befigyelnek...

[ Szerkesztve ]

(#72) Zirowe válasza #41635072 (#71) üzenetére


Zirowe
nagyúr

2150ft/hó,1600ft lebeszélhető,16,5ft/perc mindenhova bmikor,másodpercalapú számlázás,havi 60ingyen sms bhova,flottán belül ingyen beszélgetés,egyszeri kaució ami a maximális számlaösszeged (kilépéskor visszakapod),ezen felül nincs semmi más plusz költség.
Ja,és elvileg csökkenni fog a havidíj és a percdíj nemsokára :D

Szerintem ez így korrekt ajánlat.

Elnéznék egy ilyen publikus feltöltőkártyás csomagot,az biztos :D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#73) Bog válasza LamerGyuri (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre röviden reagálok. Bocha kicsit össze is veszett a sajtótájékoztatón a fővezér csávóval, ennyit a promo szagról. Utána viszont leültünk egy két órás beszélgetésre, ezért van ennyi információ a cikkben. Mi kérdeztünk, ők válaszoltak, minden aspektusból igyekeztünk megnézni, hogy jó-e ez az egész.

A tarifa az valamilyen. Azt bárki csinál, nem nagy kunszt. Nem is ez a dologban az érdekes, hanem a mögétett CSR program. Ilyesmi még nem volt. Ezt társadalmi felelősségvállalásnak fordítják, a nagy multik csinálnak ilyet, mondok példákat: Vodafone Alapítvány, Aviva díj, stb. Mi úgy látjuk, hogy ez a része a storynak előremutató és kimondottan hasznos. Serkentheti a fiatalokat, hogy ne csak a bulizásos életmód legyen kifizetődő, hanem pontok járnak a tanulásra, a múzeumi látogatásokra, a kultúrára. És ez üdvözölendő, mondhatni szimpatikus. Azt hiszem, hogy ez azon kevés CSR tevékenységek egyike, ami tényleg arról szól, amiről kell.

Ez a cikk leginkább erről szeretne tájékoztatni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#74) Bog válasza vizcsap (#70) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Létezik olyan, hogy tulajdonjog átírás. Kell hozzá a fater is, meg gondolom díja is van, de megoldható.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#76) Zirowe válasza Bog (#73) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Arról mit tudsz,hogy a kedvezményekre jogosító matricát/chipet azt sim vásárláskor adják,vagy később küldik?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#77) benc3000


benc3000
csendes tag

Nekem nagyon bejön ez az új vonal. Baromi jók a Djuice cafék mint nem csak bolt hanem találkozóhely, a számlás 20 pedig a havidíjához képest hihetetlen olcsó perceket díjakat szab. :C
DE:
1; komolyabb készülék kínálat kell. legalábbis nekem rengeteg ismerősöm és barátom (15-22 éves korosztály) járkál IPhone-nal, 5800-val vagy más feature/smartphone-nal. És sokan szeretnének váltani az egyszerűekről is ( hogy kell-e nekik vagy nem az nem számít most csak az hogy meg tehetik és meg is teszik )
2; a 100 MB-s mobilnet kevés az én környezetemben egy átlag mobilnet használó fiatal (fent említett réteg) a Telefonján tényleg leginkább csak megnézi a facebook-ját és mail-jét de ezt egy folytában, és közben képeket tölt fel rá megnézi a falára posztolt videókat esetleg a annak related videóit is a twittere természetesen egész nap megy ja és msn-ezik facebook chat-el és skypol erre 100 mega nagyon kevés 500mega-1giga már szűken de elég

(#78) vatomi válasza Bog (#74) üzenetére


vatomi
aktív tag

Igen, van ilyen, nem kell hozzá a fater és nem is kerül semmibe! Csak legyen nálad a kártya, csörögjön ki a helyszínen!

(#79) UdVi86 válasza Bog (#73) üzenetére


UdVi86
aktív tag

Hűségnyilatkozatos dologról tudsz valamit mondani. Ugyanis én még a Pannonnal szerződtem, de mostmár djuice-nál leszek és a pannon is Telenor lesz. Valahogy fel lehet azt mondani bármiféle büntetés fizetés nélkül?

(#80) Bog válasza UdVi86 (#79) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igyekszünk keríteni a djuice csapatból valakit, aki válaszol a kommentekre, ha valóban olyan baromi nyitottak, mint mondják, akkor érdemes lenne itt is kommunikálniuk a célcsoporttal. De ez leghamarabb hétfőn várható, elvileg egyébként is megünk velük beszélgetni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#81) Shiku


Shiku
aktív tag

A kisöcsém is jutalmat kap ha jó a suliban :)
De nem tartom valószínűnek, hogy a nagyobbak is így idomíthatóak.
Persze örülnék, ha működne, de szerintem, ez megmarad egy jó ötlet szintjén.
Valahogy nem tudom kinézni bizonyos ismerőseimből, hogy bármiért is neki állnak majd Szemetet szedni/Tanulni/Közösségi programokra járni...
De ez negatív hozzáállás, úgyhogy elnézést kérek :R
Végső soron szurkolok nekik.

(#82) UdVi86 válasza Bog (#80) üzenetére


UdVi86
aktív tag

Hát úgy legyen. Ha tudtok, kérdezzétek meg tőlük ezt a dolgot is, mert nem tiszta mi a helyzet ilyen esetben. Jó lenne, ha lehetne váltani.

(#83) vizcsap válasza vatomi (#78) üzenetére


vizcsap
tag

Kössz a tippet (és neked is Bog)!
A következő kérdés: pannon v djuice üzletbe fáradjak be az átírással?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#84) Zirowe válasza Shiku (#81) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Közelednek a záróvizsgáim, egy ajándék htc hd2-ért szívesen próbálok javítani a jegyeimen :D:D:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#85) Bikerider válasza vizcsap (#83) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Ezek érdekelnek engem is ami vizcsap-ot.

(#86) #41635072 válasza Zirowe (#72) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát igen, a havidíjnál máris ugrott 550Ft...
Meg sokan nem szeretik a kauciót...
Kinek a pap...

benc3000: 100MB sok embernek bőven elég. Nekem még a 40 is. Aki notin akar böngészgetni, meg éjjel-nappal ott lóg, annak van más díjcsomag is... Reload net. :U

[ Szerkesztve ]

(#87) Zirowe válasza #41635072 (#86) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az arra van,hogy flottán belül ingyen lehessen beszélni.

Mondjuk egyszer kifizetni 6000 ft-t nem vág a földhöz senkit,főleg mert ezzel a flottát is védik a nemfizetőkkel szemben,de akinek ez is sok annak valóban nem való ez,és inkább maradjon feltöltőkártyánál,és töltse fel három havonta 3000ft-vel ;] ;] :P :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#88) Kleroo válasza toldy (#48) üzenetére


Kleroo
veterán

de a tesód betöltötte a 18-at. ;)
10évesen nem játszható meg sztem;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#89) smog86


smog86
senior tag

Hol tudok váltani Pannonról Djuice-ra? Neten lehetséges ez?

szerk: mert erről sehol semmi írást nem találtam... szerintem a pannon és a djuice érdeke is lenne hogy leírják a legegyszerűbb váltási lehetőségeket, gondolom "hálózaton belül" nem kell számhordozásos mizériát végigcsinálni...

[ Szerkesztve ]

(#90) benc3000


benc3000
csendes tag

Tel Elek (#86): hát éppen ez az attól még hogy a reload netet nem lehet mobilra kérni csak notihoz én meg (és sokan mások) a mobilomon akarom teljesen kihasználni az internetet. szerintem tuti érted mire gondolok :R

[ Szerkesztve ]

(#91) djuice_st


djuice_st
csendes tag

Sziasztok,
itt egy team-tag. :))

Olvasunk mindenhol mindent és kis türelmet kérünk, nem győzzük megválaszolni a kérdéseket - maroknyi csapatunkban egy szem dedikált social media kollega hivatott eleget tenni ennek a kihívásnak. :)

Addig is: a facebook oldalunkon már olvashattok sok választ.

Én itt most nem mennék bele a válaszadásba, de annyit elmondanék, hogy egyrészről Balázs a vezérünk és neki nem is kell 26 alatt lennie (azért az nem lenne hihető) és nem statiszták szerepeltek, hanem mi, tényleg mi, mert bármi más nem lett volna őszinte. Másrészről egyetlen ál-lájkolás sem született, semelyik oldalon. Csináltunk valamit, ami sok szempontból "ütős" és sokan szeretik és ennek hangot is adnak. Ennyi. Részemről, és az egész csapat nevében: menitenksz. Nagyon jó érzés.

:C

ui: a cikkben az U26 kicsit félreérthető. Ez az anyahajó. Itt vagyunk mi. Itt és így értek el minket a leghamarabb. Ez több, mint bolt, ez clubshop, de azért a bolt szerepe nem elhanyagolható és ezt a boltot mi üzemeltetjük. És ott voltunk az első ügyféllel és ő is meglepődött, micsoda fogadtatást kapott.

jóéjt
ST

én szóltam.

(#92) #41635072 válasza Zirowe (#87) üzenetére


#41635072
törölt tag

Na jah, csak az ember általában nem csalogatja a barátait h gyere má' flottába.
Igen, vannak, akik nem beszélnek havi 3000Ft-ot. :D Azokbak találták ki a kártyás díjcsomagot. :P

benc3000: Persze értem. Gondolom azért van így, mert nem nagy rá a kereslet.

[ Szerkesztve ]

(#93) RexpecT


RexpecT
addikt

Amint lehet váltok a T-ről.Ez a 2500 as csomag nagyon jól hangzik :K .

(#94) ALI_G válasza Bog (#73) üzenetére


ALI_G
veterán

Piros pont program a 21. században. wow :C
Kár, hogy már nem vagyok célközönség.

(#95) LamerGyuri válasza djuice_st (#91) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha valóban az vagy,aki

Épp javasoltam volna Bog-nak, hogy akkor legyetek jelen itt is,ha olyan fiatal és vevőcentrikus a csapat.
Továbbra is drágának találom,ezen a téren semmi átütőt nem hoz. A fiamnak is adtam egy flottakártyát: 2600 pénz fix, ebből 1500 lebeszélhető, ingyen hív engem, másodperc alapú,bármikor, mobilirány 20Ft, vezetékes irány 10Ft, SMS 20Ft; és ez már nem számít mostanában a legolcsóbb flottának.
Készülékkínálat tré. A környezetemben a fiatalok nagy részének "taperálós" telefonja van; egyik fele röhögött, a másik fele meg azt mondta rájuk...de ilyet nem lehet ide írni.
Mire jó ez a myWip, amikor te is Facebook-on akarsz kommunikálni?
Mobilnetre pedig lenne igény, de senki nem hülye ennyit fizetni érte. Inkább hazamegy és leül a gép elé...máris elbuktatok egy "mozdulj meg" dolgot.

Te jössz

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#96) PazsitZ válasza LamerGyuri (#95) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mire jó ez a myVIP

Feltételezem arrra, hogy elég nagy a fiatal célközösség ezen a magyar közösségi oldalon.

- http://pazsitz.hu -

(#97) Bocha válasza LamerGyuri (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A cikk gyakorlatilag az én véleményemet tükrözi. A fogyasztóvédemi cikkeim kapcsán talán te is tudhatod, hogy a multik visszaéléseinél, mellébeszélésénél kevés dolgot utálok jobban, teszek is ellenük. Itt is látok pár ferdítést, ezek miatt fel is szólaltam a sajtótájékoztatón, pedig nem szokásom ilyet csinálni. Viszont vannak dolgok, amik nagyon tetszenek: a corporate social responsibility, ami hiányzik Magyarországról, viszont itt látom, és ez nem csak a pénzről szól. Az új mentalitás mindig jó, kell a frissítés egy ilyen beragadt piacnak, ha félresiklik, akkor félresiklik, de legalább megpróbálta valaki. Ugyanakkor mondom: vannak ferdítések, ezekre ki is térek a cikkben. A djuice mellényét is kicsit nagynak találom, ez marketing, de én nem ebben látom a dolog lényegét. Ha a srácok tartják magukat ahhoz, amit megígértek, akkor én örülni fogok, ennyi.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#98) benc3000 válasza LamerGyuri (#95) üzenetére


benc3000
csendes tag

továbbra is fel nem foghatom hogy miért flotta ajánlatokhoz hasonlítjátok őket. ezek egyéni és nem céges ajánlatok, én sem feltétlenül szeretnék flottához tartozni, ráadásul nem is tudnék hisz tanulok nem dolgozom nincs munkahely flottám, és flottás mobilt sem kap mindenki a legtöbb cégnél. ti csak egy réteg vagytok a mobil használók közül és ez az ajánlat most pont nem a te rétegedet célozta meg.
Viszont azzal hogy komolyabb készülékek kellenek abszolút egyet értek és én sem értem hogy egy ebben az FB uralta világban miért a myvipet kell erőltetni az a része a dolognak tényleg érdektelen

(#99) Chaser válasza Bocha (#97) üzenetére


Chaser
titán

Azzal a cikkel mi lett, amiről múltkor beszéltünk? Figyeltem, de nem láttam, lehet lemaradtam róla vagy nem készült el? Jó lenne ha a djuiceos emberkéknek valami capslockos nevet kanyarítanátok, vagy egyéni titulust...inkább utóbbit, de valamit, mert bárki regelhet ennyi erővel djuice xy névvel és annak nem lesz jó vége :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#100) smog86


smog86
senior tag

Azt nem értem hogy 1741-en és PannOnline-on is, amikor tarifacsomagot akarok váltani, csak a djuice reload basic csomagot ajánlja fel...
Kártyás 29-et miért nem? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.