Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Latency válasza smog86 (#100) üzenetére


Latency
senior tag

Gyanítom azért, mert váltani nem lehet rá, csak csomagot venni az életkor-ellenőrzés miatt. Ha lehetne váltani, amúgy már én is váltottam volna, djuice kártyás-ról aminek most 51 Ft a percdíja csúcsidőben.

(#102) Norbi21


Norbi21
senior tag

Kicsit ferdítésnek érzem a videót, de nem ez a lényeg szerintem. Hanem az, hogy tényleg díjazzák azt, ha teszem azt, valaki elmegy nyelvvizsgázni, vagy közösségépítőt cselekszik. És valljuk be, korábban ez nem volt így. Összességében nekem tetszik, főleg, hogy 26 alatt vagyok :D

(#103) smog86 válasza Latency (#101) üzenetére


smog86
senior tag

Életkorom tudják mert minden adat megvan nekik. És a Djuice basic reload-ot is csak 26 éven alluliak veheti igénybe.
Amúgy meg az elég nevetséges lenne, ha azért kellene egy új 20-as számot kérnem hogy Djuice-os legyek, meg az is ha Pannon és Djuice között számhordozást kéne igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

(#104) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Elsôre úgy tûnt, egész jó dologról lehet szó, de bôven nem az, aminek láttatni akarják.
Fiataloknak, 15-26 korosztálynak szól és csak egy kártyás csomaguk van, a többi számlás? Persze, éld az életed, a csekket úgyis apuci kapja. Ebben a korosztályban a diákok vannak többségben, nem az önfentartó dolgozó emberek.
Ráadásul 29 Ft? Ez még mindig lehúzás. A többi meg akár a T-féle iwiw díjcsomag és arany/platina kártya továbbgondolt változata és bôvítése is lehetne. Semmi újat nem alkottak, csak úgy válogatták össze a már létezô megoldásokat, mintha ôk lennének az elsôk.
Szerintem arról van csak szó, hogy páran megunták, hogy más kaszálja a nagy pénzeket és inkább a saját anyagi gyarapodásukat helyezték elôtérbe.

Ui.: egy hsz-t se olvastam még el itt.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#105) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Én nem látom sok értelmét ennek a 26 évnek...
Azt az előfizetést annak a nevére veszed meg akinek csak akarod így a 80 nagymama is ugyan úgy megszerezheti ezeket a tarifákat...
Arról nem is beszélve hogy 18 éves korodig tankötelezett vagy tehát nincs kereseted, szóval sztem horibilis összegeket kell majd kaucióban otthagyni.

(#106) Kleroo válasza LamerGyuri (#95) üzenetére


Kleroo
veterán

Flotta-dolognak semmi köze ehhez. hogy jön ide? ennyi erővel én családi csomagban vagyok,és a páromnak is adtam egy számot,és 0 ft-ért telefonálok.
Ki a fene mondta,hogy a djuicehoz mobilt is kell venni? bemész,veszel sim kártyát oszt csókolom.A készülék kínálat 1nappal a bejelentés után még nem teljes. szerintem is eláshatják magukat..(1-2 telefon bombasztikus áron van).
mobilnetet lehet használni(500FT-os opcióban van amit ingyen választhatsz)
és ráadásul 100mb-t. 3hete ez nekem még csak 20mb volt ugyanennyi pénzért. 100mb mire nem elég?én a 20ból is csak 15használtam el.
Ha használnád az agyad,a myvip fizethet a djuicenak,hogy azt "reklámozzák" és így mindenki jól jár.
tudsz a springfieldben 20%al olcsóbban vásárolni? :P
De nem szeretem az ilyen megnyilvánulásokat. Elnézést,ez kikívánkozott :)

Sztem remek ötlet ez az egész.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#107) Kleroo válasza Rickazoid (#104) üzenetére


Kleroo
veterán

ehez csak annyit tudnék hozzáfűzni,hogy és szerinted a feltöltőkártyát ki a fene veszi ?:)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#108) stevve


stevve
nagyúr

Érdekes... kiszervezték őket és nyereséget követelnek, tehát eddig nagyon nem ment a szekér. Ahhoz, hogy megtolják, kellett egy agresszív, egyből feltűnő bevezető és egy hasonló program. Így máris mindenki erről beszél. Eddig nyerő a dolog, de ha már kitették őket, akkor ott nagy a gond. Gyorsan kell és nagyot villantani, mert különben bezárhat a bazár. Hogy miért nem szóltak előre? Ilyesmiről az ügyfeleket sosem értesítik, majd megtudja mindenki időben. Mobilosoknál ugyan még nem láttam ilyesfajta kiszervezést, de ez bevett szokás. Én drukkolok nekik, hogy beinduljon a dolog, bár ha szőrös szívvel tekintek a dologra, akkor azért nem lehet rózsás a helyzet. A legjobb lenne az ügyfél szemével nézve kivárni, de az meg a djuice-nak nem jó. Na mindegy. Mindenesetre jobban tetszik az eddigi djuice próbálkozásoknál.

ui.: nagon kíváncsi lennék 1-2 hónap múlva egy statisztikára, hogy merre és mennyivel változott az ügyfelek száma. Sok érdekesség kiderülne belőle. Gondolom a vezetés kicsit nagyobb izgalommal várja az adatokat - és az ügyfeleket. :)

[ Szerkesztve ]

(#109) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Elmúltam 26. Nemsokkal. De ezekszerint elég ahoz, hogy le.zarjanak. Mik vannak? :C

Már a praktikum csomag óta van pannon kártyám. Majd átálltam djuice ra. És itt az eredménye :C
Vicc ez az egész. Itt englandban használok tesco kártyát. Ennyi.
Elképesztő ez/az az ország.
Ezen a lesz.rjuk a 26 alatti dumán már nem is lepődöm meg. Undorító. Ennyi. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#110) mukibuci válasza smog86 (#100) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem akarok belevau-vau, de mivel most kivált a pannonból, ezért elképzelhetőnek tartom, hogy technikailag úgy tudod megoldani, hogy a pannonnál átváltasz arra a djuice reloadra, majd utána a djuice caféban tovább váltasz a kívánt tarifára. Hamarosan biztos lesz a váltásról infó a honlapon, ez saját érdek is :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#111) Gergő_


Gergő_
őstag

Érdekes, de szerintem csak hűbéressé akarnak tenni egy korosztályt, a mostani helyzetben elég könnyű manipulálni az embereket.

Innen üzenem a T-mobile-nak(sejtem hogy figyelem alatt állhat a topik több részről)
ha meg akarják fogni a djuice-t a mobilinternetre feküdjenek rá nagyon gyorsan, racionalizáljanak.1 éves hűséggel, olcsó mobilnet kellene a népnek, legalább 5GB-os, hogy lehessen tetheringgelni.

(#112) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Látom, a flottadolog sokaknak szúrja a szemét. Hogy jön ide? Hogy azt IS én fizetem a kölyöknek, mivel még nem keres. És inkább fizetek másodperc alapon havidíjast, mint hogy a gatyám rámenjen a feltöltőkártyákra vagy a percdíjas előfizura. Felmérés alapján a telefonálók nagy átlagban kb.1,23 percet beszélnek egy hívásra átlagolva. Nem friss adat. Tehát nagy átlagban fél perc nekem menne a levesbe minden hívásánál. Na nee :(
A pontok? Inkább érdekli majd, hogy a nyelvvizsgáért hány pont jár a felvételin, mint hogy mennyivel lesz olcsóbb tőle egy gúnya...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#113) izee


izee
senior tag

Én nem ismerek a környezetemben flottásokat és én sem vagyok az. A kártyás csomag olyan, amire érdemes váltanom 6 év stagnálás után. Mennyi az ára kártyás 29 csomagnak készülékvásárlás nélkül? (bár a készülékem is megérett a cserére...) Megmarad-e a kedvezményes feltöltés? 15000Ft+3000Ft Ja igen, nekem még van pár évem 26-ig.

Az előfizus csomagok már nem túl ütősek. Félannyi havidíjjal lennének azok. Tehát azon az árszinten, ahol a Complete, stb van. Értem én, hogy sokak élni fognak vele, de nekem az a véleményem, hogy bizonyos arányuk nem jól méri fel, mire van szüksége. (30-60%-ukra gondoltam, tehát fogalmam sincs).
26 év alatt ugye...ha azokra gondolok akiknek nincs keresetük, kifejezetten káros egy 3500-as havidíj. Mindegy, hogy anyu-apu fizeti vagy sem, az számít, hogy legyen rá jó indoka. Nem azért kell többet telefonálni, mert a percdíj ingyenes. A jó indok ott kezdődik, hogy ésszerű használat mellett jelenleg nem tudom leszorítani az átlagos havi díjamat 3500Ft-ra illetve 2500Ft-ra. Szóval ha eddig kijöttem olcsóbban, csak nagyobb függést hárítanék magamra. ("jaj, még ezt az összeget le kell beszélnem"). Inkább tartózkodok fél évet-egy évet a használati szokásaim megváltozása okán már nem megfelelő díjcsomagban, minthogy a díjcsomagom határozza meg a szokásaim.

Jó ez a... na nevezzük akkor "társadalmi szerepvállalásnak". Remélem rajta lesztek a témán, srácok. Nem tudom, hogy lesz belőle haszon, de szeretném, ha nyíltan beszélnétek a szándékaitokról az "ügyfelekkel". A kávézók, szívből kívánom, hogy nagyszerű de ezzel együtt emberközeli hangulatot árasszanak. Minden esély megvan rá. És a bevétel sem marad el, mert olyanok mindig vannak akik elfogyasztják ami nekik jár, de meg is kell őket fogni valamivel. Ja, és a wifi mellett ne menjek el szó nélkül. Haladni kell a korral és a technikával, még akkor is ha az éppen "ellenem" dolgozik :DDD Tehát nagyon örülök neki, de gesztusnak nem nevezném, mert túl sok éve nem kapott támogatást.

A MyVip biztosan jó választás. Vélhetőleg igen reális áron fenntartható az együttműködés. (vagy lehet hogy hülyeséget mondok, mert az együttműködés nem csak kompromisszumokról, hanem haszonról szól). Sok rajta a vidéki arc. Ők többnyire kevésbé tájékozottak és kevesebb alternatívájuk van, így könnyebb őket megnyerni.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#114) Jester01 válasza djuice_st (#91) üzenetére


Jester01
veterán

"team-tag", "dedikált social media kollega", "ál-lájkolás", "menitenksz"

Atyaég, ez nektek a társadalmi felelősségvállalás? Erre kell tanítani az ifjúságot? :(((

Jester

(#115) Lenry


Lenry
félisten

én most nem tudom :)

megvárok még pár cikket ezzel kapcsolatban, hogy véleményt mondhassak.
mindenesetre így elsőre jó ötletnek tűnik.

"megcsináljuk Magyarország első nyílt forráskódú mobilmárkáját"
mi? :F
mi lehet open source egy mobilszolgáltatóban? ha meg csak reklámfogásként került a szövegbe, akkor meg most mondom, hogy ne erőltessétek ezt...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#116) Gergő_ válasza Jester01 (#114) üzenetére


Gergő_
őstag

Azért a ST azaz Eszti se gyenge( gondolom abból ered.) :D
bár az email címe nem djuice-os...

Meghúztak egy határt amiről azt hiszik hogy ha azt mondják ti jöhettek 26 év alatt.. jobban tetszik majd egy körnek és kiváltságnak fogják érezni hogy beletartozhatnak a csoportba. El lehet így szívni a fiatalokat más szolgáltatóktól? Trendi lesz?
Nekem kicsit túl dedós ez az egész. Nem hiszem hogy 1 évnél tovább eredményes maradna, de ne legyen igazam. Djuice helyet sem értem hogy miért választottak valami új brandet.

(#117) Inarus


Inarus
addikt

A topic böngészése előtt: az alapkoncepció nagyon jó, csak a végén nehogy kiugorjanak a partnerek ha mégsem lesz eléggé átütő! (Elvégre a kedvezmény léte még nem feltétlen jelent megnövekedett forgalmat a partner-cégek mindegyikének.)
A marketing kitűnő! Jól eltalálták a célcsoport(oka)t a stílussal. Legalább nem olyan igénytelenül eröltetett, mint sok, fiatalokat célzó reklám... Remélhetőleg elegen mzdultak rá a dologra, nehogy még a végén a kivárás ölje meg a céget.

[ Szerkesztve ]

(#118) Velocity


Velocity
aktív tag

25Ft mindenhova vodáéknál a Vitamax... :) http://vodafone.hu/special.html

Egyébként nem tűnik rossz dolognak a kezdeményezés, persze majd meglátjuk mi sül ki belőle. Most szembesültem csak azzal, milyen drágák a prepaid csomagok ittthon... majdnem leestem a székről, mikor megláttam, hogy ilyen 50Ft-os percdíjak is akadnak...

Ez van, ilyen az ha az ember évek óta előfizus :D
Én mellesleg vodás vagyok, és 10k az előfizetésem havonta. Ezért a pénzért ingyen beszélek hálózaton belül bármikor => mindig ingyen hívom az összes vodást. Persze nem korlátlanul, mert "csak" havi 6000 percet lehet ingyen csacsogni, ami napi közel 3 és fél óra, gyakorlatilag lebeszélhetetlen (nekem még nem sikerült, pedig telefonálok ha kell ha nem, és nem 3 perceket). Amúgy minden más hálózatba mindig 23 Ft (és ha túlmennél a 6000 percen, akkor hálón belül is 23 lesz amíg nem jön a számlazárás). Meg az sms is 23 Ft, ráadásul hálózaton belül havi 1000 db ingyen van, ami nekem messze kimeríti a "korlátlan" foglamát a havi 6-10 elküldött sms-em mellett... És jó, mert a családban mindenki Vodás, és akikkel sokat kell beszélnem, azokkal is vetettem egy vodás simet. Nekem bőven megéri, mert régebben 40-50k-s számláim is voltak, most meg megáll 15 körül úgy, hogy folyamatosan telefonálok...

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#119) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nagyon ügyesen van tálalva, de azért nézzük majd meg mit lép a Voda és a T erre.
Nekem az jött le elsőre, h a Voda a FB-al fog nyomulni, szerintem nem kizárt! Ez a MyVIP eléggé divatjamult.

Viszont a nyugati árakhoz még nagyon nagyon messze van az ár, így is max. 20 Ft kellene legyen ami most "Jóárasítva 29 Ft" lesz. LOL

A CSR nagyon jó kezdeményezés, ebben látom a sikerüket. Viszont csak drága világmárkákra adni kedvezményeket? Hááát.....

Nem kellenek drága mobilok, mert aki akar az ugy is tud venni drága mobilt, mert mondjuk ki azért amilyen előfizetős mobil árakat lehet látni, az mind nevetséges.
2 év hűségért cserébe többet várna az ember...

(#120) Probber


Probber
őstag

Én biztos várnék még a váltással mondjuk 2évet, addigra kiderülnek a buktatói.
Viszont úgy meg túlkoros lennék már. :)
Szóval engem valahogy nem hatott meg ez az egész, túl szép, hogy igaz legyen...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#121) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem semmi csomag, kár, hogy már nem vagyok pannonos.

Thanos was right.

(#122) djculture


djculture
félisten

Most kiszervezik őket félig meddig aztán 2-3 év max és a roló borítékolható.Magyarország népessége elvan öregedve.Évröl évre egyre kevesebben iratkoznak be első osztályba a sulikba évek óta tendencia ez,már mikor én voltam sulis akkor is megfigyelhető volt.Ezek szerintem ezt figyelmen kívül hagyták.

(#123) Bog válasza djculture (#122) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát biztos, hogy nem ezért fogják lehúzni a rolót. Nem fognak 2-3 év alatt kihalni a 26 évesnél fiatalabb emberek. Ha nagyon nagy a para, akkor majd lesz U30, oszt csá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#124) balivar


balivar
csendes tag

én 27 vagyok akkor én már nem is:-(
kicsit diszkriminatív......

(#125) Probber


Probber
őstag

Én majd egy első havi összefoglalóra lennék majd kíváncsi, hogy mégis (kb.)
hányan pártoltak hozzájuk / akik már ott vannak, mi a véleményük az eddigiekről (bár az elején biztos sok lesz az akció, szóval nem lehet majd túl sokat következtetni).

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#126) gyoref1 válasza rimbo (#35) üzenetére


gyoref1
aktív tag

És honnan veszed hogy nagyi nem csípi tiestót ?? :D

(#127) gyoref1 válasza Bog (#123) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Szerintem ez a korhatáros dolog akkor se korrekt,
a discoból se dobnak ki ha 27 vagy nem ? :U

(#128) AMD_ok válasza djuice_st (#91) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ha itt vagy, miért nem mész bele a válaszadásba? Akkor miért regeltél? Mi meg általában magyarok vagyunk, légyszíves beszélj magyarul, mert az oldal nyelve is magyar, köszönöm. :(

(#129) daninet


daninet
veterán

Nem olvastam végi, lehet írta már valaki:
Miért van az az érzésem, hogy nem váltak ezek ki sehova, az egész a telenor marketing ötlete? :F
Ennek ellenére jó, de szerintem ez az igazság.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#130) BlackLamb


BlackLamb
tag

Biztos kedves Biró Balázs is 26 év alatti.. Igaz? "Csak a fiatalakot célozza meg..." Ergo a 27 már öreg? Felháborító, hogy ez alapján diszkriminálva van az ember egy szolgáltatásból. Mert ugye a 30 évesek már nem járnak koncertekre és nem is vásárolnak. Nevetséges az egész próbálkozás mint ahogy a korábbi djuice is az volt...

[ Szerkesztve ]

(#131) Probber válasza daninet (#129) üzenetére


Probber
őstag

Szerintem olvasd végig. Nem a Pannon (Telenor) ötlete, de az tény, hogy nem teljesen függetlenek tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#132) stevve


stevve
nagyúr

Közösségi oldalakon megszokott a stílus, amit a hozzászóló használt, szerintem elég is lenne már ennek megjegyzéséből. Nem mindenki tudja elsőre, hol, mi a szokás. Itt nem szoktunk chat stílusban írni, gondolom már rájött, szóval ne zargassuk ezzel tovább a hölgyet, főleg, ha válaszokat is szeretnénk a kérdéseinkre - már ha van, amire érdemes válaszolnia. :R

A 26 éves korlátra meg: én is meglepődtem, elsőre fel is háborodtam kicsit rajta, de aztán rájöttem, hogy mivel az egész koncepciójuk a fiatalokra épül, ezzel elkerülhetik a későbbi vitákat. Ráadásul nem tilos. Egyetlen dolog nem fér a fejembe csak: 26 évesen már általában nem egyetemista az ember (zömmel), ezért talán az U30-at jobbnak tartanám. A djuice-os hölgyet kérdezném ezért, meg tudja mondani, miért pont 26 lett végül?

(#133) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ezt a marketingbullshitet. Eszem f*szom megáll.

(#134) daninet válasza Probber (#131) üzenetére


daninet
veterán

a cikket olvastam, a fórum hosszú.
eleve honnan kerít 20 ember ekkora tőkét, hogy több tucat boltot megnyisson egy szórakozóhellyel? oké, hogy lesz majd reklám bevétel nemkicsi, de honnan a kezdő tőke? telenor miért adna egy "multikkal ellenkező, kivált csoportnak" ekkora beruházásra pénzt? Szerintem csak azért, mert az ő ötletük, a kiöregedő emberek maradnak 20-asok.
Nem ismerem a Telenor ügyködését, meg kellene nézni a többi országban történt-e hasonló.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#135) che 1990


che 1990
tag

Bazz...Ha behoznák a készülék kínálatba a wifi-s Alcateleket is (OT-806,OT-980) akkor rohannék is az egyik djuice café-ba :DD

(#136) Probber válasza daninet (#134) üzenetére


Probber
őstag

Biztos, hogy a háttérben támogatja őket a Telenor (is), hiszen a "djuice" mint név is hozzájuk "tartozott". Ezért is nem teljesen függetlenek tőlük. Ráadásul egy hálózaton belül is vannak. Na de bízok benne, hogy egyszer majdcsak kapunk válaszokat a kérdéseinkre...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#137) jbl


jbl
aktív tag

(#138) Zirowe válasza Probber (#131) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért ez a "nem a pannon-telenor ötlete" eléggé erős,mert nem hiszem,hogy egy nagy szolgáltató csak úgy egy holmi jött-mentnek (ez most nem személyeskedés Bíró Balázs felé :D) azt mondaná: nesze pár száz millió,azt csinálsz és mondasz amit akarsz..
Persze,az ilyen jó cselekedeteikről híresek ezek a szolgáltatók..

Ez egy nagyon ügyesen és sokáig kigondolt reklámstratégia,amivel a technológia világában kicsit járatlanabbakat (és azért valljuk be,a mai fiatalok nagy részének a tudása kimerül abban,hogy tud telefonálni,smsezni,bekapcsolja az msnt,esetleg tud csatornát váltani a tvn :D:D) simán beetetik.
Főleg ezzel a "leváltunk a pannonról" szöveg.
Szerintem ezzel simán rájuk lehetne ereszteni egy fogyasztóvédelmet megtévesztő reklámért,áruházakat is b*sztak már meg kevesebbért..
Mert,új szolgáltató?Nem! Pannon hálózatát használja?Igen!
Akkor meg minek mondanak ilyeneket?!

Ez az ál-angolság meg a tema tag részéről no komment, már kifejtettem erről véleményemet régebben bőven itt.

És hiába ágáltok az olcsóbb mobilnet meg ezekhez hasonló szolgáltatásokért,amíg az átlag Józsi 16évesnek arra elég a mobil,hogy megcsörgesse anyut,hogy kész van-e a kaja és küldjön egy smst haveroknak, hogy "a plázában vagyok,gyertek már lógni egyet",addig nem lesz itt szolgáltatás bővítés,és sajnos ez nem fricska,hanem a szomorú társadalmi helyzet.

Szóval roppant nem forradalmi jellegű,de a társadalmi szerepvállalás dolog igen,és talán ezzel el lehetne érni a fiatalok javítását,ha (sajnos minden bizonnyal):
1. nem dőlne a saját dugájába ez az egész kezdeményezés x idő után,mert a pannon nem kap elég profitot
2. vagy a fiatalok egy idő után tennének erre az egészre,mert rájönnének,hogy ezekkel a pontokkal nem nagyon mennek sokra,nehezen lehet őket megszerezni és az ajándékokért cserébe sok kell..

De majd meglássuk,ne legyen igazam :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#139) Zirowe válasza jbl (#137) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fú de idegesítő ez a videó!!
20mp a cicikről,10mp gyorsan a termékről..
Meg az üzenet is eléggé szánalmas.

Nem tudom,akkor már inkább az előző videó!

De majd a team tagtól kérdezgessétek serényen (ha újra felbukkan),hogy mitől nyílt forráskódú a djuice! ;] ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#140) stevve válasza daninet (#134) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem ők kerítettek ennyi pénzt. Nem váltak ki, kiszervezték őket és vannak támogatók is. Mondjuk az engem is érdekelne, hogy máshol is van hasonló vagy csak itthon?

Ez a második videó ne csak gusztustalan, de ha tévébe kerül, a tiltás sem kizárt. Hogy jön össze a 30 éves és a nagy mell? Vagy minden 30 éves nő nagy mellű és viszkit iszik egész nap? Aki ezt kitalálta, az nem nagyon van tisztában a dolgokkal, annyi biztos. Az előzőre még azt mondom agresszív marketing, ami az amcsiknál ugyan nagy divat, de itthon szokatlan, de ez... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

(#141) Titan44


Titan44
tag

Lehet hogy a 26 alattiakat megnyerik ezzel a marketingel, de egyrészt a két másik szolgáltatónak ugyanilyen könnyű lesz elcsavarni a célcsoport fejét egy akármivel, másrészt most jól magukra haragították a 26 felettieket.
Mert nekünk azt üzenik ezzel a reklámmal hogy mi ne hordjunk márkás ruhát, ne járjunk szórakozni se klubbokba, se koncertekre, és ha már itt tartunk ne legyen igazából mobilunk se, kiöregedtünk az életből.
Mert szerintük az élet 26 év felett megszűnik...
Parasztok.
:W

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#142) che 1990 válasza Bog (#80) üzenetére


che 1990
tag

Ha hétfőn úgyis beszéltek velük,akkor igazán megdobhatnának titeket a 3 új Alcatel-el és egy Samsung Monte-val hogy üljetek rajta pár napig,írjatok róla...és látná a nép hogy mit is kap a pénzéért(tudom hogy az alcatel-ek még csak coming soon-ok),csak mert elég ismeretlen telókról van szó szerintem...persze csak célozgattam...de hátha :R :DD

(#143) kaller1


kaller1
veterán

Nagyon gyenge az induló készülék kínálat, és csak alsó kategóriára korlátozódik. Ezt is felmérés alapján találták ki? A hamarosan érkező készülékek sem egy menő kategória, bukógyanús az egész... :U

.::> <::.

(#144) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szerintem teljesen okés a film, vállalhatónak érzem a fiatalabb korosztálynál is. Megnézem őket, aztán lehet, hogy váltok.

(#145) Probber válasza Zirowe (#139) üzenetére


Probber
őstag

Ez az igazi reklámfogás!
Nem véletlen, hogy cicikkel gyakorolnak hatást a fiatalokra.
Ezt abszolúte bekajálják.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#146) stevve válasza kaller1 (#143) üzenetére


stevve
nagyúr

Szűk keret, szűk csoport, szűk kínálat.

Probber:
Ez egy bunkó reklám, semmi köze a cicikhez, mint reklámfogáshoz. Nézz meg egy rap videoklipet, na az a cicikről szól. :D

[ Szerkesztve ]

(#147) hemaka


hemaka
nagyúr

Bee

(#148) Zirowe válasza Probber (#145) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja,és megszólítottak egy újabb réteget: a terepjárós pasival járó,szolis,műkörmös,szilikon csöcsös "sík" lányokat,akik szimpátiát éreznek sorstársuk iránt a videót látva,és bár fingjuk nincs arról mi az a feltöltőkártya, vagy előfizetés,mert világéletükben nem fizettek semmiért,mindig csak a pasijuk tejelt helyettük,majd megkérik szépen,hogy szálljon ki a terepjárójából és vegyen nekik egy ilyet,mert most ez a trendi... :((( :((( :(((

Nézd meg a youtube kommenteket az oldalon alul,kapásból két nagy csöcsös fejezte ki szimpátiáját a cucc iránt :D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#149) Probber válasza Zirowe (#138) üzenetére


Probber
őstag

Na jó, én csak egy kérdésre válaszoltam és azt írtam le amit én is olvastam.
Én is bizonytalan vagyok velük szemben, ezt a (#120)-as hozzászólásomban is ecseteltem.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#150) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

mókás azért, ahogy a sok 27 éves rinyál a "diszkrimináció" ellen. miért, ha U27 lenne, mennél venni holnap?

(ergo jónak tartod a percdíjakat, készülékeket, a szolgáltatást, tehát kimondod hangosan, hogy tetszik, és az egyetlen gondod, hogy te kimaradsz ebből a jóból? vagy csak adódott egy lehetőség a nyafogásra, hát nyafogtál..? ;))

azt sem teljesen értem, hogy miért kell nekiugrani szerencsétlen djuice_st-nek, páran olyan stílusban írtatok neki, ahogy az ember a kutyájával sem beszél. (tippelek: 26 alattiak voltak... különben nagy baj van a világgal)

úgy általában, nem értem, hogy ez a qrva nagy agresszió miért divat a fórumokon, így például itt is. van egy cég, csinált egy új szolgáltatást és egy marketingkampányt köré, ennek vannak tetsző és nem tetsző elemei stb. de az előre fikázás, beszólogatás, nyelvészkedés pontosan miért is viszi előre a világot (a topikot)? adjunk már egy esélyt mindenkinek, emberek, no meg eleve, kulturált kommunikáció, bitte...!

(disclaimer: engem is kiver a víz a "lájkolom" és tsaitól, de engem mondjuk a "bejelöltél?"-től, a twittertől, a facebooktól és az iwiw-től is. mégsem oltom le az embereket, akik ezek bármelyikét használják. ja, és 31 vagyok, és nem sírok, hogy nem lehet djuice-os, de attól még kíváncsi vagyok, mi lesz az egészből)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.