Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) RootRulez válasza hegyentul (#495) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha rajtam múlna felétek nem kellene roaming, mert belföld lenne...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#502) hegyentul


hegyentul
csendes tag

Azert irok ide,hogy egy kicsit ossze kenne fogjatok es irkaljatok a szolgaltatoknak,mivel fiatalok vagytok,draganak tunik a telefonalas.Amit az elobbi irasoba irtam, ezert a szolgaltatasert havi 4 euroval kell feltoltsem a kartyat, ahoz,hogy annyit beszeljek. :N

hegyen

(#503) rol-and


rol-and
csendes tag

Ez a tuti:

A Kártyás 29 tarifacsomagra történő váltás díjmentes, a Kártyás 29 tarifacsomagról történő tarifacsomag váltás díja bruttó 900 Ft.

Na de hol a jó öreg FOLKS szolgáltatás ???

Kártyás 29-el nem tudom igénybe venni ?

(#504) Taybor


Taybor
tag

Sziasztok!

Nemrég váltottam át pannon előfizetésről a djuice számlás 20ra. A boltban azt mondták nem kell fizetni az átállásért... Ugye ez így van, és nem fog érkezni valami csekk az átállási díjról? A másik hogy eddig egy smst kaptam hogy a köv. számlazárás után már az új díjcsomag díjai lesznek érvényesek. Ezenkívül lesz még valami értesítés vagy ennyi volt, (boltban sem kellett semmit aláírnom). A másik hogy a kiegészítő(500ftos) szolgáltatást mikortól választhatom ki, a boltban azt mondták később lehet. És az utolsó kérdésem hogy ezt az Rfid azonosítót én nem kaptam mert most olvastam róla először, de ez nekem is járt volna?

(#505) RootRulez válasza Taybor (#504) üzenetére


RootRulez
félisten

Régi djuice-osoknak az átállás bármelyik új csomagba ingyen van, tehát ha most átmentél, az nem került pénzbe, ha megint át akarnál menni valami másba, azért kellene perkálni... Nekem is ingyen volt a Reload -> Kártyás 29 váltás...

═════════════════════════════════════════

(#506) cocka válasza rol-and (#503) üzenetére


cocka
veterán

Nekem az nem világos a díjszabásból, hogy:

(kártyás 29) Tarifacsomaggal igénybe vehető szolgáltatások:

10 MMS és az MMS-t magát mint szolgáltatást nem lehet megrendelni vagy lemondani? Mert ha 10 MMS van, akkor azt csak úgy van értelme használni, ha MMS is meg van rendelve hozzá. Vagy ha automatikusan aktív, akkor ha valakinek nincs MMS képes mobilja és szeretné az MMS-t lemondani, akkor azt sehol nem lehet megtenni?

Másik jópofa dolog: SMS studio. Hát nálam ezek a stúdiók valahogy nem akarnak összejönni, mert csak az e-mail stúdiót találtam meg a megrendelhető szolgáltatások közt, a többi sehol sincs vagy állítólag csak számlásoknak van lásd: (sms studio).

djuice folks (a szolgáltatás értékestése lezárásra került)

(kártyás 29) fenti tarifacsomagról egy másik djuice-os tarifacsomagra váltás esetén: 0 Ft

[ Szerkesztve ]

(#507) cocka válasza cocka (#506) üzenetére


cocka
veterán

10 MMS és az MMS-t magát mint szolgáltatást nem lehet megrendelni vagy lemondani? Mert ha 10 MMS van, akkor azt csak úgy van értelme használni, ha MMS is meg van rendelve hozzá. Vagy ha automatikusan aktív, akkor ha valakinek nincs MMS képes mobilja és szeretné az MMS-t lemondani, akkor azt sehol nem lehet megtenni?

Na ez tárgytalan, úgy látom megoldották.

(#508) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Nekem nagyon bejött a reklámfilm. Ilyen reklámfilmet kell csinálni. Nem lapos, pörög, de nem annyira, hogy begolyózzak, lelkesít, és hozzám szól, nem úgy, hogy: "vegyen ön is..." :p Jó ez a srác, remélem elég erősen mögé áll majd a vállalat, hogy kellő versenyben maradjanak a másik kettőhöz képest. Én is utána járnék mennyivel is jobb ez így, mint a többi, ha nem lenne frankó, jó kis pannonos előfizetésem. Kár, hogy el lett adva a pannon külföldi kézbe. :(((

Jevons paradox

(#509) rol-and válasza cocka (#507) üzenetére


rol-and
csendes tag

:-)

Hiányzik a FOLKS !!!!

Remek, korrekt kis szolgáltatás volt!

(#510) Taybor válasza RootRulez (#505) üzenetére


Taybor
tag

De én nem djuices voltam hanem sima pannonos, de így is ingyenes?

(#511) cocka válasza Taybor (#510) üzenetére


cocka
veterán

Úgy 900 Ft.

(#512) dedike válasza Aprósólyom (#508) üzenetére


dedike
addikt

Minthogy magyarban soha nem volt... max valamennyi részben ;)

Jó szerencsét!

(#513) Pocok256


Pocok256
veterán

Engem az érdekelne, hogy Android alapú telót fognak -e árulni a jövőben. Mert amik most vannak ott telefonok azok közül egyedül a Monte az ami jó is valamire csak ott meg TouchWiz az ami nem a legjobban időt álló megoldás.

Ha valaki ezt megtudná válaszolni nekem igencsak boldog lennék :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#514) rol-and válasza Pocok256 (#513) üzenetére


rol-and
csendes tag

Ezt egyenlőre senki sem tudja... A Pannon-nál is elég light-os most a készülék ajánlat... Talán most lett 1 kis fellendülés NOKIA & Samsung terén.

(#515) Taybor válasza rol-and (#514) üzenetére


Taybor
tag

Bizony, a djuice meg a pannon is nagyon szegényes a készülék kínálatban. Több érintő képernyős teló kéne pl: htc desire, legend vagy majd az iphone 4g is, most nagy divat a fiatalok körében ezek a készülékek szal ebben lehetne erősíteni...

[ Szerkesztve ]

(#516) pilsner


pilsner
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja vettem egy SIM-kártyát a djuice-nál, mivel nagyon keveset telefonálok, pont kapóra jött ez a mindenhova-mindenkinek ugyanannyiért díjszabás, meg a minimum 1500Ft-os feltöltési lehetőség. Viszont az előbb - miközben az otthoni wifire csatlakoztam - kaptam egymás után két SMS-t, hogy egyenlegem 600 ill. 300 forint alá esett. Néztem a naplót, de nem volt adatforgalom fizetős csatornán, aztán lekérdeztem az egyenlegem a 172-őn (mivel a netes egyenleginfo oldalra nem tudtam belépni), és nem történt meg a terhelés a számlámra, csak az SMS-eket kaptam meg.
Úgy néz ki kissé bugos a rendszer.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#517) cocka


cocka
veterán

Pár napja már a kártyás 29-ben vagyok és ma fedeztem fel egy kis inkorrektséget.

A pannonline-ban a felhasználói jogosultságok közt szerepel: tarifacsomag-váltás, a jobb menüből viszont eltüntették az egész menüpontot, se áttérés, se semmi, sőt a szolgáltatásoknál is kivették a kártyás 29 mögül a szolgáltatásváltás opciót.

A 1741-et ha felhívom és kiválasztom, hogy automatikus tarifacsomagváltás, egyszerűen leteszi.

Jól értem, hogy így ki van a kártyás 29-es ügyfél szolgáltatva? Mert az egy dolog, hogy most ilyen olcsó, de ha emelnek, akkor nem lesz menekvés, max. szolgáltatóváltás, ha megéri.

(#518) RootRulez válasza cocka (#517) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem sok minden van, ami még nem végleges és változni fog, legyen az telefonos ügyfél vonal vagy webes felület... Majd aggódjunk kicsit később...

═════════════════════════════════════════

(#519) missgrace


missgrace
csendes tag

Sziasztok! Van egy (volt) pannon djuice-os kártyám feltöltős, amit kölcsönadtam ismerősnek néhány hete. Panaszkodik hogy alig beszélt róla 10percet és hatalmas összegeket vontak le az egyenlegről. Ha jól olvastam ez azért van,mert az anno 35ft-os percdíjat felemelték 50re? Ha igen,ez mégis milyen dolog,hogy előzetes értesítés nélkül ezt megteszik???

(#520) missgrace


missgrace
csendes tag

folyt.: az aktuális tarifacsomagról a 1741-en lehet érdeklődni? A szám regisztrálva van a pannonline-on,de ott az aktuális szolgáltatásoknál csak annyit ír,hogy djuice kártyás.

(#521) cocka válasza missgrace (#520) üzenetére


cocka
veterán

A djuice-nak soha a büdös életben nem volt még 35 Ft-os percdíja, még a djuice mixernek sem.

Djuice kártyás az 49/24-ről indult, aztán lett 47/24, aztán megint 49/24 aztán 49/29 aztán most már meg 52/31.

[ Szerkesztve ]

(#522) cocka válasza cocka (#521) üzenetére


cocka
veterán

Na jó, talán a mixernek igen. :DDD

De itt sima kártyásról volt szó, annak meg leírtam a percdíjait.

(#523) rol-and válasza missgrace (#520) üzenetére


rol-and
csendes tag

Hello!

Pannonline-on persze hogy azt írja: djuice kártyás

Mivel ez a tarifacsomagod neve! :-)

(#524) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Azért Djuice-nál ez sem elhanyagolható.
Kíváncsi vagyok, mit mondanak, ha bemegyek. :W

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#525) ruadi


ruadi
csendes tag

Hello, én arra lennék kiváncsi h. ha pannonról hívnak djuice-ost akkor az hálozaton bellüli hívásnak számít-e? Ha volt már ilyen jellegű kérdés akkor bocs nem olvastam végig a fórumot csak szemezgettem..

(#526) RootRulez válasza ruadi (#525) üzenetére


RootRulez
félisten

Tudtommal pannon-djuice oda-vissza hálón belül van... :K

═════════════════════════════════════════

(#527) ruadi válasza RootRulez (#526) üzenetére


ruadi
csendes tag

Kössz

(#528) ASDAM


ASDAM
csendes tag

Hello

a MobilNet beállítáást Herora valaki leírná vagy leírta már esetleg ?

djuice kártyás

THX

FullHD

(#529) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye van ez a "+ 1 választott 500 Ft-os szolgáltatás ingyenes" cucc.
Namost ezt mindig ők fizetik vagy csak az első havit, mikor valamelyik díjcsomagra váltok?
Remélem érthető voltam :D

(#530) RootRulez válasza bajusz15 (#529) üzenetére


RootRulez
félisten

Úgy tudom, két évig, míg hűséget írsz náluk alá, nem kell fizetned...

═════════════════════════════════════════

(#531) bajusz15 válasza RootRulez (#530) üzenetére


bajusz15
senior tag

köszi szépen a válaszodat :R
Már csak arra lennék kíváncsi hogy ezt az 500ft-os ingyért szolgáltatást csak előfizuval lehet választani? Ugyanis az itt található oldalon lent, be vannak keretezve azok a szolgáltatások amik beletartoznak az 500ft-os cuccba, de mellé van írva: "új számlás előfizetéssel válassz egyet havidíj mentesen". Igen ám, csakhogy ha bemész az extrák közé és megnézed a szolgáltatásokat, mindegyik alá az van írva hogy: "Elérhető minden djuice számlás és kártyás ügyfélnek."
Na akkor most kártyás 29-nél is elérhetőek a szolgáltatások vagy csak előfizusnál? :F

(#532) RootRulez válasza bajusz15 (#531) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem ingyen csak új számlás előfizetéssel lehet igénybe venni. Talán kártyással havi 500-ért lehet netezni 100MB-ot, azért van ott az extráknál minkét mód...

═════════════════════════════════════════

(#533) smog86 válasza RootRulez (#532) üzenetére


smog86
senior tag

Úgy van ahogy mondod. ;)

(#534) kerxy


kerxy
senior tag

NA én annyit kérdeznék, hogy most vodás vagyok, és ha átváltok kártyás 29 tarifába, akkor kapok egy új sim kártyát és ennyi, aztán pannonos feltöltőkártyával kell töltenem?

Vagy hogy van ez?:)

(#535) mukibuci válasza kerxy (#534) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nagy vonalakban igen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#536) kerxy válasza mukibuci (#535) üzenetére


kerxy
senior tag

És az gáz, hogy én még annyira fiatal vagyok, hogy nem sokára töltöm csak a 18-at? Akkor nem köthetek szerződést? Vagy valakit megkérhetek hogy kössön helyettem. Ez annyira hülyeség amúgy, ha így van, mert nekem is van személyim stb, nyílván nem a saját keresetemből venném a feltöltőkártyát..

(#537) Stunts666


Stunts666
őstag

Pannon 60-ról megérné áttérni Djuice Számlás 20-ra???

Válaszokat köszönöm.

(#538) mukibuci válasza Stunts666 (#537) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, nem éri meg szinte ugyanakkora havidíjért majdnem kétszer annyit beszélni.


kerxy: Akkor annyira nem lesz egyszerű, mert a vodás kártya gondolom nem saját néven van, először azt kell a nevedre íratni, utána mehetsz a djuicehoz, ott meg valszeg kelleni fog egy törvényes képviselő is, de ez nem biztos.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#539) RootRulez válasza Stunts666 (#537) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem tudom, vajon mi a jobb... 2.100 Ft-ért 60 percet beszélni vagy 2.500 Ft-ért lebeszélni 125 perecet és kapni 10MMS-t vagy 200SMS-t vagy 100MB ingyen WAP-ot... Valóban elgondolkodtatna engem is :DDD

═════════════════════════════════════════

(#540) Stunts666


Stunts666
őstag

Meg van szabva, hogy mennyi folyamatos munkaviszony kell az előfizetéshez??? Ha igen, akkor legyenszives világosítson fel valaki.

(#541) mukibuci válasza Stunts666 (#540) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Legalább 40 év munkaviszony kell hozzá, és persze csak 26 éves kor alatt kötheted...

Felhívnád az ügyfélszolgálatot, lehet már rég át is váltották volna az előfizetésed....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#542) Stunts666 válasza mukibuci (#541) üzenetére


Stunts666
őstag

Már kérdezni se lehet???

Az átváltást azért kérdeztem, mert nem gondoltam, hogy ennyire pofátlan a Pannon. Arra gondoltam, hogy lehet van valami buktató a djuiceban. Azért ennyire olcsó. Ezek szerint nincs.

A munkaviszonyt meg azért kédeztem, mert:
1.) Nem az én nevemen van a számla.
2.) Munkanélküli voltam és gondolom nem fogom tudni 1-2 hetes munkaviszonnyal átvállalni az előfizetést.
3.) Gondolom a számlatulajdonos nélkül nem tudom átvállani.

Ennyi. Inkább telefonálok meg guglizok. Pá

[ Szerkesztve ]

(#543) mukibuci válasza Stunts666 (#542) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Értelmetlen kérdésre értelmetlen válasz, sorry :U Mellesleg megkaptad a helyes választ is...

Kézen fogod, akinek a nevén van az előfizetés és bemész a djuicehoz, átírják a nevedre. Munkaviszonyodnak nem sok köze van hozzá...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#544) Stunts666 válasza mukibuci (#543) üzenetére


Stunts666
őstag

Köszi szépen. :)

(#545) PierNight


PierNight
aktív tag

hétfő délelött én is átállok :) pannon 60ba vagyok (még 3 hó kötöttség..) de dijcsomit válltok.

(#546) kerxy


kerxy
senior tag

Nekem ma aktiválták a számhordozást, így Vodából áttértem Kártyás 29-be, úgy hogy megmaradt a számom, és eddig minden oké, sms és hívás is:)

(#547) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Sziasztok!

Én szombaton váltottam át a régi kártyás djuice csomagom számlás 20-ra, ezzel együtt vettem egy Samsung Monte tipusú készüléket is.

A szerződés megkötésekor befizettem az első 2500 Ft-ot.

És most ez fogadott (az amúgyis kaotikus) számlainfo link alatt (és a 172 is ezt küldte ki SMS-ben):

Tegnap még egészen mást mutatott, azóta pedig 11 perc hálón belüli beszélgetésem volt meg egyszer a 172.
Hol lehet normálisan nyomon követni, hogy mennyit használtam fel eddig?

Holnap fölhívom őket, ha így marad, vagy nincs semmi ötletetek!

Üdv: Csabi

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#548) cocka válasza Csabyka92 (#547) üzenetére


cocka
veterán

Megreklamálod és kész. :)

(#549) rol-and


rol-and
csendes tag

3 kedvenc óra

Érdekes tarifacsomag...

Felesleg kérdések elkerülése érdekében:

1. A tarifacsomagot kizárólag 26. életévüket be nem töltött magánszemélyek vehetik igénybe.
2. A 3 kedvenc óra tarifacsomagra történő váltás díjmentes, a 3 kedvenc óra tarifacsomagról történő tarifacsomag váltás díja bruttó 900 Ft.

:)

(#550) xmad


xmad
őstag

srácok!

a netezz mobilon 100mb-t csomagot hogyan lehet megrendelni? a weboldalon sehol nem találom az infot róla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.