Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Jim Tonic válasza #41635072 (#248) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Te, valamit is megértettél abból, amit írtam? Vagy wrtite only módban vagy?

Az U26 a marketing része. Azért született, hogy jobban hasson. Nem azért, mert van értelme az U26-nak. Hol írtam, hogy baj?

Már hogy ne lenne értelme összehasonlítani? Ez a reklám arról szól, hogy nyíltan provokálónak akar hatni, majd "ők megmutatják" címszóval, miközben Telenor. Te meg elhiszed, milyen jó neked. Én meg azért hasonlítok, hogy rájöjj, mennyire nem jó neked. Mert pont az a kellemetlen, hogy a reklám elhiteti veled, hogy ez majd más lesz, mint a másik 3. Pedig nem más.
Amint látszik, Te is megetted a marketinglevest, annyira, hogy meg sem érted, mit írok.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#252) 64b0r


64b0r
aktív tag

Jónak tűnik. Az biztos hogy felkavarták a mobilpiac posványát. ;]
Akik meg amiatt sírnak, hogy ők túl öregek, ezért nem kapnak djuice-t, azok számomra be is bizonyították, hogy nem férnek a korhatárba... de alulról ám! :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#253) Bocaa


Bocaa
senior tag

én most nyelvizsgázom ha jövőhónapban leszek djuice akkor bukom a pontokat???
:DDD :DDD :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#254) mukibuci válasza Jim Tonic (#251) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Holnap indítunk egy buszt osztrákiába, ahol grátisz mézeskalácsot adnak a mobil-előfizetés mellé, amiről még Hoth-rendszerbe is ingyen lehet telefonálni.

Szerinted mennyire életszerű a külföldi tarifákkal összehasonlítani a magyarokat? Örüljek neki, hogy nekik azért fizetnek, hogy beszéljenek, vagy pedig sírjak amiatt, hogy a Tiszántúlra ez már nem jutott el? Jobb lesz nekem ettől? Vagy változik bármi is?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#255) #41635072 válasza Jim Tonic (#251) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az üzlet világában minden a marketingről szól. Csak hogy nekünk nem onnan kell nézni. Hanem hogy egy újabb hely, ahova betérhetek. Ezt nem is értem minek kellett beírni, mindenki tudja, de ettől még nem szemét cég. És ha már oylan fogalmakkal dobálózunk, hogy diszkrimináció, akkor ez meg innovatív.

Magyarországon vagyunk, az itteni árakkal kéne összehasonlítani.
Ők azt mondták, hogy a többi magyaroszágon elérhető szolgáltatónál lesznek olcsóbbak.
De IGENIS, hogy jó nekem, hiszen olcsóbb. Miért ne lenne jó nekem? Nem a marketingszöveget kajáltam be, hanem felmentem a honlapra és más szolgáltató honlapjára is, és jééé olcsóbb. Nem is kevéssel. Ezen nem lehet mit trükközni.
Tehát aki azt mondja, hogy nem olcsóbb, az egyszerűen hazudik, és nem lát ki a sötétség mögül.

[ Szerkesztve ]

(#256) tomi79


tomi79
csendes tag

De most ezzel, hogy max. 26 év csak maguk alatt vágják a fát nem (kb a felére csökkenek az ügyfelek :C )? Őszintén ennek mi értelme?

(#257) Feri995


Feri995
csendes tag

A cikket végigolvastam, majdnem az összes hsz.-t is. Nekem maga a kezdeményezés tetszik, nyilván a készülékválasztékon még fognak bővíteni. Volt, aki csúcskategóriás telefonokért siránkozott, nem hiszem, h egy 26 év alatti-kereset nélküli-fiatalnak lenne annyi pénze, h iPhonnal meg hasonlókkal rohangáljon, a másik, h az én ismerőseim közt is van, akinek dúsgazdag anyuci apuci, csúcskategóriás telefonja van, azt szvsz csak telefonálásra, meg sms írásra használja, néha hallgat zenét, ennyi. A mai fiatalok egy részének igazából bőven elég lenne egy olyan Alcatel, mint amilyet a djuice fog árusítani, csak felvágásból vesz drágább cuccot.
A percdíjak tetszenek( jóval 26 alatt vagyok), a 100megás net meg bőven elég lenne arra, amire én használom. Lehet, h meg kéne gondolni a váltást? :F :)

Životo si ringispil

(#258) Jim Tonic válasza #41635072 (#255) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Még mindig nem érted. Az, hogy itt vannak az árak a többi országhoz képest, az a Telenornak is köszönhető. Ergo nem kellene úgy csinálni, mintha ők lennének a kartellel szemben a f@szagyerekek. Ez nem korrekt viselkedés.
Te meg annak örülsz, hogy olcsóbb, mint a többi magyar, ahelyett, hogy azon törnéd a kobakod, miért nem annyi, mint kint. És akkor még megpróbálsz engem meggyőzni arról, hogy neked milyen jó... Megetted...

#251: Ki mondta, hogy ettől neked jobb lesz? Én arról beszélek, mit ér ez a reklám. Látom, nehéz megérteni.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#259) #41635072 válasza tomi79 (#256) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az, hogy ezzel mégtöbb 26 év alattit tudnak magukhoz szívni, mert égy a magukénak érzik a közösséget. :))

(#260) Parci válasza Gabika29 (#224) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

úgy érted, make love not war? ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#261) #41635072 válasza Jim Tonic (#258) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, ez nem a telenornak köszönhető, hanem a magyar államnak. Mondjuk ha visszaolvastál volna, akkor ezt is láthattad volna. :U
Ezek szerint pont, hogy ők a faszagyerekek, hiszen olcsóbbak a többinél.
Igen, annak örülök ami van. Most mi a jó büdös *-ért törném a fejemet képtelenségeken? Vágjam fel az ereimet, hogy a szüleim negyed anynit keresnek, mint Amerikában? Hát nem, azért a gondolkodás tudományában ennél már továbbjutottam.
Ok, én fizetek 29Ft-ot percenként, te meg 41-et. Kinek is jobb? :P

(#262) tomi79: Akkor te nem leszel az ügyfelük. :))

[ Szerkesztve ]

(#262) tomi79 válasza #41635072 (#259) üzenetére


tomi79
csendes tag

Nemtudom. Én 26 év alatti vagyok, de belőlem inkább ellenszenvet vált ki a féleszű, ostoba üzletpolitikájuk. :))

(#263) cocka válasza Jim Tonic (#258) üzenetére


cocka
veterán

Összehasonlítottam a linkelt UK-beli szolgáltatót a djuice kártyás jelenlegi áraival.

Más mobilhálózatba SMS és hívás kb. 31 Ft. Djuice 29 Ft. Tehát kb. azonos szinten vannak. Az hogy hálózaton belül hót ingyen van engem pl. rohadtul nem hatna meg, mert elég vegyes, hogy kit hívok.

Jajj bocsánat, a vezetékes hálózatba kb. feleannyi. :D

(#264) Jim Tonic válasza #41635072 (#261) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bazz, ennyire nem lehetsz nehéz.
Meséld el nekem, a Telenor miért tud neked most sokkal alacsonyabb percdíjat adni, és eddig miért nem tette! Ez is a magyar állam miatt van, mi?

A többi sz@r szövegednek meg semmi köze a témához. Én nem életszínvonalról beszélek, hanem valós piaci versenyről, Ember.

#263: Az hogy hálózaton belül hót ingyen van engem pl. rohadtul nem hatna meg, mert elég vegyes, hogy kit hívok. Hát, erre nehéz okosat válaszolnom.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#265) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

üdv.. engem az érdekelne.. mer erre nem találtam egyértelmű választ.. bár lehet hogy hülye kérdés de az olyan kártyájukat amit számítógéphez kötött mobilnetre ajánlanak (az 5ft/Mb) azt egy mobilba rakva lehetne netre használni úgy hogy mondjuk egy 2 kártyás telóban az lenne a mobilnetes kártya:D a mostani meg maradna a t mobilos a telefonálásra?ez lehetséges?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#266) #41635072 válasza Jim Tonic (#264) üzenetére


#41635072
törölt tag

Már nem azért, de a telenorhoz már nem sok köze van a djuice-nak.
Szar szöveg? Hiszen te jössz elég alacsony színvonalú köpködésekkel. Ha jól emllékszem minden hsz-edre értelmes választ adtam, de te csak a fikázással jössz. Ráadásul úgy, hogy teljes fogalmi zavar és kapcsolódási elemek hiányát lehet észrevenni a megnyilvánulásaidban. :U
Milyen valós piaci helyzet? Jah, csak hogy magyarországot veted össze más, fejlettebb NYEurópai országgal... Grat! :C
Még mindig az a helyzet, hogy itt a legolcsobb Mo-n a percdíj. (kártyás) Ez tény, ezen nem lehet mit vitatkozni.

De asszem akkor itt tényleg végleg befejeztem, mert még a végén legyőznek a jól bevált rutinnal... Lehet folytatni a fikázást, meg megmondani a tutit, hogy miylen sz@r ez az egész, meg szemétládák... Valaki úgyis erre gerjed. (nekem pl a nyirkos alagútba becsusszanó vonat a fétisem.)
bye-bye

(#267) Jim Tonic válasza #41635072 (#266) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ööö, nem sok köze van? Kié a djuice? Jézus... :D

Ha jól emllékszem minden hsz-edre értelmes választ adtam, de te csak a fikázással jössz. Ráadásul úgy, hogy teljes fogalmi zavar és kapcsolódási elemek hiányát lehet észrevenni a megnyilvánulásaidban. Kétlem, hogy itt bennem lenne a hiba. Sajnálom, ha szövegértelmezési problémáid vannak.

Milyen valós piaci helyzet? Jah, csak hogy magyarországot veted össze más, fejlettebb NYEurópai országgal... Grat! Nem helyzet, verseny. Piaci verseny. Azt pedig szokás összevetni, hogy egyes piacokon milyen verseny van. Sajnálom, ha erről nem hallottál. Magyarország.

Még mindig az a helyzet, hogy itt a legolcsobb Mo-n a percdíj. (kártyás) Ez tény, ezen nem lehet mit vitatkozni. Ezen senki sem vitázott. Továbbra is azzal van bajom, hogy a Telenor leányvállalata próbál úgy csinálni, mintha megmutatná a tutit.

De asszem akkor itt tényleg végleg befejeztem, mert még a végén legyőznek a jól bevált rutinnal... Lehet folytatni a fikázást, meg megmondani a tutit, hogy miylen sz@r ez az egész, meg szemétládák... Valaki úgyis erre gerjed. (nekem pl a nyirkos alagútba becsusszanó vonat a fétisem.)
bye-bye
Tényleg úgy gondolod, hogy hozzászólásod ezen része számomra kellemetlen?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#268) mukibuci válasza Jim Tonic (#267) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Milyen valós piaci helyzet? Jah, csak hogy magyarországot veted össze más, fejlettebb NYEurópai országgal... Grat! Nem helyzet, verseny. Piaci verseny. Azt pedig szokás összevetni, hogy egyes piacokon milyen verseny van. Sajnálom, ha erről nem hallottál. Magyarország.

Esetleg egyforma piacokat is összevethetnél, mert így nem sokat ér az összehasonlításod...

Még mindig az a helyzet, hogy itt a legolcsobb Mo-n a percdíj. (kártyás) Ez tény, ezen nem lehet mit vitatkozni. Ezen senki sem vitázott. Továbbra is azzal van bajom, hogy a Telenor leányvállalata próbál úgy csinálni, mintha megmutatná a tutit.

És nem mutatta meg, hogy mi a tuti? EZEN a piacon nagyon is annak tűnik....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#269) Feri995 válasza Jim Tonic (#267) üzenetére


Feri995
csendes tag

Alapvetően Magyarországban élünk, és nem sokat tudunk kezdeni azzal, h Ausztriában mennyivel olcsóbb az egész...
Én nem szeretnék beszállni a vitátokba, de nekem már úgy tűnik, kezd kicsit anyázás számba menni a dolog, azt meg nem itt kéne... :(((

[ Szerkesztve ]

Životo si ringispil

(#270) Jim Tonic válasza mukibuci (#268) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Telekommunikációs verseny szempontjából a két ország nyugodtan összevethető. Az életszínvonal ebben a kérdésben irreleváns.
Ha nem hiszed, hasonlítsd össze a vezetékes internet tarifáit. Már alámentünk a nyugati áraknak. Érdemes visszaemlékezni, hogy mekkorát estek az árak a upc (chello) színre lépésekor, és ugyanannak az ADSL-nek az ára hogyan változott egy valós konkurencia nyomására.

A többit már nem tudom jobban elmagyarázni. Sajnálom.

#269: Alapvetően Magyarországban élünk, és nem sokat tudunk kezdeni azzal, h Ausztriában mennyivel olcsóbb az egész... Alapvetően Magyarországon ;) élünk, ez így van. Szóval sem mondtam, hogy menjen mindenki Ausztriába. A példa annak kapcsán jött, hogy a reklámban azzal jön a djuice, hogy most jól megmutatja -egyebek közt- a Pannonnak, mi az a szolgáltatás, mennyiért. Én meg röhögtem ezen a kamu szövegen.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#271) Lenry válasza Jim Tonic (#264) üzenetére


Lenry
félisten

Meséld el nekem, a Telenor miért tud neked most sokkal alacsonyabb percdíjat adni, és eddig miért nem tette!

baromi egyszerű: mert az átlag diáknak nincs annyi pénze, mint egy felnőtt dolgozónak. a drágábból kompenzálják az alacsonyabb árat. ennyi
(az meg valóban marketing-bullshit, hogy ők most különváltak.)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#272) Jim Tonic válasza Lenry (#271) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

baromi egyszerű: mert az átlag diáknak nincs annyi pénze, mint egy felnőtt dolgozónak. a drágábból kompenzálják az alacsonyabb árat. ennyi. Az jó, de nehogy azt mondd, hogy ez így veszteséges, mert akkor nem nagy érdekük, hogy sok előfizetőjük legyen...
Egyébként akkor úgy nézne ki, hogy a többi Telenor előfizető pénzeli a diákok telefonálásait. De ebből megint az jön, hogy akkor a többi előfizetőn extra haszon van. ;)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#273) SuTty


SuTty
csendes tag

Igy elolvasva az egész történetet nem rossz SŐT meggyöző és szivesen ki is probálnám de várok 1 picit kiváncsian megvárom hogy milyen lesz ez az egész.Elolvastam ezt a pár 271 kommentet és látom hogy páran nem értik a lényeget:)

Kiváncsi leszek mit lép a többi mobilszolgáltató értem ez alatt a "magyar" (,pan,t-m,vod) lesz-e valami akció,stb.
türelmesen kivárom.
További szép estét:)

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#274) mukibuci válasza Jim Tonic (#272) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az extra haszon nézőpont kérdése, lehet úgy is nézni, hogy a djuiceon van kevesebb profit :) És persze pusztán emberbaráti szeretetből ( ;] ). Vagy csak megpróbálta végre valaki azt, hogy ha többen kevesebbet fizetnek, akkor lehet jó lesz a végeredmény.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#275) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Hát bocs, de én ettől nem esek hasra. :DDD Nem rossz kezdeményezés, csak a korhatár hülyeség szerintem, meg a Pannonos hátrányok ott figyelnek. Konkrétan a Pannon vagy most már Telenor készülékkínálata vérszegény és sok telefon el is van árazva a konkurenciához képest.
Ezen a téren a T-Mobile jobb, ott vannak a legjobb feltöltőkártyás készülékakciók, meg néha a vodánál. Nekem Domino Nap tarifám van, a percdíjak kemény 9 (hálózaton belül egész nap) illetve 12 Ft-tal (hálózaton kívül egész nap) magasabbak a 29 Ft-nál, de cserébe nem percalapú a számlázás és nincs havidíj. :DDD

A közösségi dolgok érdekesek, a myVIP meg hülyeség, oda már nagyrészt csak a RAJ-ok járnak. ;]

(#276) Metalfan


Metalfan
senior tag

Érdekesnek tűnik, de flottás Vodás előfizum van, amitől semmi pénzért nem válnék meg :) Ha nem lennék flottás, akkor elgondolkoznék valamelyik előfizetéses ajánlaton.

(#277) mukibuci válasza D4rkAv3ng3r (#275) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezen a téren a T-Mobile jobb, ott vannak a legjobb feltöltőkártyás készülékakciók, meg néha a vodánál. Nekem Domino Nap tarifám van, a percdíjak kemény 9 (hálózaton belül egész nap) illetve 12 Ft-tal (hálózaton kívül egész nap) magasabbak a 29 Ft-nál, de cserébe nem percalapú a számlázás és nincs havidíj. :DDD

Az miért jobb, hogy 9 ill 12 forinttal többet fizetsz :F Ennek sincs havidíja :U Nem percalapú? A díjszabásban ezt nem említik, vagy csak nem látom sehol....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#278) D4rkAv3ng3r válasza rudi (#159) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Lehet megkövezni, de pont az lenne a jó, ha a fiatalok nem a gép előtt görnyednének egész nap a közösségi portálok miatt hanem kimozdulnának. Lehetne szervezni programokat is hasznosabb lenne. :P

Azért cseppet vicces, hogy van akinek azt is meg kell írni a facebook-on, hogy szellentett. :DDD

(#279) D4rkAv3ng3r válasza mukibuci (#277) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Hopsz ez is percalapú. :((( A letölthető PDF eldugott szegletében írják. Én fél percesre emlékeztem. Egyáltalán van még mp alapú? Pannon-nál régen az volt. :((

Akkor mindegy Ez a T-Mobile is szar. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#280) mukibuci válasza D4rkAv3ng3r (#279) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azt a pdf-et néztem én is. Nincs másodperc alapú számlázás egyetlen publikus, magánszemélyek számára elérhető csomagban sem, egyik szolgáltatónál sem :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#281) varga.balazs


varga.balazs
aktív tag

hát sajnos ez engem sem győzött meg igazából...például itt van ez a myvipes díjcsomag. minden szép és jó...addig ameddig nem csak én hanem az is megrendeli a szolgáltatást akit hívni akarok ingyen...ennyi erővel van t-mobile-nál is ilyen hogy 1 ismerőst ingyen hívok, mégis csak én fizetek érte havidíjat a másik fél nincs kötelezve...szóval hát nem sok új dolgot mutatott be ez se:S

(#282) mukibuci válasza varga.balazs (#281) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A többi csomagot nem láttad? Vagy csak a myvipeset lehet leszarozni :F Ha sok ismerősöd lesz benne, akkor fogja megérni igazán, nem csak ha te választod a myvip csomagot. De ha a másik csomagot nézed, olyan percdíjakat hol találsz?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#283) leviske


leviske
veterán

Van értelme ebbe egy 20 évesnek beleugrani? Csak mert elérve a két ikszet' elég közelinek tűnik az a 26. :DDD

Amúgy egyáltalán nem tűnik rossznak a kezdeményezés, az oldalukat átnézve egész szimpatikus kis szolgáltató lesz. Meglepő, hogy nagyon sok, manapság már "divatossá" vált szolgáltatást egyáltalán nem nyomnak az emberek képébe.

Egyedül a myVIP csomagtól kaptam agyvérzést. Azt értem, hogy miért nem iWiW, de miért nem Facebook? Főképp, hogy a saját oldalukon Ők is a Facebook-al jönnek elő. :F

(#284) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Akinek ősrégi djuice van, azzal mi lészen? X idő múlva kötelezik a tarifa valtásra? :U
Mert pont ezt tették velem, a praktikum pro csomag halála után.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#285) Gergő_ válasza leviske (#283) üzenetére


Gergő_
őstag

Ez a myvip csak egy "fedődolog".

Ők pontosan a saját közösségüket próbálják létrehozni(a myvip egy jó kiindulópont), a facebook betakarná őket, nem tudna elég intenzív lenni a kampány, vagy hamar kiégne. Persze rajongani lehet értük meg követni, de csak nem akarnak ők is kullogni a többiek után. Ez a fb és twitter vonat...szerintem már kár felszállni rá.

Ha képtelenek lesznek egy saját közösséget létrehozni a nyelvvizsgás meg mittomén milyen vackokra alapozva akkor ki fog fújni ez az egész, fél év alatt meg lehet látni merre görbül a történet.

Ez a 26 év... Mennyire veszik komolyan? Mert annak idején a pannonnál ismerőssel tudtam venni éven belül diákcsomagot olcsó készülékkel, már nem emlékszem a nevére. Aztán később volt olyan 14 év alatti aki az én nevemen vett előfizetést. Szerintem ez már erőltetett dolog és hülyének nézés, ki lehet játszani és a magyar ember nagyon nem hülye az ilyenekhez. lehetett volna máshogy is megközelíteni a korosztályokat és kizárni bizonyos korosztályokat, ezzel növelve az érdeklődést a célkorosztályoknál. De így? :S

Tehát ha elfújtam a gyertyákat akkor hiába lesz egy ismerősöm nevén a számla, a kedvezményekben nem tudok részesülni, kizárólag a tarifák kedvezményeiben?

[ Szerkesztve ]

(#286) zoli62


zoli62
addikt

A mp-alapú számlázást itt se merték meglépni. Szépen le fog csengeni majd a történet. Verseny mindenesetre ettől nem lesz nagyobb.

(#287) Adamul


Adamul
tag

Fu hol is kezdjem? :F Nagyon sok hozzászólást elolvastam itt az elmúlt napokban, de amiért mégis írok az az hogy többen írtátok h milyen olcsó meg legolcsóbb! Na én ezen húztam fel magam teljesen, mert én jelenleg is djuiceos vagyok, és reload csomagom szerint (hálón belül,vezetékes,sms,MMS >hálón belül<" 20FT!!! Tehát nem igaz hogy ennyire el kéne ettől ájulni, ráadásul számomra nem tiszta h ha jelenleg is djuiceban vagyok, akkor rám ugyanígy érvényesek lesznek a kedvezmények (ez ugyanúgy 26 alatti tarifacsomag volt, a váltás vmi 900ftba került rá... Most attól eltekintenék, hogy értékeljem hogy mennyire korrekt a váltásért is ilyen magas összeget is beszedni csak mellékesen jegyezném meg h ez pl a vodánál ingyen volt.) vagy váltanom kell a drágább csomagra hogy ugyanúgy hozzáférjek ezekhez a dolgokhoz mint más? A készülékek nevetségesek, bár én már évek óta függetlenül szerzem be őket, mert úgysem jelentősen drágábbak és mégis akármelyik karimmal használhatom, ami a nagyobb gond hogy ezeket a tarifákat sem találom jónak, mert az egy vicc, hogy kártyásból egyféle van??? Az előfizus tarifák meg horror árba van a megcélzott (tanuló, hallgató) korosztályt figyelembe véve. Erre is had mondjak egy alternatívát: Év elején szintén a voda volt a sulinkban reklámozni az új díjcsomagját ami nekünk, mint abba a suliba járóknak elérhető a lényege hogy a havi 1500ból 1000teljesen lebeszélhető (fix díj van, ha így számoljuk havi 1órát beszélhetsz érte ingyen)a díj utána is ugyanannyi, és jóval olcsóbb lenne mint nekem most feltöltősként vmi 10ft körüli, ingyen beszéd minden ilyen tarifacsomagban lévővel (én pl gondolkoztam rajta hogy a családban is ilyet kéne osztani és akkor mkivel mindig ingyen beszélhetnék), de aztán végül nem váltottunk, mert még az 1500at is sokalltam, a havi 1500as feltöltőkarihoz képest...(Na akkor ezek az árak meg pláne horrorok).
Szóval én csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a szolgáltatás ami mögötte lesz lehet hogy tényleg jó lesz, de ilyen tarifa- és készülék választék mellett kicsit lehúzásnak érzem ezt a marketinget, mert egyáltalán nem ők találták fel a spanyolviaszt a szolgáltatásról pedig innen a mobilarénából értesültem, a djuice honlapján ezzel kapcsolatosan még az infók sem érhetőek el, rákattintok nem történik semmi... (hát kb ennyi bocsi ha hosszú lett :D)

(#288) smog86 válasza Adamul (#287) üzenetére


smog86
senior tag

Más hálózatba viszont 43Ft a te csomagodban, az nem is kicsit Sok...

(#289) Bog válasza Adamul (#287) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyjából ugyan egyetértek, de van egy fontos különbség. Igen, a többi szolgáltató (beleértve az anya-pannont) is próbálkozott diákok számára kedvező csomagokkal. Nem is voltak (vannak) azok rosszak. Csak kábé senki sem tud róluk, nincs mögötte egy komplett CSR program, image, brand. A Djuice ebben tűnik erősnek, ez bele van tolva az arcodba, észreveszed, s gondolom hétfőtől szépen letisztul az összes részlet, ismerheted, dönthetsz. Igen, ez marketing. Igen, ez kell ahhoz, hogy sikeres legyen egy ilyen kezdeményezés.

És amint kiderül, hogy a különböző kedvezények és programok milyen mennyiésgűek és minőségűek, amint kiderül, hogy a pontgyűjtés milyen feltételekkel működik, valamint láthatjuk azt, hogy ez milyen előnyöket hozhat az ügyfelek számára, máris különbözik ez az egész bármi mástól, ami ezelőtt volt. Nem a tarifák miatt. Azok kicsit tucatszerűek, bár nyilván nem rosszak, de azok számára, akik mélyen bele bírnak kavarodni a tarifákba, nem ez lesz a legjobb alternetíva, mert van flottás családtag, vagy jókor vett Voda sCool csomagot, vagy akármi. De tudotok kell, hogy a hazai felhasználók 80%-ának konkrétan fogalma sincs arról, hogy mennyiért telefonál. Nem tudja a saját percdíját. Ha ez a marketing már azt eléri, hogy az U26 korosztály veszi a fáradtságot és lecsekkolja, hogy ő most konkrétan mennyiért beszél - már megérte. Nem csak a djuice-nak, hanem a komplett mobilos piac U26 részének.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#290) Napfénysüti

Érdekes egy próbálkozás. Mondjuk engem már aligha fog érinteni mert csak 2 hónapom lenne a határidőig. Valahogy túlteszem magam azért ezen. :D De kíváncsi vagyok mennyire lesz sikeres. :K

Més que un club!

(#291) gyoref1 válasza csab2 (#245) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Talán azért mert benne van a diák szó !
Itt viszont hasra ütésre 26 semmi érthető indokkal. :DDD

(#292) rudi válasza PowerBuldog (#199) üzenetére


rudi
nagyúr

Inkább sírvaröhögős :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#293) gyoref1 válasza cocka (#249) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Szerinted ez nem lenne elég a magyar diákoknak ?

Csak hálózaton belül ingyenes

(#294) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyébként érdemes ránézni facebook oldalukra: a bejegyzések fele kb arról szól,hogy djuice-os alkalmazottak beszélgetnek egymással..

Ja,és a fantasztikus félreinformáló reklám hatásai:
Mc Bufla
üdv mindenki! és akkor most a djuice-nak is más lesz a hivószáma? vagy marad a 20-as?

djuice hungary
A hívószám marad 20-as! Még 50-es lehetett volna, de az hogy nézne már ki??? 50-es djuice-os?? :)

Csuk Roland
nekem az 50es jobban tetszene:D nem lenne annyira pannonos... Amúgy teljesen függetlenné váltatok? Azzal szemben is, akinek volt tartozása a pannonnál, jó útra tért már, de nem tudja kifizetni az ott felhalmozottat?:S

Persze az ilyen "függetlenségre" rákérdező kérdésekre nem válaszolnak.

Az is mókás,hogy ott pörögnek a kérdések,válaszok,ide meg csak feljött egy csapat tag beköszönni és kész..

Ja,új reklám itt,ez már viszonylag normálisabb mint a cicis..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#295) Seaby


Seaby
csendes tag

Sziasztok!
Arra még sehol nem kaptam választ / nem találtam információt, hogy marad-e a djuice complete, vagy mindenki automatice át lesz dobva a számlás20 csomagba. Ha utóbbi, részemről indul a fogyasztóvédelmi per. De nyugtasson meg valaki, hogy nem így lesz, én elégedett vagyok a complete-tal. :)

Update: a 2008-2009 tarifák menüpontban ott vannak az eddigi csomagok, de ez semmire nem garancia, tekintve, hogy az elmúlt két év nevével fémjelezték ezt a menüpontot...

[ Szerkesztve ]

Személyes átvétel Budapesten (IX., XIV., XV. kerület előnyben – minden más megbeszélés kérdése), posta a vevő terhére.

(#296) wandor0930 válasza Zirowe (#294) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Milrt válaszolgatnának két helyen.Feljött és mondta hogy facebookon válaszolnak a kérdésekre, aki kíváncsi megy oda.

Nekem még arra nem válaszoltak, hogy a készülékek akkor pannon függőek-e.
Illetve hogy a panonos telók mennek-e dj kártyával, de kihúzom belőlük :)

(#297) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

"Nyílt forráskódú mobilmárkáját"

wtf?

(#298) mukibuci válasza BloodyEddie (#297) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A 3 perces reklámban körülbelül ez után a mondat után mondja a csávó, hogy bemehetsz hozzájuk előadni az ötleted, erre utalás.

szerk: nekem mondjuk a cicis reklám is átjött :) Egész nap beszél a csaj minden hülyeségről összevissza, ezért magas a telszámlája, ergo örül a 29 forintos percdíjnak :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#299) varga.balazs válasza mukibuci (#282) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

hát, jó én egyébként is úgy vagyok a hívással, hogy nem sokat telefonálok. tehát nekem teljesen mind1. viszont az a baj hogy ez a myvip már nem az ismerősökről szól, csak hogy kinek minél több van, szóval most nem hiszem hogy az a 100 ember aki általában a tényleges ismerős, akkor azok miatt nekem is kellene előfizetni meg nekik is. na jó de ez egy magán vélemény, másnak bejöhet.

(#300) madstunt


madstunt
addikt

nálam a DJUICE oldallal MINDIEN böngésző alatt van vmi problémám,de mindegyiknél más:Y

másfél napja reggeltem mylifeba de még nem jön az aktiváló mail

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.