Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Anulu79 válasza mukibuci (#400) üzenetére


Anulu79
addikt

Jogos. Fordítva írtam. De nekem akkor is újdonság. :D

Na jó, én mára befejeztem. :)

(#402) cocka válasza izee (#371) üzenetére


cocka
veterán

Az hogy a telefon képernyőjére mi van írva nem feltétlenül egyezik meg azzal amit a sim kártya szolgáltatónévként tárol. Én ez utóbbiról beszéltem. Egy egyszerű SIM olvasóval meg tudod nézni az spn fájl tartalmát és kiderül, hogy Pannon vagy djuice. Más lehetőség mondjuk nem nagyon van. :) Bár attól is függ, hogy mikori a kártya. De ezt a kártyán lévő operátornevet a szolgáltató akármire át tudja írni egy általuk összeállított sms elküldésével (ami persze elnyelődik sim specifikus volta miatt). Főleg ha a kártya támogatja a sim data download via SMS-PP nevezetű szolgáltatást. :D

Na hogy ennek a szolgáltató névnek a megjelenítése mitől függ az itt kicsit off topic de azért leírom. :)

Ugye van a kártyán tárolt név ami mindig fix (SPN) + van egy telefonban tárolt hálózati névlista (PLMN) + van az spn fájlban egy jelzőbájt aminek az utolsó 2 bitje mutatja meg hogy hogyan viselkedjen a hálózatnév kiírása.

2×2 esettől függhet ez: az 1. bit megadja (0 - ne jelenítse, 1 - igen), hogy a regisztrált hálózatnevet megjelenítse-e a telefon vagy sem, ha a regisztrált hálózatnév egyezik a telefonban tárolt honos hálózat nevével vagy bármely más hálózatnévvel, amit a telefon a hálózati listában tárol.

a 2. bit megadja (0 - jelenítse meg, 1 - ne), hogy a telefon megjelenítse-e a simen tárolt szolgáltatónevet vagy sem, ha a regisztrált hálózatnév sem a telefonban regisztrált honos hálózat nevével, sem más regisztrált hálózat nevével nem egyezik meg, amit a telefon a hálózati listában tárol.

Régebbi vodás sim kártyákon úgy volt beállítva ez, hogy első lépésben ellenőrízte a kapott hálózatnevet és ha az mondjuk Káposztalepke GSM volt, akkor mellé kiírta azt is hogy vodafone, hiszen ezt tárolta a kártya, ha viszont mondjuk az volt a hálózatnév, hogy H VODAFONE HU vagy ilyesmi és ez szerepelt a telefon listájában is, akkor ezt a nevet írta ki és alá, hogy vodafone. Sok esetben idegesítő volt a 2 hálózatnév egymás alatt, mellett.
Későbbi kártyákon már átírták az 1. bitet 0-ára és nem zavart be a telefon által felkínált szolgáltatónév. Magyarul még ha egyezik is az "éterből" kapott szolgáltatónév a telefonon tárolttal, akkor sem jelenik meg a telefon által tárolt, hanem csak az amit a sim tárol, hiszen a 2. bitet változatlanul hagyták.

Magyarul hiába kapja azt a telefon hálózatnévként, hogy H PANNON GSM vagy H Pannon vagy ilyesmi és hiába egyezik ez a telefonon tárolt nevekkel úgy is az a név fog megjelenni, amit a sim kártya tárol vagyis Pannon vagy djuice. Mellesleg további infó van erről a neten, akit érdekel esetleg pontosíthatja is azt amit leírtam. De kb. ez a lényeg.

(#403) RootRulez válasza cocka (#402) üzenetére


RootRulez
félisten

Én ezt a kártyát még egy T20s-el kaptam, ami gőzöm sincs hány éve volt, de olyan 2002 tájékán.

Szóval pár hete pannonos boltban visszamondtam egy lejárt hűségidejű számlás előfizetést és szóba jött, hogy miféle a feltöltőkártyás karim van. Mondtam, hogy elég régi és kiderült benne se voltam a rendszerben, holott anno névre vettem a telefont Isten tudja mennyiért. Azóta voltam pannon happy-ben és a mostani alkalommal lépem át djuice-be mert a happy már drága volt (meg amúgyis megszűnt). Szerencsémre, mert így ingyen tovább tudtam lépni a kártyás 29-be így 26on túl... :U

Jó lenne, ha lehetne új kártyát kapni régi számmal. Erre mód akkor lenne, ha előfizetésest és megigényelném a régi számom... Ami drága muri... Asszem 160 név fér rá, meg 10-20 SMS...

MOD: Miért csak a pannon írja ki évek óta, hol vagyok? Ez mindig szimpatikus volt tőlük, a többiek mért spórolnak ezzel vagy annyira komplikált lenne?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#404) krystman


krystman
őstag

Na, akkor most lehet váltani erre a 29-es csomagra ha már meglévő Reloados csomagba vagyok? Mert én 30 vagyok már, de nekem csak a sima pannon csomagod ajálja fel a rendszer váltásra.

(#405) atike


atike
nagyúr

Érdekes cikk... Nekem nem jön be. Mondjuk nem is én vagyok a célközönség... :)

(#406) RepeatSector válasza S. Szabi (#308) üzenetére


RepeatSector
senior tag

basszus nem is neztem hogy ennnyire felmentek a domino nap arai de azert en nem valtom le deeeejuicera sosem volt szimpatikus a pannon a pannonos ismerosok mindig ilyen alszentek voltak :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#407) RootRulez válasza krystman (#404) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is Reloados voltam (pár hét óta) És nekem csak azt ajánlotta fel... Mármint csak a Kártyás 29-et, nem is lehetett másra váltani... 1741 :K

═════════════════════════════════════════

(#408) attisx


attisx
addikt

A hétvégén volt szerencsém látni a rendkívül "színvonalas" reklám filmjeiket. Hát Khmm... Izé... No comment... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#409) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdekes

"There is nothing permanent except change"

(#410) Thomaster12


Thomaster12
tag

Ez egész jó cucc! Bár vajon mi lesz, ha Bíró Balázs úrból, öltönyös, fésülthajú, C-osztályú Mercedest vezető, E-s Nokiával járó, U26-ot szinfónikus zenekarra lecserélő,középkorú cégvezető lesz, másszóval megöregszik??

(#411) Bog válasza Thomaster12 (#410) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vesz egy Velorexet...

Szerintem semmi. Ő sem 26, és kötve hiszem, hogy a Telenor 22-23 éves emberekből akar igazgatót csinálni, tehát ő majd mindig megpróbálja magát beleképzelni saját fiatal bőrébe, vagy körülveszi magát tanácsadókkal, vagy olvassa a Mobilarena fórumot :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#412) Adamul


Adamul
tag

Én továbbra is azt kell hogy mondjam, mert kissé elsikkadt információnak érzem (az mms díjak fnyében meg végképp) hogy jelenleg nekem a meglévő djuiceosként 20 ft minden(az mms is!!!) kívéve hálón kívül ahol 62 (még ez is olcsóbb a 135nél!) ill a hívás 43. Tehát a kérdésem továbbra is az, hogy jelenlegi djuiceosként is jogosult leszek ezekre a szolgáltatásokra (pl pontgyűjtés) a régi tarifám megtartásával, vagy mindenképp az újak közül kell választanom? Ezt a 29et a jelenlegi 20hoz képest nem érzem vonzónak.... :Y

(#413) Adamul


Adamul
tag

(#414) mukibuci válasza Adamul (#412) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A 29 feltöltőkártyás, és bármely időszakban, bármely hálózatra vonatkozik. A jelenlegi 20 forintos percdíjad pedig?

Igen, az előfizetéses, valamint más hálózatba 43 :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#415) harry válasza Adamul (#412) üzenetére


harry
veterán

Jó lenne már elolvasni a tarifacsomagok részleteit, és megérteni a feltöltőkártyás és előfizetéses közti különbségeket... mms-t meg sehol sem venném összehasonlítási alapnak. Meg azt sem, hogy adott időben, adott hálózatba ott nagyon alacsony a percdíj, és akkor az a jobb... nem ártana figyelembe venni a csúcsidő/egyéb időszak tényezőket, és bármely hálózat irányát is.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#416) cocka


cocka
veterán

Egyáltalán hányan vannak itt olyanok, akik nem fikázni jöttek csupán, hanem már igénybe is veszik ezt az új tarifacsomagot, de legalább is szándékukban áll? (rajtam kívül)

A djuice már korábban bizonyított, hogy tud újítani. Amikor megjelent, akkor semmilyen kártyás csomagban nem lehetett du. 4-től bármely irányba 24 Ft-ért beszélni percenként.

Most eltüntették a csúcsidő/nem csúcsidő dolgot és egységesítették a tarifákat. Jellemzően ez azoknak fogja megérni, akik csúcsidőben dumálnak keveset.

Ja és még valami, szerintem ez elsősorban egy mobilszolgáltatás és másodsorban jön az összes többi sallang. Nem a djuice új kávéházai miatt vagy a kedvezményes vásárlások miatt használom. Az a bizonyos U26 központ meg csak pestieknek elérhető. Ez is diszkriminatív nem? :D

De azért ha már itt tartunk. Figyelitek, hogy a djuice card egyszerűen nem is található az új honlapon? :D

Attól még, hogy a szolgáltatás megújul(t), lehetne benne egy fajta folyamatosság vagy átvezetés. Például valami ilyesmi, hogy ha megvan még a régi djuice cardod (akarom mondani kártyád) azzal most regisztrálhatsz a mylife-ra is és még több pontgyűjtő akcióban, kedvezményben vehetsz részt. De nem látom, hogy lenne efféle átvezetésre törekvés.

Tul.képp a sok angol kifejezés és fantázianév láttán nem is értem, hogy miért nem angolul van az egész honlap mindjárt? De akkor a díjszabás is angol legyen ám! :DDD Na az lenne csak igazán diszkriminatív, mert aki nem tud angolul és nincs aki segítsen, az nem fogja érteni. :DD

(#417) Adamul


Adamul
tag

De basszus, nekem ez feltöltőkártyás, hát csak tudom hisz ilyen van nekem, be is linkeltem. És az eredeti kérdésemre továbbra se kaptam választ(miszerint a régi djuice-ra is érvényes-e), pedig nekem több kártyám is van és erről zömében pannonosokat hívok, tehát oké h nem pannonosnál 14fttal olcsóbb lenne ez, de pannonosnál meg 9fttal drágább... (és az mms miatt is rosszabbul járnék ezek szerint bár azt se sűrűn küldök, csak az árait nem láttam sehol kiírva!)

(#418) RootRulez válasza cocka (#416) üzenetére


RootRulez
félisten

Én már használom és nem fikázok :P

═════════════════════════════════════════

(#419) ZiD válasza harry (#415) üzenetére


ZiD
tag

"Jó lenne már elolvasni a tarifacsomagok részleteit"
Parancsolj egy igen hasznos link: http://www.djuice.hu/szerzodesi-feltetelek Itt a vonatkozó mellékletekben mindent megtalálsz :)
"és megérteni a feltöltőkártyás és előfizetéses közti különbségeket..."
Ez költői kérdés/kérés volt gondolom :)

[ Szerkesztve ]

(#420) Kleroo


Kleroo
veterán

Ma jártam egy Djuice caféban,Fiatal,jófej fiúk-lányok vártak ott(24-25körüliek)
Maga a café egy kis fingluk,de jó azért:) Egy kis standocska.
Infok: Ha 26 év alatti vagy és belépsz a djuiceba akkor mindaddig igénybevehted az összes akciót amíg 26 nem leszel. ezután is maradhatsz djuiceos. nem raknak ki, nincs semmi. csak az új akciókban már nem vehetsz részt.(szóval ha most 25év11hónaposan vki benevez a számlás 20ra,akkor nagyon sokáig maradhat a díjcsomagban,de nem válthat frissebbre,újabbra)Ez így korrekt.
Az 500ft-os ingyenes kiegészítő jár a régi pannonosoknak/djuiceosoknak is,nem csak a vadi új belépőknek. és MINDEN hónapban jár,ráadásul cserélgetheted kedved szerint,így állandóan "testreszabva" a tarifacsomagot.Remeknek tűnik
(pl mondjon vki jobbat ennél: számlás20+ vip szám/internet100/200sms váltogatva)
Ha ezek a bónusz kiegészítők kedvezményt adnának más szolgáltatókhoz is,na az tökély lenne,de így is nagyon közel van hozzá ;)

Nagyon JÓ a djuice. A komolyabb negatív kritikákat nem értem továbbra sem. Ez is profitorientált cég,nem kell messiásként nézni rájuk. De nagyon szimpatikus amibe belekezdtek. A reklámokat meg ki nem xarja le. Ha vki gondolkodik,rájöhet mi-miért van a reklámokban amit itt sokan nem értenek.... ettől függetlenül nekem sem tetszenek,de a céljukat(figyelemfelkeltés) elérik.
:R

(2évig voltam westeles,1évig pannonos,majd 3évig vodás,amiről felüdülés volt végre visszatérni pannon/djuicra)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#421) waverider


waverider
senior tag

ez akkor is diszkrimináció és punktum.
Angliában élek, tehát nem érint a dolog, még mielőtt vki rámhúzza, hogy 35 évesen savanyú a szőlő, de itt ebben a liberális mobilelvekkel rendelkező helyen sem mernek ilyet megjátszani: "...hát mi lesz véled édes hazánk..."

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#422) Shiku válasza mukibuci (#400) üzenetére


Shiku
aktív tag

Azért nem tudom... Ha más nem akkor ez a myvipes dolog ellenszenvet vált ki belőlem.
Aki normális az max iwiwre megy fel, a myvip a divatmajmok gyülekező helye
Legyek őszinte, én egyikért sem vagyok oda. A myvip nem az én műfajom az iwiw meg inkább annak jó, akinek már annyi (régi) ismerőse van, hogy alig tudja számon tartani. (az utóbbinak legalább értelmet lehet adni.)
De én eddig a myvippel csak chatről találkoztam, és csak amolyan "szimpatikus" személyektől.

De csináljon csak a djuice divat"céget" :D Ő dolguk...

waverider: Ennél sokkal komolyabb és ijesztőbb diszkriminációk is vannak. Azokkal kellene ennyire foglalkozni, nem egy ilyen apróságon problémázni.
Igen diszkrimináció.
De senkivel nem ártanak vele közvetlenül (bele lehet magyarázni, de akinek tényleg annyira fáj az talál kiskapukat)

Komolyan... Olyan dolgokkal meg senki nem foglalkozik ami tényleg, nem normális és beteges diszkrimináció..

[ Szerkesztve ]

(#423) harry válasza ZiD (#419) üzenetére


harry
veterán

Szerinted magamat buzdítom, vagy mi van? :U Természetesen már rég elolvastam, másnak mondtam.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#424) harry válasza Adamul (#417) üzenetére


harry
veterán

Úgy akkor elnézést.
Persze lehet mindenkinek más jó, esetedben ha pl. inkább hálón belül telefonálgatsz.
Bár elég sok csomag van, hol így sincs akkora kedvezmény - vagy más hálóba meg sokkal több - vagy van valamilyen fix havi költséggel...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#425) RootRulez válasza Shiku (#422) üzenetére


RootRulez
félisten

Épp ezért a MyVIP-en mindenféle csiribiri fent van és fent is van, van, hogy többször is. Mert ugye korlátlan meghívás...

"Vippen új képcsik, lescsizzétek meg!" (hányinger) :DDD

Onnan kerülnek ki a legjobb "napiszarok". (amennyiben jól figyelgetek...)

═════════════════════════════════════════

(#426) Shiku válasza RootRulez (#425) üzenetére


Shiku
aktív tag

xddd Jól figyelgetsz :D:D

(#427) izee válasza cocka (#416) üzenetére


izee
senior tag

Egyáltalán hányan vannak itt olyanok, akik nem fikázni jöttek csupán, hanem már igénybe is veszik ezt az új tarifacsomagot, de legalább is szándékukban áll? (rajtam kívül)

szándékomban áll, mert egyre elkerülhetetlenebb, hogy csúcsidőben beszéljek. Ha nem tudom átvinni a kártyás pénzem, akkor csak ~fél év múlva.

Jellemzően ez azoknak fogja megérni, akik csúcsidőben dumálnak keveset.

Nem, azoknak, akik csúcsidőben dumálnak.

Az a bizonyos U26 központ meg csak pestieknek elérhető. Ez is diszkriminatív nem? :D

Tudom, van olyan is aki normálisan érvelt a diszkrimináció jelenléte mellett, de nem bírom ezt a szőrszálhasogatást én sem. Valóban rosszul jártak 26 és idősebbek, de diszkriminációt, mint "egyfajta riadót" fújni és azonnal jogi útra terelni a dolgot messze nem szükséges. Meg lehet próbálni hatni rájuk, és ez már kemény kihívás, de megéri a fáradtságot, mert tanul az ember a hibáiból vagy abból hogy szembesül a gyengeségeivel.
Csatlakozok, az U26 központ, meg egy halom más cég csak BP-n működik ezért én kimaradok a jóból. Ez is diszkrimináció, nem? :DDD

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#428) #02683648 válasza Shiku (#422) üzenetére


#02683648
törölt tag

Sztem köze nincs ennek semmiféle kulturális irányultsághoz. Mo-n kettő jelentősebb socnetwork oldal van, az iwiw meg a myvip. Előbbi az Origo Zrt tulajdona, ami meg Magyar Telekom tulajdon. Nos mivel a T-Mobilnak már van iwiw csomagja, eléggé valószínűtlen, h az iwiwwel, v. az origoval meg tudtak volna állapodni egy "pannonos" iwiw díjcsomagról. Gondoltam csináltak egy felmérést, h a myvipet a megcélzott korosztályból elegen használják e, h megérje ilyen csomagot kínálni, aztán meglépték.

Aztán, h a myvipen milyen emberek vannak (BTW, ha olyan mint a néhai privi.hu, amire külön szakosodott egy "best of" profilokat közszemlére tevő blog :DDD :DDD , akkor el tudom képzelni) meg mittomén, ez nem egy üzleti szempont szvsz.

PS. Amúgy nem használok magyar social networking oldalakat, semmilyet, csak FB-t. Monyuk nem is tartozok már a myvip/privi.hu korosztályba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#429) RootRulez


RootRulez
félisten

Gondolkodok, gondolkodok... Átmentem a Kátyás 29-be, illetve már itt vagyok. De bele gondoltam, hogy 2500-at úgy is töltök havonta a kártyámra, szóval lehet jobb lenne, a Számlás 20 és akkor 100 megát ingyér netezhetnék havonta...

A kérdés, hogy így 26 és fél évesen át tudok e még menni az előfizusok közé, mert ugye sima djuice-ból kártyás 29-be át tudtam menni telefonon keresztül számok nyomkodásával, de ez annál komplikáltabb mutatvány...
És ha a mostani kártyás csomagommal átmegyek, akkor hűségidőt kell kötnöm, vagy ha nem válna be az előfizetéses móka, akkor bármikor visszatérhetek kártyásra? :F

═════════════════════════════════════════

(#430) Kleroo válasza RootRulez (#429) üzenetére


Kleroo
veterán

Nincs hűségidő.
Hűséghez akkor vagy kötve,ha veszel vele telefont(ami ezért is olcsóbb ;) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#431) RootRulez válasza Kleroo (#430) üzenetére


RootRulez
félisten

És szted átmehetek oda is így 26 és fél évesen? Valamint új előfizetésnek minősülne, ergo járna az ingyen 500FT-os szolgáltatás?

═════════════════════════════════════════

(#432) Kleroo válasza RootRulez (#431) üzenetére


Kleroo
veterán

99% hogy nem. az is mák,hogy a kártyásba átmehettél. De menj el a hozzád legközelebbi djuice caféba. ;)
Állnak rendelkezésedre(korunk-beliekkel "töltötték" fel a cafékat)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#433) RootRulez válasza Kleroo (#432) üzenetére


RootRulez
félisten

De elvileg, ha eddig djuice-os voltam, maradhatok is... Talán engedik majd... :))

═════════════════════════════════════════

(#434) Kleroo válasza RootRulez (#433) üzenetére


Kleroo
veterán

Elméletileg addig maradhatsz djuicos ameddig akarsz,de a legújabb akciókban már nem vehetsz részt,amint betöltöd a 26ot
Szerintem most ez áll fent nálad. de egy próbát megér.Egyszerűbb mint otthon sopánkodni ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#435) izee válasza RootRulez (#429) üzenetére


izee
senior tag

Hali

Új számot kaptál, vagy a régi maradt?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#436) RootRulez válasza izee (#435) üzenetére


RootRulez
félisten

Új számot? Neem, nem kaptam, végül is csak tarifa csomagot váltottam...

═════════════════════════════════════════

(#437) RootRulez


RootRulez
félisten

Közbe utána jártam mit értenek nyílt forráskód alatt:

"Sokat gondolkoztunk, hogy miként fogalmazzuk meg azt, amit az újragondolt djuice jelent Neked és minden fiatalnak. A nyílt forráskód az informatikából származó kifejezés, lényege, hogy egy csapat adja az alap programot, viszont a működésébe betekintést hagy, kiegészítő fejlesztéseket szívesen fogad és támogatja azokat. Gyakorlatilag mi is ezt csináljuk: adjuk magunkat és ami mi tudunk, számítunk arra, hogy ez titeket inspirál és Ti majd magatokat adjátok. Kérdezzétek meg nyugodtan, hogy ez miben realizálódik! :)"

═════════════════════════════════════════

(#438) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Monte-t vett már valaki?Ha igen, megoszthatná tapasztalatait.
Úgy egy hónap múlva tervezem a telefonom cseréjét, és eléggé megtetszett, de nem nagyon találok róla semmit.

(#439) DANCE CSÉ


DANCE CSÉ
csendes tag

Sziasztok.
Annyira szidták pedig a pannon hogy ilyen olyan.
Én másfél évvel ezelőtt vettem az n82-esemet a pannonnál és ugy döntöttem hogy djuice előfizetéssel fogom megvenni.
A djuice free generation(ma már complete) tarifacsomagot választottam. Sztem ez a legklasszabb. Anno ennél jobb tarifacsomag egyetlen szolgáltatónál sem volt eléhető. Akiknek ilyen van gondolom tudják hogy miért mondom ezt:)
Amit mondott Balázs nekünk erről a myvip tarifacsomagról nekem az a véleményem hiogy hatalmas sikert fog aratni az egész a fiatalok körében. Mivel rengeteg myvip tag van és a szines csili vili miatt sokkal több fiatal használja mint az iwiwet. Az iwiw jelenleg eléggé ellett szurva bár ha az alkalmazások nem lennének a kutyát nem érdekelné
Sztem elég meggyőző volt amit hallottunk. Most már akkor lássuk is élesben hogy teljesit a "4" szolgáltató:)

(#440) Aty1


Aty1
csendes tag

A reklámjuk jól sikerült! Kiváncsi vagyok, hogy mit alkotnak. :)

"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy holnapra halaszd, el ne mulaszd elhalasztani"

(#441) Adamul


Adamul
tag

Jelentem voltam ma a djuice (allee)-ban, és kifaggattam kicsit őket hogy hogy is merre meddig. Az egyetlen kártyás csomagjukat 930ftos díjért lehet aktiválni (magyarán a meglévőről erre váltani) de ezáltal az ember nem lesz jogosult SEMMI közösségi szolgáltatásra (tehát pl a kedvezményekre, pontgyűjtésre), csak a tarifára. Szóval olyan RFID-es kulcstartó/matrica csak az előfizetéshez jár (majd... mert még nem volt, talán 1,5-2 hét múlva állítólag...) Szóval oké, hogy jó mien fiatalos meg minden, de ha pont ez pontgyűjtés nincs a pre-paidban ami a kulturális mivoltát szolgálhatná, akkor a tarifát tekintve véleményem szerint nem nagy dobás az egész.
(Ja amúgy ők is mobilnettel nyomták, mer a vezetékes még állítólag nem volt kiépítve :D )

(#442) mukibuci válasza Adamul (#441) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szóval oké, hogy jó mien fiatalos meg minden, de ha pont ez pontgyűjtés nincs a pre-paidban ami a kulturális mivoltát szolgálhatná, akkor a tarifát tekintve véleményem szerint nem nagy dobás az egész.

Annyit erősködsz ezen, hogy ez mennyire nem nagy dobás, most már légyszíves mutass nekem olyan feltöltőkártyás csomagot, aminek nincs havi/opciós díja és minden irányba egyformán "alacsony" a percdíja.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#443) Adamul válasza mukibuci (#442) üzenetére


Adamul
tag

Hát nézd kinek hogy éri meg jobban, nem akarom magam ismételni mert már mutattam EZT és bár hálón kívül drágább, de szerintem ez nem jobb annyival h ekkora nagy dobás legyen. Na mind1, én csak a meglátásaim írtam le vele kapcsolatban mindenki úgy döntsön ahogy neki kedvezőbb. :)

(#444) mukibuci válasza Adamul (#443) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De ez továbbra is csak akkor jó, ha jelentősen többet/szinte csak hálózaton belül beszélsz...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#445) Adamul válasza mukibuci (#444) üzenetére


Adamul
tag

Tudom, de lehet elkerülte a figyelmed, hogy az utóbbi hozzászólásaim nem is erre hegyeztem ki, hanem hogy a reklámokkal ellentétben a többletszolgáltatásokban csak előfizuval vehetsz részt. ezt te láttad bárhol is reklámozva? Mert én nem.

(#446) mukibuci válasza Adamul (#445) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Látni nem láttam, számomra (sajnos) magától értetődik, hogy nem adnak ingyen semmit sem. Mondhatni nem lepődtem meg :N De amúgy arra a mylife akármire simán engedett beregisztrálni vodás számmal, és 26 feletti életkorral, és már van 703 pontom is :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#447) dedike válasza mukibuci (#446) üzenetére


dedike
addikt

Óh, Te! ;)

(T-Mobilos számmal is engedte.. :DDD )

Jó szerencsét!

(#448) cocka válasza mukibuci (#446) üzenetére


cocka
veterán

Marha jó. Enged regisztrálni de a FAQ még mindig nincs megírva. Honnan a francból lehet tudni, hogy mi után jár pont vagy egyáltalán hogy működik ez az egész, ha sehol sincs leírva?

A 1440-en meg rányomok, hogy 3-mas mylife, aztán ha írásban is szeretném lekérni így meg úgy, várok aztán viszhall. Szóval nem értem.

(#449) djuice_hu


djuice_hu
csendes tag

Sziasztok, itt djuice_hu

Először is grat a legpörgősebb fórumhoz, ami a djuice-szal foglalkozik, köszönjük az érdeklődést!

Rengeteg kérdésetek van és válaszok is előkerültek ebben a fórumban.
Légyszi látogassatok el a facebook oldalunkra, djuice_hungary néven vagyunk fent, ott indítottunk interaktív GYIK-ot vagy ~et, kinek hogy tetszik :)

Digitális találkozásokon kívül várunk Titeket az U26-ban, illetve minden djuice caféban, ahol legjobb tudásuk szerint segítenek a kolleginák/kollégák, ezeken a helyeken újító ötleteiteket bedobhatjátok. Minden reális elképzelést igyekszünk megvalósítani!

A regisztrációt a djuice.hu-n köszi, ott nem a myLife-ba, hanem a djuice.hu oldalra regisztrálhattok. De ez is jó, mert a webshopból így már eggyel egyszerűbben rendelhettek djuice-os telót és előfizetést, amivel aztán belecsaphattok a myLife programba élesben is. :)

Sokat dolgoztunk és fogunk is dolgozni a myLife-ban, tökéletesíteni szeretnénk, ahogy Nektek a legjobb lehet, ezért mindenféle interaktív megjelenésben felmerülő javaslatot szívesen veszünk, és amennyire tudunk, reagálunk is... ha nem beszélünk, akkor éppen gondolkozunk és dolgozunk a requesteken! :)

Köszönjük,
djuice team
www.djuice.hu

[ Szerkesztve ]

(#450) Zirowe válasza djuice_hu (#449) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja,persze.
Szép és jó..
DE!

Facebookon feltettem a gyik/fórum részben egy kérdést vasárnap,azóta is kapok választ..
Küldtem a djuice.hu-n található kapcsolat mail címre mailt hétfőn,azóta is kapom a választ..
Djiuce oldalon,a gyik kérdéseire kattintva még mindig nem csinál semmit az oldal..
Itt meg persze egy kérdésre se válaszoltok..

Ennyit az ügyfélközpontúságról meg a nyíltforráskódról.. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.