Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Zirowe válasza mukibuci (#298) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tehát bemegyek,elmondom,hogy másodperc alapon szeretném,hálón belül ingyenes beszélgetéssel,20ft alatti percdíjjal, feltöltőkártyás konstrukcióban és ott helyben elkészítik nekem?:D

Mert ez a mondat jó nagy hülyeség volt részükről..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#302) jubilleum válasza Zirowe (#294) üzenetére


jubilleum
senior tag

SMSkutya :D

(#303) mukibuci válasza Zirowe (#301) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, de meggondolják :D Az, hogy meghallgatnak nem egyenlő a megvalósítással :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#304) Zirowe válasza mukibuci (#303) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezzel az erővel a többi szolgáltató is meghallgat.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#305) mukibuci válasza Zirowe (#304) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A többi szolgáltatónál hol jutsz be olyan emberhez, aki meghallgat? Ők azt ígérték, hogy a nagy U26ban ott lesznek valahol elérhető közelségben ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#306) Zirowe válasza mukibuci (#305) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ügyfélszolgálatos is meghallgat bhol,és az eredmény ugyanaz: nem lesz belőle semmi..

Eléggé idegesítő,hogy az oldalukon az információs rész halott.. Bmire kattint az ember,nem történik semmi!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#307) mukibuci válasza Zirowe (#306) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért a kettő messze nem ugyanaz!

A honlap problémáit meg tudjuk meg a kezdeti nehézségeknek, esetleg annak, hogy nem számítottak ekkora érdeklődésre és túlterhelt a szerver ( ;] ) :) Menjél le a caféba, ott a csini csajok mindent elmondanak neked :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#308) S. Szabi válasza RepeatSector (#32) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát már régen nem 30Ft-os percdíj van a Domino Napban :( [link]

Én is több éve azt használom, pár év alatt eltűnt a mindenhova azonos díj, meg szépen fel is emelkedett :((

Jó lenne, ha számmegtartással (a 30-as előhívóval együtt) át lehetne jönni a djuice-hoz, nekem tetszik, mindjárt utána is nézek. :)

(#309) fateless válasza wandor0930 (#296) üzenetére


fateless
veterán

Nekem még arra nem válaszoltak, hogy a készülékek akkor pannon függőek-e.
Illetve hogy a panonos telók mennek-e dj kártyával, de kihúzom belőlük

Már bocs, de erre én sem válaszolnék, ha eddig nem lett még világos. :U

Persze nekem nem érdekem, hogy az én szolgáltatásomat válaszd ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#310) Mindy-Lee


Mindy-Lee
tag

Az U26 Központ egyben djuice caffe is, vagyis ott is lehet előfizut venni, ill. készüléket? Erről nem találtam semmit, illetve a boltkeresőben nincs infó erről. Valamint nem értem, hogy Te, azaz Én hogy lehetek Budán, amikor egyébként nem is vagyok Budapesten? :DD

Köszönöm a segítséget előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#311) wandor0930 válasza S. Szabi (#308) üzenetére


wandor0930
aktív tag

A számhordozás az működik náluk és és természetesen ingyenes.

309.
Valószínűnek tartom hogy pannon függőek, de ahogy néztem nincs egyezés a két szolgáltató készülékkínálatában ezért biztosra akarok menni.
Ha valahogy megbolondították a telókat és csak dj-s kártyával használhatók akkor nem kell mert képtelenség lesz eladni.

(#312) Mindy-Lee válasza Mindy-Lee (#310) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Közben megtaláltam a választ a FaceBookon... :B

(#313) rizso


rizso
addikt

Azt a készülékkínálatot ;] :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#314) csab2 válasza Seaby (#295) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem nem szűntek meg a korábbi djuice tarifák. Két okból is:
1. Sehol nem volt róla szó, hogy megszűntek volna a korábbi csomagok.
2. Nekem a POL-on ott van a választható csomagok között mind a 3 régi djuice tarifa (complete basic, complete sms, complete join)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#315) z00m


z00m
csendes tag

Agymosás, és müködik :C . Hát én kinöttem a djuice-bol :O .

-=)Z(=-

(#316) Blaise


Blaise
veterán

A Pannon anno miért csődölt be a szintén fiataloknak kitalált BEE branddel?

(#317) cocka válasza S. Szabi (#308) üzenetére


cocka
veterán

Ezért nem értem hogy mi a jó a Tré prepaid csomagjaiban. Egy csomó ember ott van és szinte kivétel nélkül majdnem az összes csomagjában este 8-ig horror áron lehet telefonálni. Még talán a Domino Nap az egyetlen, ami tűrhető, mert ott nincs havi díj, ellentétben az Aktívval.

Akkor már inkább djuice. Mióta létezik azóta djuice-os vagyok. :D

A Pannon anno miért csődölt be a szintén fiataloknak kitalált BEE branddel?

A Bee nem is létezett annyi ideig, mint a djuice.

[ Szerkesztve ]

(#318) lócitrom válasza .tnm (#19) üzenetére


lócitrom
őstag

Én is akkor váltottam, amikor megjelent és Én djuice basic-es vagyok. tehát kb 5 éve. szerintem jó csomag lenne, ha a csúcsidő nem lenne, mer amúgy 24 forint minden és ez eléggé fekszik nekem, főleg, hogy kártyásba nincs is másik ilyen. de szerintem a váltás miatt ne parázz ezen. elméletileg megmaradnak a régi tarifák is és legfeljebb 2-3 éven belül szüntetik meg, szerintem. legalább is anno Bee esetében is így volt. mondjuk akkor még a Pannon az Pannon volt (azaz magyar részesedés volt benne). szerintem nem lesz ezzel gond

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#319) Blaise válasza cocka (#317) üzenetére


Blaise
veterán

"A Bee nem is létezett annyi ideig, mint a djuice."

Ja, de nekem nem nagyon ugrik be, hogy anno miért lett vége az egésznek...nem is volt szerintem kifelé kommunikálva, csak minimálisan.

(#320) jubilleum


jubilleum
senior tag

egy kis nosztalgia
:D

(#321) BiP válasza Blaise (#316) üzenetére


BiP
nagyúr

A Bee inkább szólt dedósoknak, mint fiataloknak. Tiszta Fecsegő Tipegők dizájnja volt. Meg az árak sem voltak semmivel sem kedvezőbbek, mint az akkori sima kártyás percdíjak. Cseppet sem bántam, hogy kihalt.
Találtam egy kis ph! szösszenet akkoriból.link

cikkhez: én is csodálkozva találkoztam a djuice reklámmal a tévében. Elég hatásos volt.
Úgy tűnik, akkor ezzel a különválással most választ kaptam a kb. egy hónappal ezelőtti feltételezéseimre. Nem követtem a dolgokat/híreket, csak gyanús volt.
Utólag persze könnyebb előzményeket/utalásokat találni. [link]

szerk: #320: ez már akkor is tök gáz volt, utáltam ezt a reklámot.

[ Szerkesztve ]

(#322) lócitrom válasza Blaise (#319) üzenetére


lócitrom
őstag

jó hogy nem élt addig. a Telenor teljesen kivásárolta a Pannont, szóval az ötletek nagy része dobva lett :S a kommunikáció meg hát minek? szerintük az ember egy érzéketlen állat, akinek mindegy miért fizet, csak legyen. legalább is itthon ez van.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#323) lócitrom válasza BiP (#321) üzenetére


lócitrom
őstag

ez már kb 3 éve gyanús, volt, nem hogy 2 hónapja. rendelni próbáltam az új djuice kártyát és nem akarták megküldeni :S

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#324) aseknuss


aseknuss
csendes tag

Nem tossz ötlet,csak,hát a körités.....
paf-off

(#325) Landsmann


Landsmann
addikt

Aki a régebben aktivált, vásárolt djuice kártyáján a Mobile Internet Classicot használja (990 Ft/hó/100 mb), azoknak javaslom a kártyás ciklus megújulása előtt lemondani a szolgáltatást és megrendelni a Netezz Mobilon 100 MB szolgáltatást. Ugyanis ez csak 500 Ft. VIszont ez a mezei Pannonosok nem rendelhetik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#326) RaiDani


RaiDani
tag

Érdekesnek tűnik, a reklámfilm hatásos. Ha nem lenne még 20 hónap a hűségidőből a T-nél, akkor erősen elgondolkodnék a váltáson. :)

(#327) Gergő_ válasza RaiDani (#326) üzenetére


Gergő_
őstag

a kedvezőbb percdíjak miatt?

(#328) schawo


schawo
titán

Ez a cikk nem egy vélemény, hanem egy mezei reklám. Az alcím is megtévesztő, és hiányzik a "hirdetés" jelölés.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#329) Shiku válasza Rover623 (#203) üzenetére


Shiku
aktív tag

16 éves vagyok O__O
Ez a veszély nem fenyeget.
Plusz, nem érdekel, hogy mit reklámoznak agyon. Utálom a divatcikkeket. :U
Szóval továbbra sem értem.

(#330) Anulu79


Anulu79
addikt

Még csak most láttam ezt a "csöcsös csajos" reklámot. Hát elég gáz szerintem.
Azt viszont nem értem, hogy a másik reklámban miért hangsúlyozza a "góré" annyira a 29 Ft-os percdíjat.Az azért nem annyira csábító szerintem. A többi kedvezmény viszont tényleg ötletes. Jó lenne, hogy ha nem csak a divat koncertekre vonatkoznának. :) Meg ugye, hogy ha más szolgáltató is bevezetne valami ilyesmit. :)

(#331) joelke HU válasza Mercutio_ (#219) üzenetére


joelke HU
senior tag

Bog hasonlatai a diszkriminációt illetően finoman szólva is sántítanak. A BKV vagy a banki példa egyáltalán nem jó. A BKV-nél minden korosztály számára van bérlet nem csak azoknak jut belőle, akik diákigazolvánnyal rendelkeznek. A bankból sem vezet ki a biztonsági őr gumibotozva, ha lejár a diákkedvezményem és a bankszámlámat sem szüntetik meg. Ergo ők a piac minden szereplőit megpróbálják elérni. Kit ilyen kit olyan kedvezménnyel. Ellenben a djuice, a lehető legésztelenebb és legbutább módon, kor alapján szelektál. Valami olyasmi miatt zár ki sok ezer embert, amiről ők nem tehetnek. Nem tudom ki hogyan van vele, de nekem az kifejezetten rosszul esne, ha a sarki közértben azért nem vehetnék párizsit mert kék a szemem és nem pedig barna. Egy olyan cég, ami úgy lép 3 perces videóban a nagyközönség elé, hogy ők egy külön, független szolgáltató az nem teheti meg, hogy hátrányosan megkülönböztet. Ha ők elhatárolódnak a Telenor-tól, akkor mindenkit meg kell célozniuk, vagy pedig vállalják fel országosan is ne csak a szakmának, hogy pontosan kihez is tartoznak. Persze lehet arra sorolni a példákat, hogy más is él a diszkrimináció lehetőségével, de azért azt valljuk be, hogy nem mindenki kürtöli szerte országosan és büszkén. Az eddigi djuice is csak azért élt meg, mert mondhatni visszafogottan és az anyacég egyik opciójaként értelmezték. Naná hogy nem zavar senkit sem az, ha egy bontatlan csomag őrölt borsot bedobok a sarokba, ám ha viszont felbontva képen öntök vele mindenkit, aki a környezetemben van egyértelműen mindenki prüszkölni kezd. Ez történt most. Az ország, a fórumozók fel lettek szólítva véleményalkotásra, megtörténik. És akkor itt térnék ki Bog harmadik hasonlatára. Az, hogy vannak olyan szórakozóhelyek, ahol ingyen léphetnek be a lányok és ez ellen senki nem tiltakozik az csak azért van, mert (még) a bontatlan csomag őrölt bors állapotában vannak. Ne akarjuk már kijelenteni azt, hogy egy cselekmény csak akkor válik bűncselekménnyé, ha megbüntetik az elkövetőjét. Ez így nem igaz. Bűn akkor is bűn, ha hatóság kezei közül kicsúszik az elkövetője. Ismerek olyan szórakozóhelyet, akiket pont azért bűntettek meg mert diszkriminációnak értelmezték a hatóságok azt, hogy a fiúkat nem engedték be ingyen csak a lányokat. Úgyhogy az tutira elkönyvelhető, hogy lesznek olyanok akik a djuice-kat is ezért megszorongatják. Hozzáteszem jogosan.

Motorola G51

(#332) Shiku


Shiku
aktív tag

De miért szorongatnák meg? Épp te mondtad, hogy akkor lenne probléma, ha önálló vállalat lennének (vagy valami effélét) De nem azok, hiszen ők is 20as számmal rendelkeznek, tehát csak egy alműfaj.
De ha nem szórják az emberek képébe a borsot, akkor azok sem fogják látni, akik viszont szeretik. Szeretnék.

Különben szerintem rendben van, ha mindenki elmondja a véleményét, azon nem kell problémázni, csak ha azt sértő stílusban teszi.

(#333) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

a masodik reklamban engem a picsa idegesit fejbe tudnam rugni a kis ontelt picsat
en meg maradok a t-mobilnal 30ft ert hivok nincs csucsido akarkit hivhatok barmely halozatba en 18vagyok de leszarom hogy divatbol letrehoznak vmit ami hosszutavon nem lesz utos

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#334) joelke HU válasza Shiku (#332) üzenetére


joelke HU
senior tag

Az alapprobléma az, hogy mellé beszélnek. A reklámokban, ami a nagyközönséghez, célközönséghez megy azt mondják, hogy ők külön váltak a Telenor-tól. A szakmának pedig megsúgják, hogy azért nem is annyira váltak le. Már csak ezért is megérdemlik, hogy legyenek olyanok akik panasszal éljenek. És, ha mások nem is, de a konkurencia biztos nem hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy alávágjanak nekik. És félreértés ne essék én nem indulatokat akarok szítani csak azon háborodtam fel, hogy mások nem hajlandók észrevenni, hogy vannak olyanok, akik szívesen igénybe vennék ezt az új szolgáltatást, de mégis önhibájukon kívül nem tehetik meg. Annak örülök egyedül, hogy talán és sajnos nagyon csak talán szinten lépésre sarkallja ez a konkurenseket.

Motorola G51

(#335) mukibuci válasza Anulu79 (#330) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azt viszont nem értem, hogy a másik reklámban miért hangsúlyozza a "góré" annyira a 29 Ft-os percdíjat.Az azért nem annyira csábító szerintem.

Akkor lehet mutatni a hasonló feltöltőkártyás csomagokat. Havidíj / opciós díj nélkül, minden irányba ilyen percdíjjal.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#336) Shiku válasza joelke HU (#334) üzenetére


Shiku
aktív tag

Azért valóban megérdemelnék a "szorongatást" hogy félrevezetik a vevőket :K
De a korhatár szerintem rendben van.
Továbbra is pártom ha a divatmajmok elkülönülnek
Bár 26év felett is vannak trendi fanok... Talán ha csak olyan szolgáltatásokat tesz hozzá (ez az ingyen koncert pl) amik ezt a (remekbe szabott) réteget hozza lázba, úgy is meglehetne oldani.
Vagy ha úgy hirdetik meg magukat, mint egy divatos szolgáltató
Hmmm....

No mindegy, én nem mennék hozzájuk. Túl "trendi" ez az egész...

(#337) joelke HU válasza Shiku (#336) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nyugi én sem és még sokan nem az extra szolgáltatásokért mennének közéjük. Mint a kultúrára nevelés. Nem rossz ötlet lenne, de szerintem szerény azon 20 évesek tábora akik képesek lesznek eltaposni a jointos cigit és dizsi helyett elrohanni egy éjjel-nappali múzeumban, hogy majd aztán a bónuszpontok okán 20 forinttal olcsóbban vehessenek meg egy 30 ezres zoknit. Ez a szála a dolognak csak épp annyira lesz sikeres, mint a 90-nes években volt a Xenia-láz mizéria. Attól sem lett több kultúrmunkás ettől sem fognak annak állni a "fiatalok". Nekem és másoknak is inkább a kedvező percdíj lenne fontos. Persze úgy megszerezhetem, ha más nevére veszem az előfizut, de az akkor is bosszantó, hogy kiskapukat kell keresnem. :W

Motorola G51

(#338) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Ma szédelegtem és találtam egy djuiceCafe-t, hoztam is szórólapokat... Arra lennék kíváncsi, hogy a hálózaton belül mit takar? Azaz csak djuice-osokat tudok occsón hívni vagy "sima" pannonosokat is? Fogalmi meg mindenféle zavarban vagyok, szal bocsi, ha hülye kérdés volt...

Még valami, ha én djuice-os vagyok, akkor most én is átkerültem, ehhez az új céghez? vagy én még a pannonnál vagyok?

:U

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#339) joelke HU válasza RootRulez (#338) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na tessék. Erről beszélek. Új cég! Képesek voltak elhitetni, hogy új cég! :W

Az tuti, hogy maradt Pannon illetve Telenor. De ha már úgy is ott jártál egy ilyen csodás Café-ban hogyhogy nem kérdezted meg ott a részleteket?

Motorola G51

(#340) RootRulez válasza joelke HU (#339) üzenetére


RootRulez
félisten

Tudom, hogy nem "Új cég" csak mégis érdekel, hogy akkor most ez hálózaton belűl maradás vagy nem, ha hívnék pannonost...

Volt ott tumultus, a szórólapot is a kezembe nyomta egy csaj, akinek az agykapacitása sajnos csak addig terjedt ki :F

Meg hoyg én most akkor "Panonnál" maradtam, vagy egyből ennek a leányvállalatnak lettem az ügyfele automatikusan?

═════════════════════════════════════════

(#341) Bog válasza joelke HU (#331) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ettők még a tény tény marad: egy piaci cég eldöntheti, hogy kivel óhajt szerződni. Akármi alapján.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#342) Bog válasza schawo (#328) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Gratulálok.

Ez a cikk bemutatja a hazai mobilos piac egyik újdonságát, you know. Mert véletlenül ez a dolga ennek a magazinnak. Ha pedig bármelyik telefonra azt mondjuk, hogy különösen ajánlott, akkor szerinted az is reklám?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#343) GGGBR


GGGBR
tag

Hát nem tudom, ez az egész mű "hájp" szerintem nagyon gáz...

I LOVE THIS GAME

(#344) cocka


cocka
veterán

Nekem mondjuk egyértelmű volt, hogy nem új cég és nem új hálózat. :D

1. Mióta megjelent a djuice azóta használom. Akkor még a 49/24 Ft-os konstrukcióban nyomták és du. 4-től vége volt a csúcsidőnek. Akkor ez a du. 4-től minden 24 Ft verhetetlen volt. (ez a csomag újabban 52/31-es lett)

2. A szolgáltató neve ami a sim kártyán tárolva volt Pannon volt. Most átírták djuice-ra, de az ICCID meg az IMSI és a többi azonosító mind ugyanaz maradt és a számom is 20-as maradt és a kártyára is pannon van írva, persze már a telenoros logóval, mert idő közben kártyapótlás is volt.

3. A pannonline mindig felkínálta a djuice-os csomagokat is, mint opciót. Mellesleg én is úgy lettem djuice-os, hogy anno Praktikum Perfektről váltottam át rá.

4. Kézi hálózatválasztásnál nincs külön djuice. :D

Amúgy a régi djuice-osok ingyenesen válthatnak az új kártyás 29 csomagra vagy arról bármelyik másik djuice-osra.

Tehát nálam a djuice = pannon.

(#345) RootRulez válasza cocka (#344) üzenetére


RootRulez
félisten

És én, aki már lassan 27 leszek, de djuice-os vagyok, én is átmehetek ebbe a 29-be ingyen? Mert ugye simán megéri a 43/43/20 helyett 29/29/29...

Az érdekes, hogy pár hete jöttem át happy tarifacsomagból djuice-ba, mert korántsem volt már olyan happy, mint pár éve :) Én meg csodáltam, hogy miért kopik olyan gyorsan a kártyáról a pénz... Szóval, ha nem lenne ingyen a váltás ciki lenne pár hét alatt kétszer is fizetni érte...

mod:
1440-et kell hívom és mehetek is?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#346) Bocha válasza Bog (#341) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Magyar Köztársaság biztosítja a területén tartózkodó minden személy számára az emberi, illetve az állampolgári jogokat, bármely megkülönböztetés, nevezetesen faj, szín, nem, nyelv, vallás, politikai vagy más vélemény, nemzeti vagy társadalmi származás, vagyoni, születési vagy egyéb helyzet szerinti különbségtétel nélkül.

Nem emberi és nem is állampolgári jog, hogy a djuice-szal vagy akármelyik céggel szerződhess. Az U26 nem sérti senkinek a jogait. Ennyi erővel az is diszkrimináció, hogy egy weboldal kibannol valakit a fórumáról, meg az is, hogy a 18 éven aluliak nem vásárolhatnak dohányterméket. Nem jár alanyi jogon, hogy szerződhess a djuice-szal, ennyi.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#347) stevve válasza joelke HU (#339) üzenetére


stevve
nagyúr

Egyetlen apró dolgot figyelmen kívül hagytál. Kiszervezték őket. Jogilag tehát még a nevük sem nem Telenor (Pannon), viszont szerződésben maradnak, ergo nem hazudtak senkinek, csak éppen nem mondták el az igazat. gondolod, hogy belehazudnának a nép szemébe, ha nem tudnák jogilag levédeni? Szóval ezen kár tovább lovagolni.

És kár azon is lovagolni, hogy 26 vagy sem. Eldöntötték, így lesz, felesleges itt hangulatot kelteni, mert megerősítést nem nagyon fogsz kapni. Valószínűleg a mozgástér is szűkre lett szabva és bizonyára megállapodás kérdése volt a 26 év. Ennyi. Jogilag nem támadható.

Bocha:
A PH! lapcsaládot alanyivá kellene tenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#348) cocka válasza RootRulez (#345) üzenetére


cocka
veterán

Nekem ezer éve van pannonline regisztrációm. Oda beléptem, a tarifacsomagváltásnál ott figyelt, hogy kártyás 29, rányomtam, jött egy sms és kész. :)

Amúgy valószínűleg a 1741-en is megrendelhető, ha a ribanc felsorolja mint lehetséges opciót. Ha nem, akkor pannonline vagy nem tudom.

(#349) RootRulez válasza cocka (#348) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm.. akkor ezt remélem megjátszhatom a teelfonon is? pannonline accom már nem tom :U

bár talán lehet jelszót kérni sms-ben... meg is lesem.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#350) ZiD


ZiD
tag

Sziasztok,
Én - sajnos - elmúltam már 26 :) Viszont a bevezető reklám tetszett, a második viszont már nem. Kedves fórumozó kollégának, aki nehezményezi, hogy miért csak meghatározott életkor között lehetséges vásárolni, ajánlanám, hogy nézze meg bármelyik szolgáltató pár részvételijét. Egy halom kitétel van bennük :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.