Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#405) macikos válasza Ijk (#237) üzenetére


macikos
addikt

Úgyis mindenki megveszi, mert hát kell... "szuper képek" Facebookra meg Instagramra...pár sznob ismerősöm már mondta is, hogy itt az új iPhone, váóóó, megveszi, milyen jó... visszakérdeztem, gyakorlatilag a négyzet alakú kameraszigeten kívül semmi nem jutott el hozzájuk... azt meg nem tudják feldolgozni, hogy én 11 év iPhone használat után nem veszem meg

Telefonokról beszélünk, kb. mint a nappaliban a vezetékes 30 éves "Matáv"-os telefon. Telefonálásra, kommunikációra kellene használni, ehelyett státuszszimbólum lett, amire egyesek többet költenek, mint a lakásukra vagy az autójukra...

Én kicsit úgy érzem magam, mint azok a beteges környezetvédők, csak én a telefont vettem minimálisra.
Szembe akarok menni ezzel a divattal, hogy "én vagyok a telefonomért" (illetve eddig is szembe mentem, nem nyaltam-faltam a telefonjaimat, mint valami kisdedet).
3-4-500 ezres telefonokkal járkálnak az emberek, örülnek, hogy milyen szép, erre berakják egy tokba, meg rádobnak egy fóliát és úgy vigyáznak rá, mintha a gyerekük lenne. Eszméletlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.