Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) syIex


syIex
veterán

Előre megyünk nem hátra! :C
Jó a forinc. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Vannak árak! Szent isten.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) juuzer


juuzer
addikt

Bevallom engem az AOD-vel megvettek kilóra. Tény, hogy nem fogok venni. :D

Viszont tetszik, amit a kivágásból kihoztak, szerintem az értesítéseket meg a különböző buborékokat tök jól megoldották. Még ha picit nagyra is sikerültek. :DD

A 14-ek ára viszont 60Hz-el elég meredek. Tudom, hogy a kormányunk ezt is jól elintézte nekünk, de azért durva :')

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#24) nozs23


nozs23
addikt

Varom, hogy elarasszak az aprot a hanyatlo nyugatrol behozott darabok. Azokban nincs sim tárca, ugyhogy konnyu lesz kiszurni. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) papeti01


papeti01
senior tag

Mondjuk az EU ár is eléggé beteg.

999 USD van 1299 eur. Az 30 %...

Mi indokolja ezt a különbséget?

#proudfather

(#26) sfefe


sfefe
őstag

A forint +a fa kb 507re jön ki... Ezaz 570 kicsit nagyobb kasza...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Annyira jók ezek az árak. :D

@juuzer: Nagyjából a kezdetek óta így kellett volna megoldani...De idővel persze.

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#28) nozs23 válasza papeti01 (#25) üzenetére


nozs23
addikt

1. Az USA ar netto. 2. Eros a dollar. 3. arfolyam kockazat.

(#29) Noukoum válasza papeti01 (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Az USD ár nettó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) Plebi


Plebi
senior tag

Én is meg nyáron beszereztem a 256-os 13 Pro Maxomat. Mondtam ismerőseimnek, hogy a MacBook Air-ből kiindulva, ha iPhone-t akarnak venni meg “jó” áron akkor a bejelentésig tegyék meg mert durva emelés lesz, és a régiek ára is elszáll. Hát így lett. 500 ért vettem a Pro Maxot most ugyanaz, ugyanúgy 256-os 690e Ft. Minden csak nem normális.
Egyébként a 14 Pro széria bejön, jók az újítások, nekem is nagyon tetszik amit az előlapi kamera körül csináltak. AOD is oké, csak gondolom Apple módon nem lehet kikapcsolni majd mert ok jobban tudják mi kell nekem.

Note10 plus után nagy váltás volt az alma, nehéz is megszokni, de 14 és úgy összességében alma nem mostanában lesz nálam beújítva amíg az árak ilyenek maradnak.

Órákat nagyon vártam az sem normális. Ultra 800 dollár 420 e Ft. Pffff….

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#31) papeti01 válasza nozs23 (#28) üzenetére


papeti01
senior tag

Köszi.
New Yorkban mekkora az áfa?

#proudfather

(#32) sfefe válasza juuzer (#23) üzenetére


sfefe
őstag

Hagyjuk már ezt a kormányunk a másik sem volt fényesebb meg ez sem...
507k lenne dollár áron +fa...
De ha EUban tényleg 1300euro az nem csak a kormányunk...
Szar a forint mint mindig a dolcsit meg az amcsik felpumpálják.. ennyi...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#33) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk ez az AoD kicsit olyan, mintha nem sikerült volna jól megoldani... 1Hz, meg minden aktív szinte...

Hát kíváncsi leszek az üzemidőre.

De én csak károgó vagyok, nekem nem lesz ilyenem. :D

Viszont várom az élménybeszámolókat.

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

(#34) Carasc0 válasza ricsi0307 (#2) üzenetére


Carasc0
őstag

Így van!

Átverve érzem magam. Állítólag 20%-os emelkedés. Hatalmas csalódás amiről nem éppen az Apple tehet. Szégyen. :(((

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#35) evR


evR
aktív tag

Nekem sima i11 128gb van majdnem 3 eve. A Dynamic Island felcsigazott, jo otlet -pirula-potty szerintem kaka, de igy otletes- viszont ezen kivul nem latok sok ujdonsagot. Egy evig meg tuti kihuzom. Meg egy dolog: a mereten varialok. Jo a 6,1” de neha jobb lenne picit nagyobb, viszont a 6,7” az meg mar nem valos szamomra.. zsebrevagas stb. Szerintem a Dynamic Island egy nagyszeru dolog, h elfeledtessek az emberrel a notch-os dolgokat.
( bar sztem a notch az meg mindig jobb, mint a lyukak barhol, imho)

''...trend a lelke mindennek...''

(#36) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Szerintem belehet tárazni gyorsan a még készleten lévő 13 Prokból mert hamarosan drágábban ellehet majd passzolni egy bontatlant mint amennyiért tavaly megjelent :DD

(#37) StanDoFF


StanDoFF
tag

Amikor láttam a 14 "fejlesztéseit", már tudtam, hogy feleslegesen vártam az új szériára. Gondoltam sebaj, majd veszem olcsóbban a 13-at, aztán láttam az új árait... :( :W
Marad valami androidos olcsó vacak. :D

(#38) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Az a sziget valami hatalmas poén. Ennél nagyobb marketing bullshitet én még nem láttam. És van aki tapsol neki. 😂😂😂 🐑🐑. 6.7 colos kijelző tetejére raknak egy interaktív gombot, szval amit alul tudsz csinálni, azt most csinálhatod fent is.(Pl hívás). :C A magyar árak teljesen jók, sok bohóc van, aki úgyis megveszi, csakhogy a legújabb legyen neki.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#39) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most lesz egy lila a kék mellett, mert bejön!

(#40) Graphics válasza LosBlancosRM (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vajon Te vetted az iPhone 13 Pro Max-ot, vagy kaptad?

Mert valamiért Te is megvetted nem oly régen :D

Az akkor sem volt olcsó mulatság.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.